چاپ تضمینی مقالات isi

انتشار 30 آذر 1398
مطالعه 5 دقیقه

چاپ تضمینی مقاله در مجلات تخصصی isi با کیفیت بسیار بالا و به صورت کاملا تضمینی در موسسه پژوهش برتر انجام می‌شود. کلیه خدمات ارائه شده در موسسه پژوهش برتر به صورت کاملا تضمینی انجام می‌شود.

چاپ تضمینی مقالات isi

چاپ مقاله isi

موسسه آمریکایی تامسون رویترز به عنوان یکی از بزرگترین موسسات انتشار مقالات معتبر در سطح دنیا محسوب می‌شود. این موسسه جز اولین موسسات معتبر در سطح دنیا می‌باشد که شاخص ایمپکت فکتور و مجلات علمی را در سطح دنیا انتشار داده است. هم اکنون مقالاتی که در موسسه تامسون رویترز منتشر می‌شوند به عنوان یکی از بزرگترین موسسات معتبر در سطح دنیا شناخته می‌شوند. موسسه (موسسه ISI) تامسون رویترز یک شرکت بزرگ است که هم‌اکنون در حیطه‌های اقتصادی و حقوقی بسیار فعال بوده و درصد بسیار کمی از درآمدهایش به بخش علمی اختصاص دارد. این موسسه چندین زیرمجموعه دارد که دو زیرمجموعه آن در حیطه علمی بسیار مشهور هستند. بخش علمی وب‌آف‌نالج (Web of Knowledge: WOK) یکی از زیرمجموعه‌های تامسون رویترز است و دو وظیفه مهم را بر عهده دارد. اولین و مهم‌ترین کار وب‌آف‌نالج این است که لیست مجلات معتبر را منتشر می‌کند که به مجلات ISI معروف هستند و امروزه اطلاعات آن در زیر بخش وب‌آف‌ساینس(WOS) ارائه می‌شوند. دومین کار این بخش نیز تهیه ضریب تأثیر برای مجلات علمی معتبر است که اطلاعات آن در زیر بخشی با نام گزارش استنادی مجلات یا (Journal Citation Reports: JCR) ارائه می‌شود. در حال حاضر ضریب تأثیر یکی از شاخص‌های اصلی برای بررسی اعتبار مجلات علمی محسوب می‌شود.

تصویر

چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی isi بسیار امتیازآور می‌باشد و طرفداران زیادی دارد. امروزه باتوجه به اعتبار مجلات isi در دنیا دانشجویان در حال رقابت برای کسب امتیازات پژوهشی می‌باشند و می‌خواهند هرچه سریعتر امتیاز چاپ مقاله را کسب نمایند تا بتوانند مزایای پژوهشی خود را افزایش دهند ارتقای رزومه به منظور کسب امتیازات پژوهشی و شرکت در مصاحبه های شغلی و تحصیلی در حالت کلی همه دانشجویان به امتیاز چاپ مقاله نیاز دارند و چه بسا که در یک ژورنال معتبر و تخصصی چاپ مقاله انجام شود که اعتبار بسیار زیادی داشته باشد. ژورنالهای تخصصی ISI در دنیا بیشترین امتیازات پژوهشی را دارند. 

چاپ مقاله تضمینی isi

چاپ مقاله در مجلات تخصصی و معتبر ISI نسبتا دشوار می‌باشد زیرا این ژورنالها داوری بسیار سختگیرانه‌ای دارند و زمان زیادی طول خواهد کشید تا این مقالات در مجلات ISI چاپ شوند. مجلات موسسه تامسون رویترز دو دسته می‌باشند که یک دسته از مجلات به نام ISI معروف هستند و این نوع از مجلات بدون ایمپکت فکتور می‌باشند. استناد به مقالات ISI به صورت رایگان انجام می‌شود زیرا هزینه چاپ مقاله از نویسنده دریافت می‌شود بنابراین نویسنده باید در نظر داشته باشد حین چاپ مقاله هزینه آنرا پرداخت کند. پرداخت هزینه چاپ مقالات تخصصی بستگی به نوع و کیفیت ژورنال دارد و از طرف مجله مورد نظر می‌شود. امتیازات چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی ISI به شرح زیر می‌باشند.

امتیاز دهی به مقاله isi در پایان نامه کارشناسی ارشد 

بند

نوع مقاله

حداکثر امتياز به ازاي هر مقاله

حداکثر امتياز قابل محاسبه

1

چاپ يا پذيرش مقاله علمي در نشريه علمي پژوهشي يا نشريه نمايه شده معتبر ملي يا بين المللي ( علمی پژوهشی ، Isi  ، Scopus و ..)

تا 2 امتياز

2

چاپ يا پذيرش مقاله علمي در نشريه علمي ترويجي

تا 1.75 امتياز

2

ارائه يا پذيرش مقاله کامل در سمينارهاي ملي يا بين المللي

تا 1.5 امتياز

1.5

ارائه يا پذيرش خلاصه مقاله در سمينارهاي ملي يا بين المللي

تا 1 امتياز

3

ارائه يا پذيرش مقاله در سمينارهاي داخل دانشگاه

تا .75 امتياز

1

تبصره: لازم به ذکر است درصورت دارا نبودن مقاله در نشريات علمي پژوهشي، علمي ترويجي يا ساير نشريات نمايه شده معتبر، مجموع امتيازات ساير موارد مربوط به مقالات حداکثر 5/1 خواهد بود.

امتیاز دهی به مقاله isi در مصاحبه دکتری 

امتیاز دهی بخش سوابق پژوهشی دانشجو در مصاحبه دکتری

سوابق پژوهشی

امتیاز

مقالات علمی چاپ شده در مجلات معتبر داخلی و خارجی

( علمی پژوهشی ، Isi ، Jcr ، Scopus و ..)

22 امتیاز

( مقاله 7 امتیاز )

مقالات علمی چاپ شده در مجلات علمی ترویجی

6 امتیاز

( هر مقاله 2 امتیاز )

مقالات ارائه شده در کنفرانس های داخلی و خارجی

4 امتیاز

( کنفرانس های خارجی 2 امتیاز / کنفرانس های داخلی 1 امتیاز )

چاپ کتاب / ترجمه کتاب

4 امتیاز

کیفیت پایان نامه

4 امتیاز

( عالی 4 امتیاز / خیلی خوب 2 امتیاز )

مجموع امتیازات سوابق پژوهشی

40 امتیاز

طبق موارد اعلام شده در جدول مورد نظر و امتیازات هرکدام در میابیم که چاپ مقاله isi می‌تواند 7 امتیاز داشته باشد.

امتیاز دهی به مقاله isi در پایان نامه دکتری 

پذیرش و چاپ مقاله در مجلات

نوع مجله

حداکثر امتیاز

پذیرش یا چاپ مقاله در مجلات ISI دارای ضریب تأثیر

2

پذیرش  یا چاپ مقاله در مجلات ISI  فاقد ضریب تأثیر

8/1

پذیرش  یا چاپ مقاله در مجلات نمایه شده در پایگاه SCOPUS

7/1

پذیرش یا چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی و وزارتین

5/1

  پذیرش یا چاپ مقالات در مجلات انگلیسی زبان یا خارجی یا ISC انتشار یافته در ایران

1

پذیرش یا چاپ مجله علمی ترویجی مصوب*

5/0

اختراع، اکتشاف، نظریه علمی، مسابقات و جشنواره های ملی و بین المللی، چاپ کتب مرتبط ، اثر بدیع هنری

حسب مورد حداکثر 2

چاپ مقاله در مجموعه مقالات همایش ها*

نوع همایش

حداکثر امتیاز

چاپ مقاله کامل در مجموعه مقالات همایش بین المللی خارج از کشور

1

چاپ چکیده مقاله در مجموع مقالات همایش بین المللی خارج از کشور

75/0

چاپ مقاله در مجموع مقالات همایش بین المللی داخلی

5/0

چاپ مقاله در مجموع مقالات همایش ملی

5/0

مراحل سابمیت و چاپ مقاله تخصصی isi

برای سابمیت مقاله به ژورنالهای تخصصی مقاله باید سطح کیفی بسیار بالایی داشته باشد و از طرفی ویرایش و اصلاح شود جهت بهبود سطح کیفی مقاله و سابمیت آن به ژورنالهای تخصصی و معتبر باید مراحل زیر را بادقت و به صورت تضمینی طی فرمایید.

تصویر

خدمات موسسه پژوهش برتر

خدمات پذیرش و چاپ مقالات تخصصی در موسسه پژوهش‌برتر به صورت کاملا تضمینی انجام می‌شود. موسسه پژوهش برتر با کادری مجرب و حرفه‌ای مقالات تخصصی شما عزیزان را در کمترین زمان به صورت تضمینی در ژورنالهای تخصصی ISI چاپ خواهد کرد. کلیه مراحل چاپ مقالات تخصصی به صورت تضمینی و با بالاترین سطح کیفی در این موسسه انجام خواهد شد ترجمه تخصصی و ویرایش و فرمت‌بندی مقالات و همچنین معرفی ژورنالهای تخصصی و معتبر و سابمیت مقاله, کلیه خدمات لازم برای سابمیت و چاپ مقالات تخصصی در موسسه‌ پژوهش برتر با بالاترین سطح کیفی انجام می‌شود و کلیه مقالات تخصصی به صورت تضمینی در ژورنالهای معتبر چاپ خواهند شد. فرآیند سابمیت و چاپ مقالات تخصصی در موسسه پژوهش برتر به صورت کاملا تضمینی می‌باشد. می‌توانید در صورت تمایل به چاپ مقاله درخواست خود را توسط راههای ارتباطی آنلاین ارسال فرمایید. چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی با حداقل هزینه ممکن انجام می‌شود.

مطالب مرتبط با این موضوع

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
9 ماه پیش
سلام وقت بخیر فرهیخته گرامی معمولا مجلات ایمپکت دار کلوز اکسس هستند و رایگانند و هزینه دریافت نمی نمایند و تنها جهت فرمت بندی و سابمیت و پیگیری ها از طرف موسسه کارمزد دریافت می شود. لطفا با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید ممنونم
بازدیدکننده
بازدیدکننده
9 ماه پیش
سلام . هزینه چاپ مقاله در مجلات با impact factor بالا چقدر است ؟
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
2 سال پیش
سلام واحترام فرهیخته گرامی موسسه خدمات نگارشی محتوایی ارائه نمیدهد . در صورت داشتن پایان نامه می توانیم استخراج مقاله انجام دهیم . لطفا فایل پایان نامه رو ارسال فرمایید تا محقق بررسی نمایند چند مقاله و با چ کیفیتی می توان استخراج کرد . و موضوعات حضورتان پیشنهاد گردد . لطفا از طریق زیر با کارشناسات موسسه در ارتباط باشید شکاری 09214572013 پورباقر 09911755943
بازدیدکننده
بها
2 سال پیش
سلام من نیاز به مقاله ای اس ای دارم q1رشته ام عمران محیط زیست هست در زمینه بازیافت مواد ساختمانی بتن، سیمان و اسفالت باشه هزینه اش چقدر است؟
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
با سلام واحترام بله ما تلاشمون رومیکنیم و انشالله با ترجمه ی فشرده و همچنین اقدام برای مجلات تضمینی پذیرش را در مدت زمان مورد نظر برای شما ممکن میکنیم. برای کسب راهنمایی های بیشتر لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید. مسعودی : 09911755943 شکاری : 09214572013
بازدیدکننده
باغبانی
3 سال پیش
چاپ تضمینی در عرض چند هفته انجام میشه؟ من احتیاج به چاپ مقاله و اخذ پذیرش از ژورنالهای ISI دارم اما هنوز ترجمه نشده و باید کل فرایند ترجمه انجام بشه توی 4 هفته ممکنه بیونید مقالع رو چاپ کنید؟

خدمات موسسه پژوهش برتر