چاپ تضمینی مقاله pubmed

انتشار 2 دی 1398
مطالعه 5 دقیقه

دانشجویان و اساتید گروه پزشکی و پیراپزشکی برای چاپ مقالات خود در ژورنالهای تخصصی pubmed می‌توانند از طریق موسسه پژوهش برتر اقدام کنند کلیه فرآیند چاپ مقالات تخصصی در این موسسه به صورت کاملا تضمینی انجام می‌شود.

چاپ تضمینی مقاله pubmed

مجلات تخصصی pubmed

پایگاه pubmed  عنوان سومین رتبه از مجلات بین المللی را دارد. این پایگاه صرفا متعلق به حوزه های تخصصی پزشکی و پیراپزشکی می‌باشد و فقط در این حوزه‌های تخصصی مقاله پذیرش می‌کند. بزرگترین و جامعترین منبع استنادی معتبر برای دانشجویان گروه پزشکی و پیراپزشکی می‌باشد. که دانشجویان مقالات تخصصی خود را در این نوع از ژورنالها پذیرش می‌کنند روشن است که مجلاتی که اعتبار بسیار بالایی داشته باشند داوری بسیار سختگیرانه ای نیز خواهند داشت و باید مقاله سطح کیفی بسیار بالایی داشته باشد تا بتوان آنرا در ژورنالهای معتبر و تخصصی چاپ کرد. پابمد را می‌توان یک موتور جستجوی تحت وب رایگان در نظر گرفت که دسترسی به چندین پایگاه داده اصلی در گستره وسیعی برای جستجوی مقالات منتشره در رشته های پزشکی، زیست شناسی، پرستاری، داروسازی، دندان پزشکی، دامپزشکی، مامایی، مراقبت های پزشکی، آموزش بهداشت، روانپزشکی و روانشناسی، بیومدیکال را فراهم می‌کند که در واقع بالغ بر ۲۲ میلیون منبع را پوشش می‌دهد که از طریق مختلف مانند بانک مدلاین جمع آوری شده اند. مدلاین بزرگترین زیرمجموعه از پابمد می‌باشد.

تصویر

در این پایگاه ژورنالهای تخصصی بسیاری در حوزه‌های علمی و متنوع رو نمایی می‌شود که هرسال از لحاظ اعتبار علمی بررسی می‌شود و سطح کیفی آنها سنجیده می‌شود در صورت افت اعتبار از لیست مجلات pubmed حذف خواهند شد. هر یک از ژورنالها در گرایش خاصی مقاله پذیرش می‌کنند و بررسی موضوع و اعتبار مقالات کاملا ضروری می‌باشد که دانشجو می‌بایست قبل از هر چیز ابتدا سطح کیفی و حوزه موضوعی مجله را بررسی کند و سپس انتخاب کند تمایل به چاپ مقاله در کدام ژورنال را دارد. پایگاه پابمد جز پایگاههای open access می‌باشد که دسترسی به مقالات این پایگاه به صورت رایگان می‌باشد. هزینه چاپ مقاله از نویسنده دریافت می‌گردد و حین استناد دانشجو نیازی به پرداخت هزینه ندارد و می‌تواند به صورت رایگان از مقالات این پایگاه استفاده کند.

مراحل چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی pubmed

دانشجویان گروه پزشکی و پیراپزشکی در صورتی که می‌خواهند مقاله ای بنویسند و آنرا در ژورنالهای تخصصی و معتبر چاپ کنند می‌بایست ابتدا یک مقاله کاملا تضمینی و تخصصی نگارش کنند که چهارچوب مشخصی دارد و سپس مراحل چاپ را آغاز کنند. مقاله ساختار منسجم و یکپارچه ای دارد که باید بر اساس این ساختار و چهارچوب نگارش بخش های مقاله انجام شود و به مرحله چاپ برسد. فرآیند چاپ مقاله به ترتیب زیر می‌باشد:

تصویر

 • ترجمه تخصصی مقاله: مقالات حوزه های تخصصی پزشکی و پیراپزشکی می‌بایست توسط مترجمی انجام شود که در این حوزه‌ها مهارت و تخصص ترجمه داشته باشد و بتواند مطالب درج شده در مقاله را به صورت مفهومی از یک زبان به زبانهای دیگر ترجمه کند. حفظ مفهوم و انتقال مفاهیم تخصصی با بیشترین سطح کیفی کاملا ضروری می‌باشد و مقالات باید با این سطح کیفی ترجمه شوند.
 • ویرایش مقالات تخصصی: مقالات علمی می‌بایست به صورت تخصصی ویرایش شوند و ایرادات دستور زبانی و محتوای آنها ویرایش گردد. نویسنده حین نگارش ممکن است نتواند مقاله را با رعایت قواعد دستور زبانی و محتوایی نگارش کند به همین دلیل می‌بایست ویرایش شوند. 
 • پارافریز مقالات علمی: پارافریز و رفع تشابهات علمی از مقالات بسیار ضروری می‌باشد. وجود مشابهت های علمی در متن مقالات کاملا غیر قانونی و غیر اخلاقی می‌باشد. باتوجه به اعتبار بسیار بالای ژورنالهای تخصصی pubmed نباید هیچ گونه مشابهت های علمی در متن مقاله موجود باشد.
 • انتخاب ژورنالهای معتبر و قابل تایید وزارت علوم: ژورنالهای معتبر و تخصصی داخلی و خارجی که مورد تایید وزارت علوم هستند باید برای مقاله انتخاب شوند. در انتخاب ژورنال دقت زیادی باید داشته باشید ژورنالهایی که مورد تایید وزارت علوم نیستند و از لحاظ سطح کیفی و حوزه موضوعی متناسب با مقاله شما نیستند مقاله شما را پذیرش نخواهند کرد. 
 • فرمت‌بندی و ویرایش مقالات تخصصی: مقالات می‌بایست قبل از سابمیت به یک ژورنال ویرایش و فرمت‌بندی شوند و به شکل و ساختار تعیین شده از طرف ژورنال تبدیل شوند بعد از فرمت‌بندی مقاله آماده سابمیت به ژورنال خواهد شد.
 • سابمیت مقاله: سابمیت مقاله به هر ژورنال می‌بایست توسط راههای ارتباطی تعیین شده از طرف مجله انجام شود و باید مقاله را توسط ایمیل و یا روش های مکانیزه به مجله سابمیت نمایید تا مقاله هرچه سریعتر پذیرفته شود.

نکته: کیفیت از دیدگاه داوران ژورنالها بسیار مهم می‌باشد و چنانچه برای اولین بار می‌خواهید مقاله چاپ کنید و با فرآیند چاپ آشنا نیستید بهتر است از خدمات تخصصی موسسات معتبر و تخصصی که در این زمینه فعالیت می‌کنند کمک بخواهید. کلیه فرآیند پذیرش و چاپ مقالات تخصصی در این موسسه به صورت تضمینی و با اعتبار و کیفیت بسیار بالا انجام می‌شود.

تصویر

خدمات موسسه پژوهش برتر

موسسه پژوهش برتر به عنوان یکی از با سابقه ترین موسسات معتبر در سطح کشور کلیه فرایند آماده سازی و چاپ مقالات تخصصی را با بالاترین سطح کیفی انجام می‌دهد کلیه فرآیند آماده سازی و پذیرش و چاپ مقالات تخصصی با بالاترین سطح کیفی و به صورت تضمینی انجام می‌شود. در صورت تمایل به چاپ مقاله می‌توانید درخواست خود را از طریق راههای ارتباطی آنلاین در این موسسه ثبت کنید تا هر چه سریعتر فرآیند رسیدگی آغاز گردد. کلیه خدمات این موسسه به صورت تضمینی ارائه می‌گردد و کلیه خدمات دارای گارانتی کیفی می‌باشند خدمات موسسه شامل موارد زیر می‌باشند:

 • ترجمه تخصصی متون تخصصی مقالات و کتابها با 72 ساعت گارانتی کیفی و سطح کیفی بسیار بالا
 • ویرایش تخصصی مقالات علمی به صورت تضمینی و بالاترین سطح کیفی به صورت تضمینی
 • پارافریز و رفع سرقت علمی مقالات به صورت تضمینی و با بالاترین سطح کیفی
 • معرفی ژورنالهای معتبر و قابل تایید وزارت علوم در تمامی حوزه‌های علمی و از تمامی پایگاهها
 • سابمیت مقاله به ژورنالهای معتبر و تخصصی از طریق راههای ارتباطی آنلاین یا مکانیزه
 • فرمت‌بندی و گالی پروف مقالات تخصصی با بالاترین سطح کیفی 
 • اخذ نامه پذیرش از ژورنالهای معتبر به صضورت کاملا تضمینی و با بالاترین سطح کیفی
 • چاپ مقاله در ژورنالهای داخلی و خارجی
 • صفحه آرایی و ویراستاری و فرمت‌بندی مقالات و کتابها

مطالب مرتبط با این موضوع

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
با سلام و احترام ایمپکت فاکتور مربوط به نمایه ی isi میباشد ، بله ممکنه مجله ای هم در پابمد نمایه شده باشد و هم در isi ایمپکت دار نمایه شده باشد . برای کسب راهنمایی های بیشتر لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید : مسعودی : 09911755943 isipaper100@gmail.com شکاری : 09214572013 p.bartar100@gmail.com
بازدیدکننده
ناشناس
4 سال پیش
مجلات pubmed ایمپکتدار هستند؟
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
سلام و احترام کاربر عزیز احتراما ضمن تشکر از حسن توجهی که به موسسه پژهش برتر دارید ، بله می توان اطلاعات و لیست مجلات رو حضورتان ارسال کرد . چون هزمجله شرایط خاص خود را دارد ، نمی توان مدت زمان دقیق اعلام کرد . لطفا با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید تا لیست مجلات همراه با شرایط و هزینه ها و زمان داوری حضورتان ارسال گردد . شکاری 09214572013 p.bartar100@gmail.com مسعودی 09911755943 isipaper100@gmail.com
بازدیدکننده
رنجی
4 سال پیش
لیست مجلات تخصصی pubmed که تضمینی هستند رو معترفی میکنید؟ پروسه داوری این نوع ازژورنالها چند ماه طول میکشد؟

خدمات موسسه پژوهش برتر