ارزانترین موسسه برای چاپ مقاله

انتشار 9 دی 1398
مطالعه 7 دقیقه

هزینه ارزان چاپ مقاله همیشه نشان دهنده کیفیت پایین نمی‌باشد گاها مقالات کیفیت بسیار بالایی دارند و به صورت تضمینی چاپ می‌شوند و هزینه چاپ بسیار پاییین می‌باشد. می‌توانید از طریق موسسه پژوهش برتر اقدام نمایید هزینه چاپ مقاله در موسسه پژوهش برتر بسیار پایین می‌باشد.

ارزانترین موسسه برای چاپ مقاله

چاپ مقاله

چاپ مقاله از اهمیت بالایی برخوردار است اما متاسفانه به دلیل مشکلاتی از جمله هزینه های بسیار بالای ویرایش و ترجمه و چاپ مقالات بسیاری از دانشجویان توان پرداخت آنرا ندارند و منصرف می‌شوند. و یا حداقل به دنبال راهی هستند که بتوانند کمی در هزینه های موجود صرفه جویی کنند. موسسه پژوهش برتر با درک این شرایط و در راستای همکاری با شما عزیزان شرایطی فراهم آورده است تا بتوانید مقالات خود را با پایین ترین هزینه در ژورنالهای دلخواهتان ثبت نمایید. شما برای چاپ مقاله علمی پژوهشی در کلیه ژورنالها مجبور به پرداخت هزینه آن می‌باشید و کلیه ژورنالهای دارای اعتبار بین المللی یا داخلی برای انتشار مقاله شما هزینه آنرا دریافت می‌کنند. ژورنالهای معتبر و شناخته شده جهانی از جمله مجلات ISI, ISC, SCOPUS, PUBMED  هزینه چاپ را از نویسنده دریافت می‌کنند و استناد به مقالات این ژورنالها به صورت رایگان انجام می‌شود. و اصطلاحا گفته می‌شود که این ژورنالها OPEN ACCESS می‌باشند اما مجلات دارای ایمپکت که مقالات با ضریب تاثیر بسیار بالا را پذیرش می‌کنند مانند مجلات معتبر JCR هزینه ای برای چاپ از نویسنده دریافت نمی‌کنند و استناد به مقالات این نوع از ژورنالها به صورت رایگان نمی‌باشد و اصطلاحا گفته می‌شود ژورنالهای دارای ایمپکت فکتور به صورت CLOSE ACCESS می‌باشند.

تصویر

قبل از اقدام به چاپ سعی کنید مهارت و شناخت خود را از ژورنالهای معتبر و هزینه ها و مراحل چاپ آنها بالا ببرید تا به این صورت بتوانید برای بار اول مقاله خود را در ژورنالها چاپ کنید که در هزینه ها هم صرفه جویی نمایید.

مراحل چاپ مقالات تخصصی

مراحل چاپ مقاله در ژورنالهای داخلی و خارجی تقریبا یکسان می‌باشد و ترتیب چاپ مقاله و سابمیت به ژورنالهای معتبر به شرح زیر می‌باشد:

ترجمه مقاله

ژورنالهای خارجی مقاله را به صورت انگلیسی پذیرش می‌کنند و با توجه به اعتبار بالای مجلات, مقاله علمی می‌بایست با کیفیت بسیار بالایی ترجمه شود. کیفیت ترجمه در واقع بیانگر سطح کیفی محتوای مقاله می‌باشد. مقاله باید با سطح کیفی طلایی ترجمه شود و مترجم می‌بایست علاوه بر تسلط کامل بر زبان انگلیسی به حوزه تخصصی موضوعی مقاله نیز مسلط باشد و بتواند ترجمه تخصصی را انجام دهد. اولین مرحله از مراحل چاپ مقاله ترجمه می‌باشد و توجه داشته باشید که داوران قدرت بالای در تشخیص سطح کیفی ژورنال دارند و می‌توانند کیفیت ترجمه را به خوبی تشخیص دهند.

ویرایش مقاله

نویسنده شاید نتواند از عهده ویرایش مقاله برآید و مقاله پر از ایرادات نگارشی و دستور زبانی باشد که در این صورت بهتر است مقاله قبل از اینکه به ژورنال سابمیت شود ابتدا ایرادات آن برطرف گردد. کنترل سطح کیفی مقاله و حفظ کیفیت آن ضروری می‌باشد.  و بهتر است از یک فرد با سابقه کمک بگیرید.

پارافریز مقاله

سرقت علمی موجود در مقالات شایع‌ترین عامل ریجکت مقاله محسوب می‌شود. باید قبل از اینکه مقاله را سابمیت به یک ژورنال کنید ابتدا مطالب تکراری و شباهت های علمی و ادبی موجود در آن را برطرف سازید تا مقاله ناب و جدید باشد و کیفیت بالایی داشته باشد. تشابهات علمی نه تنها عامل ریجکت مقاله می‌شوند بلکه از لحاظ اخلاقی نیز این کار صحیح نیست و شما حق تجاوز به مقالات و کتابهای تخصصی در سایر حوزه های علمی را ندارید.

انتخاب مجله مناسب

انتخاب مجله نیاز به سابقه دارد باید با سطح کیفی و حوزه موضوعی کلیه ژورنالها آشنا باشید تا بتوانید مناسبترین مجله را برای چاپ مقاله انتخاب کنید. بلند پرواز بودن در انتخاب ژورنال عواقب خوبی نخواهد داشت. سعی کنید با دقت ژورنال مورد نظرتان را انتخاب کنید. انتخاب ژورنال مهم ترین نکته می‌باشد زیرا مقاله اگر به مجله‌ای که در حوزه تخصصی مناسب با آن نیست سابمیت شود قبل از مرحله داوری ریجکت خواهد شد.

تصویر

سابمیت مقاله به مجله

سابمیت مقاله ممکن است هم به صورت آنلاین انجام شود و هم مکانیزه که کارشناس و مولف می‌بایست مقاله را توسط هر یک از راههای ارتباطی که معرفی شده است به ژورنال سابمیت کند.

واریز هزینه چاپ مقاله

واریز هزینه مجلات به صورت دلاری می‌باشد باید هزینه چاپ مقاله در ژورنالها را به صورت دلاری واریز نمایید که بهتر است برای اطمینان بیشتر از موسسات معتبر که در این حوه خدمات ارائه می‌کنند کمک بخواهید.

فرمت‌بندی مقاله

می‌توانید با مراجعه به سایت هر ژورنال فرمت به خصوصی که برای مقالات در نظر گرفته است را در سایت خود معرفی می‌کند. می‌توانید با مراجعه به سایت فرمت مقاله را مشخص فرمایید و مقاله را فرمت‌بندی کنید و سپس به ژورنال مد نظرتان سابمیت کنید.

هزینه چاپ مقاله در مجلات تخصص

هزینه چاپ مقاله در ژورنالهای مختلف متفاوت می‌باشد. و هر مجله برای تامین هزینه های مالی خود مجبور به دریافت هزینه چاپ مقاله از نویسنده می‌باشد. هزینه از طرف خود ژورنال مشخص می‌گردد و سالانه قابل تغییر می‌باشد. برخی از ژورنالها مانند scopus هزینه بالاتری نسبت به سایر ژورنالها دریافت می‌کنند. میزان هزینه دریافتی در هر ژورنال متفاوت می‌باشد و در ژورنالهای خارجی هزینه به صورت دلاری از نویسنده اخذ می‌گردد. برخی از نویسندگان چنین تصور می‌کنند که هزینه چاپ مقاله فقط در ژورنالهای سطح پایین رایج می‌باشد اما این تصور  نادرست است و تمام ژورنالهای open access هزینه چاپ مقاله را از نویسنده دریافت می‌کنند. 

تصویر

در حقیقت مجلاتی که مقالات را رایگان چاپ می‌کنند معمولاً بودجه خود را از طریق نهادهای دولتی، خصوصی و یا دانشگاهی که می‌تواند خصوصی یا دولتی باشد دریافت می‌کند. سپس، از فروش مقالات خود به متقاضیان دانلود این مقاله در پایگاه‌های مختلف درآمدزایی می‌کند. بسیاری از مجلات نیز وجود دارند که نه در هنگام پذیرش و چاپ و نه در هنگام نشر نه از مولف و نه از متقاضیان دانلود آن مقاله هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌نماید زیرا هدف خود را صرف نشر علم قرار داه است. البته ناگفته نماند که این مجلات بودجه مالی خود را به صورت کافی از نهادهای خاص دولتی و غیردولتی تامین می‌کنند.

اطلاعات دقیقی در مورد هزینه ها را می‌توانید حین چاپ مقاله از کارشناسان موسسه دریافت نمایید زیرا با توجه به متغییر بودن هزینه ها نمی‌توان در این بخش اشاره صریح و مستقیم به هزینه ها داشت. و از طرفی هزینه چاپ مقاله در ژورنالهای خارجی به صورت دلاری می‌باشد و با توجه به نوسانات قیمت ارز و دلار هزینه ها در حال نوسان می‌باشند اما اطلاعات آنلاین را می‌توانید از کارشناسان موسسه پژوهش برتر دریافت نمایید.

ارزانترین موسسه برای چاپ مقاله

موسسه پژوهش برتر خدمات چاپ مقالات تخصصی در تمامی ژورنالها را با هزینه بسیار پایین ارائه می‌کند هزینه کلیه خدمات در این مجموعه پایین‌ترین حد ممکن می‌باشند. در واقع با رایزنی با سردبیر ژورنال هزینه به حداقل قیمت ممکن کاهش خواهد یافت و از طرفی هزینه دریافتی توسط این مجموعه هزینه معین شده از طرف ژورنال می‌باشد و به جز هزینه چاپ مقاله در ژورنال هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. از مزایای دیگر موسسه پژوهش برتر که می‌توان به آن اشاره داشت ارائه خدمات تضمینی می‌باشد. کلیه خدمات به صورت کاملا تضمینی و با هزینه بسیار پایین ارائه می‌گردند. این مجموعه با هدف همراهی با شما محققین عزیز به وجود آماده است و تمام تمرکز و هدف خود را قرار داده است تا بتوانید هرچه سریعتر مقاله خود را در ژورنالهای معتبر چاپ کنید و از مزایای آن بهره لازم را ببرید. کلیه خدمات ارائه شده توسط این موسسه به صورت کاملا تضمینی و با کیفیت بسیار بالا می‌باشد. و خدمات موسسه شامل موارد زیر می‌باشد که کلیه خدمات توسط کارشناس مجرب و متخصص با پایین‌ترین هزینه ممکن ارائه می‌گردد. 

  • ترجمه تخصصی مقالات و متون تخصصی با بالاترین سطح کیفی و به صورت تضمینی با پایین ترین هزینه ممکن.
  • ویرایش مقالات تخصصی توسط کارشناس مجرب و متخصص به صورت تضمینی و با بالاترین سطح کیفی و پایین ترین هزینه.
  • پارافریز مقالات, معرفی ژورنالهای تخصصی مرتبط با حوزه تخصصی و موضوع مقاله, فرمت‌بندی مقالات تخصصی و سابمیت مقاله به ژورنالهای معتبر به صورت تضمینی.
  • واریز هزینه های چاپ مقاله به ژورنالهای معتبر و رایزنی با سردبیر جهت اخذ پذیرش سریع و تضمینی.
  • اعلام لیست ژورنالهای معتبر در حوزه های علمی مختلف به همراه هزینه های دقیق و به روز.
  • نگارش کاورلتر و سابمیت آن به همراه ژورنال.
  • پیگیری مقاله بعد از سابمیت و اخذ نتیجه پذیرش مقاله به صورت تضمینی.

جهت دریافت مشاوره در مورد هزینه خدمات می‌توانید از طریق راههای ارتباطی با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید و سوالات و مشاوره های مورد نظرتان را اخذ فرمایید.

مطالب مرتبط با این موضوع

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
8 ماه پیش
سلام وقت بخیر برای دریافت پذیرش و چاپ مقاله تان در خدمتتان هستیم . لطفا فایل مقاله رو ارسال فرمایید تا براساس موضوع مقاله مجلات مرتبط حضورتان معرفی شوند . هر کدام مورد تایید بود اقدامات لازم برای دریافت پذیرش و چاپ انجام می دهیم .
بازدیدکننده
شهلا حریری مقدم
8 ماه پیش
با سلام مقاله اماده جهت پذیرش دفاعیه در مقطع دکترای برنامه درسی خواهانم لطفا مرا راهنمایی کنید که چگونه میتوانم مقاله ام را به پذیرش و چاپ برسانم تشکر
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
سلام واحترام هزینه ویرایش و هزینه ترجمه جدا از هم می باشد و در صورتی که مقاله توسط موسسه ترجمه شود نیازی به ویرایش ندارد چون تمامی ترجمه ها با گارانتی کیفی انجام می شوند . هزینه سابمیت مقاله به مجلات متفاوت می باشد و باید در ابتدا مجلات مد نظر خود را مشخص بفرمایید . .لطفا جهت دریافت اطلاعات دقیق با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید . شکاری 09214572013 p.bartar100@gmail.com مسعودی 09911755943 isipaper100@gmail.com
بازدیدکننده
ناشناس
3 سال پیش
هزینه ویرایش و ترجمه مقاله جداگانه محاسبه میشود؟ هزینه سابمیت مقاله به ژورنال چقدر است؟
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
با سلام و احترام بله در خصوص استخراج مقاله از پایان نامه در خدمتتان میباشیم . برای کسب راهنمایی های بیشتر لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید : مسعودی : 09911755943 isipaper100@gmail.com شکاری : 09214572013 p.bartar100@gmail.com
بازدیدکننده
صدری
3 سال پیش
خدمات استخراج مقاله از پایاننامه انجام میدین؟

خدمات موسسه پژوهش برتر