چاپ مقاله پابمد pubmed در رشته میکروبیولوژی

انتشار 24 شهریور 1398
مطالعه 5 دقیقه

ژورنالهای pubmed در حوزه‌های پزشکی و پیراپزشکی مقاله پذیرش می‌کنند, که رشته میکروبیولوژی نیز یکی از رشته های حوزه پزشکی محسوب می‌شود. برای چاپ مقالات خود در این حوزه می‌توانید از محققین موسسه پژوهش برتر همکاری بگیرید.

چاپ مقاله پابمد pubmed در رشته میکروبیولوژی

رشته میکروبیولوژی

رشته میکروبیولوژی گرایش های زیادی دارد, که هر یک از این گرایش ها در حوزه های متعددی می‌باشند. علم میکروبیولوژی گرایشی از علم زیست شناسی است که وظیفه بررسی و مطالعه میکروارگانیسم ها را بر عهده دارد و در این علم ارتباط میکروارگانیسم ها با خودشان و همچنین با موجودات عالی تر مانند انسان، حیوانات و گیاهان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

انواع گرایش های میکروبیولوژی عبارتند از:

  • گرایش میکروبیولوژی پزشکی
  • گرایش میکروبیولوژی غذایی
  • گرایش میکروبیولوژی صنعتی
  • میکروبیولوژی یا زیست شناسی سلولی  مولکولی

هر یک از گرایشهای این رشته حوزه های خاصی را مورد بررسی قرار می‌دهند. این رشته چندین سال است که تبدیل به یکی از رشته های بسیار مهم و کاربردی شده است. یک میکروبیولوژیست وظایف زیر را به عهده دارد.

  • انجام آزمایشات مختلف برای شناسایی انواع میکروب ها
  • بررسی و شناسایی میکروب ها جهت کنترل بیماری های عفونی
  • استفاده از روش های مختلف برای تهیه و آزمایش داروهای جدید
  • انجام آزمایش ها و پژوهش های مختلف برای کنترل کیفیت مواد غذایی و استفاده بهینه و مناسب از میکروارگانیسم‌ها در تولید مواد غذایی جدید و بهینه کردن مواد غذایی موجود
  • انجام آزمایشات مختلف در جهت استفاده از میکروارگانیسم ها برای کنترل آلودگی های محیط زیست و شیوع مواد سمی
  • ارائه نتایج پژوهش ها به افراد و منابع معتبر

میکروبیولوژیست می‌تواند در سازمان ها و مراکزی مانند سازمان های حوزه بهداشت و درمان، آزمایشگاه های پاتولوژی و میکروب شناسی بیمارستان ها، پژوهشگاه های نفت و در بخش های تحقیقاتی صنایع غذایی و دارویی، کشاورزی، محیط زیست و ... استخدام شود. بخاطر ارتباط زیاد میکروبیولوژی با صنایع مختلف و کاربردش، موقعیت های شغلی متنوع و زیادی برای میکروبیولوژیست ها وجود دارد. البته آنهایی که تحصیلات عالی داشته باشند، از وضعیت بهتری در این بازار کار برخوردار خواهند بود.

تصویر

ژورنالهای پابمد

رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی با سایر رشته ها تفاوت های زیادی دارند و عموما در این رشته ها کارهای تحقیقی و پژوهشی بیشتر از سایر رشته ها انجام می‌شود. ژورنالهای پابمد وظیفه جمع آوری اطلاعات گروه پزشکی و پیراپزشکی را برعهده دارد و معتبرین پایگاه استنادی برای دانشجویان گروه پزشکی و پیراپزشکی به حساب می‌آید. اغلب پژوهشگران این حوزه جهت استناد به اسناد معتبر می‌توانند به این حوزه مراجعه کنند. تا کنون بیش از چندین هزار سند رسمی و معتبر در حوزه های مختلف پزشکی و پیراپزشکی در این پایگاه ثبت شده است که جهت تکمیل تحقیقات خود می‌توانند به این حوزه مراجعه نمایند.

این پایگاه در واقع یک موتور جستجوی تحت وب رایگان است که توسط کتابخانه ملی پزشکی ایالات متحده آمریکا راه اندازی شده است. این مجموعه پایگاه داده بسیار گسترده ای جهت جستجوی مقالات منتشره در رشته های پزشکی، زیست شناسی، پرستاری، داروسازی، دندان پزشکی، دامپزشکی، مامایی، مراقبت های پزشکی، آموزش بهداشت، روانپزشکی و روانشناسی، بیومدیکال را فراهم می‌کند. در واقع بالغ بر ۲۲ میلیون منبع را پوشش می‌دهد که از طریق مختلف مانند بانک مدلاین جمع آوری شده اند. مدلاین بزرگترین زیرمجموعه از پابمد می‌باشد.

نحوه چاپ مقاله در ژورنالهای پابمد

برای چاپ مقاله در ژورنالهای فوق تخصصی پابمد حوزه های پزشکی و پیراپزشکی لازم است که ابتدا مقاله خود را به صورت کاملا ناب و با رعایت استاندارد های نگارشی بنویسید. سپس مراحل چاپ را آغاز کنید. برای چاپ مقاله در ژورنالهای پابمد لازم است ابتدا ترجمه تخصصی انجام شود. قبل از ترجمه تخصصی مقالات نمی‌توانید به یک ژورنال خارجی مقاله را سابمیت کنید. بعد از ترجمه مقاله را باید ویراستاری کنید و ایرادات ساختاری و نگارشی آنرا از بین ببرید. پارافریز یا رفع سرقت ادبی نیز باید در اولویت قرار گیرد و حتما انجام شود. بعد از پارافریز مقاله باید اعتبار سنجی شود و ژورنال مناسب برای مقاله انتخاب شود. انتخاب ژورنال متناسب با حوزه نگارشی مقاله و سطح اعتبار مقاله کاملا ضروری است. بعد از اینکه مقاله مورد نظرتان را انتخاب کردید باید مقاله را فرمت بندی و ویرایش کنید و به فرمتی که از طرف ژورنال مورد نظر تعیین شده است تبدیل کنید. و بعد از اتمام این مراحل مقاله باید سابمیت شود به ژورنال مورد نظر تا بخش‌های داوری و چاپ مقالات پشت سرگذاشته شود.

تصویر

مزایای چاپ مقاله در ژورنالهای پابمد

جهت دست یافتن به موقعیت های شغلی و تحصیلی مطمئن باید رزومه قوی داشته باشید. شرط داشتن یک رزومه قوی کسب امتیازات پژوهشی می‌باشد. برای اینکه بتوانید امتیازاتی را کسب نمایید بهتر است از مهمترین مزیت پژوهشی آغاز نمایید که چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر می‌باشد. دانشجویان و اساتید در حوزه رشته های پزشکی و پیراپزشکی می‌توانند یک مقاله با محتوای ناب و به روز نگارش کنند و آنرا در ژورنالهای معتبر پابمد چاپ کنند. مزایای آن می‌توان به مهاجرت و پذیرش گرفتن از دانشگاههای خارجی و کسب موقعیت های شغلی مساعد و ... اشاره کرد. همچنین در داخل کشور می‌توانید برای ادامه تحصیل در حوزه های مرتبط و پذیرش سریعتر در مصاحبه های ورودی آزمون های دانشگاهی استفاده کنید. ورود به یک شغل و حرفه تخصصی نیز نیاز به مزایای پژوهشی دارد و برای مصاحبه شغلی باید رزومه قوی در اختیار داشته باشید. مزایای زیادی از طریق چاپ مقاله در ژورنالهای پابمد کسب خواهید کرد.

خدمات موسسه پژوهش برتر برای چاپ مقالات پابمد

موسسه پژوهش برتر یکی از معتبرترین موسساتی است که می‌توانید در صورت تمایل به چاپ مقالات خود در ژورنالهای پابمد از طریق این موسسه اقدام فرمایید. کلیه خدمات پذیرش و چاپ مقاله در این ژورنالها به صورت تضمینی در این موسسه انجام می‌شود. کلیه کارشناسان و محققین این مجموعه از افراد با سابقه و با تجربه کشور می‌باشند که مهارت و توانایی بسیاری در تمامی این زمینه ها دارند. جهت همکاری با این مجموعه برای چاپ مقاله پابمد می‌توانید مقاله خود را توسط راههای ارتباطی آنلاین تحویل دهید تا مراحل چاپ آغاز شود. در این مجموعه کلیه مراحل چاپ مقالات به صورت کاملا تخصصی و با کیفیت بسیار بالا انجام می‌شود. خدمات موسسه پژوهش برتر برای چاپ مقالات پابمد به صورت زیر می‌باشد:

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
با سلام و احترام فرهیخته ی گرانقدر ، ضمن تشکر از حسن توجه شما به تیم موسسه پژوهش برتر صمیمانه از موفقیت شما خوشحالیم و مشتاق ادامه ی همکاری با شما خواهیم بود .
بازدیدکننده
کریم امانی
4 سال پیش
سلام روز بخیر و خسته نباشید من مقالم رو توسط همکاری شما عزیزانبه چاپ رسوندم و نامه پذیرش رو دریافت کرم. خواستم تشکرکنم از دقت عمل بالا و برخورد خوبیتون

خدمات موسسه پژوهش برتر