چاپ مقاله علمی پژوهشی

انتشار 23 تیر 1398
مطالعه 4 دقیقه

مقالاتی که حاصل نتایج آن علم جدید را معرفی کند مقالات علمی پژوهشی گفته میشود که این مقالات میتوانند در تمامی حوزه های نگارشی باشند در واقع مقالات علمی پژوهشی دارای نوآوری هستند.

چاپ مقاله علمی پژوهشی

مقاله علمی پژوهشی

مقاله ای که دارای نوآوری و ابداع باشد و مطالب آن تکراری نباشد مقاله علمی پژوهشی میباشد که میتوانید این مقالات را هم در مجلات علمی پژوهشی داخلی چاپ کنید و هم خارجی این مقالات برخلاف تمامی مقالات علمی ترویجی و مروری به دنبال معرفی یک علم جدید میباشند و مطالب تکراری را معرفی نمیکنند.هر مقاله علمی پژوهشی همانند سایر مقالات از بخش های یکسانی تشکیل شده است.

عنوان,اسامی نویسندگان,چکیده,بدنه مقاله شامل مقدمه،پیشینه تحقیق,روش تحقیق,نتایج,جمعبندی شامل بحث و مقایسه،کاربرد نتایج در دنیای واقعی،پیشنهاد تحقیقات آینده,سپاسگزاری و منابع. 

عنوان مقاله باید بیش از یک سطر نباشد و کاملا مرتبط با موضوع باشد و دارای نو آوری باشد.هر چه موضوع مقاله جامع و در بر گیرنده مفاهیم و موضوعات جدید باشد.

تصویر

نحوه امتیاز دهی به مقالات علمی پژوهشی

مطابق تعریف،یک مقاله علمی–پژوهشی دنبال «جستجوی حقایق و کشف بخشی از معارف» است یا به «بیان اندیشه‌ای در موضوعی علم از طریق مطالعه‌ای نظام‌مند و برای یافتن روابط اجتماعی میان پدیده‌های طبیعی» می‌پردازد.این مقالات باید از اصالت و ابداع برخوردار باشند و مرزهای علم و فناوری را در نوردد.مخاطبان این نشریات،استادان دانشگاه،دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران مؤسسات تحقیقاتی هستند.نحوه امتیاز دهی به این مقالات با توجه به نوع مجله متفاوت میباشد و اگر این مقالات در مجلات داخلی چاپ شوند تمامی امتیازاتی که به این مجلات تعلق میگیرد امتیازاتی هستند که دانشجو فقط در داخل کشور میتواند از این امتیازات مقاله علمی پژوهشی داخلی استفاده کند و اگر در مجلات علمی پژوهشی خارجی چاپ شود میتواند از امتیازات چاپ مقاله در خارج از کشور نیز بهره لازم را ببرد.

با چاپ یک مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی میتوانید از مزایایی همچون کسب 2 نمره در پایاننامه کارشناسی ارشد را کسب نمایید و یا میتوانید در مصاحبه دکتری و مصاحبه های شغلی در اولویت قرار بگیرید.کسانی که در یک شرکت خصوصی و یا دولتی مشغول کار هستند میتوانند با ارائه مقاله در مجلات علمی پژوهشی ارتقای شغلی داشته باشند و به عنوان یک محقق علمی شناخته شوند و صاحب نظر و اندیشه باشند.چاپ مقاله در مجلات خارجی نیز تقریبا به این صورت میباشد ولی مزیت دیگری که دارد این است که با چاپ مقاله در مجلات خارجی میتوانید اقدام به مهاجرت و پذیرش گرفتن از دانشگاههای خارجی کنید.

تصویر

پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی

تمامی مقالات علمی پژوهشی بعد از اتمام نگارش باید در مجلات معتبر چاپ شوند و در اختیار عموم مردم قرار بگیرند اگر مقاله در مجلات معتبر چاپ و منتشر نشود بی ارزش خواهد بود و یک تحقیق زمانی مقید و سودمند میباشد که در مجلات معتبر چاپ شود و انتشار یابد.برای چاپ یک مقاله علمی پژوهشی در مجلات داخلی و یا خارجی باید ابتدا مقاله توسط یک مترجم خبره و متخصص به صورت کاملا تخصصی و به صورت سلیس و کاملا روان ترجمه شود و بعد از ترجمه باید یک مجله مناسب برای مقاله در نظر بگیرید چون هر مجله فقط در حوزه و اسکوپ خاصی مقالات علمی پژوهشی را پذیرش میکنند باید مقاله کاملا مطابق با مجله مورد نظر باشد و مجلات فقط مقالاتی را پذیرش میکنند که ساختار مشخصی داشته باشد و فرمت آن دقیقا مشابه با فرمتی باشد که از طرف مجله مورد نظر تعیین شده است و بعد از اینکه فرمت مقاله نیز تغییر داده شد میتوانید مقاله را به مجلات مورد نظر سابمیت کنید و منتظر نتیجه داوری باشید.

رشته‌های تحت پوشش در پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی

  • پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی در رشته مدیریت و حسابداری
  • پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی در رشته روانشناسی و مشاوره
  • پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی در گرایش‌های مختلف علوم تربیتی
  • پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی در پزشکی و رشته‌های مرتبط
  • پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی در رشته‌های فنی و مهندسی

خدمات موسسه پژوهش برتر برای چاپ مقاله علمی پژوهشی

موسسه پژوهش برتر خدمات چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی و خارجی را با بهترین کیفیت ارائه میکند میتوانید برای استفاده از خدمات این موسسه با بهترین کیفیت از طریق راههای ارتباطی آنلاین اقدام فرمایید.مدت زمان چاپ یک مقاله علمی پژوهشی بستگی به زمان داوری آن دارد کارشناسان ما در موسسه پژوهش برتر با به کارگیری متدها و شیوه های خاصی میتوانند این زمان داوری را تا حد بسیار زیادی کاهش دهند و به حداقل برسانند تا شما عزیزان بتوانید هر چه سریعتر امتیاز چاپ مقاله در مجلات معتبر را کسب نمایید و از مزایای آن استفاده کنید کارشناسان ما با توجه به سابقه زیاد و آشنایی زیادی که با نحوه همکاری با مجلات معتبر دارند میتوانند مقالات شما را با کمترین هزینه و به صورت تضمینی به چاپ رسانند.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
سلام و احترام فرهیخته گرامی ضمن تشکر از حسن توجهتان به موسسه پژوهش برتر بله صمیمانه در خدمتتان هستیم . لطفا اطلاعات مربوط به رشته و گرایش . عنوان و چکیده مقاله و همچنین اینکه چ نوع مجلاتی مد نظر دارید رو از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان در میان بگذارید تا لیست مجلات همراه با شرایط حضورتان ارسال گردند . شکاری 09214572013-04133376501 پورباقر 09911755943
بازدیدکننده
یوسف اکبری
3 سال پیش
سلام دانشجوی دکتری مدیریت آموزشی ورودی94 آزاد هستم برای چاپ مقاله راهنمایی می خواستم
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
سلام بستگی به مجله خواهد داشت . برای بعضی مجلات خارجی تضمینی میتوان اقدام کرد و همچنین برای بعضی مجلات داخلی هم میتوان تضمینی اقدام کرد . برای راهنمایی بیشتر لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید : مسعودی : isipaper100@gmail.com 09911755943 شکاری : p.bartar100@gmail.com 09214572013
بازدیدکننده
ناشناس
4 سال پیش
سلام من قصد مهاجرت از کشور را ندارم و در داخل کشور احتیاج به امتیاز چاپ مقاله دارم به نظر شما مجلات داخلی مناسب تر و به صرفه تر هستند یا خارجی هم از لحاظ زمان و هم هزینه

خدمات موسسه پژوهش برتر