هزینه و زمان چاپ مقاله در مجلات پابمد

انتشار 25 شهریور 1398
مطالعه 4 دقیقه

هزینه و زمان دو معیار اصلی برای دانشجویان و اساتید می‌باشد که تصمیم به پذیرش و چاپ مقاله در ژورنالهای pubmed دارند. ما در موسسه پژوهش برتر تا اخذ نتیجه پذیرش نهایی همراه شما خواهیم بود تا بتوانید هر چه سریعتر و با حداقل هزینه نامه پذیرش مقاله را اخذ فرمایید.

هزینه و زمان چاپ مقاله در مجلات پابمد

مجلات پابمد

pubmed بزرگترین منبع اطلاعاتی می‌باشد که مقالات تخصصی حوزه پزشکی و پیراپزشکی را جمع آوری می‌کند. پایگاه پابمد مهمترین منبع استنادی دانشجویان و محققین می‌باشد. سایت علمی پابمد کار خود را در سال ۱۹۹۶ آغاز کرده تا به امروز بالغ بر ۲۹ میلیون رکورد تحت پوشش خود قرار داده است. که به این عدد سالانه به طور میانگین ۵۰۰ هزار رکورد اضافه می‌شود. لازم بذکر است سال ۲۰۱۵ نزدیک به چهارده و نیم میلیون مقاله قابل دسترسی کامل بوده که از این میان امکان دسترسی حدود ۴ میلیون از این مقاله ها به صورت رایگان وجود داشته است. مقالات تخصصی حوزه های پزشکی و پیراپزشکی در این ژورنالها قابل پذیرش و چاپ می‌باشند. جهت دریافت مقالات جدید و به روز پابمد می‌توانید به این پایگاه مراجعه فرمایید و مقالات به روز را دانلود و مطالعه نمایید.

نحوه دسترسی به پابمد

جهت ورود به پایگاه پابمد می‌توانید از یکی از روش های زیر استفاده نمایید:

  • تایپ نشانی کتابخانه ملی پزشکی آمریکا www.nlm.nih.gov و کلیک بر روی لوگوی پابمد.
  • تایپ نشانی مستقیم پابمد به آدرس www.pubmed.com

البته راههای ارتباطی دیگری نیز با این پایگاه وجود دارد اما امن‌ترین و مطمئن‌ترین راه همین دو روش می‌باشد. که می‌تواند با مراجعه به این دو سایت مقاله مورد نظرتان را جستجو کنید و علاوه بر آن می‌توانید لیست ژورنالهای معتبر را از طریق این سایت به دست آورید و از ایندکس بودن مجله ای که انتخاب کرده‌اید اطمینان داشته باشید.

 هزینه چاپ مقاله در مجلات پابمد

ژورنالهای pubmed بعد از jcr جز معتبرترین و پرطرفدارترین ژورنالها هستند, که فقط در حوزه های تخصصی پزشکی و پیراپزشکی مقاله پذیرش می‌کنند. داوری بسیار سخت و طولانی دارند ژورنالها جهت تامین هزینه های خود برای چاپ مقاله از مشتریان هزینه دریافت می‌کنند که این هزینه توسط خود پایگاه پابمد تعیین می‌شود و هر سال این هزینه ها تغییر می‌کنند و به روز می‌شوند. باید هزینه های چاپ مقاله را از سایت موسسه پابمد و یا از مشاورین و کارشناسانی که سابقه همکاری زیادی با پایگاه pubmed دارند. در این زمینه می‌توانید هزینه های به روز و جدید را از مشاورین موسسه پژوهش‌برتر سوال کنید. کارشناسان موسسه پژوهش برتر با توجه به سابقه همکاری زیادی که با ژورنالهای پابمد دارند می‌توانند هزینه چاپ مقاله در هر ژورنال را به اطلاع شما برسانند. همچنین این نکته را نیز در نظر داشته باشید که هزینه چاپ مقاله در ژورنالهای پابمد به صورت دلاری می‌باشد و با توجه به نوسانات قیمت دلار این هزینه نیز تغییر میابد. همیشه باید به روزترین لیست قیمت را در اختیار داشته باشید.

زمان چاپ مقاله در مجلات پابمد

ژورنالهای pubmed باتوجه به اعتبار بسیار زیاد داوری بسیار سخت و طولانی دارند و مقاله مدت زیادی در انتظار پذیرش می‌ماند. این زمان به صورت تقریبی می‌تواند دو تا سه ماه به طول انجامد. داوران ژورنالهای تخصصی پابمد نکاتی که بیشتر مد نظر می‌گیرند و به آنها توجه دارند شامل موارد زیر می‌باشد:

  • عنوان ناب و تخصصی مختصر و در حوزه مربوط به خدمات.
  • ترجمه تخصصی با کیفیت و سلیس و روان.
  • مقاله باید کاملا متناسب با موضوع و سطح کیفی مجله باشد. داوران ژورنالهایی که در حوزه قابل پذیرش برای مقاله نباشند را پذیرش نمی‌کند. سطح کیفی نیز بسیار مهم است و مقاله باید از لحاظ سطح کیفی کاملا متناسب با مجله باشد تا در مرحله داوری پذیرفته شود.
  • فرمت صحیح و اصولی مقالات نیز بسیار از نظر داورن مهم است و باید کاملا در چهارچوب تعیین شده از طرف ژورنال باشد.

تعیین زمان داوری ژورنالها بستگی به کیفیت مقاله نیز دارد, اگر مقالات کیفیت بالایی داشته باشند حتما در مرحله داوری در اولویت قرار خواهند گرفت و توجه داوران را جلب خواهد کرد. که باعث می‌شود روند داوری هر چه سریعتر پشت سر گذاشته شود. همچنین زمان داوری در ژورنالهای مختلف بستگی به میزان پذیرش مقاله و همچنین مقالاتی که به آن ژورنال سابمیت می‌شود نیز دارد. ژورنالها هر سال فقط تعداد محدودی از مقالاتی که به آنها سابمیت شده است را چاپ می‌کنند و نویسندگان حتما باید به این نکته توجه داشته باشند که مقاله قرار است با کلیه مقالاتی که در حوزه مشخص توسط نویسندگان کل دنیا نوشته می‌شود مقایسه شود بنابراین کیفیت بسیار ضروری می‌باشد.

تصویر

خدمات موسسه پژوهش برتر

 جهت اخذ مشاوره در مورد نحوه پذیرش و داوری مقالات و همچنین واریز هزینه های دلاری می‌توانید از خدمات موسسه پژوهش‌برتر استفاده کنید. این موسسه در حوزه های زیر ارائه خدمات دارند.

همچنین خدمات استخراج مقاله از پایان‌نامه در موسسه پژوهش‌برتر یکی از خدمات اصلی موسسه محسوب می‌شود. می‌توانید با مراجعه به سایت پژوهش‌برتر و توسط راههای ارتباطی جهت اخذ مشاوره با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید و همچنین می‌توانید سفارش خود را مبنی بر هر یک از خدمات فوق ثبت نمایید تا کارشناسان موسسه به صورت تضمینی و تخصصی مراحل رسیدگی را آغاز کنند.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
سلام وقت بخیر معمولا برای مجلات که تحت عنوان تضمینی خدمت کاربران عزیز معرفی می گردد مبلغ دویست هزار تومان بعنوان پیش پرداخت دریافت و الباقی بعد از پذیرش از محضرشان دریافت می شود . لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کاربران موسسه در ارتباط باشید : شکاری 09214572013 p.bartar100@gmail.com مسعودی 09911755943 isipaper100@gmail.com
بازدیدکننده
ناشناس
3 سال پیش
سلام روز بخیر چند درصد از هزینه رو قبل از چاپ دریافت میکنید؟

خدمات موسسه پژوهش برتر