قیمت استخراج مقاله از پایان نامه

انتشار 15 مهر 1401
مطالعه 8 دقیقه

اهمیت استخراج مقاله از پایان نامه

اهمیت استخراج مقاله از پایان نامه

نگارش پایان نامه نیازمند صرف زمان و انرژی و زحمات بسیار زیادی هست که دانشجویان در طول دوره تحصیل خود درمقاطع دکتری و ارشد متحمل می شوند. اما مطالب پایان نامه انقدر مفصل و طولانی هست که پرداختن به مطالب آن خارج از حوصله می باشد و زمان بسیار می طلبد. همچنین امکان ارائه متن پایان نامه به مجلات معتبر میسر نیست و نیازمند این هست که در قالب یک مقاله علمی ارائه شود تا برای داوری و بعد از آن برای پذیرش و چاپ نیز به راحتی در دسترس سایر دانشجویانی که رشته علمی مرتبط دارند، قرار گیرد.

درواقع انتشار یافته های علمی خود از پایان نامه میسر نیست مگر به شرط اینکه در قالب مقاله علمی و مورد تایید در مجلات اجازه انتشار دریافت نمایند و دانشجو بتواند از امتیاز چاپ ان بهره مند شود .

مزیت استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه برای دانشجویان هم در دوره دکتری و هم کارشناسی ارشد مزایای زیادی دارد. زیرا علاوه بر اینکه شرط دفاع در دوره کارشناسی ارشد و دکتری ارائه پایان نامه هست، برای کسب مجوز دفاع از پایان نامه، دریافت دو نمره پایان نامه ارشد، تقویت رزومه برای ادامه تحصیل هم در دوره های آتی تحصیلی در داخل کشور و هم برای اپلای خارج کشور و همچنین برای تقویت رزومه کاری و یا دریافت کسری خدمت سربازی بسیار حائز اهمیت می باشد.

استخراج مقاله از پایان نامه برای ارسال مقاله به مجلات معتبر داخلی و بین المللی مثل ای اس ای و اسکوپوس و ... جهت دریافت پذیرش و چاپ و یا کنفرانس های داخلی و بین المللی مناسب است.

مزیت  استخراج مقاله از پایان نامه

تفاوت های پایان نامه و مقاله

تفاوت های پایان نامه و مقاله

مقاله تفاوت های اساسی با پایان نامه دارد و بهتر هست قبل از شروع به استخراج مقاله تفاوت این دو را مد نظر قرار داده و در استخراج مقاله از پایان نامه به کار گیرد. البته استخراج مقاله از پایان نامه نیازمند تخصص و مهارت کافی می باشد و بدون رعایت نکات اصلی در استخراج مقاله از پایان نامه نمی توان مقاله خوبی استخراج کرد.

تفاوت های عمده بین مقاله و پایان نامه

الف. مقاله از چند بخش تشکیل شده اما پایان نامه از چند فصل تشکیل می شود.

ب. مقاله برای ارائه به مجلات و کنفرانس ها می باشد. پایان نامه برای ارائه به دانشگاه می باشد.

ج. مقاله توسط داورهای نشریه داوری می شود. مجله توسط اساتید دانشگاه داوری می شود.

د. مقاله دارای محدودیت در تعداد صفحات و کلمات هست و نیاز به آوردن داده های خام و توضیحات مفصل نیست اما پایان نامه محدودیتی در مورد تعداد صفحات ندارد و نیاز هست تمامی داده ها جداول بصورت مفصل آورده شود.

چگونه استخراج مقاله از پایان نامه را انجام دهیم ؟

استخراج مقاله از پایان نامه مستلزم رعایت نکات اساسی هست و باید مقاله استخراجی در قالب استاندارد علمی ارائه شود. نکاتی که در نگارش یک مقاله استاندارد علمی از پایان نامه باید در نظر گرفته شود بصورت زیر می باشد.

عنوان

اولین مرحله در استخراج مقاله از پایان نامه ارائه عنوان مناسب می باشد. نیازی نیست عینا عنوان پایان نامه آورده شود. عنوان باید جدید و جذاب و دربرگیرنده مطالب ارایه شده در متن مقاله باشد. یک پایان نامه خصوصا اگر در سطح دکتری نگارش شود. ممکن هست قابلیت استخراج چند عنوان مقاله با محتوای متفاوت را داشته باشد.

چکیده مقاله

دومین مرحله در استخراج مقاله از پایان نامه نوشتن چکیده مقاله هست. چکیده در واقع عصاره مقاله می باشدو خلاصه مقاله معمولا در 250 الی 300 کلمه نوشته می شود و مهمترین بخش مقاله هست زیرا داوران نشریه قبل از پرداختن به محتوای مقاله، چکیده را مطالعه می نمایند بنابراین ضروری است چکیده دقیق و مختصر و به صورت کاملا علمی نوشته شود. معمولا چکیده ها به صورت ساختار یافته موارد زیر را در بر می گیرند: هدف تحقیق، مواد و روش ها، یافته ها و بخش نتیجه گیری.

کلید واژه

در پایان چکیده نوشتن چند کلمه کلیدی و مرتبط ضروری است. معمولا تعداد کلید واژه ها در مقالات بین 3 الی 5 مورد می باشد.

مقدمه

در مقدمه یک دید کلی از مقاله ارائه می شود و به بیان مساله، اهمیت تحقیق و نتایج پژوهش به صورت مختصر اشاره می شود .

پیشینه تحقیق

پیشینه تحقیق به مرور ادبیات و مطالعات قبلی می پردازد.

روش تحقیق

روش هایی که در انجام تحقیق مورد استفاده قرار گرفته، مواد و ابزار تحقیق، شیوه جمع آوری داده و تحلیل داده در این قسمت آورده می شود.

نتایج

یافته های تحقیق در قسمت نتایج آورده می شود.

بحث و نتیجه گیری

در این قسمت به بحث در مورد یافته های خود و یافته های مطالعات دیگر پرداخته و نهایتا نتیجه کوتاهی از تحقیق ارائه می شود.

منابع

در قسمت منابع کلیه رفرنس هایی که در نگارش مورد استفاده قرار گرفته اند آورده می شود.

نکات استخراج مقاله از پایان نامه

نکات استخراج مقاله از پایان نامه

  • جهت استخراج مقاله از پایان نامه نیاز هست که ابتدا پایان نامه توسط فردی متخصص و با تجربه به دقت بررسی و متناسب با متغیر ها و نتایج بکار رفته در پایان نامه موضوع مناسب برای مقاله پیشنهاد نماید. باید عنوان مقاله پیشنهادی با عنوان مقالات پیشین یکسان نباشد.

  • در مرحله دوم باید توجه داشته باشیم که مطالب کلی پایان نامه در 10 الی 15 صفحه به طور خلاصه آورده شود و قالب کلی و استاندارد مقاله علمی رعایت شود.

  • در استخراج مقاله ازپایان نامه باید دقت شود که محتوای پایان نامه محتوای جدید باشد تا بتوان مقاله خوب و با کیفیت استخراج کرد.

  • چکیده مقاله باید شامل موضوع تحقیق، هدف تحقیق، مراحل انجام کار، یافته های مدنظر، نتایج کلیدی مقاله باشد.

  • در استخراج مقاله اگر می خواهید برای پذیرش و چاپ در مجلات داخلی ارسال نمایید می توانید از شیوه نگارش مقاله در مجلات داخلی مثل سایت جهاد دانشگاهی و برای مجلات خارجی از انتشاراتی مثل الزویر و اشپرینگر و... استفاده نمایید.

  • در استخراج مقاله باید با توجه به سطح مقاله خود برای انتخاب مجله جهت ارسال به داوری اقدام شود و همچنین زمان داوری مجلات رو در نظر داشته باشید و براساس بازه زمانی که در اختیار دارید برای ارسال مقاله و انتخاب مجله اقدام فرمایید.

نکات استخراج مقاله از پایان نامه

قیمت استخراج مقاله از پایان نامه

قیمت استخراج مقاله به عوامل زیادی از جمله موارد زیر بستگی دارد:

زبان پایان نامه

زبان پایان نامه

ممکن است پایان نامه به غیر از زبان فارسی نگارش شود. در رشته های مربوط به آموزش زبان های خارجی و یا دانشجویانی که در دانشگاه های خارج کشور تحصیل کرده اند، پایان نامه به زبان های دیگری است؛ قیمت استخراج مقاله با توجه به زبان نگارش پایان نامه برآورد می شود.

رشته تخصصی

رشته تخصصی

همه دانشجویان در رشته های مختلف تحصیلی در دوره ارشد و دکتری موظف به ارائه پایان نامه می باشند و قیمت استخراج مقاله از پایان نامه در رشته های تخصصی مختلف ممکن است متفاوت باشد.

زمان تحویل

زمان تحویل

قیمت استخراج مقاله براساس بازه زمانی مشخص شده برای محقق جهت استخراج می تواند تغییر کند. به طور مثال می توانیم یک پروژه استخراج مقاله از پایان نامه را در بازه های زمانی مختلف تحویل بصورت تایم های زیر در نظر بگیریم.

عادی فشرده فشرده پلاس

کیفیت مقاله استخراجی

معمولا ملاک دیگری که در قیمت استخراج مقاله از پایان نامه تاثیر می گذارد از نظر کیفیت مقاله استخراجی می باشد.

طلایی

در حالت طلایی متن مقاله در قالب استاندارد علمی از محتوای پایان نامه شما استخراج می گردد.

طلایی پلاس

در این حالت پس از استخراج مقاله متن توسط متخصص بازخوانی و ایرادات ویرایشی رفع می گردد.

پریمیوم

در این حالت مقاله پس از استخراج و بازخوانی به شیوه ی درخواستی مجله، فرمت بندی و قالب بندی می گردد.

تعداد مقاله استخراجی

تعداد مقاله استخراجی

اگر محتوای پایان نامه با کیفیت باشد و متغیرها و نتایج مورد استفاده در پایان نامه زیاد باشد می توان مقالات با تعداد بیشتر و با کیفیت بالاتری استخراج کرد. باید در نظر داشته باشیم مقالات استخراجی مشابهتی باهم نداشته باشند.

فرمت فایل پایان نامه

فرمت فایل پایان نامه

برخی از پایان نامه ها به صورت فایل ورد و پی دی اف در دسترس هستند. اما زمانی ممکن است دسترسی به فایل ورد نداشته باشید یا حتی فایل پی دی اف هم موجود نباشد و مجبور به ارائه متن پایان نامه به صورت عکس اسکن شده برای محقق باشید.

فایل پی دی اف فایل ورد فایل بصورت عکس

سفارش استخراج مقاله از پایان نامه در موسسات

سفارش استخراج مقاله از پایان نامه در موسسات

یکی از دغدغه های دانشجویان و پژوهشگران، استخراج مقاله از پایان نامه می باشد و گاها با روند صحیح استخراج مقاله آشنا نیستند و یا اینکه زمان کافی برای استخراج مقاله از پایان نامه ندارند. موسسات زیادی هستند که در این زمینه فعالیت می نمایند و خدمات استخراج مقاله را ارائه می دهند . موسسه پژوهش برتر نیز یکی از موسسات صاحب نام و معتبر با کادری حرفه ای و مجرب در این زمینه می باشد که با پشتیبانی آنلاین به مشتریان خود خدماتی با گارانتی کیفی در مناسب ترین زمان ارائه می نماید.

مراحل ثبت سفارش استخراج مقاله از پایان نامه

موسسه پژوهش برتر برای ثبت سفارش استخراج مقاله از پایان نامه برای سهولت دسترسی مشتریان به خدمات این موسسه فرآیندی را به شکل زیر طراحی کرده است تا در کمترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب دست یابند:

ثبت سفارش

بررسی فایل توسط محقق

اقدام برای استخراج

تحویل در موعد مقرر

ثبت سفارش و ارسال فایل پایان نامه

در ابتدا فایل پایان نامه را از طریق راه های ارتباطی برای کارشناسان موسسه ارسال فرمایید.

بررسی فایل پایان نامه توسط محقق

فایل شما را بررسی و براساس داده ها ونتایج پایان نامه، موضوع و تعداد مقالات قابل استخراج را اعلام می نماید.

انتخاب موضوع و اقدام برای استخراج

پس از انتخاب موضوع توسط شما، ثبت سفارش انجام و پس از واریز هزینه مراحل استخراج صورت می گیرد.

تحویل فایل استخراج شده در موعد مقرر

فایل های استخراجی در زمان تعیین شده آماده میگردد و پس بررسی نهایی خدمتتان ارسال می شود.

موسسه پژوهش برتر

استخراج مقاله از پایان نامه در موسسه پژوهش برتر

موسسه پژوهش برتر با تجریه چندین ساله در حوزه استخراج مقاله از پایان نامه با کادری مجرب و متخصص خدمات با گارانتی کیفی و در مناسب ترین زمان ممکن را ارائه می دهد. شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین استفاده از خدمات موسسه پژوهش برتر در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه و مراحل بعدی آن با کارشناسان موسسه پژوهش برتر در ارتباط بوده و با خیال آسوده کار خود را به تیم حرفه ای پژوهش برتر بسپارید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد پس نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد.

تعداد مقالات استخراجی از پایان نامه بستگی به کیفیت پایان نامه دارد و قبل از شروع کار بررسی و تعداد مقالات قابل استخراج اعلام میشود

بله - بستگی به تعداد مقالات درخواستی و زمان تحویل و کیفقیت مقاله دارد.

بله - فقط کافیست در هنگام ثبت سفارش نام و لینک مجله موردنظر را ارسال تا در حین استخراج نسبت به فرمت بندی اقدام گردد.

بله پس از استخراج مقاله براساس موضوع و حیطه کاری مجلات مرتبط معرفی و در صورت تایید هرکدام برای ارسال جهت اخذ پذیرش و چاپ اقدام می شود.

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 روز پیش
سلام وقت بخیر من یک مقاله برای نشریه داخلی لازم دارم ایا می توانید علاوه بر استخراج مقاله از پایان نامه مقاله را طبق فرمت نشریه نگارش کنید ؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 روز پیش
سلام ایا امکان دارد قبل از استخراج مقاله پایان نامه را بررسی بفرمایید تا مطمئن شویم که امکان استخراج مقاله وجود دارد
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 روز پیش
سلام مدت زمان استخراج مقاله به زبان فارسی و انگلیسی را می فرمایید
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 روز پیش
سلام ایا بعد از انجام استخراج امکان انجام اصلاحات نیز دارید ؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 روز پیش
سلام بنده برای دفاع دکترا نیاز به یک مقاله isi دارد ایا می توانید از پایان نامه استخراج انجام دهید
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
2 هفته پیش
با سلام و عرض ادب احتراما فرهیخته ی گرامی برای تبدیل پایان نامه به کتاب می توانیم در خدمتتان باشیم و انجام دهیم همه ی کارهای چاپ کتاب اعم از ویراستاری صفحه ارایی و دریافت مجوز ها بر عهده موسسه هست و انجام میشود برای دریافت اطلاعات بیشتر درخواستتان را ارسال فرمایید تا راهنمایی صورت گیرد باتشکر
بازدیدکننده
مهدی غلامی سرتنگ
2 هفته پیش
نحوه تبدیل مقاله به کتاب
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
12 ماه پیش
سلام و احترام بله در همه رشته محقق متخصص داریم و فایل تان را بررسی و براساس داده ها و نتایج اعلام می نمایند چند مقاله و با چه کیفیتی می توان استخراج کرد و موضوع مقاله خدمتتان پیشنهاد می شود . هر کدام را تایید فرمودین اقدام می نماییم.
بازدیدکننده
فاطمه احمدزاده
12 ماه پیش
سلام وقت بخیر در زمینه جغرافیا و برنامه ریزی شهری هم مقاله از پایان نامه استخراج میکنید؟ و هزینه استخراج مقاله از پایان نامه ارشد چقدر میشه؟
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
1 سال پیش
سلام وقت بخیر و تشکر از حسن توجهتان به موسسه پژوهش برتر رضایت شما سرمایه ما هست و تلاش می کنیم همیشه این رضایت مشتریان رو حفط نماییم . ممنونم
بازدیدکننده
سالاری
1 سال پیش
سلام صرفا خواستم بابت زحمات و استخراج بسیار با کیفیتی که آماده کرده بودید ازتون تشکر کنم. بهترین نوع پشتیبانی را داشتید انشاالله شما را به همه ی دوستانم هم معرفی خواهم کرد. باتشکر

خدمات موسسه پژوهش برتر