چاپ مقاله با هزینه بسیار پایین

انتشار 27 آذر 1398
مطالعه 5 دقیقه

چاپ مقاله یکی از ضروری‌ترین اقدامات برای تقویت رزومه محسوب می‌شود و امتیازات زیادی را برای نویسنده به همراه دارد چنانچه تمایل به چاپ مقاله با هزینه بسیار پایین داشته باشید می‌توانید از طریق موسسه پژوهش برتر اقدام فرمایید و درخواست خود را ثبت کنید تا فرآیند رسیدگی آغاز گردد.

چاپ مقاله با هزینه بسیار پایین

چاپ مقاله تخصصی

گاها دانشجویان و محققین به عنوان یک فرد تحصیل کرده در جامعه علاقه فراوانی به ارائه یک اثر تحقیقی دارند و تمایل دارند که یک مقاله تخصصی با کیفیت بسیار بالا ارائه کنند. ارائه مقالات تخصصی با کیفیت کاملا تضمینی در ژورنالهای معتبر داخلی و خارجی انگیزه‌های بسیاری در نویسندگان ایجاد می‌کند و به آنها کمک می‌کند که بتوانند در راستای تحقق اهدافشان گام‌های موثری بردارند. از طرفی موجب تقویت رزومه آنها نیز خواهد شد. نویسندگان مقالات تخصصی در تمامی حوزه‌های علمی تمایل دارند آثار خود را ثبت رسمی کنند و آنرا در اختیار تمام مردم دنیا قرار دهند. ثبت رسمی مقالات علمی در مجلات معتبر دنیا امتیازات زیادی برای نویسنده در پی دارد و موجب تقویت رزومه نویسنده خواهد شد. نویسندگان ممکن است با اهداف و دلایل متفاوتی نگارش مقاله را دنبال کنند اما اصلی‌ترین هدف آنها شناخته شدن در جامعه و تقویت رزومه می‌باشد. از مهم ترین مزایای چاپ مقاله که هدف اغلب نویسندگان مقالات تخصصی می‌باشد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تقویت رزومه برای استخدام‌های دولتی و خصوصی 
  • تقویت رزومه برای شرکت در مصاحبه آزمون ورودی دوره دکتری
  • کسب نمره کامل در پایان‌نامه دوره کارشناسی ارشد
  • شناخته شدن به عنوان محقق در جامعه و مهارت دریافت پروژه‌های بزرگ با هزینه‌های زیاد
  • امکان عضویت در هیئت علمی دانشگاههای معبر
  • افزایش اعتماد به نفس جهت ادامه فعالیت های تحقیقی و پژوهشی

تصویر

فرآیند چاپ تخصصی مقالات علمی

چاپ مقاله فرآیند طولانی دارد مخصوصا زمانی که بخواهید آنرا در ژورنالهای معتبر و دارای ایمپکت فکتور چاپ کنید. مجلات زمان داوری متفاوتی دارند و نویسنده باید ابتدا تصمیم بگیرد که نیاز به امتیاز چاپ مقاله در ژورنالهای دارای ایمپکت فکتور دارد و یا می‌خواهد مقاله خود را در ژورنالهای بدون ایمپکت چاپ کند. ژورنالهای خارجی جهت اخذ پذیرش از دانشگاههای خارج از کشور اعتبار کافی دارند اما ژورنالهای داخلی در خارج از کشور اعتباری ندارند و نمی‌توان از امتیازات آنها در خارج از کشور استفاده کرد. بنابراین دانشجویان می‌بایست برحسب نیاز تصیم گیری نمایند که می‌خواهند مقاله خود را در چه نوع ژورنالی ثبت کنند. داخلی و یا بین المللی بعد از تصمیم گیری باید بلافاصله فرآیند چاپ آغاز شود. 

تصویر

فرآیند چاپ مقالات به ترتیب زیر میباشد: 

هزینه چاپ مقاله در ژورنالهای مختلف

هزینه چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی مختلف متفاوت می‌باشد و کیفیت تعیین کننده هزینه چاپ مقاله در یک ژورنال می‌باشد. بالا بودن کیفیت ژورنال تعیین کننده هزینه آن نیز می‌باشد و ژورنالهای خارجی که کیفیت بیشتری داشته باشد هزینه بیشتری را برای چاپ مقالات دریافت می‌کنند. البته ژورنالها برای پذیرش و دریافت هزینه سیاست‌های مختلفی دارند و برخی ژورنالها هزینه چاپ را هنگام چاپ مقاله از نویسنده دریافت می‌کنند که اغلب ژورنالهای بدون ایمپکت فکتور به این صورت می‌باشند و زمان سابمیت مقاله ابتدا هزینه را باید پرداخت نمایید. هزینه‌ها هر سال توسط ژورنالها به روزرسانی می‌شوند و چون هزینه‌ها به صورت دلاری می‌باشند و در چندین دوره اخیر شاهد نوسانات دلار بوده‌ایم به همین دلیل اطلاعات دقیقی در مورد هزینه چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی و معتبر را بهتر است حین چاپ مقاله از کارشناسان موسسه پژوهش برتر دریافت نمایید. از طرفی برخی دیگر از ژورنالها هزینه‌های چاپ مقاله را با سیاست های دیگری به دست می‌آورند و مقاله را می‌توانید به صورت رایگان به ژورنال سابمیت نمایید. چاپ مقاله در اغلب ژورنالهای تخصصی دارای ایمپکت فکتور به صورت رایگان می‌باشد و نویسنده هزینه‌ای مبنی بر هزینه چاپ پرداخت نخواهد کرد. ژورنالهای دارای ایمپکت فکتور بالا هزینه‌های چاپ را از استناد کنندگان دریافت می‌کنند و کسی که می‌خواهد به این ژورنالها استناد نماید می‌بایست در نظر داشته باشد که برای استناد باید هزینه پرداخت کند هزینه‌های استناد به مقالات نیز بستگی به کیفیت مقاله و تعداد استنادات سالانه به مقاله دارد می‌توانید جهت برآورد دقیق هزینه های چاپ و استناد به مقالات از طریق کارشناسان موسسه پژوهش برتر اقدام نمایید.

تصویر

خدمات موسسه پژوهش برتر

کلیه خدمات پذیرش و چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی دارای ایمپکت و بدون ایمپکت فکتور در موسسه پژوهش برتر با پایین ترین هزینه ها انجام می‌شود. جهت تسریع در روند امور پذیرش و چاپ مقالات تخصصی موسسه پژوهش برتر شرایطی را فراهم آورده است تا شما عزیزان بتوانید به صورت تضمینی و با کیفیت بسیار بالا کلیه فرآیند تخصصی چاپ مقالات را طی فرمایید. کلیه خدمات به صورت تضمینی و تخصصی ارائه می‌گردد و از طرفی هزینه های ناشی از چاپ مقالات تخصصی به پایین‌ترین حد ممکن کاهش داده شده است. با تحویل بخش چکیده مقاله خود به کارشناسان موسسه پژوهش برتر سریعا ژورنالهای معتبر و تخصصی به شما معرفی خواهند شد و هزینه های ناشی از چاپ مقاله را به شما اطلاع خواهند داد برآورد هزینه و زمان در اولین مرحله صورت خواهد گرفت و کارشناس در اسرع وقت بعد از برآورد دقیق هزینه و زمان چاپ مقاله را به شما اطلاع خواهد داد و سپس می‌توانید به سراغ سایر مراحل چاپ مقاله بروید. روند چاپ مقالات تخصصی در موسسه پژوهش برتر به صورت تضمینی و با کمترین هزینه صورت می‌پذیرد.

کارشناسان این مجموعه از زبده‌ترین و ماهرترین کارشناسان در سطح کشور می‌باشند و با توجه به سابقه بسیار طولانی که در زمینه پذیرش و چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی دارند می‌توانند مقالات تخصصی شما عزیزان را به صورت تضمینی و با بالاترین سطح کیفی در ژورنالهای داخلی و بین المللی چاپ کنند. همچنین معرفی ژورنالهای معتبر و تخصصی برای مقالات تخصصی شما عزیزان در تمامی رشته ها توسط این مجموعه انجام می‌شود و ژورنالهای دارای ایمپکت و بدون ایمپکت فکتور برای مقاله شما معرفی خواهند شد.

مطالب مرتبط با این موضوع

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
4 هفته پیش
سلام وقت بخیر درخدمتتان هستیم و می توانیم مجلات مرتبط با مقاله تان را خدمتتان معرفی نماییم . لطفا رشته و گرایش و عنوان و چکیده مقاله را ارسال فرمایید تا مجلات مرتبط همراه با شرایط و هزینه ها خدمتتان معرفی شوند . ممنونم .
بازدیدکننده
عزت الله فلاح‌کیش
4 هفته پیش
اگر بشود با‌هزینه کم ژورنالهای معتبرمقاله‌های تخصصی ، علمی،راچاپ کنیم،خیلی خوب است،فقط کاشکی ژورنالهای را هم معرفی میکردید.متشکرم.
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
با سلام و احترام هزینه ی ترجمه ی تخصصی بنا به تعداد کلمات مقاله برآورد هزینه خواهد شد و به طور حدودی هر 250 کلمه 18 هزار تومان میباشد، در خصوص هزینه ی فرمت بندی و سابمیت مقالات هم بستگی به نوع مجلات خواهد داشت که برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید : مسعودی : 09911755943 شکاری : 09214572013
بازدیدکننده
پردیس
3 سال پیش
هزینه ترجمه پارافریز و سابمیت مقاله تخصصی رشته مهندسی مکانیک برای سابمیت به ژورنالهای isi چقدر هست؟
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
با سلام و احترام تیم حرفه ای پژوهش برتر صمیمانه در خصوص معرفی مجلات ، فرمت بندی و سابمیت و پیگیری ها در خدمت شما خواهد بود . برای کسب راهنمایی های بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید : مسعودی : 09911755943 isipaper100@gmail.com شکاری : 09214572013 p.bartar100@gmail.com
بازدیدکننده
ناشناس
3 سال پیش
من برای اولین بار میخواهم مقاله ای چاپ کنم محتوای مقاله آماده شده و فقط ویرایش و بازنویسی کردنش مونده بعدم که سابمیت باید بشه میتونید راهنمایی کنید لطفا؟

خدمات موسسه پژوهش برتر