اصلاحات جدید دفترچه آزمون ارشد منتشر شد

انتشار 26 آذر 1398
مطالعه 1 دقیقه

ساعد نیوز: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از 356 هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد سال 99 خبر داد و گفت: اصلاحات جدید دفترچه این آزمون بر روی سایت این سازمان منشتر شد.

اصلاحات جدید دفترچه آزمون ارشد منتشر شد

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز به نقل از ایسنا، دکتر حسین توکلی ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبان که تاکنون موفق به ثبت نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال۹۹ نشده اند، مهلت ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۸ آذرماه تمدید شده است.

وی در ادامه از انتشار اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 99 خبر داد و تصریح کرد: تا ساعت ۸ صبح امروز سه شنبه ۲۶ آذر، تعداد ۳۵۶ هزار و ۹۴۱ نفر برای شرکت در آزمون ثبت نام کرده اند و توصیه می شود سایر داوطلبان قبل از ساعات پایانی مهلت باقیمانده، در آزمون ثبت نام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ روزهای پنجشنبه ۲۸ و جمعه ۲۹ فروردین ماه ۹۹ برگزار می شود و کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای ۲۵ تا ۲۷ فروردین ماه سال ۹۹ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

دکتر توکلی خاطر نشان کرد: ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً برای شرکت در آزمون ثبت نام کرده اند، می توانند در صورت تمایل تا روز پنج شنبه 28 آذر ماه نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

جدیدترین اخبار

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری

خدمات موسسه پژوهش برتر