چاپ فوری مقاله پابمد PUBMED

انتشار 29 بهمن 1398
مطالعه 6 دقیقه

مقالات گروه پزشکی و پیراپزشکی را می‌توانید در ژورنالهای تخصصی pubmed به چاپ رسانید. چاپ فوری مقاله در این ژورنالها به صورت فوری و تضمینی در موسسه پژوهش برتر انجام می‌شود. کلیه خدمات این موسسه به صورت تضمینی و با کیفیت بسیار بالا ارائه می‌شوند.

چاپ فوری مقاله پابمد PUBMED

معرفی پایگاه پابمد

معتبرترین اسناد علمی دنیا در حوزه پزشکی و پیرا پزشکی را می‌توانید در پایگاه pubmed جستجو کنید. بزرگترین پایگاه رسمی علمی در دنیا می‌باشد که به انتشار متون تخصصی علمی در حوزه های تخصصی مختلف می‌پردازد. پایگاه پابمد یک پایگاه رسمی و معتبر شناخته شده در جهان می‌باشد و بهترین منبع استنادی برای دانشجویان و محققین این رشته می‌باشد. برای استفاده از امتیاز چاپ مقاله در ژورنالهای pubmed می‌بایست مقاله کیفیت بسیار بالایی داشته باشد تا بتوان به راحتی آنرا به ژورنالهای معتبر و تخصصی سابمیت کرد. در این پایگاه امکان جستجوی سریع اطلاعات تخصصی حوزه پزشکی و پیراپزشکی به سادگی انجام می‌شود. هم اکنون در این پایگاه اطلاعاتی بیش از 16 میلیون مقاله از 4500 نشریه در رشته های پزشکی، پرستاری، دندانپزشکی، دامپزشکی و علوم پایه (پیش بالینی) منتشر شده در آمریکا و هفتاد کشور جهان را دارا می‌باشد. پوشش این پایگاه از نظر تاریخ به 1955 بر می‌گردد.

تصویر

دانشجویان حوزه های تخصصی پزشکی و پیراپزشکی می‌توانند برای تقویت رزومه خود و بهره‌گیری از امتیازات پژوهشی رزومه خود را با انتشار مقاله در پابمد تقویت کنند. چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی pubmed با توجه به اعتبار بسیار بالایی که دارد شرایط پذیرش دشواری دارد و به سختی می‌توان مقالات تخصصی را در این ژورنالها به چاپ رساند. از امتیازاتی که با چاپ مقاله در ژورنالهای pubmed می‌توانید کسب نمایید شامل موارد زیر می‌باشد:
 • نویسنده اول دارای 10 امتیاز و به عنوان نفر همکار دارای 5 امتیاز است.
 • برای ارتقا اعضا هیئت علمی دارای 7 امتیاز
 • مجلات نمایه شده در Embase، Cinahl، Psych Info، Chemical Abstract  Biological Abstract  دارای 3.5 امتیاز.
 • مجلات نمایه شده در ساير ايندكس ها دارای 3 امتیاز.
 • مقالات دارای ایندکس های pubmed/ medline و یا ISI-Web of Science دارای 25 امتیاز.

بطور کلی مجلات پابمد pubmed بیشتر برای دانشجویان و محققان گروه علوم پزشکی و علوم پزشکی پایه مناسب است که تمایل به اکسپت، پذیرش، چاپ مقالات خود در نشریات پابمد با توجه به بازه زمانی کوتاه و همچنین هزینه کمتری نسبت به مجلات سایر پایگاه ها داشته باشند. همچنین برای دانشجویانی که تمایل به اپلای در دانشگاه های خارج از کشور و یا مصاحبه دکتری دانشگاه های علوم پزشکی، دکتری پژوهش محور دانشگاه های علوم پزشکی مناسب است.

نحوه چاپ مقاله در مجلات پابمد

چاپ مقالات پزشکی و پیراپزشکی در ژورنالهای pubmed باید طبق مراحل زیر انجام شود تا در مرحله داوری هرچه سریعتر پذیرفته شود. فرآیند چاپ مقالات تخصصی pubmed به ترتیب مراحل زیر می‌بایست انجام شود.

ترجمه

ترجمه تخصصی مقالات و متون پزشکی و پیراپزشکی که قصد سابمیت آن به ژورنالهای معتبر pubmed را دارید باید با سطح کیفی طلایی انجام شوند و کیفیت بسیار بالایی داشته باشند. ترجمه متون تخصصی حوزه پیراپزشکی باید توسط مترجم متخصص و با سابقه انجام شود. داوران این ژورنالها با توجه به سختگیری بسیار بالایی که دارند توقع ترجمه نیتیو از مقالات را دارند و مقاله باید با کیفیت طلایی و هم سطح با ترجمه نیتیو انجام شود تا قابل پذیرش در این ژورنالها باشد. 

ویراستاری

روشن است که وجود ایرادات در متن مقاله که شامل ایرادات دستور زبانی یا نگارشی می‌باشند نشان از ضعف نویسنده هستند و باید قبل از سابمیت برطرف شوند به همین جهت لزوم ویراستاری تخصصی توسط یک متخصص حرفه ای و کاربلد کاملا ضروری می‌باشد. ویراستاری باید به صورت تخصصی انجام شود.

پارافریز

پارافریز یا رفع سرقت علمی از مقالات تخصصی باید حتما انجام شود. مقاله اگر پارافریز نشود و مشابهت های علمی همچنان در متن آن موجود باشند یقینا ریجکت خواهد شد. مقاله باید کاملا ناب و حاصل ایده های خود محقق باشد استفاده از منابع استنادی دیگر قطعا عامل ریجکت مقاله محسوب خواهد شد.

معرفی ژورنالهای معتبر

نویسنده باید قبل از هر چیز در مورد ژورنالها مطالعه انجام دهد و باشناخت کافی مجله مورد نظرش را انتخاب کند. مجله باید هم سطح علمی با مقاله باشد و از طرفی از لحاظ حوزه موضوعی نیز متناسب باشند. انتخاب ژورنالهای مناسب برای مقاله یقینا بهترین راه دست یابی به امتیاز چاپ مقاله می‌باشد. انتخاب ژورنالهای معتبر و تخصصی تنها با شناخت ژورنال امکان پذیر می‌باشد.

فرمت‌بندی مقاله

ژورنالها علاوه بر سطح کیفی و حوزه موضوعی نسبت به فرمت مقاله نیز حساسیت بالایی  دارند و چنانچه مقاله تبدیل به فرمت قابل تایید برای ژورنال نشود یقینا امتیاز چاپ را از دست خواهد رفت. مقالات تخصصی pubmed می‌بایست قبل از اینکه به ژورنال سابمیت شوند ابتدا فرمت‌بندی صحیح و دقیق انجام شود. 

سابمیت به مجله 

سابمیت مقاله به یک ژورنال می‌بایست توسط راههایی انجام شود که از طرف مجله تعیین شده است. در حین سابمیت مقاله بهتر است یک کاورلتر همراه مقاله سابمیت کنید و یا حین سابمیت سعی کنید با رایزنی با سردبیر ژورنال اطمینان بیشتری برای چاپ مقاله به دست آورید.

داوری

همه ژورنالها بخش داوری دارند و مقاله در این بخش توسط داروان بسیار مجرب و متخصصی بررسی خواهد شد. نتیجه بخش داوری ژورنالها نتیجه پذیرش یا عدم پذیرش را مشخص خواهد کرد. داوران مقاله را از لحاظ بار علمی سطح کیفی ترجمه و سطح کیفی ویراستاری بررسی خواهند کرد و نتیجه قطعی بعد از چند هفته به شما اطلاع داده خواهد شد. 

زمان داوری و زمان اخذ پذیرش بستگی به تعداد مقالاتی دارد که به ژورنال سابمیت می‌شوند و همچنین به ظرفیت پذیرش مقاله در ژورنال بنابراین در هر ژورنال نتیجه داوری متفاوت می‌باشد. بعد از سابمیت می‌توانید با مکاتبه با سردبیر و ارسال ایمیل برای پیگیری در روند داوری تسریع ایجاد فرمایید.

تصویر

خدمات موسسه پژوهش برتر

 • مشاوره اولیه رایگان جهت معرفی مجلات Pubmed با توجه به رشته متقاضی و مورد قبول وزارت علوم، دانشگاه آزاد، پیام نور، وزارت بهداشت
 • ترجمه تخصصی مقالات در صورت لزوم توسط تیم مترجمین مجرب
 • ویراستاری گرامری مقالات قبل از ارسال به مجله در صورت نیاز
 • قالب بندی مقالات بر اساس ساختار مجله قبل از چاپ در مجله Pubmed
 • سابمیت یا ارسال مقاله به مجله Pubmed
 • انجام مکاتبات و رایزنی های لازم به منظور پذیرش مقاله با مجله Pubmed
 • پیگیری و اخذ نامه پذیرش از مجله Pubmed و ارسال آن به نویسندگان
 • ارسال اصلاحات ارائه شده از سوی سردبیر مجله Pubmed به نویسندگان در صورت Revise مقاله
 • ارسال گالری پروف نهایی مقاله به نویسندگان برای تائید نهایی برای چاپ در مجله Pubmed

توصیه می‌کنیم قبل از سابمیت مقاله به یک ژورنال ابتدا از افراد با سابقه کمک بخواهید که آشنایی با پایگاه داده ژورنالهای معتبر داشته باشند. بتوانند ژورنالهای دارای تاییدیه را به شما معرفی کنند انتخاب اشتباه ژورنال باعث می‌شود امتیاز چاپ مقاله را از دست بدهید. موسسه پژوهش برتر با ارائه خدمات با نازلترین هزینه و بالاترین سطح کیفی هم اکنون در ارائه خدمات پذیرش و چاپ مقاله pubmed همراه شما نویسندگان عزیز می‌باشد که می‌توانید از خدمات فوری چاپ مقاله در این موسسه نیز بهره بگیرید. جهت اطلاع از هزینه های به روز چاپ مقاله و خدمات می‌توانید با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید. کلیه خدمات به صورت تضمیمنی ارائه می‌شوند.

مطالب مرتبط با این موضوع

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
2 سال پیش
سلام و احترام بله حتما در خدمتیم . لطفا با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید تا لیست مجلات همراه با شرایط تقدیم حضور گردد . شکاری 09214572013 پورباقر 09911755943
بازدیدکننده
الهام شفیقی
2 سال پیش
با سلام ووقت بخیر . یک کیس ریپورت در موزد پزشکی داشتم که میخواستم در ژورنال معمولی چاپ بشه و یک مقاله که نیاز به ایمپکت بالای 2 دارم میخواستم ببینم اشنا دارین که برام سابمیت کنین و هزینه چقدر میشه؟

خدمات موسسه پژوهش برتر