چاپ مقاله تضمینی

انتشار 4 مهر 1398
مطالعه 3 دقیقه

چاپ مقاله در برخی ژورنالهای داخلی و خارجی به صورت تضمینی می‌باشد اما در برخی دیگر از ژورنالها تضمینی برای چاپ مقاله وجود ندارد ما در این بخش تعداد محدودی از ژورنالها را معرفی خواهیم کرد که پذیرش تضمینی دارند.

چاپ مقاله تضمینی

چاپ مقاله در مجلات معتبر

فرآیند چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر داخلی و خارجی متفاوت می‌باشد و البته نحوه امتیاز دهی به ژورنالها نیز متفاوت می‌باشد. تحقیقات انجام شده باید در قالب مقاله در ژورنالهای معتبر چاپ شوند. تقویت رزومه یکی از اصلی ترین اهداف اساتید و دانشجویان می‌باشد می‌توانید با چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر رزومه خود را تقویت نمایید و از مزیت های آن استفاده کنید. مجلاتی که برای چاپ انتخاب می‌کنید باید قابل تایید برای وزارت بهداشت و وزارت علوم باشند. مجلات به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند برخی از مجلات داخلی  و برخی دیگر خارجی هستند که مراحل چاپ مقاله در هر مجله متفاوت می‌باشد. در این بخش نحوه چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر داخلی و خارجی را معرفی خواهیم کرد.

تفاوت ژورنالهای ایمپکت‌دار و غیر ایمپکت‌دار

برخی از مجلات با یک معیار به نام ایمپکت فکتور سنجیده می‌شوند که ضریب تاثیر نیز نامیده می‌شود. مجلاتی که دارای ضریب تاثیر یا ایمپکت فکتور باشند امتیاز بالاتری نسبت به سایر مجلات دارند. از جمله مهمترین ژورنالهای دارای ضریب تاثیر ژورنالهای jcr می‌باشند. که بسیار معتبر و دارای امتیاز می‌باشند. چاپ مقاله در ژورنالهای بدون ضریب تاثیر بسیار راحتتر از ژورنالهای دارای ضریب تاثیر می‌باشد. این ژورنالها به دلیل داشتن اعتبار بسیار بالا داوری سختگیرانه تری دارند. از لحاظ نحوه امتیاز دهی نیز ژورنالهای معتبر دارای ایمپکت فکتور در اولویت می‌باشند. ژورنالهای ایمپکتدار مقالات را به صورت رایگان پذیرش می‌کنند اما مجلات بدون ایمپکت هزینه چاپ مقاله را از مشتری اخذ می‌کنند. و از دیگر تفاوت های بین این دو نوع ژورنالها می‌توان به این مورد اشاره کرد که استناد کردن به مقالات دارای ایمپکت فکتور به صورت پولی می‌باشد اما استناد به مقالات بدون ایمپکت فکتور کاملا رایگان است. در حالت کلی تفاوت های بسیاری بین مجلات دارای ایمپکت فکتور و بدون ایمپکت فکتور وجود دارد.

چاپ تضمینی مقاله در ژورنالهای مختلف

چاپ مقاله در برخی از ژورنالها به صورت تضمینی می‌باشد اما در برخی دیگر از ژورنالها به صورت تضمینی نمی‌باشند برحسب تفاوت هایی که بین ژورنالها وجود دارد می‌توان تعیین کرد که چاپ مقاله در کدام یک از ژورنالها تضمینی می‌باشد. اصولا ژورنالهای دارای ایمپکت فکتور یا ضریب تاثیر تضمینی نمی‌باشند اما سایر ژورنالها که دارای ایمپکت فکتور نیستند چاپ مقاله در آنها تضمینی می‌باشد. مجلات بسیار معتبر و پرطرفداری که چاپ مقاله در آنها اعتبار بالایی دارد مانند مجلات isi, scopus, pubmed پذیرش تضمینی مقاله دارند. با وجود اعتبار بالا می‌توانید از موسسات معتبر کمک بگیرید. اما چاپ مقاله در مجلاتی مانند jcr و مجلات داخلی مانند isc تضمینی نمی‌باشند و شرایط چاپ بستگی به کیفیت مقاله دارد. در صورت تمایل می‌توانید سفارش خود را از طریق موسسات معتبری که در این زمینه فعالیت دارند پیگیری کنید تا به مرحله چاپ برسد. 

تصویر

خدمات تضمینی موسسه پژوهش برتر

کلیه فرآیند چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی در موسسه پژوهش برتر انجام می‌شود اما چاپ مقاله در برخی از ژورنالها به صورت تضمینی و در برخی دیگر به صورت غیر تضمینی می‌باشد. این موسسه با سالها تجربه موفق در زمینه همکاری با ژورنالهای معتبر خدمات چاپ مقاله را به صورت تضمینی ارائه می‌کند. کلیه مراحل و فرایند لازم برای چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر در این موسسه به صورت تضمینی ارائه می‌شود می‌توانید سفارش خود را ثبت نمایید تا کارشناسان موسسه در اسرع وقت مراحل رسیدگی را آغاز کنند. 

مراحل چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر موسسه پژوهش برتر

این مجموعه با داشتن سابقه چنیدن ساله در این زمینه و با داشتن همکاری های طولانی مدت با ژورنالها معتبر بهتر می‌تواند در مرحله انتخاب ژورنال به شما کمک کند. انتخاب ژورنال یکی از مهم ترین و تخصصی ترین گام های چاپ مقاله می‌باشد. زیرا سابمیت مقاله به ژورنالهایی که مرتبط باحوزه تخصصی مقاله نباشند و یا اعتبار آنها در سطح اعتبار مقاله نباشد حتما موجب ریجکت مقاله می‌شود.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
سلام وقت بخیر کاربران عزیز می توانند مجلاتی که خودشان مد نظرشان هست را معرفی نمایند تا توسط کارشناسان بررسی شده و در صورت معتبر بودن جهت ارسال مقاله به ان مجله اقدامات لازم توسط موسسه انجام پذیرد . راه های ارتباطی با کارشناسان موسسه پژوهش برتر شکاری 09214572013 p.bartar100@gmail.com مسعودی 09911755943 isipaper100@gmail.com
بازدیدکننده
کرباسی
3 سال پیش
سلام ژورنالهای تضمینی رو خودتون معرفی میکنین یا ما هم میتونیم بگیم کدوم ژورنال رو میخوایم؟

خدمات موسسه پژوهش برتر