اکسپت و چاپ فوری مقاله ISI

انتشار 7 شهریور 1396
مطالعه 1 دقیقه

پژوهش برتر: یکی از اجزای اجتناب ناپذیر در دوران تحصیلات دانشگاهی چاپ مقاله در ژورنال های معتبر همچون ISI است. چاپ یک مقاله علمی نشان دهنده میزان مهارت علمی و علاقه و جدیت دانشجو در کارهای تحقیقاتی و میزان علاقمندی وی میباشد.

اکسپت و چاپ فوری مقاله ISI

نکته اولی که برای چاپ مقاله به ذهن دانشجو و یا متقاضی خطور میکند این است که اصلا چرا باید چاپ مقاله خود را به موسسات بسپارم و یا از آنها مشاوره بگیرم. اما امروز ما میخواهیم دلایلی را نام ببریم که چرا باید در زمینه چاپ مقاله مشاوره بگیرید . اولا بر خلاف تصور برخی از پژوهشگران، چاپ مقاله در یک مجله مناسب، معتبر و مرتبط با رشته تحصیلی پژوهشگر، کاری بسیار تخصصی است. یک پژوهشگر باید بتواند وبسایت یک مجله را از لحاظ فنی ارزیابی کند تا از جعلی نبودن آن اطمینان حاصل کند. 
ثانیا دانشجو باید توانایی این را داشته باشد که با استفاده از ابزارهای  موجود، بتواند یک مجله مناسب، با کیفیت بالا و دارای کمترین زمان پاسخ‌گویی را انتخاب کند. پس از انجام این کار نیز باید مجله مورد نظر را با لیست‌های بسیاری که در داخل کشور وجود دارد انطباق دهد.
پس از انتخاب مجله، طی کردن فرایند ساب میت مقاله، رفع اصلاحات مورد نیاز و در نهایت گرفتن پذیرش آن نیز بسیار مهم است. بنابراین استفاده از خدمات تخصصی در این زمینه و کمک گرفتن از تجربه یک تیم مورد اعتماد یک نیاز ضروری برای پژوهشگران در جهت پذیرش و چاپ مقاله ISI و ISC است.

اکسپت فوری مقاله به معنای دریافت پذیرش در یک یا دو روز نیست بلکه به معنای حداقل زمان اخذ اکسپت برای مقاله ،مثلا 7-21 روز  می باشد.
یکی از اجزای اجتناب ناپذیر در دوران تحصیلات دانشگاهی چاپ مقاله در ژورنال های معتبر است. چاپ یک مقاله علمی نشان دهنده میزان مهارت علمی و علاقه و جدیت دانشجو در کارهای تحقیقاتی و میزان علاقمندی وی میباشد.
 دانشجویانی که مقالات علمی ISI ثبت شده دارند شانس بالاتری در دریافت بورسیه دانشگاهی از سوی دانشگاه های بین المللی و معتبر جهانی را دارند و علاوه بر آن احتمال بیشتری در پذیرش مقاطع بالاتر مثل کارشناسی ارشد و دکتری و یا استخدام در ادارات دولتی و خصوصی و یا پذیرفته شدن به عنوان هئیت علمی دانشگاه ها و یا امکان عضویت در بنیاد ملی نخبگان و صاحب نظر و متخصص شدن در موضوع و یا امکان اخذ پروژه های تحقیقاتی با درآمد های بالا، دارند. کسانی که دارای مقاله ISI می باشند، موفق تر بوده و همیشه یک گام از سایرین جلوتر خواهند بود.
موسسه پژوهش برتر، در راستای اکسپت و چاپ فوری مقالات در مجلات ISI معتبر و مورد تائید دانشگاهها تمامی تلاش خود را می نماید تا فرهیختگان گرامی بتوانند از این امکان بهره مند گردند و مقالات ارزشمند خود را در مجلات معتبر ISI  در اسرع وقت به چاپ برسانند.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
سلام و عرض ادب هزینه ی سابمیت مقالات شما در مجلات رایگان isi بابت فرمت بندی و سابمیت و پیگیری ها تنها 300.000 تومان خواهد بود . برای مشاوره ی رایگان با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید : 09911755943 09214572013
بازدیدکننده
علیرضا نیازمند
4 سال پیش
با سلام چاپ یک مقاله حقوق بین الملل ISI چقدر زمان و هزینه دارد در یک مجله معتبر و مورد تایید وزارت علوم؟ ممنون میشم راهنمایی فرمایید
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
مجلات ISI خارجی دو دسته اند . مجلات ایمپکت دار یک تا سه ماه پروسه ی داوری دارند و هزینه ی کل 400 هزار تومان میباشد .
بازدیدکننده
Hamed
4 سال پیش
با عرض سلام و احترام؛ هزینه تقریبی سامبیت مقاله به ژورنال های خارجی (ISI)چقدر است؟ مقاله بنده در رشته مهندسی شیمی به زبان انگلیسی نوشته شده است. با تشکر

خدمات موسسه پژوهش برتر