دانلود سوالات و کلید کارشناسی ارشد رشته مدیریت جهانگردی (سال 93 تا 96)

انتشار 27 اسفند 1396
مطالعه 1 دقیقه

پژوهش برتر: یکی از راه های موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت جهانگردی، علاوه بر مطالعه کافی دروس و تست زنی، مرور سوالات کنکور سال های قبل است.

دانلود سوالات و کلید کارشناسی ارشد رشته مدیریت جهانگردی (سال 93 تا 96)

درباره رشته مدیریت جهانگردی

هنگامی که صحبت از رشته مدیریت جهانگردی، می‌شود، تصور بسیاری از افراد براینست که این رشته همانند نامش، مملو از گشت و سفرهای (داخلی و احیانا خارجی) است. تصوری که در هنگام تحصیل در رشته رنگ می‌بازد. در مشاوره‌هایی که در ارتباط با انتخاب این رشته داشتیم، همواره افراد از علاقه خود به سفر و گردشگری می‌گویند و تصور می‌کنند، که با انتخاب این رشته، می‌توانند به این علاقه خود برسند.

اما واقعیت این چنین نیست. آنچه در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی گردشگری صحبت می‌شود اکثرا پیرامون مسائل تئوریک و نظری رشته است. و تعداد گشت و سفرها در تمام طول تحصیل به ندرت به تعداد انگشتان دست می‌رسد. (خصوصا اگر در دانشگاه‌های سطح پایین تحصیل نمایید، تعداد این سفرها ازین هم کمتر خواهد شد.)
نکته‌ی دیگر هدف انتخاب رشته ست، به عنوان مثال، افراد تصور می‌کنند برای تورلیدر شدن یا تاسیس دفاتر خدمات گردشگری می‌باست در این رشته تحصیل کنند. اما باید گفت اگرچه تحصیل در این رشته، می‌تواند فرد را در رسیدن به این هدف یاری کند اما هیچ الزامی به در تحصیل در رشته نخواهد داشت. به عبارت دیگر اگه هدف فرد تبدیل شدن به یک تورلیدر است، نیازی به تحصیل در این رشته (در مقاطع کارشناسی یا ارشد) و صرف هزینه و زمان زیاد ندارد، بلکه می‌توانید با شرکت در دوره‌های کوتاه‌مدت گردشگری به این هدف برسید. که هم از نظر زمان و هم هزینه بسیار با صرفه‌تر از نحصیلات عالی هستند.
درحال حاضر رشته مدیریت جهانگردی در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

یکی از راه های موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری در رشته مدیریت جهانگردی، مرور سوالات کنکور سال های قبل است. این کار به شما کمک می کند که با نحوه طراحی سوالات کنکور آشنا شوید و نکته هایی که شاید در هنگام مطالعه متوجه آنها نشده بودید با خواندن سوالات و البته پاسخ تشریحی آنها، به آن نکته پی ببرید. مزیت دیگر خواندن سوالات کنکور سال های قبل این است که متوجه می شوید طراح سوالات بیشتر کدام مباحث را مد نظر قرار می دهد تا در مرور مطالب خود حتما به آن مباحث توجه بیشتری نمایید.
در این بخش، سوالات کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت جهانگردی، از سال 93 تا 96 به همراه کلید آنها قرار داده شده است که می توانید دانلود کرده و مطالعه کنید.

دانلود سوالات و کلید کارشناسی ارشد رشته مدیریت جهانگردی (سال 93 تا 96)

سوالات 

کلید

سوالات کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی سال 93کلید مدیریت جهانگردی سال 93
سوالات کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی سال 94کلید مدیریت جهانگردی سال 94
سوالات کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی سال 95کلید مدیریت جهانگردی سال 95
سوالات کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی سال 96کلید مدیریت جهانگردی سال 96
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری

خدمات موسسه پژوهش برتر