قیمت نگارش و چاپ مقاله

انتشار 4 تیر 1398
مطالعه 6 دقیقه

به خوبی میدانید که برای موفقیت در مصاحبه های شغلی و مصاحبه دکتری شرط لازم و کافی ارائه یک رزومه بسیار معتبر میباشد که فرد باید تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا بتواند رزومه را تقویت کند و از امتیازات آن استفاده کند.

قیمت نگارش و چاپ مقاله

نگارش مقاله

مقاله یک اثر علمی بسیار قوی میباشد که هر دانشجو برای تقویت رزومه میبایست حداقل یک مقاله در مجلات معتبر به چاپ برساند تا از امتیازات آن استفاده کند.نگارش مقاله نیازمند تحقیق و پژوهش میباشد که در نهایت ختم به یکسری از اطلاعات و داده هایی میشود که دانشجو میتواند آنها را در قالب یک مقاله به ثبت رساند.نگارش مقاله باید در یک چهار چوب خاصی انجام شود و هر یک از اجزای آن در بخش مشخص شده قرار گرفته باشد و هیچ یک از بخش ها جابه جا نشود.مقالات ساختار تقریبا یکسانی دارند اما قالب نهایی هر مقاله از طرف مجله مورد نظر تعیین میشود.مقاله باید اعتبار کافی برای چاپ شدن در مجلات خارجی و بسیار معتبر داشته باشد زیرا بیشترین امتیازات پژوهشی متعلق به این نوع از مجلات میباشد.

ساختار کلی یک مقاله به ترتیب زیر میباشد

  • عنوان (Tittle):عنوان مقاله اولین بخش هر مقاله میباشد که عنوان باید تا حد امکان جدید و ناب باشد و چندان طولانی نباشد عنوان مقاله اگر جذابیت کافی داشته باشد باعث میشود که تعداد استناداتی که به آن میشود بیشتر شود.بنابر این در انتخاب عنوان مناسب دقت بیشتری داشته باشید.
  • نام نویسندگان(Affiliation ):بعد از عنوان مقاله اولین بخشی که قرار میگیرد نام نویسندگان میباشد و باید در این بخش نام نویسنده مسئول نیز مشخص شود این بخش از مقاله باید متعلق به اسامی نویسندگان میباشد.
  • چکیده (Abstract): چكیده خلاصه كوتاهی از مقاله همراه با نكات اصلی متن مقاله است و به گونه ای تنظیم می شود كه خواننده را در تصمیم گیری برای مراجعه یا عدم مراجعه به اصل مقاله قادر می سازد. 
  • کلمات کلیدی (Keywords):واژه های کلیدی در مقالات نیز نماینده موضوعات مطرح شده در مقاله می باشد.لذا نیاز است تا کلماتی که اصل مقاله بر اساس آن نوشته شده است، در واژه های کلیدی آورده شوند.
  • مقدمه (Introduction):در تمامی کتاب ها مقاله ها پایاننامه ها و....اولین بخشی که قرار میگیرد مقدمه میباشد مقدمه یک توضیح مختصر در مورد محتوای اصلی مقاله میباشد که قبل از بخش های اصلی قرار میگیرد سعی کنید مقدمه مقاله را تا حد ممکن جذاب کنید و به موضوعات اصلی اشاره کنید زیرا اولین بخشی که مطالعه میشود مقدمه مقاله میباشد.
  • مواد و روش‌ها (Materials and methods):مواد و روش های تحقیق تمامی متد ها و شیوه هایی که برای انجام تحقیق به کار گرفته اید را در این بخش بنویسید و به آنها اشاره کنید.
  • نتایج (Results):یک بخش مجزا که اختصاص به نتایج تحقیق دارد و باید تمامی نتایج حاصل از تحقیقات را در این قسمت اشاره کنیم اگر تحقیقات انجام شده منجربه کسب نتایج نشود در این صورت تحقیقات ما اعتباری نخواهد داشت.
  • مراجع (References):منابع هر تحقیق آخرین بخشی است که نوشته میشود و در این بخش باید اشاره به منابعی که از آن استفاده شده است برای تکمیل تحقیقات استفاده کنیم.

ساختار یک مقاله به این صورت میباشد و نویسندگان عزیز باید ترتیب قرار گیری هر یک از بخش ها را رعایت کنند تا یک مقاله کاملا تخصصی و با کیفیت ارائه شود که بتوان آنرا در مجلات معتبر چاپ کرد هر مقاله بعد از اتمام مراحل نگارش باید به بخش چاپ ارسال شود و ویرایشات لازم جهت سابمیت به مجلات معتبر انجام شود.در صورتی که زمان کافی برای انجام مراحل چاپ مقاله را ندارید میتوانید از موسسات معتبر که در زمینه پذیرش و چاپ مقالات تضمینی خدمات ارائه میکنند کمک بخواهید.

مراحل چاپ مقاله

هر مقاله برای اینکه آماده چاپ شدن در مجلات معتبر شود میبایست چند مرحله را پشت سر گذارد فرهیختگان عزیز در نظر داشته باشید که باید بر حسب نیازی که دارید تصمیم بگیرید که میخواهید مقاله را در مجلات داخلی یا خارجی چاپ کنید مجلات داخلی فقط در داخل کشور اعتبار دارند و نمیتوان از اعتبار این مقالات در خارج از کشور استفاده کرد ولی مقالاتی که در مجلات خارجی مانند isi,jcr,scopus,pubmed چاپ میشوند اعتبار و شهرت جهانی دارند و در سراسر دنیا میتوانید از اعتبار این مجلات استفاده کنید اما فقط مقالاتی را میتوان در این مجلات خارجی و بسیار معتبر چاپ کرد که از لحاظ سطح اعتبار بسیار بالا باشند.

مراحل چاپ مقاله

انتخاب مجله:اولین گام در مراحل چاپ مقاله این است که ابتدا باید تصمیم بگیرید که میخواهید مقاله را در مجلات داخلی چاپ کنید یا خارجی بعد از اینکه تصمیم گیری کردید اگر تصمیم به چاپ مقاله در مجلات خارجی دارید باید قبل از هر گونه اقدام دیگری ابتدا ترجمه انجام شود.اما اگر میخواهید که در مجلات داخلی معتبر چاپ کنید نیازی به ترجمه نمیباشد.

ترجمه:ترجمه مقالاتی که میخواهید آنها را در مجلات معتبر خارجی چاپ کنید باید به صورت کاملا تخصصی و با بیشترین کیفیت انجام شود.ترجمه تخصصی مقالات باید توسط مترجمین متخصص در همان رشته انجام شود.

ویرایش مقاله:مناسبترین مجله برای هر مقاله را باید انتخاب کنید که مطابق با عنوان و موضوع مقاله باشد و بعد از انتخاب مجله مناسب حتما باید ویرایشات لازم را انجام دهید.هر مجله فقط مقالاتی را پذیرش میکند که در قالب و ساختار مشخصی باشند و باید قبل از سابمیت مقاله به مجله مورد نظر قالب مقاله را ویرایش کنیم و به قالب و ساختار تعیین شده از طرف مجله تبدیل کنیم.

سابمیت:بعد از مراحل انتخاب مجله ویرایش مقاله آماده ارسال به مجله مورد نظر میباشد و مقاله را به مجله مورد نظر باید سابمیت کنیم .

نتیجه داوری:بعد از اینکه مقاله را به مجله مورد نظر سابمیت کردید مقاله به بخش داوری ارسال خواهد شد و در بخش داوری مقاله از لحاظ ساختاری و فنی بررسی خواهد شد و نتیجه اعلام خواهد شد.

ارائه خدمات چاپ مقاله در موسسه پژوهش برتر

ارائه کلیه خدمات ویرایش و ترجمه و چاپ مقاله در موسسه پژوهش برتر توسط کادر حرفه ای و مجرب انجام میشود که کارشناسان زبده و بسیار با سابقه این موسسه تمامی خدماتی که برای ترجمه و ویرایش و چاپ مقاله نیاز است را با بهترین کیفیت ارائه میکنند و شما عزیزان میتوانید تمامی خدمات مورد نیاز را اخذ نمایید کلیه خدماتی که برای ترجمه و چاپ و ویرایش مقاله در این موسسه انجام میشود با بهترین کیفیت و به صورت کاملا تخصصی میباشد.جهت اطلاع از زمان و نحوه چاپ مقاله در این موسسه میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

تصویر

هزینه چاپ مقاله 

هزینه چاپ مقاله در موسسه پژوهش برتر به نفع محققین عزیز تا حد بسیار زیادی کاهش داده شده است ولی هزینه چاپ مقاله در مجلات مختلف متفاوت میباشد و هزینه چاپ بستگی به نوع مجله ضریب تاثیر و بسیاری از عوامل دیگر دارد هزینه چاپ مقاله در هر مجله توسط سردبیر مجله تعیین میشود و ما در این مجموعه فقط هزینه اعلام شده از طرف سردبیر را از شما اخذ خواهیم کرد.برای اطلاع دقیق از هزینه  ها میتوانید از طریق راههای ارتباطی آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات و مشاوره های مورد نیازتان را اخذ فرمایید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
سلام و عرض ادب باید خدمت شما عرض شود که موسسه خدمات محتوایی و نگارشی ندارد ولی در خصوص ترجمه ی تخصصی و فرمت بندی و سابمیت مقالات شما برای مجلات معتبر صمیمانه در خدمتتان خواهیم بود. برای کسب راهنمایی های بیشتر لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید : مسعودی : 09911755943 isipaper100@gmail.com شکاری : 09214572013 p.bartar100@gmail.com
بازدیدکننده
محسن
4 سال پیش
داوطلب شرکت در ازمون دکتری هستم و نیاز به مقاله دارم رشته ام مدیریت بازرگانی است.

خدمات موسسه پژوهش برتر