چاپ فوری و تضمینی مقاله isi

انتشار 13 مرداد 1398
مطالعه 5 دقیقه

امروزه به علت بالا رفتن هزینه های چاپ مقاله در مجلات و همچنین سختگیری هایی که وجود دارد نویسندگان بیشتر تمایل به چاپ تضمینی مقاله دارند زیرا در صورتی که تضمینی وجود نداشته باشد ممکن است مقاله ریجکت شود و همه هزینه ها از بین برود.

چاپ فوری و تضمینی مقاله isi

چاپ مقاله در مجلات isi

مجلات isi طی سالهای اخیر شهرت و اعتبار جهانی در زمینه چاپ و انتشار اسناد رسمی علمی پیدا کرده اند کار موسسه تامسون رویترز گرد آوری مجلات معتبر در تمامی دنیا میباشد که برخی از مجلات این موسسه با نام isi و برخی دیگر با نام jcr شناخته میشوند.این دو لیست از مجلات تفاوت های بسیاری با یکدیگر دارند از جمله تفاوت های اساسی این است که مجلات jcr دارای ضریب تاثیر یا ایمپکت فکتور میباشند و چاپ مقاله در این مجلات اعتبار بیشماری دارد اما مجلات isi دارای ضریب تاثیر نمیباشند و چاپ مقاله در این مجلات نسبت به جی سی ار ها راحتتر است و امتیاز این مجلات نیز نسبت به دسته اول پایین میباشد.اما در حالت کلی و در مقایسه با سایر مجلات علمی در جهان مجلات موسسه تامسون رویترز بیشترین امتیاز ها را به خود تعلق میدهند.این مجلات مخصوص رو نمایی و ثبت مقالاتی هستند که در دنیا بیشترین اعتبار علمی را داشته باشند و کاملا تخصصی نوشته شده باشند.

مجلات ای اس ای با توجه به اعتبار و امتیاز بسیار بالایی که دارند داوری سختگیرانه تری نیز دارد اما داوران مجلات موسسه ای اس ای با توجه به داوری بسیار سختگیرانه عدالت را نیز کاملا رعایت میکنند و بادید کاملا یکسان و بی طرفانه مقالات را بررسی میکنند.این مجلات در اکثر زمینه های پژوهشی مقاله پذیرش میکنند و در هر رشته ای که باشید و مقاله نویسی کنید میتوانید مقاله خود را که حاصل تحقیقات و پژوهش هایتان میباشد را در مجلات معتبر ای اس ای چاپ کنید.

تصویر

مزایای چاپ مقاله در مجلات isi

بیشترین دلیل و انگیزه ای که بین نویسندگان مقالات وجود دارد که باعث میشود تمایل به چاپ مقاله در مجلات معتبر داشته باشند این است که از امتیازات پژوهشی چاپ مقاله استفاده کنند چاپ مقاله در این مجلات بسیار حائز اهمیت میباشد و امتیازات بیشماری دارد از جمله مزایایی که چاپ مقاله در مجلات معتبر دارد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

انگیزه دانشجویان دوره دکتری میتواند کسب امتیاز در مصاحبه دکتری باشد یعنی اینکه افرادی که تمایل به شرکت در این دوره مصاحبه داشته باشند میتوانند برای اینکه در اولیت قرار بگیرند مقاله ای را در مجلات معتبر isi به چاپ رسانند.

انگیزه دانشجویان دوره کارشناسی ارشد میتواند هم برای کسب نمره کامل در پایاننامه کارشناسی ارشد باشد و هم شرکت در آزمون دکتری برای تقویت پایه های رزومه.

انگیزه افرادی که هنوز شغل مورد نظرشان را پیدا نکرده اند و علاقه به اشتغال در ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی دارند این است که با ارائه مقاله ای اس ای و تقویت رزومه بتوانند در مصاحبه های شغلی رتبه خوبی به دست آورند.

انگیزه افرادی که  شاغل در ادارات و سازمان ها میباشند این است که ارتقای رتبه شغلی پیدا کنند که در پی آن افزایش حقوق و مزایا میباشد.

و بسیاری از مزایای دیگر از جمله این که میتوانند پروژه هایی با هزینه هنگفت دریافت کنند.و به عنوان یک محقق علمی شناخته میشوند.

 نحوه چاپ مقاله در مجلات isi

نحوه چاپ مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی تقریبا یکسان میباشد و تفاوت هایی که با هم دارند میتوان به مواردی از جمله اینکه مجلات خارجی فقط مقاله انگلیسی پذیرش میکنند و باید قبل از سابمیت به مجله آنها را ترجمه کرد و غیر از این موارد سایر متد ها تقریبا یکسان میباشد.مقاله isi را میتوانید از پایاننامه دوره کارشناسی ارشد و دکتری نیز استخراج کنید.بعد از اینکه مقاله را تمام کردید کاملا واضح است که  به دنبال یک مجله معتبر برای چاپ آن باشید و سپس مراحل چاپ را آغاز کنید مراحل چاپ به ترتیب زیر میباشد:

  • ترجمه تخصصی 
  • انتخاب ژورنال معتبر متناسب با عنوان مقاله
  • ویرایش و فرمت بندی مقاله
  • سابمیت مقاله به مجله مورد نظر
  • چاپ مقاله 
  • اخذ نامه پذیرش 

چاپ مقاله در مجلات معتبر isi

در صورتی که تمایل به چاپ مقاله در مجلات isi دارید باید دقت و سابقه بسیار زیادی داشته باشید که بتوانید مراحل چاپ را با موفقیت پشت سرگذارید.چنانچه احساس میکنید که در هر یک از مراحل چاپ مقاله احتیاج به همکاری با افراد با تجربه دارید میتوانید از طریق کارشناسان و مشاورین موسسه پژوهش برتر اقدام فرمایید کارشناسان موسسه پژوهش برتر تشکیل شده از مترجمین و محققین بسیار با تجربه و خبره در سطح کشور میباشند.چاپ مقاله در مجلات isi در این موسسه به صورت تضمینی و در کمترین زمان انجام میشود.

همانطور که گفته شد مجلات موسسه isi به دو دسته تقسیم بندی میشوند مجلات isi و مجلات jcr که چاپ تضمینی مقاله در مجلات isi امکان پذیر میباشد اما هیچ فرد و موسسه نمیتواند مجلات jcr را به صورت تضمینی چاپ کند.اکنون چنانچه در خواست شما چاپ مقاله در مجلات isi میباشد میتوانید اقدام به چاپ تضمینی کنید ولی در غیر اینصورت چاپ تضمینی نمیباشد.

کارشناسان موسسه پژوهش برتر تمام توان خود را به کار خواهند گرفت تا بتوانند مقاله شما را ظرف مدت بسیار کوتاهی به چاپ برسانند اما این بدان معنا نمیباشد که در عرض دو تا سه روز انتظار پذیرش داشته باشید زمان چند ماهه را به دو تا سه هفته کاهش خواهند داد.که با توجه به این که کارشناسان موسسه سابقه همکاری زیادی با مجلات درند با رایزنی ها و صحبت های فراوان میتوانند روند داوری را تسریع بخشند.

چاپ فوری مقاله isi با کمترین هزینه

چنانچه هر چه سریعتر به امتیاز چاپ مقاله نیاز دارید و فرصت کمی تا روز مصاحبه باقی است و هنوز هیچگونه اقدامی نسبت به نگارش و چاپ مقاله isi انجام نداده اید نگران نباشید.ما از زمان نگارش تا چاپ مقاله در کنار شما خواهیم بود و به شما تضمین چاپ مقاله با بهترین کیفیت را میدهیم فقط کافی است که فایل پایاننامه دوره کارشناسی ارشد یا دکری را از طریق راههای ارتباطی آنلاین به کارشناسان ما تحویل دهید تا هر چه سریعتر تعداد 2 یا سه مقاله isi از پایاننامه مشا استخراج کنند و سپس آنرا به مراحل چاپ ارسال نمایند بعد از تحویل فایل پایاننامه تنها منتظر نامه پذیرش از طرف مجله باشید کادر حرفه ای و مجرب موسسه پژوهش برتر کیفیت و چاپ مقاله را به صورت صد در صد تضمینی تضمین میکند.

ما بر آنیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم تا بتوانیم گامی هرچند کوچک در راستای تحقق اهداف شما عزیزان برداریم.

تصویر

 
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
2 سال پیش
با سلام دوست گرامی برای استخراج مقاله از پایان نامه ازشمندتان و اقدام به مجلات مد نظر درخدمتتان هستیم. تنها موردی که باید به آن اشاره بشه این است که مجلات داخلی توسط چند داور بررسی می شوند و این امر سبب طولانی شدن پروسه ی داری میشه هرچند که موسسه تلاش خواهد کرد این زمان را به حداقل برساند ولی در سه هفته ممکن نیست . برای ارسال فایل پایان نامه تان و ادامه روند کار با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید: 09911755943 پورباقر 09214572013 شکاری
بازدیدکننده
صالح
2 سال پیش
میخواستم از پایان نامه ارشد رشته مدیریت برام مقاله دربیارید و اکسپت isiبگیرید لطفا میشه هزینه رو بهم بگید و یه مقاله آماده دارم که میخواستم برام در مجله علمی پژوهشی چاپ بشه فقط سه هفته زمان دارم
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
2 سال پیش
فرهیخته گرامی احتراما ضمن تشکر از حسن توجهتان به موسسه پژوهش برتر بله صمیمانه در خدمت هستیم و می توانیم جهت استخراج مقاله از پایان نامه در خدمت باشیم . در ابتدا فایل پایان نامه توسط محقق بررسی می شود و اعلام می گردد که چند مقاله و با چ کیفیتی می توان استخراج کرد . و بعد از تایید شما جهت استخراج اقدام می گردد. هزینه استخراج برای یک مقاله 200 هزار و برای دو مقاله 360 هزار تومان می باشد و طی 4 الی 5 روز انجام می پذیرد . لطفا در صورت تایید و تمایل اعلام نمایید تا اقدامات لازم از طرف موسسه انجام پذیرد . راه های ارتباطی : شکاری 04133376501-09214572013 P.Bartar100@Gmail.Com پورباقر09911755943 Isipaper100@Gmail.Com
بازدیدکننده
ژاله بهروزی براقی
2 سال پیش
با سلام من از پایان نامه کارشناسی ارشد در تاریخ 26/6/99 دفاع کرده ام ونمره 19 از پایان نامه را گرفتم ولی نمره مقاله که تا 1 نمره یا 0/9 را می خواستم از مقاله بگیرم ونیز برای مصاحبه دکتری میخواستم در یک مجله ISIچاپ کنم برای تغییرنمره تا 25 مهر فرصت دارم ولی برای مصاحبه دکتری تاسال آینده وقت دار ولطفا پایان نامه من رو اگه ممکنه به چند مقاله قسمت کنید وبرام بفرمایید هزینه اش چفدر میشه
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
سلام وقت بخیر بله حتما در خدمت هستیم . لطفا با کارشناسان ما در ارتباط باشید : شکاری 09214572013 p.bartar100@gmail.com مسعودی09911755943 isipaper100@gmail.com
بازدیدکننده
سمیه جعفرزاده اندبیلی
3 سال پیش
با سلام و احترام بنده دانشجوی دکتری مدیریت آموزشی هستم. یک مقاله با موضوع آموزش های ضمن خدمت کارکنان می خواستم. لطفا عنوان مجله، مبلغ و مدت زمان ارائه اکسپت را بفرمایید.

خدمات موسسه پژوهش برتر