بهترین موسسه برای چاپ مقاله کدام است؟

انتشار 13 تیر 1400
مطالعه 7 دقیقه

چاپ مقاله علاوه بر نیازهای آکادمیک که تمامی فرهیختگان در مقطع کارشناسی,کارشناسی ارشد و دکتری به آن نیاز دارند؛ برای اهدافی چون ارتقاء سمت کاری, تقویت رزومه ی مصاحبه,کسر خدمت سربازی, ادامه ی تحصیل در دانشگاه های خارجی نیز به کار می رود.

بهترین موسسه برای چاپ مقاله کدام است؟

این روزها اغلب افرادی که بنا به هر دلایلی نیاز به چاپ مقاله دارند, به دنبال پیدا کردن مشاور و موسسه ای می باشند که برای پیشبرد اهداف آنها تلاش کند و تا آخرین مرحله همراه آنها باشد. موسسه پژوهش برتر با فعالیت چندین سال در زمینه ی پذیرش و چاپ مقاله و با ارائه ی مشاوره ی تخصصی و رایگان با افتخار همراه شما عزیزان خواهد بود تا مناسب ترین مجله را بسته به شرایط خود انتخاب نمایید و به پذیرش و چاپ برسانید.

استخراج مقاله از پایان نامه

نگارش مقاله علاوه بر اینکه نیاز به تحقیق های بسیاری دارد, زمانبر نیز می باشد و برای افرادی که محدودیت زمانی دارند نگارش یک مقاله با رعایت تمامی استاندارد های علمی مقداری دشوار می باشد. برای جلوگیری از این دغدغه, استخراج مقاله از پایان نامه را پیشنهاد می دهیم چرا که مقاله نه تنها از یک منبع موثق و تایید شده گردآوری می شود بلکه صرفه جویی در زمان هم خواهدشد. استخراج مقاله از پایان نامه نیاز به محققی کاربلد دارد که در کوتاه ترین زمان ممکن با کیفیت ترین مقاله را تنظیم کند. موسسه پژوهش برتر با در برداشتن محققان حرفه ای در هر رشته ای خدمت رسان شما فرهیختگان عزیز در امر استخراج مقاله می باشد . 

تصویر

 

استخراج مقاله + فرمت بندی مقاله

 استخراج مقاله از پایان نامه در موسسه پژوهش برتر به ترتیب ذیل می باشد:
فایل پایان نامه ارزشمند شما توسط محقق مربوطه بررسی می شود؛ سپس موضوعات و کیفیت مقاله ای که می توان از پایان نامه استخراج کرد طی همان روز اعلام می گردد .
با تأیید هر یک از موضوعات از جانب شما, همان مقاله ظرف مدت سه روز کاری با رعایت تمامی استاندارد های علمی تنظیم می گردد.
در صورت تمایل, همزمان با استخراج مقاله می توانیم فرمت مجله ی مد نظر شما را هم روی فایل مقاله استخراجی اعمال کنیم تا آماده ی سابمیت باشد.
هر نوع ویرایش و بازنگری بر روی مقاله ی استخراجی بدون دریافت هزینه ی اضافه انجام می شود.

ترجمه تخصصی 

اگر می خواهید مقاله تان را به مجلات خارجی ارسال نمایید باید فایل مقاله ترجمه شود. ترجمه ای که انجام می شود باید کاملا تخصصی باشد چرا که سطح ترجمه می تواند تأثیر بسزایی در پذیرش و یا عدم پذیرش مقاله شما داشته باشد. 

تصویر

در موسسه پژوهش برتر فرصتی را ایجاد کردیم که خودتان می توانید مترجمتان را انتخاب نمایید ؛ نمونه های ترجمه بدون دریافت هزینه خدمتتان ارسال می گردد تا کار هر کدام از مترجمان را تایید نمایید همان مترجم مقاله شما را ترجمه کند.
پس از انتخاب مترجم, فایل مقاله تان بررسی و براساس حجم فایل هزینه و زمان برآورد می گردد. 

ترجمه ها کاملا تخصصی و با گارانتی صورت می گیرند.

معرفی مجلات معتبر و مرتبط با اهداف شما 

انتخاب مجله یکی از مهمترین عوامل مؤثر در پذیرش یا عدم پذیرش مقاله می باشد. هر چقدر مجله ی انتخابی مرتبط تر با موضوع و سطح مقاله باشد احتمال پذیرش بالاتر می رود. برای آشنایی و انتخاب مجله ی مرتبط و تخصصی نیاز به یک مشاور باسابقه دارید که کارشناسان موسسه با فعالیت چندین ساله در این امر می توانند خدمت رسان شما عزیزان باشند. در صورتی که عنوان و چکیده ی مقاله خود را از طریق راه ارتباطی واتساپ یا ایمیل به کارشناسان موسسه ارسال نمایید, ایشان با در نظر گرفتن هدف شما از چاپ مقاله (دفاع, مصاحبه, رزومه, ارتقاء و ...) مجلات مرتبط و معتبری را معرفی خواهند کرد.
باوجود راهنمایی های کارشناسان موسسه برای انتخاب مجله ی مناسب, تصمیم نهایی باشما خواهد بود.

شرایط انواع مجلات در موسسه پژوهش برتر:

شانس پذیرش مجلات ISI Listed  و Scopus q3,q4 بالاترمی باشد و حدود یک ماه پروسه ی داوری خواهند داشت .هزینه این مجلات حدود 4 تا 8 میلیون تومان میباشد که 400 هزار تومان آن ابتدا بابت پیش پرداخت و الباقی آن بعد از اعلام پذیرش نهایی دریافت می شود.

اگرچه در مجلات  JCR و Scopus q1,q2  تلاش برای اخذ پذیرش خواهد بود ولی بخاطر شرایط خاصی که این نشریات دارند احتمال ریجکت راهم باید در نظر داشت. یک تا سه ماه پروسه ی داوری دارند و هزینه ی کل 450 هزار تومان خواهد بود که ابتدای کار بابت فرمت بندی و سابمیت و پیگیری دریافت می شود . 
اگرچه در مجلات داخلی تلاش برای اخذ پذیرش خواهد بود ولی بخاطر چند داوری بودن این نشریات احتمال ریجکت راهم باید در نظر داشت  و یک تا چهار ماه  پروسه ی داوری دارند و تنها کارمزد موسسه 450 هزار تومان  بابت فرمت بندی و سابمیت و پیگیری از شما دریافت می شود .
در مجلات کنفرانسی روسیه شانس پذیرش بالاست و اغلب برای رزومه مناسب می باشد. هزینه این مجله 2.300.000 تومان می باشد که 400.000 تومان آن ابتدای کار و الباقی موقع ارسال نامه پذیرش از شما دریافت خواهد شد. (زبان نشریه لاتین می باشد.)

فرمت بندی و سابمیت مقاله 

پس از انتخاب نوع مجله ( داخلی/ خارجی ) برای فرمت بندی و سابمیت اقدام می گردد. با اعمال فرمت دقیق مجله بر روی مقاله, نظر داوران برای بررسی مقاله مثبت تر خواهد بود و اگر این فرمت درست اعمال نشود, خود می تواند دلیل رد شدن مقاله باشد. هرچند فرمت بندی و سابمیت مقاله مقداری زمانبر هست, ولی باید با حوصله و دقت کافی انجام شود اگر زمان کافی برای انجام آن ندارید کارشناسان موسسه می توانند کمک خوبی برایتان باشند.

تصویر

فرمت بندی مقاله در موسسه پژوهش برتر

اصولا فرمت بندی ساختاری مقالات  بصورت تخصصی و ظرف مدت 4 الی 7 روز کاری انجام می گردد.
تمام مواردی که نشریه می خواهد روی فایل مقاله اعمال می گردد مگر مواردی که محتوایی و اطلاعات شخصی باشند که در این صورت از خود نویسنده هم برای تکمیل آنها کمک می گیریم .
بعد از اتمام فرمت بندی فایل مقاله برای بازبینی نهایی تقدیمتان می گردد.

سابمیت مقاله در موسسه پژوهش برتر

پس از تایید فایل فرمت بندی شده توسط نویسنده, مقاله به مجله ی مورد نظر ارسال خواهد شد . 
سابمیت مقاله به دو روش خواهد بود:
1. سابمیت از طریق ایمیل: اگر نحوه ی سابمیت مقاله به مجله از طریق ایمیل باشد در این حالت مقاله شما از طریق ایمیل به ادیتور نشریه ارسال خواهد شد و منتظر اعلام نتیجه و یا اصلاحیه از طریق ایمیل خواهیم بود. 

2. سابمیت مقاله از طریق پنل: اگر نحوه ی سابمیت مقاله به مجله از طریق پنل باشد در این حالت در سایت نشریه پنلی ایجاد می شود که فایل مقاله در آن بارگذاری می گردد و در نهایت یوزرنیم و پسورد ارسال می شود که هر موقع خواستید می توایند با آن اطلاعات وضعیت مقاله خود را بررسی نمایید . 

سوالات متداول 

1. آیا امکان استخراج بیش از یک مقاله از پایان نامه وجود دارد؟
بله, محققان مربوطه فایل پایان نامه را کامل بررسی می کنند و تعداد موضوعاتی را که می توان استخراج کرد را به همراه کیفیت مقاله استخراجی اعلام می کنند.
2. اگر برای ترجمه ویرایش لازم باشد برا انجام ویرایش هزینه ی اضافی دریافت می کنید؟
احتراما خیر, برای فایل ترجمه شده هر نوع ویرایشی یا بازنگری نیاز  باشد بدون دریافت هزینه ی اضافی انجام می گیرد.
3. آیا می توان مقاله را هم در مجلات داخلی و هم خارجی همزمان به چاپ رساند؟
احتراما خیر, یک مقاله فقط در یک مجله می تواند به چاپ برسد. مگر اینکه مقاله در کنفرانس چاپ شده باشد در این صورت می توان همان مقاله را با اعمال تغییرات جزئی در محتوا در نشریه های داخلی و یا خارجی به چاپ رساند.
4. پذیرش و چاپ در کدام مجلات آسان تر می باشد و امتیاز بیشتری دارد؟
این مورد کاملا بستگی به سطح مقاله, شرایط, زمان و هدف شما از چاپ مقاله دارد.
5. آیا فرمت بندی تمامی مجلات یکسان می باشد؟
احترما خیر, هر مجله فرمت خاص خود را دارد که زمان ارسال مقاله به آن مجله باید فرمت مدنظر نشریه روی فایل مقاله اعمال گردد در غیر این صورت مقاله را رد می کنند.
6. سابمیت از طریق ایمیل بهتر است یا از طریق پنل؟
این کاملا بستگی به نشریه دارد که چه نوع سابمیتی را در نظر می گیرد ولی اصولا پاسخ دهی ادیتور از طریق ایمیل مقداری طولانی تر خواهد بود .

بیشتر بدانید 

 
 

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری

خدمات موسسه پژوهش برتر