چاپ تضمینی مقاله در همه گرایشها

انتشار 10 آذر 1398
مطالعه 4 دقیقه

دانشجو در تمامی رشته ها موظف به تقویت رزومه می‌باشد که مهمترین راه برای رسیدن به امتیازات پژوهشی چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی و معتبر می‌باشد.

چاپ تضمینی مقاله در همه گرایشها

چاپ مقاله

در عصر حاضر رزومه برای هر دانشجویی به عنوان یک معرف عمل می‌کند و دانشجویانی که رزومه تحصیلی قوی‌تری داشه باشد خواهد توانست پله های ترقی را طی کنند. قبل از حضور در جلسه مصاحبه‌های شغلی و تحصیلی دانشجو می‌بایست رزومه خود را ارسال کند تا داوران حاضر در جلسه بتوانند با مطالعه رزومه امتیاز دهی کنند. افراد شرکت کننده در یک جلسه مصاحبه شغلی یا دکتری توسط رزومه خود امتیاز دهی می‌شوند و مورد سنجش قرار می‌گیرند. بنابراین با اهمیت رزومه کاملا آشنا شدید اما نحوه تقویت رزمه چگونه است؟ برای تقویت رزومه می‌بایست اقدام به چاپ مقاله و کتاب نمایید نگارش و چاپ مقاله یا کتاب امتیاز بسیار زیادی دارد و به تقویت رزومه کمک بسیار زیادی خواهد کرد. به خصوص چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی و معتبر خارجی که امتیاز چاپ مقاله را چندین برابر خواهد کرد.

چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر شاید کمی دشوار باشد اما امتیازاتی که از طریق آن حاصل می‌شود حتما ارزش آنرا خواهد داشت. روال چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی خارجی بسیار طولانی و دشوار است ولی اعتبار آنها بیشتر از ژورنالهای داخلی می‌باشد. اگر قصد مهاجرت و یا اخذ پذیرش از دانشگاههای خارج از کشور را ندارید چاپ مقاله در ژورنالهای داخلی مناسبتر است اما اگر قصد مهاجرت و تحصیل یا شغل در خارج از کشور را دارید باید از مجلات خارجی کمک بگیرید. ژورنالهای داخلی و خارجی تقریبا مزایای یکسانی در داخل کشور دارند اما ژورنالهای داخلی کاربردی در خارج از کشور ندارند و فقط از مزایای آنها در داخل کشور باید استفاده کرد.

مراحل نگارش مقاله

نگارش مقاله از دید بسیاری از پژوهشگران کار ساده ای نیست و نیاز به تحقیق و پژوهش دارد. نویسنده قبل از هر چیز باید هدف خود را از نگارش روشن کند و یک موضوع تخصصی خوب در نظر بگیرید و شروع به تحقیق در پیرامون موضوع مقاله کند. تحقیقات تنهایتا منجربه نگارش یک مقاله می‌شوند. مقاله دارای ساختار یکپارچه و منحصر به فردی می‌باشد که این ساختار در کل مقالات به یک میزان کاربرد دارد و مهم است.

ترتیب بخش های مقاله یکسان می‌باشد و نحوه قرارگیری هر بخش به ترتیب زیر می‌باشد:

مراحل چاپ مقاله

مراحل چاپ مقاله یک فرآیند کاملا تخصصی می‌باشد و فردی که فرآیند چاپ مقاله را برعهده می‌گیرد باید از عهده همه مراحل آن برآید و بتواند با کیفیت بسیار بالا فرآیند فرآیند چاپ مقاله را پیش ببرد.

مراحل چاپ مقاله در یک ژورنال معتبر به شرح زیر می‌باشد:

 • ترجمه کاملا تخصصی با کیفیت طلایی برای ژورنالهای خارجی
 • بررسی مقاله و رفع ایرادات دستور زبانی و نگارشی
 • انتخاب ژورنالهای تخصصی و معتبر متناسب با موضوع و سطح کیفی مقاله
 • ویرایش نهایی مقاله
 • سابمیت مقاله به ژورنال انتخاب شده به همراه کاور لتر
 • در صورت پذیرفته شدن و اخذ نتیجه مثبت انجام گالی‌پروف و سابمیت دوباره مقاله به ژورنال جهت چاپ

نکته: توجه داشته باشید که اخذ نامه پذیرش مقاله از طرف سردبیر به منزله اکسپت نهایی می‌باشد و می‌توانید از مزایای آن استفاده نمایید و در صورت تمایل گالی‌پروف یا فرمت‌بندی انجام دهید و سابمیت کنید تا چاپ شود.

نکته: برخی از ژورنالهای داخلی مقاله را به زبان فارسی پذیرش می‌کنند اما ژورنالهای خارجی اقدام به پذیرش مقالات به صورت انگلیسی می‌کنند بنابر این ترجمه مقاله بستگی به ژورنال انتخابی شما دارد.

نکته: کاورلتر تاثیر به سزایی در جلب نظر داوران دارد و به خصوص اگر توسط خود نویسنده نگارش شود و در آن در خصوص نقاط قوت مقاله توضیح داده شود در این صورت بیشترین تاثیر را در پذیرش مقاله خواهد داشت.

نکته: در انتخاب ژورنال بلند پروازی نکنید زیرا قطعا منجربه ریجکت مقاله خواهد شد بهتر است مجله را کاملا متناسب با موضوع و سطح کیفی مقاله خود انتخاب کنید.

چاپ مقاله در همه رشته ها

در موسسه پژوهش برتر پذیرش و چاپ مقاله در همه رشته‌ها و حوزه‌های تخصصی انجام می‌شود و کلیه مقالات تخصصی در هر گرایشی که می‌باشند توسط این مجموعه آماده برای سابمیت می‌شوند. روال آماده سازی مقالات تخصصی در همه مراحل توسط این موسسه انجام می‌شود. رشته های تخصصی گروه مهندسی, علوم پایه, پزشکی و پیراپزشکی, علوم انسانی و.... در این موسسه انجام می‌شود.

 • ارائه خدمات ترجمه تخصصی با 72 ساعت گارانتی در بالاترین سطح کیفی و با پایین ترین هزینه برای تمامی رشته ها و گرایش های تخصصی
 • ارائه خدمات ویرایش تضمینی مقالات توسط کارشناس مجرب و متخصص با بیشترین سطح کیفی
 • معرفی ژورنالهای تخصصی و معتبر در همه حوزه های تخصصی و برای همه رشته ها
 • ویرایش و فرمت‌بندی مقالات با بالاترین سطح کیفی برای همه رشته های تخصصی در همه حوزه ها
 • اخذ پذیرش تضمینی از ژورنالهای معتبر در کوتاه ترین زمان ممکن.
 • ارائه کلیه خدمات به صورت تضمینی و با پایین‌ترین هزینه

مطالب مرتبط با این موضوع

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
سلام واحترام درصد تضمین و پذیرش مقاله در مجلات اسکوپوس بستگی به نوع مجله و همچنین نحوه همکاری موسسه با آن مجله دارد. برخی مجلات برحسب درصد رایزنی که موسسه با ان مجله دارد احتمال پذیرش بالایی دارند . لطفا با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید تا اطلاعات در مورد مجلات و شرایط پذیرششان حضورتان ارسال گردد . شکاری 09214572013 p.bartar100@gmail.com مسعودی 09911755943 isipaper100@gmail.com
بازدیدکننده
ناجی
3 سال پیش
مجلات اسکوپوس تضمین پذیرش دارند؟
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
با سلام و احترام در واقع برای بعضی از مجلات میتوان با تضمین پذیرش بیشتری اقداام کرد. لطفا برای دریافت لیست و اطللاعات مجلات مرتبط با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید : مسعودی : 09911755943 isipaper100@gmail.com شکاری : 09214572013 p.bartar100@gmail.com
بازدیدکننده
فرهادی
3 سال پیش
همه ژورنالها چاپ تضمینی دارند یا فقط برخی از آنها مجلات حوزه زیست شناسی رو توی کدوم یک از ژورنالها میتوان به صورت تضمینی چاپ کرد؟

خدمات موسسه پژوهش برتر