هزینه تبدیل پایان‌نامه به کتاب

انتشار 16 مهر 1398
مطالعه 4 دقیقه

یکی از ساده ترین و کم دردسر ترین راههایی که می‌توان از طریق آن امتیاز چاپ کتاب را به دست آورد استخراج از پایان‌نامه می‎‌باشد. پایان‌نامه تکمیل‌ترین و طولانی ترین اثرات تحقیقی دانشجویان در طول سالهای تحصیلی می‌باشد. می‌توانید آنرا تبدیل به کتاب کنید و از امتیازات آن استفاده کنید.

هزینه تبدیل پایان‌نامه به کتاب

تبدیل پایان‌نامه به کتاب

دانشجویان و اساتید حتما باید این نکته را مد نظر داشته باشند که کسب امتیازات پژوهشی بسیار ضروری می‌باشد. اما متاسفانه گاها پیش می‌آید که زمان کافی برای نوشتن کتاب یا مقاله در اختیار نمی‌باشد. البته نوشتن مقاله و کتاب به هیچ عنوان ضروری نمی‌باشد و صرفا جهت تقویت رزومه مفید واقع می‌شوند در بین تمامی تحقیقات و پژوهش ها فقط برای نوشتن پایان‌نامه حالت اجباری وجود دارد. پایان‌نامه ها توسط خود دانشجو نوشته می‌شوند و از جمله تحقیقات طولانی و بسیار گسترده می‌باشد. طولانی بودن پایان‌نامه باعث شده است که بتوان از آن مقاله و کتاب استخراج کرد. نگارش کتاب بسیار طولانی و زمان بر می‌باشد و تقریبا افراد دانشجو و اساتید دانشگاه از عهده نگارش کتاب بر نمی‌آیند برای نگارش کتاب باید علاوه بر مهارت در آن حوزه لازم است مهارت نویسندگی نیز داشت. به همین جهت نگارش کتاب دشواری های بسیاری دارد و تقریبا از عهده بیشتر نویسندگان خارج می‌باشد. برای تبدیل پایان‌نامه به کتاب باید بخش هایی از پایان‌نامه حذف یا تغییر یابد تا به یک کتاب تبدیل شود کتابها فرمت و قالب خاصی دارند که می‌توانید با اعمال تغییرات پایان‌نامه را تبدیل به کتاب کنید.

تصویر

نحوه تبدیل پایان‌نامه به کتاب

شرایط تبدیل پایان‌نامه به کتاب ساده است فقط کافی است بخش های سوالی و بخش های نتیجه گیری حذف شوند تا پایان‌نامه تقریبا شکل ناب به خود بگیرد. مطالب کتاب باید منسجم و به صورت یکدست باشد به صورت که هیچ بخش پرسشی و مبهمی در آن وجود نداشته باشد کتاب باید مجموعه از توضیحات در حوزه نتایج پایان‌نامه باشد. برای تبدیل پایان‌نامه به کتاب فقط نیاز به بخش های اصلی دارید. قبل از هر چیز عنوان استخراج کنید و بخش های بعدی را برحسب آن بنویسید. سرفصل ها را تغییر دهید و عناوین دیگری برای فصل ها انتخاب کنید. 

  • در قسمت پیشگفتار بهتر است به این مطلب اشاره شود که این کتاب برگرفته از یک پایان‌نامه است
  • بهتر است در منابع آخر کتاب، پایان‌نامه خود را اضافه کرده و به آن در بخش هایی استناد دهید.
  • فرضیات و بیان مسئله و تمام مواردی که وجود آنها در کتاب بی معنا است، بهتر است حذف گردند.
  • برای تقویت کتاب، بهتر است کتاب خود را با آوردن منابع جدید، بروز نمایید.

هزینه و زمان تبدیل پایان‌نامه به کتاب

استخراج کتاب از پایان‌نامه نیاز به زمان چندان طولانی ندارد و حدودا 7 روز طول می‌کشد. در این زمان فرد اگر مهارت کافی داشته باشد می‌تواند هم عنوان مناسب کتاب را انتخاب کند و هم مطالب مورد نیاز آنرا استخراج کند. و در بخش های مخصوص آن قرار دهد به هر حال استخراج یک فرآیند کاملا ساده و راحت می‌باشد. خود دانشجو و استاد نیز می‌تواند برای پایان‌نامه خود این کار را انجام دهد سختترین بخش استخراج عنوان می‌باشد بعد از اینکه عنوان استخراج شد مابقی مراحل بسیار ساده است. هزینه نیز با توجه به حجم کتاب و موضوع آن و ... تعیین می‌گردد.

تصویر

امتیازات پژوهشی چاپ کتاب

  • اخذ امتیاز از معاونت پژوهشی دانشگاه و کسب ۲ نمره باقی‌مانده پایان‌نامه (ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد)
  • کسب امتیاز در مصاحبه دکتری
  • کسب امتیاز برای استخدام و ترفیع شغلی 
  • ماندگار کردن مطالب پایان‌نامه و در دسترس قرار دادن آن برای عموم به صورت کتاب

تبدیل پایان‌نامه به کتاب، در کنار افزایش سطح علمی کشور و به جریان انداختن ذخایر تحقیقاتی و علمی، امتیاز ویژه‌ای در تقویت رزومه فردی و تحصیلی نویسنده دارد. بسیاری از دانشجویان داوطلب به تحصیل در دوره دکتری، تالیف حداقل یک کتاب در حوزه تخصصی خود را برگ برنده‌ای در آزمون مصاحبه‌ی دکتری دانسته‌اند.

تجربه افردای که در آزمون مصاحبه دکتری شرکت کرده‌اند، حاکی از آن است که اگرچه از مجموع ۴۰ امتیاز بخش آموزشی و پژوهشی تنها ۴ نمره به تالیف کتاب اختصاص دارد اما داشتن یک کتاب به صورت غیرمستقیم تأثیرات بسیاری بر اساتید مصاحبه کننده می‌گذارد. بسیاری از اساتید نگارش کتاب را سندی بر توانمندی‌های دانشجو می‌دانند. خصوصاً در سال‌های اخیر که چاپ مقالات به وسیله‌ی مؤسسات افزایش یافته، بسیاری از اساتید مصاحبه‌ کننده بر این موضوع واقفند که بسیاری از مقالات کیفیت بالایی نداشته و اعتماد خود را نسبت به مقالات از دست داده‌اند.

تصویر

خدمات موسسه پژوهش برتر

در موسسه پژوهش برتر خدمات استخراج کتاب از پایان‌نامه با کیفیت بسیار بالایی انجام می‌‍گیرد کارشناسان این موسسه ظرف مدت کوتاهی به صورت کاملا تضمینی پایان‌نامه شما را تبدیل به کتاب های بسیار معتبر و با کیفیت خواهد کرد. هزینه ارائه خدمات در این مجموعه بسته به شرایط قابل تغییر می‌باشد و می‌توانید هزینه و زمان دقیق چاپ را از کارشناس موسسه سوال کنید. زمان تحویل فایل پایان‌نامه جهت تبدیل شدن به کتاب می‌توانید سوالات خود را در رابطه با زمان و هزینه دقیق از کارشناس بپرسید. البته در این موسسه خدمات چاپ کتاب نیز عرضه می‌شود که مراحل چاپ کتاب به ترتیب زیر می‌باشد:

مطالب مرتبط با این موضوع

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
با سلام و احترام هزینه برا اساس تیراژ مد نظر شما و تعداد صفحات کتاب محاسبه میشود . برای کسب راهنمایی های بیشتر لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید : مسعودی : 09911755943 isipaper100@gmail.com شکاری : 09214572013 p.bartar100@gmail.com
بازدیدکننده
ناشناس
3 سال پیش
هزینه چاپ کتاب برحسب چه معیاریهایی سنجیده میشه؟ آیا موضوع کتاب و جلد آن تاثیری در پذیرش مقاله دارد؟
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
با سلام و احترام از حسن توجه شما بسیار سپاسگزاریم . باتشکر
بازدیدکننده
رضایی
3 سال پیش
کامل و مفید بود ممنون از شما

خدمات موسسه پژوهش برتر