معتبرترین موسسه چاپ مقاله

انتشار 15 آبان 1398
مطالعه 4 دقیقه

پذیرش و چاپ مقالات به صورت تضمینی و تخصصی در موسسه پژوهش برتر انجام می‌شود و کلیه مقالات تخصصی به ژورنالهای علمی سابمیت می‌شوند می‌توانید درخواست خود را در این موسسه به صورت کاملا آنلاین ثبت نمایید تا هر چه سریعتر فرآیند رسیدگی آغاز شود.

معتبرترین موسسه چاپ مقاله

فرآیند پذیرش و چاپ مقالات تخصصی

مقاله نویسی یکی از مهمترین راههای تقویت رزومه دانشجویان و اساتید می‌باشد از این رو بسیار مهم و حائز اهمیت است و طرفداران زیادی دارد. برای نگارش تضمینی و تخصصی مقالات می‌بایست قبل از هر چیز  یک عنوان تخصصی برای مقاله خود در نظر بگیرید عنوان بهتر است در حوزه تخصصی رشته خودتان باشد تا بهتر بتوانید در رابطه با آن اطلاعاتی گرد آوری نمایید. عنوانی که انتخاب می‌کنید می‌بایست کاملا ناب و جدید باشد به موضوعات روز نزدیکتر باشد. همچنین مطالب مقاله کاملا به روز و جدید باشند و به هیچ عنوان کپی شده و یا سرقت شده از منابع استنادی دیگر نباشند. هر چه محتوای مقاله جدید و به روز باشد احتمال پذیرش بیشتری خواهد داشت. 

تصویر

ارزش و اعتبار واقعی مقاله زمانی مشخص می‌شود که در ژورنالهای تخصصی پذیرفته شوند و از مرحله داوری ژورنالهای معتبر عبور کنند. تا زمانی که یک مقاله در ژورنالهای تخصصی چاپ نشود اعتباری نخواهد داشت. بنابراین ژورنالها نقش بسیار مهمی در انتقال علم و دانش در دنیا ایفا می‌کنند. اما شرایط پذیرش بسیار دشواری دارند و فقط مقالاتی را پذیرش می‌کنند که سطح کیفی بسیار بالایی داشته باشد ژورنالهای داخلی و خارجی شرایط داوری بسیار سختی دارند داوران برای پذیرش منتظر مقالات بسیار با کیفیت و کاملا تخصصی هستند که موضوع ناب و جدید برای معرفی داشته باشد. پروسه سابمیت و چاپ مقاله در مجلات تخصصی به ترتیب زیر می‌باشد:
 • ترجمه تخصصی مقالات 
 • ویرایش اولیه دستور زبانی و محتوایی مقالات
 • انتخاب ژورنالهای تخصصی با کیفیت و کاملا مورد تایید وزارت علوم
 • سابمیت آنلاین به بخش داوری ژورنالها
 • در صورت پذیرش انجام گالی پروف و سابمیت دوباره مقاله و ارسال به مرحله چاپ

معرفی ژورنالهای تخصصی معتبر

تمامی فرآیند پذیرش مقالات باید با کیفیت زیادی انجام شود اما بخشی که بیشتر حائز اهمیت می‌باشد و باید حتما توجه بیشتری به آن داشت مرحله انتخاب ژورنال می‌باشد ژورنالهای تخصصی در حوزه های علمی متفاوتی مقالات را پذیرش می‌کنند و زمینه پذیرش هر مقاله کاملا متعلق به آن مجله می‌باشد علاوه بر زمینه موضوعی مقاله باید به سطح کیفی مقاله نیز توجه شود و مقاله از لحاظ سطح کیفی نیز متناسب با مجله باشد بلند پروازی در انتخاب مجله ممکن است تمام زحمات شما را از بین ببرد بنابر این حتما قبل از انتخاب ژورنال مقاله خود را اعتبار سنجی کنید و از سطح کیفی آن اطمینان حاصل فرمایید و سپس متناسب با آن مجله ای را انتخاب کنید. موسسه پژوهش برتر با سابقه چندین ساله ای که در همکاری با مجلات تخصصی و معتبر دارد می‌تواند ژورنالهای معتبر و تضمینی را برای شما معرفی کند که دقیقا مرتبط با اسکوپ مقاله شما باشد و سطح کیفی آن نیز کاملا منطبق با مقاله باشد.

تصویر

معرفی ژورنالهای معتبر و قابل تایید وزارت علوم موضوع بسیار مهمی است زیرا امروزه با توجه به افزایش تعداد ژورنالهای جعلی و نامعتبر  اگر در انتخاب مجله دقت نداشته باشید اعتبار آنرا از دست خواهید داد. در حالت کلی برای انتخاب ژورنالهای معتبر و تخصصی سعی کنید از افراد متخصص و با تجربه کمک بگیرید که بتوانند ژورنالهای معتبر و تخصصی را برای شما معرفی کنند. کارشناسان موسسه پژوهش برتر ژورنالهای معتبر و تخصصی را برای شما معرفی خواهند کرد و به شما این فرصت را خواهند داد که بتوانید ژورنال پیشنهادی را بررسی و اعتبار سنجی کنید. 

بهترین موسسه برای پذیرش و چاپ مقالات 

موسسه پژوهش برتر با سابقه چندین ساله در حوزه پذیرش و چاپ ژورنالها اکنون آماده همکاری با شما عزیزان می‌باشد پذیرش و چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی از خدمات اصلی این موسسه محسوب می‌شود. کلیه فرآیند های تضمینی و تخصصی جهت آماده سازی مقالات برای پذیرش مقاله نیز در این موسسه به صورت کاملا تضمینی و با کیفیت بالا انجام می‌پذیرند. به دلیل ارائه خدمات تضمینی با هزینه بسیار پایین می‌توان این موسسه را جز موسسات برتر برای پذیرش و چاپ مقالات محسوب کرد و ارائه خدمات پذیرش و چاپ تضمینی مقالات شامل موارد زیر می‌باشند:

 • ترجمه تخصصی متون علمی و مقالات به صورت کاملا تضمینی و با کیفیت تخصصی بسیار بالا در موسسه پژوهش برتر دارای 72 ساعت گارانتی بسیار معتبر می‌باشد.
 • ویرایش دستور زبانی و محتوایی مقالات به صورت کاملا تضمینی و با کیفیت بالا توسط کارشناسان موسسه پژوهش برتر انجام می‌شود.
 • معرفی ژورنالهای معتبر و تخصصی در موسسه پژوهش برتر به صورت کاملا تضمینی ژورنالهایی که قابل تایید وزارت علوم و می‌باشند و اعتبار بالایی دارند.
 • سابمیت مقاله به مجلات از طریق راههای ارتباطی آنلاین.
 • اخذ تضمینی پذیرش مقالات تخصصی.
 • گالی پروف مقالات و سابمیت دوباره مقاله برای پذیرش.

مطال مرتبط با این موضوع

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
سلام و احترام بله موسسه خدمات نگارش کاور لتر ارائه می دهد . و همچنین برخی مجلات خود نمونه کاور لتر اماده ارائه می دهند . لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید شکاری 09214572013 p.bartar100@gmail.com مسعودی 09911755943 isipaper100@gmail.com
بازدیدکننده
ناشناس
3 سال پیش
شما میتونید در نگارش کاور لتز همکاری داشته باشید؟ تاثیرش در پذیرش چقدر است؟؟ یا حداقل میتونید راهنمایی در مورد نحوه نگارش کاور لتر داشته باشید؟

خدمات موسسه پژوهش برتر