هزینه انجام پارافریز

انتشار 27 شهریور 1398
مطالعه 4 دقیقه

مقالات علمی می‌بایست قبلا از سابمیت ابتدا پارافریز یا رفع سرقت علمی شوند. وجود هر گونه تشابهات عمدی یا غیر عمدی در متن مقاله احتمال دارد عامل ریجکت مقاله باشد. مقاله را بدون بررسی و رفع سرقت علمی به ژورنال مورد نظرتان سابمیت نکنید.

هزینه انجام پارافریز

سرقت علمی چیست؟

دزدی علمی که معادل انگلیسی آن plagiarism است, به معنای دستبرد به فکر و اندیشه های ناب می‌‍باشد. ایده ای که توسط یک نویسنده مطرح می‌شود متعلق به وی می‌باشد و هیچکس حق تعرض به آنرا ندارد. سرقت علمی علاوه بر اینکه یک اقدام غیر اخلاقی محسوب می‌شود غیر قانونی نیز می‌باشد. و در صورت مشاهده با سارق برخورد جدی به عمل خواهد آمد. حتی استناد به منابع دیگران بدون ذکر منبع باز هم سرقت علمی محسوب می‌شود. حتی استفاده بدون ذکر منبع و در حد چند جمله از آثار نویسندگان دیگر نیز مفهوم سرقت علمی می‌باشد. اما متاسفانه عدم آگاهی برخی از نویسندگان از مصداق واقعی سرقت علمی گاها آنها را به صورت ناخواسته دچار سرقت علمی می‌کند. نویسندگان میبایست مطالعه در مورد سرقت علمی را حتما قبل از شروع به نگارش مقاله انجام دهند و با میزان سرقت علمی آشنا باشند تا مشکلی به وجود نیاید. اقدام به سرقت علمی علاوه بر اینکه باعث ریجکت مقاله می‌شود باعث خواهد شد شما به عنوان یک سارق علمی شناخته شوید که در حیطه نویسندگی چنین عنوانی شایسته نمی‌باشد. نویسندگان باید به این نکته نیز آگاهی داشته باشند که حتی نمی‌توانند به اسناد و نوشته های پیشین خود نیز رجوع کنند. 

تصویر

نحوه تشخیص سرقت علمی

همانطور که مطالعه فرمودید سرقت علمی اقدام بسیار ناشایستی می‌باشد. تا حد ممکن باید از این اقدام پیشگیری شود. اما اغلب نویسندگان ادعا می‌کنند که اصلا از وجود چنین تشابهاتی در متن مقاله آگاهی ندارند و این مشابهت ها کاملا به صورت اتفاقی رخ داده است. از همین رو لزوم رفع سرقت علمی قطعا احساس می‌شود. اما سوالی که برای اغلب نویسندگان پیش می‌آید این است که چگونه می‌توان سرقت علمی را تشخیص داد؟ کاملا واضح است که تشخیص سرقت علمی در مقالات توسط یک فرد عادی امکان پذیر نیست و نیاز به ابزارهای پیشرفته تری دارد. خوشبختانه ابزار های بسیار قدرتمندی به وجود آمده اند که در تشخیص سرقت علمی به شما کمک بسیاری خواهند کرد. از جمله ابزارهای بسیار معتبر در حوزه تشخیص سرقت علمی می‌توان به وجود سایت ها و نرم افزارهای زیادی اشاره کرد که در این حوزه خدمات ارائه می‌کنند. البته تشخیص تنها نصف گام هایی است که باید طی فرمایید و برای رفع سرقت علمی بعد از تشخیص باید اقدام به رفع آنها کنید. بعد از اینکه سرقت علمی تشخیص داده شد مراحل رفع آنرا آغاز فرمایید.

نحوه پارافریز مقالات

پارافریز مقالات به چه صورت می‌باشد؟ واضح است که تشخیص تنها نصف مسیر است و بعد از اینکه تشخیص داده شد باید مراحل  پارافریز را آغاز فرمایید. نحوه پارافریز در مقالات به این صورت است که باید جملاتی که میزان مشابهت بالایی دارند را پیدا کنید و اقدام به رفع آنها نمایید. کاملا واضح است که جملات باید با اعمال بازسازی تبدیل به جملات ناب و جدید شوند. نحوه بازسازی جملات به سه شکل زیر امکان پذیر می‌باشد:

تغییر گرامری جملات: می‌توانید با تغییر زمان یا شخص فعل ها تا حد ممکن جمله را ناب و بازسازی کنید. فقط باید در نظر بگیرید که با تغییر گرامر جمله ساختار و مفهوم جمله تغییر نکند.

تغییر ترتیب قرار گیری کلمات در یک جمله: می‌توانید با جابه جا کردن کلمات در یک جمله تا حدی که می‌توانید جمله را ناب و جدید کنید. تغییر ترتیب قرار گیری کلمات در جمله باعث می‌شود جمله تا حد امکان ناب و جدید شود.

جایگذاری کلمات مترادف در جمله: به جای کلمات قدیمی در جملات سعی کنید از واژه های جدید و مترادف استفاده کنید این کار باعث می‌شود جمله تا حد امکان ناب شود.

هزینه پارافریز مقاله

استفاده از ابزارهای تشخیص سرقت علمی کمی دشوار می‌باشد چون برخی از آنها قابلیت اعتماد کردن ندارند و برخی دیگر با پرداخت هزینه های بسیار بالا خدمات ارائه می‌کنند. از همین رو امکان دارد که تشخیص سرقت ادبی با کمک نرم افزار ها دشوار باشد. می‌توانید برای سهولت کار از موسسات معتبری که در این زمینه خدمات ارائه می‌کنند کمک بگیرید ارائه خدمات پارافریز مقالات در بسیاری از موسسات انجام می‌شود. و هزینه پارافریز کاملا وابسته به نوع متن و شدت تشابهات دارد. اگر از موسسات معتبر در این حوزه کمک بگیرید خواهید توانست به راحتی مقاله را پارافریز نمایید. هزینه ها در هر موسسه توسط کارشناسان و مشاورین آنها تعیین می‌شود و می‌توانید از طریق راههای ارتباطی آنلاین با کارشناسان در ارتباط باشید و سوالات و مشاوره های مورد نیاز را اخذ فرمایید.

خدمات موسسه پژوهش برتر

یکی از معتبرترین موسساتی که در زمینه خدمات دانشگاهی فعالیت دارد موسسه پژوهش برتر می‌باشد. این مجموعه جهت کمک به نویسندگان عزیز و برای پیشگیری از متهم شدن به سرقت علمی آماده ارائه خدمات می‌باشد. این مجموعه با بهرگیری از قوی‌ترین ابزار ها و نرم افزار های تشخیص سرقت علمی می‌تواند خدمات پارافریز مقالات را به صورت کاملا تضمینی و تخصصی و با هزینه بسیار پایین ارائه کند. می‌توانید در صورت نیاز سفارش خود را در این مجموعه ثبت نمایید تا کارشناسان روال پیگیری را با کیفیت بسیار بالا آغاز نمایند. همچنین جهت کسب اطلاعات دقیق در مورد هزینه ها می‌توانید با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید و سوالات و مشاوره های مورد نیازتان را اخذ فرمایید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
سلام و احترام فرهیخته گرامی احتراما ضمن تشکر از انتخاب موسسه پژوهش برتر چون بررسی پلاگیاریسم توسط نرم افزار های ویژه صورت می پذیرد بله جهت براورد دقیق درصد پلاگیاریسم نیاز هست که فایل را ارسال بفرمایید . لطفا جهت ارسال فایل با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید : شکاری09214572013 p.bartar100@gmail.com مسعودی 09911755943 isipaper100@gmail.com
بازدیدکننده
کیوان
3 سال پیش
سلام و وقت بخیر دقیقا چطور بفهمیم که هزینه پارافریز مقاله ما چقد میشه؟؟ حتما باید متن مقاله رو اول ارسال کنیم؟
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
سلام در اینگونه موارد باید نام مولف و پژوهشگر حتما قید شود. برای کسب راهنمایی های بیشتر لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید : مسعودی : 09911755943 isipaper100@gmail.com شکاری : 09214572013 p.bartar100@gmail.com
بازدیدکننده
کسری
4 سال پیش
ترجمه تخصصی اثر علمی و ثبت آن به نام مترجم نیز سرقت علمی میباشد؟

خدمات موسسه پژوهش برتر