آغاز مرحله دوم ثبت نام آزمون ارشد

انتشار 14 بهمن 1398
مطالعه 2 دقیقه

ساعد نیوز: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مرحله‌ دوم ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹ که از امروز دوشنبه ۱۴ بهمن‌ آغاز شده، تا روز چهارشنبه ۱۶ بهمن‌ماه ادامه دارد.

آغاز مرحله دوم ثبت نام آزمون ارشد

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز به نقل از ایسنا، دکتر حسین توکلی ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: ثبت نام برای شرکت در آزمون دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ و اولین مرحله بیست وپنجمین المپیاد علمی - دانشجویی کشور در دو مرحله انجام می گیرد. در مرحله اول، ثبت نام آزمون های فوق از روز دوشنبه ۱۶ آذر از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد و با در نظر گرفتن مهلت تعیین شده ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۲۸ آذرماه پایان پذیرفت و تعداد ۴۸۱ هزار و ۸۲ داوطلب در مرحله اول ثبت نام برای شرکت در آزمون سال ۱۳۹۹ شرکت کردند.

به گفته وی، مرحله دوم ثبت نام در آزمون ارشد ۹۹ به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی که در مهلت تعیین شده موفق به ثبت نام نشده بودند از امروز دوشنبه ۱۴ بهمن ماه سال جاری آغاز می شود و این مهلت روز چهارشنبه ۱۶ این ماه پایان می پذیرد.

وی تاکید کرد: به منظور فراهم نمودن تسهیلات برای داوطلبانی که در مرحله اول در آزمون فوق ثبت نام کرده بودند نیز ترتیبی اتخاذ شده که اطلاعات این داوطلبان در مهلت تمدید شده یعنی از ۱۴ تا ۱۶ بهمن ماه، روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گیرد لذا داوطلبان می توانند با توجه به اطلاعات دفترچه راهنمای ثبت نام و همچنین اطلاعیه منتشره روز ۲۶ آذرماه نسبت به مشاهده، کنترل و همچنین ویرایش و اطلاعات خود اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر این که کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد از روز دوشنبه ۲۵ فروردین ماه بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می شود، اظهار کرد: داوطلبان تا روز چهارشنبه ۲۷ فروردین ماه ۹۹ مهلت دارند با مراجعه به سایت این سازمان کارت شرکت در جلسه خود را دریافت نمایند.

توکلی در پایان خاطرنشان کرد: آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹ و اولین مرحله بیست وپنجمین المپیاد علمی – دانشجویی کشور در روزهای پنج شنبه و جمعه ۲۸ و ۲۹ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ در حوزه های امتحانی مربوطه برگزار خواهد شد.

جدیدترین اخبار

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری

خدمات موسسه پژوهش برتر