چاپ مقاله آی اس سی isc

انتشار 15 بهمن 1398
مطالعه 6 دقیقه

ژورنالهای داخلی isc اعتبار بسیار بالایی در داخل کشور دارند و برای چاپ مقاله در این نوع از ژورنالها باید مقاله خود را با کیفیت بسیار بالا آماده کنید تا قابل پذیرش در این نوع از ژورنالها باشد. موسسه پژوهش برتر با سالها سابقه می‌تواند مقالات تخصصی و علمی شما عزیزان را در ژورنالهای معتبر داخلی isc چاپ کند.

چاپ مقاله آی اس سی isc

پایگاه معتبر isc

از جمله معتبرترین پایگاههای علمی در دنیا که به انتشار مقالات علمی پرداخته است پایگاه isc می‌باشد. آی اس سی، پایگاه استنادی جهان اسلام می‌باشد که توسط مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری شیراز پایه‌ریزی گردید و مجلات چاپ شده در کشور های اسلامی را در خود ایندکس می‌کند. هم اکنون ۵۷ کشور در زمینه تولید مقاله ISC فعالیت دارند. اصطلاحا به مقالاتی که مورد تایید این سامانه باشند مقاله ISC گفته می ­شود. در حال حاضر کشور آمریکا و پایگاه ISI با ۶۰ سال قدمت در زمینه جمع آوری و تولید مقالات علمی در رتبه اول قرار دارد و پس از آن کشور هلند و پایگاه Scopus رتبه دوم را دارند و سومین پایگاه استنادی بر مبنای تولید مقالات علمی با کیفیت نزد ایران و پایگاه ISC است. این پایگاه مقالات را به صورت فارسی یا انگلیسی یا عربی پذیرش می‌کنند که بستگی به نوع ژورنال و کشوری که مقاله را ارائه کرده است دارد. 

شاخصی به نام ضریب تاثیر کیفیت مقالات و مجلات این پایگاه را مشخص می‌کند. پایگاه isc هر سال لیست مجلات خود را که سالانه اعتبار سنجی می‌شوند در سایت رسمی خود منتشر می‌کند. می‌توانید با مراجعه به سایت رسمی این پایگاه لیست به روز و جدید را دریافت نمایید. مجلات باید اعتبار سنجی شوند و از لحاظ کیفیت مورد بررسی قرار گیرند. این پایگاه برای انتشار مقالاتی را می‌خواهد که از لحاظ اعتبار و سطح کیفی رتبه خوبی دارا باشند و دارای محتوای با کیفیت و بسیار قوی باشند. اگر تمایل به چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر داشته باشید می‌توانید از طریق راههای زیر اقدام فرمایید. مراحل زیر را به ترتیب و با دقت مطالعه فرمایید تا بتوانید هرچه سریعتر و با کیفیت بسیار بالا فرآیند چاپ را آغاز فرمایید.

تصویر

یک مقاله علمی پژوهشی داخلی چگونه نوشته می‌شود؟

مقالات علمی پژوهشی داخلی ساختار مشخصی دارند و اجزای مقاله علمی پژوهشی باید به ترتیب و پشت سر هم آورده می‌شوند اجزای مقاله باید به ترتیب زیر پشت سرهم آورده شوند:

بعد از نوشتن  اتمام محتوای مقاله و چینش آن با ترتیب استاندارد فوق باید به سراغ فرآیند چاپ مقاله بروید و هرچه سریعتر روال چاپ مقاله خود را آغاز فرمایید. نشریات داخلی در داخل ایران اعتبار و امتیاز کافی برای نویسندگان دارند و نیازی ندارید که از ژورنالهای خارجی کمک بخواهید اما اگر مقاله را برای مهاجرت و یا اخذ پذیرش از دانشگاههای خارج از کشور می‌خواهید می‌توانید از ژورنالهای خارجی برای پذیرش کمک بگیرید.

مزایای چاپ مقاله در نشریات isc

 • پذیرش سریع و راحت در مصاحبه آزمون دکتری
 • پذیرش سریع و راحت در آزمونهای استخدامی دولتی و خصوصی 
 • افزایش حقوق و مزایای شغلی
 • کسب نمره کامل در پایان‌نامه دوره دکتری و کارشناسی ارشد

این ژورنالها داوری آسان و پذیرش سریعتری نسبت به ژورنالهای isi دارند. اگر فرصتتان محدود است و احتیاج دارید که هر چه سریعتر مقاله ای را چاپ کنید بهتر است ژورنالهای isc را برای چاپ مقالات خود در نظر بگیرید. زیرا به مراتب شرایط پذیرش راحتتری دارند.

مراحل آماده سازی و سابمیت مقاله به ژورنالهای isc

 • مراحل آماده سازی و سابمیت مقاله به ژورنالهای معتبر isc باید طبق مراحل و شرایط زیر اتفاق بیفتد. 
 • ترجمه در صورت نیاز مقاله باید به فارسی انگلیسی و یا عربی ترجمه شود که برای ژورنالها قابل پذیرش باشد.
 • ویرایش مقاله از لحاظ محتوایی و دستور زبانی که باید مقاله اصلاح و بررسی شود و تمام ایرادات آن اصلاح شود.
 • پارافریز مقالات isc زیرا این پایگاهای استنادی اعتبار بالایی دارند و مقالاتی که دارای مشابهت های علمی باشند را به هیچ عنوان پذیرش نمی‌کنند.
 • مناسبترین ژورنال می‌بایست از لحاظ سطح کیفی و حوزه موضوعی انتخاب شود زیرا در صورتی که مقاله مطابقتی با حوزه موضوعی و سطح کیفی مقاله نداشته باشد توسط سردبیر ریجکت خواهد شد.
 • سابمیت به مقاله باید توسط راههای ارتباطی انجام شود که خود ژورنال مشخص کرده است تا به بخش داوری ارسال شود.
 • اخذ نامه پذیرش از سردبیر برای استفاده از مزایای پژوهشی کافی می‌باشد اما چنانچه تمایل دارید اثر ماندگاری از خود به جا گذارید می‌توانید مقاله را فرمت‌بندی نمایید و دوباره به ژورنال مد نظرتان سابمیت کنید تا چاپ شود.
 • چنانچه مقاله ریجکت شد می‌توانید از همان روز، دوباره دست به کار شوید. نخست کلیه ایراداتی را که داوران به آنها اشاره کرده اند اصلاح کنید، زیرا به علت تخصصی بودن موضوع، ممکن است مقاله تان پس از ارسال به مجله بعدی، مجدداً در اختیار همان داور یا داوران قرار گیرد. مجله بعدی را با دقت انتخاب کنید. بهتر است عامل تأثیر آن از مجله قبلی کمتر باشد. پس از خواندن راهنمای نویسندگان، مقاله را به مجله جدید ارسال نمایید.
 • شما به عنوان یک  محقق و نویسنده همیشه باید آمادگی پذیرش ایرادات و اصلاح آنها را داشته باشید. اصلاح ایرادات به شما کمک می‌کنند تا بتوانید دوباره سابمیت را انجام دهید و پذیرش بگیرید.

تصویر

خدمات موسسه پژوهش برتر

در موسسه پژوهش برتر کلیه خدمات لازم برای پذیرش و چاپ تخصصی مقالات علمی با کیفیت تضمینی ارائه می‌گردد. در این مجموعه کلیه خدمات لازم برای سابمیت تخصصی مقالات علمی به صورت تضمینی و با کیفیت بسیار بالا ارائه می‌شود. کلیه خدمات موسسه پژوهش برتر توسط کادر مجرب و حرفه ای ارائه می‌گردد که کیفیت لازم را برای سابمیت شدن به ژورنالهای معتبر داشته باشند. شرایط پذیرش مقالات isc تضمینی نمی‌باشد و تقریبا هیچ مجموعه ای در قبال پذیرش مقالات isc تضمینی ارائه نمی‌کند اما می‌توان مقالات را با کیفیت بسیار بالا ویرایش و اصلاح کرد تا در این ژورنالها قابل پذیرش باشند. در موسسه پژوهش برتر کلیه خدمات به صورت تضمینی هستند و کیفیت بسیار زیادی دارند و با توجه به بالا بودن سطح کیفی خدمات در این مجموعه می‌توان گفت تقریبا پذیرش به صورت تضمینی می‌باشد. هزینه پذیرش مقالات بسیار پایین  و به نفع مشتریان عزیز می‌باشد که می‌توانند درخواست خود را به صورت آنلاین ارسال کنند تا فرآیند پذیرش آغاز شود. فرآیند داوری مجلات isc به طور معمول 2 ماه می‌باشد که ما در موسسه پژوهش برتر می‌توانیم با رایزنی این زمان را به حداقل ممکن کاهش دهیم.

می‌توانید برای دریافت جدیدترین لیست ژورنالهای isc که قابل تایید برای وزارت علوم و وزارت بهداشت هستند به کارشناسان موسسه مراجعه فرمایید و لیست جدید و معتبر را درخواست نمایید. اعتبار سنجی ژورنال و انتخاب ژورنال متناسب با سطح کیفی و حوزه موضوعی مقاله ضروری می‌باشد. ما در این مجموعه تمام تلاش خود را مبنی بر ارائه با کیفیت خدمات ترجمه و ویراستاری مقالات تخصصی و سابمیت و چاپ مقاله ارائه خواهیم کرد. چاپ مقاله در ژورنالهای داخلی و خارجی معتبر دنیا تخصص ماست و ما در این مجموعه تمام هدف و تلاش خود را در راستای بهبود مقالات قرار خواهیم داد.

مطالب مرتبط با این موضوع

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
2 سال پیش
سلام و احترام فرهیخته گرامی احتراما ضمن تشکر از حسن توجهتان به موسسه پژوهش برتر بله صمیمانه در خدمتتان هستیم و می توانیم مجلات مرتبط در زمینه مقالاتتان را خدمتتان معرفی و در زمان کوتاه پذیرش و چاپ بگیریم . لطفا اطلاعات مربوط به رشته و گرایش و عنوان و چکیده مقاله را ارسال فرمایید تا راهنمایی های لازم انجام پذیرد . شکاری 09214572013-04133376501 p.bartar100@gmail.com پورباقر09911755943 isipaper100@gmail.com
بازدیدکننده
شهاب فرزاد
3 سال پیش
راهنمایی درخصوص چاپ مقالهisi
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
سلام وا حترام مجلات ای اس سی با درصد رایزنی بالا خدمتتان معرفی می گردند . در صورت اینکه محتوای مقاله هم خوب و باکیفیت باشد احتمال پذیرش مقالات شما خیلی زیاد هست . لطفا جهت دریافت اطلاعات مجلات و هزینه رشته و گرایش و عنوان و چکیده مقاله خود را برای کارشناسان موسسه ارسال بفرمایید تا اقدامات لازم انجام پذیرد . شکاری 09214572013 p.bartar100@gmail.com مسعودی 09911755943 isipaper100@gmail.com
بازدیدکننده
نغمه
3 سال پیش
مجلات isc تضمینی هستند در چه رشته هایی به صورت تضمینی چاپ مقاله isc انجام میدین؟

خدمات موسسه پژوهش برتر