چاپ مقاله به صورت تضمینی

انتشار 28 آذر 1398
مطالعه 5 دقیقه

تضمین برای پذیرش و چاپ مقالات تخصصی در همه حوزه های تخصصی توسط کادر مجرب و متخصص موسسه پژوهش برتر انجام می‌شود کلیه مراحل پذیرش و چاپ مقالات تخصصی در این موسسه به صورت تضمینی انجام می‌شود و بالاترین سطح کیفی را دارد.

چاپ مقاله به صورت تضمینی

پذیرش و چاپ مقاله

جامعه به محققینی که تحقیقات و پژوهش های گسترده‌ای در رابطه با موضوعات متنوع انجام می‌دهند نیاز دارد و این تحقیقات بسیار ارزشمند هستند. اما می‌بایست تحقیقات را در ژورنالهای معتبر و تخصصی چاپ کرد تا در اختیار تمام مردم دنیا قرار بگیرند و تاثیر گذار باشند و تحقیقات زمانی مفید و ارزشمند هستند که بتوان آنها را در ژورنالهای معتبر و تخصصی ثبت کرد. در سالهای اخیر مجلات معتبر جایگاه ویژه‌ای در دنیا پیدا کرده اند و اعتبار بسیار بالایی دارند. مجلات داخلی و بین المللی که برای رونمایی و ثبت مقالات علمی در دنیا رایج شده و مقالات تخصصی ارائه شده را توسط بخش داوری آنالیز می‌کنند و ثبت می‌کنند. برای پذیرش و چاپ مقالات تخصصی در ژورنالهای معتبر دنیا مقالات باید فرمت و شرایط خاصی داشته باشند تا قابل پذیرش برای این نوع ژورنالها باشند. مقالات علمی پژوهشی با فرمت و ساختار مشخص را می‌توانید در ژورنالهای بین المللی و با کیفیت ثبت نمایید. 

مقالات باید ویرایش شوند و به فرمتی که از طرف مقاله تعیین شده است تبدیل شوند و سپس مراحل سابمیت و چاپ مقالات تخصصی طی شود. طی فرآیند پذیرش و چاپ مقالات تخصصی در ژورنالهای مختلف متفاوت می‌باشند و ژورنالهای داخلی و بین المللی شرایط خاصی را برای پذیرش و چاپ مقالات در نظر دارند. برخی از ژورنالهای تخصصی و معتبر که بین المللی هستند شرایط پذیرش و چاپ دشواری دارند اما سایر مجلات داوری نسبتا آسانتری دارند.

تصویر

مراحل پذیرش و چاپ مقاله

برای پذیرش و چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر و تخصصی داخلی و خارجی باید شرایط خاصی را طی فرمایید. مراحل چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر به ترتیب زیر می‌باشند.

 • ترجمه تخصصی مقالات با سطح کیفی بسیار بالا.
 • ویرایش تخصصی مقالات با بهترین کیفیت و کاملا تضمینی.
 • پارافریز و رفع سرقت علمی از مقالات تخصصی می‌بایست همه تشابهات علمی موجود در متن مقالات برطرف شوند.
 • انتخاب ژورنال متناسب با سطح کیفی و حوزه موضوعی مقاله.
 • فرمت‌بندی و گالی پروف مقالات.
 • سابمیت مقاله.
 • انتظار برای نتیجه داوری مقالات تخصصی.

ژورنالهایی که برای چاپ مقاله وجود دارند 2 دسته می‌باشند برخی از ژورنالها دارای ایمپکت فکتور می‌باشند و برخی دیگر بدون ایمپکت فکتور هستند که برای چاپ مقاله در ژورنالهای تخصص دارای ایمپکت فکتور می‌بایست هزینه آنرا پرداخت نمایید و از طرفی مقاله را می‌بایست ترجمه کنید. ترجمه تخصصی مقالات دارای ایمپکت فکتور باید به صورت تضمینی باشند و کیفیت زیادی داشته باشند علاوه بر هزینه در نحوه داوری نیز تفاوت دارند و ژورنالهای دارای ایمپکت فکتور بالا به مراتب داوری سختتری دارند و زمان زیادی برای پذیرش باید در انتظار بمانید. 

پذیرش و چاپ تضمینی مقالات

اخذ پذیرش از ژورنالهای تخصصی داخلی و خارجی دغدغه نویسندگان می‌باشند و تمایل دارند هر چه سریعتر از ژورنالهای دلخواهشان پذیرش مقاله را دریافت کنند از این رو وقتی می‌خواهند از موسسات معتبر در این زمینه همکاری بخواهند ترجیح می‌دهند که موسسه تضمینی در قبال پذیرش مقاله به آنها بدهد. ژورنالهای بدون ایمپکت فکتور که اعتبار بسیار بالایی دارند مانند ژورنالهای خارجی isi, pubmed, scopus پذیرش تضمینی مقاله دارند اما ژورنالهای داخلی و ژورنالهای دارای ایمپکت فکتور پذیرش تضمینی مقاله ندارند و پذیرش فقط به کیفیت مقاله وابسته می‌باشد. بنابراین هیچ موسسه ای نمی‌تواند تضمینی در قبلا پذیرش مقاله در ژورنالهای داخلی و یا دارای ایمپکت فکتور داشته باشد.

تصویر

خدمات موسسه پژوهش برتر

تضمین کیفیت تخصص چندین ساله ما در حوزه خدمات دانشگاهی می‌باشد. موسسه پژوهش برتر با سابقه چندین ساله در زمینه ارائه خدمات اکنون به عنوان بزرگترین و تخصصی ترین مراکز خدمات دانشگاهی در کشور شناخته می‌شود. کلیه خدمات این مرکز به صورت کاملا تضمینی ارائه می‌گردد و مراحل تخصصی شامل چاپ تضمینی مقالات تخصصی ویرایش و فرمت‌بندی و ترجمه تخصصی مقالات علمی به صورت کاملا تضمینی و توسط کادر مجرب و متخصص انجام می‌شود. کلیه فرآیند خدمات تخصصی ویرایش و چاپ مقالات تخصصی به صورت تضمینی ارائه می‌گردد. جهت استفاده از خدمات تخصصی با کیفیت در موسسه می‌توانید از طریق راههای ارتباطی آنلاین اقدام فرمایید.

فرآیند پذیرش و چاپ مقالات تخصصی در موسسه پژوهش برتر به ترتیب زیر می‌باشد.

 • ترجمه تخصصی به صورت عادی و فشرده در سه سطح کیفی طلایی, نقره ای, برنزی ارائه می‌گردد. ترجمه تخصصی متون علمی شامل 72 ساعت گارانتی کیفیتی می‌باشند. 
 • ویرایش تخصصی مقالات ویرایش دستور زبانی, ویرایش محتوایی و .... مقالات باید با بالاترین سطح کیفی و کاملا تضمینی ارائه شوند. در صورت تمایل به ویرایش تخصصی مقالات علمی می‌توانید از طریق موسسه پژوهش برتر اقدام فرمایید کلیه خدمات ویرایش تخصصی مقالات توسط کادر مجرب و متخصص انجام می‌شود و در بالاترین سطح کیفی عرضه می‌گردد.
 • پارافریز و رفع سرقت علمی از مقالات تخصصی نیز می‌بایست قبل از سابمیت مقاله به ژورنالهای تخصصی ارائه گردد خدمات پارافریز توسط ابزارهای بسیار قوی و پیشرفته ارائه می‌گردد. رفع سرقت علمی مقالات اعتبار بسیار بالایی به مقاله می‌بخشد
 • معرفی ژورنالهای معتبر در حوزه تخصصی متناسب با مجله و سطح کیفی بسیار بالا از طرفی ژورنالهای کاملا قابل تایید وزارت علوم می‌باشند و کیفیت بسیار زیادی دارند. ژورنالهای معتبر و تخصصی معرفی می‌شوند و  می‌توانید اعتبار آنها را بررسی نمایید و مناسبترین ژورنال تخصصی متناسب با حوزه تخصصی و سطح کیفی مقاله خود انتخاب نمایید.
 • بعد از انتخاب ژورنالهای معتبر و تخصصی می‌بایست فرمت‌بندی مقالات را انجام دهید تا مقاله آماده سابمیت به ژورنال شود. بدون فرمت‌بندی مقالات نمی‌توانید آنرا به ژورنال مورد نظرتان سابمیت نمایید.
 • سابمیت مقالات تخصصی به ژورنالهای معتبر با سطح کیفی بسیار بالا و به صورت کاملا تضمینی.
 • اخذ نامه پذیرش در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت کاملا تضمینی.

پذیرش مقالات تخصصی در این موسسه توسط کادر مجرب و متخصص انجام می‌شود و کلیه خدمات به صورت تضمینی ارائه می‌شوند در صورت تمایل می‌توانید درخواست خود را توسط راههای ارتباطی در این موسسه ثبت نمایید تا هر چه سریعتر فرآیند رسیدگی آغاز گردد. چاپ مقالات به صورت تضمینی و با حداقل هزینه در این موسسه ارائه می‌گردد.

مطالب مرتبط با این موضوع

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
سلام وقت بخیر فرهیخته گرامی احتراما ضمن تشکر از حسن توجهتان به موسسه پژوهش برتر بله صمیمانه در خدمتتان هستیم و می توانیم مجلات مرتبط رو خدمتتان معرفی و بعد از انتخاب شما جهت پذیرش و چاپ اقدام نماییم . شرایط مجلات متفاوت می باشند لطفا با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید تا توضیحات و راهنمایی های لازم در مورد مجلات حضورتان اعلام گردد . شکاری 09214572013-04133376501 پورباقر09911755943
بازدیدکننده
سارا
3 سال پیش
من یک مقاله انگلیسی آماده دارم، شرایط پذیرش و چاپ از طریق موسسه شما به چه صورت میباشد؟
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
سلام و احترام بله حتما در خدمت هستیم و می توانیم مجلات مرتبط با موضوع مقاله و چکیده ارسالی شما معرفی نماییم . لطفا از طریق راه های ارتباطی زیر با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید تا لیست مجلات حضورتان تقدیم گردد . شکاری 09214572013 p.bartar100@gmail.com مسعودی 09911755943 isipaper100@gmail.com
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
با سلام مجلات داخلی تضمین صد ر صد پذیرش ممکن نمیباشد . ولی تیم ما از معرفیمجلات تا فرمت بنید صحیح و سابمیت به موقع و پیگیری های مستمر تا حصول نتیجه صمیمانه در خدمتتان خواهد بود تا شانس پذیرش مقاله ی شما را افزایش دهیم . راههای ارتباطی با کارشناسان ما : مسعودی : 09911755943 isipaper100@gmail.com شکاری : 09214572013 p.bartar100@gmail.com
بازدیدکننده
باقرزاده
3 سال پیش
من اگر چکیده مقاله رو برای شما ارسال کنم میتونید ژورنالهای معتبر و تضمینی رو معرفی کنید؟ من مجله isi میخوام که هم داوریش سریعتر باشد و هم هزینش پایین تر لیست ژورنالها با قیمت هاشونو لطف میکنید؟
بازدیدکننده
عزتی
3 سال پیش
مقالات علمی پژوهشی داخلی رو هم به صورت تضمینی انجام میدین؟
بازدیدکننده
صبا دانش
3 سال پیش
سلام خواستم ازتون تشکر کنم واقعا پاسخگویی به تلفن و ایمیل هاتون خیلی سریع و با حوصله هستش موفق باشید.

خدمات موسسه پژوهش برتر