چاپ تضمینی مقاله در ژورنالهای معتبر

انتشار 30 آبان 1398
مطالعه 4 دقیقه

چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی و معتبر در موسسه پژوهش برتر با کیفیت کاملا تضمینی انجام می‌شود و کلیه فرآیند چاپ مقالات به صورت کاملا تخصصی و تضمینی می‌باشد.

چاپ تضمینی مقاله در ژورنالهای معتبر

چاپ مقالات تخصصی

یکی از معتبر ترین اسناد علمی مقالات می‌باشند که در ژورنالهای تخصصی و معتبر دنیا انتشار می‌یابند و منبع استنادی بسیار معتبری محسوب می‌شوند که در اختیار کل دنیا می‌باشند. ژورنالهایی که در سطح دنیا فعالیت دارند و وظیفه انتشار مقالات معتبر را بر عهده می‌گیرند بخش داوری دارند و داوران مجلات وظیفه کنترل و اعتبار سنجی مقالات را دارند که بتوانند مقالاتی که سطح کیفی بالایی داشته باشند را انتخاب کنند و در این مجلات چاپ کنند. مجلات برحسب اعتبار تفاوت های زیادی باهم دارند و اصولا برحسب سطح کیفی مجلات می‌بایست مقالات تخصصی را به آنها سابمیت کرد. روند داوری و نحوه پذیرش مقالات در هر ژورنال کاملا متفاوت می‌باشد و هر مجله سطح کیفی متفاوتی دارد.

مجلات از لحاظ نوع اعتبار به چند دسته تقسیم می‌شوند مجلات دارای ایمپکت فکتور و مجلات بدون ایمپکت فکتور که نحوه چاپ مقاله و شرایط چاپ در هر یک کاملا متفاوت می‌باشد. برخی از ژورنال ها پذیرش مقاله را به صورت تضمینی انجام می‌دهند ولی برخی دیگر تضمینی در پذیرش مقالات ندارند. باید با روال چاپ مقاله در هر ژورنال آشنا شوید و سپس مراحل چاپ را آغاز نمایید. روند چاپ مقالات با هم متفاوت است و باید با شرایط چاپ مقاله در هر یک آشنا شوید تا بتوانید مقاله خود را به راحتی چاپ کنید.

فرآیند چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر 

برای چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر در هر زمینه بهتر است ابتدا محتوای مقاله را آماده کنید. منظور از آماده سازی محتوای مقاله ویرایش و فرمت‌بندی آن می‌باشد فقط تکمیل موضوعات و مفاهیم مقاله برای این مرحله کافی می‌باشد. مراحل چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر در یک نگاه کلی به ترتیب زیر می‌باشد:

  • ترجمه تخصصی متن مقاله: مقالات قبل از سابمیت به ژورنالهای معتبر و تخصصی خارجی و برخی از ژورنالهای داخلی باید ابتدا ترجمه شوند. ترجمه تخصصی مقالات اهمیت بالایی دارد. کیفیت ترجمه تخصصی بیانگر کیفیت متن و محتوای مقاله می‌باشد و بسیار ارزشمند است.
  • ویرایش نگارشی و دستور زبان: اعمال تغییرات اولیه در متن مقاله ضروری است زیرا ممکن است نویسنده حین نگارش به دلیل کمبود زمان جمع‌بندی خوبی نتواند انجام دهد به همین جهت بهتر است ابتدا ویرایش نگارشی و دستور زبانی انجام شود و سپس مقاله سابمیت شود.
  • اعتبار سنجی مقاله و انتخاب ژورنال: قبل از سابمیت مقاله را اعتبار سنجی کنید و از کیفیت آن اطلاع حاصل فرمایید ژورنالها مقالاتی را پذیرش می‌کنند که در زمینه موضوعی خاصی قرار گرفته باشند و یا کیفیت مشخصی داشته باشند. باید در انتخاب مجله دقت بالایی داشته باشید زیرا سابمیت مقاله به ژورنالهایی که کیفیت کافی را ندارند حتما موجب ریجکت مقاله خواهد شد.
  • سابمیت مقاله به ژورنالهای معتبر: مجله در دستورالعمل خود حتما ذکر خواهد کرد که به چه صورت می‌توانید مقاله را سابمیت کنید دستورالعمل را مطالعه فرمایید و سپس طبق این شیوه مقاله مورد نظرتان را به ژورنال سابمیت نمایید.
  • نتیجه داوری ژورنال: مقاله بعد از بررسی توسط ادیتور به داوران ارسال خواهد شد و نتیجه داوری باید بر حسب نظر داوران تعیین شود. در هر ژورنال حدود 6 نفر داور وجود دارد که طبق متدهای مشخص مقاله را بررسی می‌کنند و نتیجه نهایی اعلام می‌شود. نتیجه داوری مجلات 3 حالت می‌تواند داشته باشد: یا مقاله به دلیل داشتن ایرادات چشمگیر ریجکت شود, یا به دلیل ایرادات بسیار جزئی نیاز به بررسی و بازبینی داشته باشد و در خوشبینانه‌ترین حالت نیز مقاله پذیرفته شود.
  • گالی پروف مقاله: اگر مقاله پذیرفته شد و نتیجه پذیرش را دریافت نمودید. باید فایل مقاله را اصلاح کنید و فایل اصلاح شده را دوباره سابمیت کنید. برای اصلاح فایل باید با فرمت مجله آشنا باشید و سپس مقاله را گالی پروف نمایید و به ژورنال مورد نظرتان سابمیت کنید.
  •  چاپ مقاله:  بعد از انجام گالی پروف و ارسال دوباره مقاله به مجله دوباره داوری خواهد شد و در نتیجه به چاپ خواهد رسید.

چاپ تضمینی مقاله در موسسه پژوهش برتر

همانطور که مطلع هستید چاپ مقاله در مجلات دارای ایمپکت فکتور به هیچ عنوان تضمینی نمی‌باشد. و هیچ موسسه نمی‌تواند ادعای پذیرش تضمینی مقاله در ژورنالهای دارای ایمپکت فکتور را داشته باشد. همچنین چاپ مقاله در ژورنالهای داخلی نیز به هیچ عنوان تضمینی نمی‌باشد ولی چاپ مقاله در مجلات isi, pubmed, scopus کاملا تضمینی هستند. موسسه پژوهش برتر به عنوان یکی از سابقه‌دارترین موسسات خدمات ترجمه و چاپ مقالات تخصصی در کشور اکنون نیز خدمات ترجمه و چاپ مقالات تخصصی را ارائه می‌کند. خدمات چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی داخلی و خارجی معتبر در این مجموعه توسط کارشناسان مجرب ارائه می‌گردد که بسیار خبره و ماهر می‌باشند و می‌توانند فرآیند آماده سازی و ویرایشات لازم برای مقاله در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهند و مقاله را آماده سابمیت به ژورنالهای تخصصی کنند. 

خدمات موسسه پژوهش برتر شامل ترجمه تخصصی متون علمی و مقالات تخصصی می‌باشد و همچنین ویرایش تخصصی مقالات و معرفی ژورنالهای معتبر و آماده سازی مقالات جهت سابمیت به ژورنالهای تخصصی می‌باشد. کلیه فرآیند ترجمه تخصصی و ویرایش مقالات به صورت کاملا تضمینی انجام می‌شود در خواست خود را می‌توانید توسط راههای ارتباطی آنلاین به این موسسه ارسال فرمایید تا هر چه سریعتر فرآیند پیگیری آغاز گردد.

مطالب مرتبط با این موضوع

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
با سلام و احترام باید خدمت شما عرض شود که موسسه خدمات نگارشی و محتوایی ندارد . ولی در خصوص ترجمه ی تخصصی اخذ پذیرش و چاپ مقالات شما در مجلات معتبر در خدمتتان خواهیم بود . برای کسب راهنمایی های بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید : مسعودی : 09911755943 isipaper100@gmail.com شکاری : 09214572013 p.bartar100@gmail.com
بازدیدکننده
انصاری
4 سال پیش
سلام من یک مقاله در حوزه ریاضی محض داشتم و بخش های چکیده مقدمه و کلمات کلیدی آماده است شما میتونید در تکمیل سایر بخش ها و چاپ اون کمکی به بنده انجام بدین؟ و نا گفته نماند که مقاله استخراج شده نمیباشد و کاملا ناب نوشته شده است.

خدمات موسسه پژوهش برتر