آخرین مهلت ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد

انتشار 23 آذر 1398
مطالعه 1 دقیقه

ساعد نیوز: توکلی گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز، شنبه ۲۳ آذر ۹۸ تعداد ۱۴۱ هزار و ۵۸۹ داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام کرده‌اند.

آخرین مهلت ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور درباره آخرین مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ گفت: ثبت نام برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۹ و بیست و پنچمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور از روز شنبه ۱۶ آذر آغاز شده و روز دوشنبه ۲۵ آذر ۹۸ پایان می یابد.

او در ادامه تاکید کرد: به کلیه داوطلبان اکیدا توصیه می شود در مهلت باقی مانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه شرایط و ضوابط مربوطه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

توکلی افزود: با توجه به اینکه تمامی متقاضیان ورود به دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ در کلیه رشته های مصوب دفتر گسترش آموزش عالی اعم از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی ضرورت دارد در این آزمون ثبت نام و شرکت کنند؛ داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت نام اقدام نکرده اند توصیه می شود حداکثر تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۵ آذر ماه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در ادامه گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز، شنبه ۲۳ آذر تعداد ۱۴۱ هزار و ۵۸۹ داوطلب در این آزمون ثبت نام کرده اند.

توکلی یادآوری کرد: آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ در ۶ گروه آموزشی و برای ۱۴۱ کد رشته امتحانی در روز های پنج شنبه و جمعه ۲۸ و ۲۹ فروردین ماه در حوزه های امتحانی مربوطه برگزار می شود و کارت ورود به جلسه از روز دوشنبه ۲۵ فرردین تا چهارشنبه ۲۷ فروردین ماه برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

توکلی افزود: پذیرش دانشجو در دوره های روزانه، شبانه، مجازی، پیام نور، دانشگاه آزاد، دانشگاه ها و موسسات دولتی و دانشگاه ها و موسسات غیردولتی و پردیس های خودگردان در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ صورت می گیرد.

جدیدترین اخبار

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری

خدمات موسسه پژوهش برتر