خدمات پارافریز مقالات isi

انتشار 14 بهمن 1398
مطالعه 5 دقیقه

مجلات علمی و معتبر در دنیا که بسیار پرطرفدار هستند و چاپ مقاله در این نوع از ژورنالها بسیار حائز اهمیت می‌باشد ژورنالهای isi هستند. مقالات isi برای پارافریز شدن نیاز به یک کارشناس مجرب و متخصص دارند فردی که بتواند پارافریز مقالات تخصصی با کیفیت بسیار بالا و کاملا تضمینی انجام دهد.

خدمات پارافریز مقالات isi

مقالات تخصصی isi

پایگاه تامسون رویترز یا همان isi یکی از بزرگترین انتشارات مقالات معتبر و رسمی در دنیا می‌باشد که این موسسه هم اکنون در سطح جهانی مقالات معتبر در همه حوزه های تخصصی را ارائه می‌کند. سالانه مجلات اعتبار سنجی می‌شوند و از لحاظ اعتبار و سطح کیفی مناسبترین مجله انتخاب می‌شود. مقالاتی که به این ژورنالها سابمیت می‌کنید باید سطح کیفی بسیار بالایی داشته باشند زیرا بخش داوری این ژورنالها بسیار سختگیرانه می‌باشند و مقالاتی که اعتبار و سطح کیفی بسیار بالایی داشته باشند را پذیرش می‌کنند. پذیرش در بخش داوری ژورنالها بسیار سختگیرانه می‌باشد. اخذ پذیرش از ژورنالهای isi برای نویسندگان مقالات معتبر آرزو و هدف می‌باشد و سعی دارند بتوانند با اطمینان در این راستا گام بردارند. 

مقاله باید استاندارد های خاصی را دارا باشد تا بتوان آنها را در ژورنالهای isi چاپ کرد از جمله موارد خاصی که داوران ژورنالهای تخصصی نسبت به آنها ریزبین‌تر می‌باشند شامل موارد زیر است:

  • کیفیت ترجمه تخصصی
  • محتوای با کیفیت مقاله
  • کیفیت پارافریز مقاله
  • انتخاب درست ژورنال

تصویر

البته داوران تمامی موارد را به دقت و جزئیات بررسی می‌کنند اما این چند مورد حساسیت و دقت بالایی دارد که در صورت عدم رعایت هر یک از این موارد مقاله توسط سردبیر ریجکت خواهد شد و به بخش داوری نخواهد رسید. ژورنالهای isi نسبت به سطح کیفی مقالات حساسیت بسیار بالایی دارند. مقاله تا زمانی که استانداردهای لازم برای چاپ شدن در یک ژورنال isi را نداشته باشد روشن است که از مرحله داوری ریجکت خواهد شد. استاندارد و چهارچوب مقالات مشخص می‌باشد که مقاله باید از آنها پیروی کند. 

پارافریز مقالات isi

مقاله ای که به یک ژورنال isi سابمیت می‌شود باید استاندارد ها و اصول خاصی را داشته باشد و برحسب یک اصول منسجم و خاصی پیش برود از جمله اینکه باید محتوای تخصصی ناب و کاملا جدید داشته باشد و به هیچ عنوان از آثار و منابع دیگران بدون استناد و رفرنس نویسی استفاده نشود. یکی از دلایلی که در سالهای اخیر باعث افت اعتبار مقالات و ریجکت از بخش داوری شده است وجود مشابهات علمی در متن آنها می‌باشد. متاسفانه اغلب نویسندگان به دلایل متعدد از جمله کمبود آگاهی و یا نداشتن انگیزه کافی برای پژوهش دست به کپی برداری بدون استناد از منابع دیگران می‌زنند. داوران ژورنالهای تخصصی isi به دنبال مقالاتی برای انتشار هستند که دارای مطالب ناب و جدید باشد. مطالب مشابه و کپی به هیچ عنوان قابل پذیرش برای این نوع از ژورنالها نخواهند بود. مقالات باید قبل از اینکه به یک ژورنال سابمیت شوند و به بخش داوری آن برسند پارافریز و رفع سرقت علمی شوند. استفاده بدون استناد و مرجع دهی از تحقیقات سایر نویسندگان یک اقدام غیر اخلاقی می‌باشد که باعث می‌شود علاوه بر از دست دادن امتیاز چاپ مقاله اعتبار نویسندگی خود را نیز از دست بدهید. 

پارافریز مقالات isi نسبت به سایر مقالات کمی دشوارتر می‌باشد و باید با دقت بیشتری انجام شود. باید قبل از سابمیت با کمک ابزارهای آنلاین و سایت‌های معتبر سرقت علمی موجود در مقالات را تشخیص دهید و سپس نسبت به رفع آنها اقدام فرمایید. نرم افزارها و سایت های بسیاری با هدف تشخیص میزان مشابهت علمی و ادبی در متن به وجود آمده اند که به صورت دقیق مقاله را با کلیه مقالات منتشر شده در دنیا بررسی می‌کنند و میزان مشابهت آنرا بیان می‌کنند. می‌توانید متن تخصصی مد نظرتان را با کلیه متون موجود بررسی و مقایسه نمایید و درصد تشابه را بیان کنید. بعد از اینکه میزان مشابهت بین مقالات مشخص شد می‌توانید توسط چند روش زیر پارافریز و رفع سرقت علمی از مقالات را آغاز نمایید:

روش اول 

استفاده از کلمات مترادف می‌تواند برای پارافریز و رفع سرقت علمی از مقاله کمک زیادی کند. می‌توانید مقاله را پارافریز یا رفع سرقت علمی کنید و میزان مشابهت آنرا با متون تخصصی موجود از بین ببرید. اما برای اینکار لازم است بازه لغات بسیار گسترده‌ای در زبان و حوزه تخصصی متن مورد نظرتان داشته باشید.

روش دوم 

ویرایش گرامری جمله که یکی از قطعی‌ترین راهها برای پارافریز مقالات می‌باشد. می‌توانید زمان و شخص افعال را تغییر دهید. ویرایش گرامری شاید از دیدگاه اغلب نویسندگان کمی دشوا باشد اما کار چندان دشواری نیست و فقط لازم است چندین بار جمله را مطالعه فرمایید تا معنای آن تغییر نکند.

روش سوم

تغییر ترتیب کلمات جمله نیز روش خوبی برای پارافریز مقالات isi می‌باشد که نیاز به بازه لغات گسترده ای نیز ندارد و صرفا کافی است بتوانید کلمات ربط را جابه جا کنید تا آسیبی به معنای جمله وارد نشود. 

روش چهارم

رفرنس های خود را به روز کنید و سعی کنید به بخش هایی که مشابه و کپی هستند رفرنس مستقیم دهید تا اتهام سرقت علمی از آن برداشته شود.

روش پنجم

می‌توانید بخش های کپی را با استفاده از نقل قول کردن به نویسنده اصلی ربط دهید تا در این صورت نیز اتهام سرقت علمی برطرف شود. 

همه روش های فوق می‌توانند اتهام سرقت علمی را از مقالات رفع کنند اما در حالت کلی توصیه می‌گردد ایده و خلاقیت ذهنی خود رابه کار بگیرید تا بتوانید مقاله‌ای ناب ارائه کنید که در سطح دنیا حائز اعتبار باشد و مفید واقع شود. 

سعی در فریب دادن داوران در استفاده از منابع دیگران به هیچ عنوان کارساز نخواهد بود زیرا داوران با قویترین ابزاهای تشخیص سرقت علمی که در سطح دنیا وجود دارد مقاله شما را بررسی خواهند کرد و ایرادات و مشابهت های آنرا بیان خواهند کرد بنابراین به هیچ عنوان سعی نکنید داوران را فریب داده و استاندارد مقاله نویسی را رعایت نکنید. چنانچه مشابهت علمی در مقالات بیش از حد باشد مورد پیگیری قانونی از طرف دانشگاه و محیط کار نیز قرار خواهید گرفت و اعتبار و امتیاز تمام اقدامات پژوهشی خود را از دست خواهید داد.

تصویر

خدمات موسسه پژوهش برتر

در موسسه پژوهش برتر کلیه خدمات مبنی بر پذیرش و چاپ مقالات تخصصی به صورت تضمینی ارائه می‌گردد. در این موسسه می‌توانید کلیه خدمات لازم برای پارافریز و ویرایش تخصصی مقالات را به صورت کاملا تضمینی و با پایین‌ترین هزینه ممکن انجام دهید. کلیه خدمات لازم برای پارافریز تخصصی مقالات در کمترین زمان و با بالاترین سطح کیفی انجام می‌شود ارائه خدمات پارافریز به صورت آنلاین و با هزینه بسیار پایین انجام می‌شود. کلیه کارشناسان موسسه از جمله با سابقه ترین و ماهرترین کارشناسان می‌باشند.

مطالب مرتبط با این موضوع 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
با سلام وعرض ادب سه تا چهار روز ممکنه زمان بر باشه . برای اطلاع از زمان دقیق لطفا فایل مقاله ی مورد نظر خود را ارسال بفرمایید تا بررسی و برآورد زمانی شود . راه های ارتباطی با کارشناسان موسسه : مسعودی : 09911755943 isipaper100@gmail.com شکاری : 09214572013 p.bartar100@gmail.com
بازدیدکننده
کیمیا
3 سال پیش
پارافریز فوری یعنی چند روز طول میکشد تا مقاله 12 صفحه ای پارافریز شود؟

خدمات موسسه پژوهش برتر