مستر کارت هدیه tpGift Master card چیست؟

انتشار 2 اسفند 1396
مطالعه 2 دقیقه

پژوهش برتر: یکی از ساده‌ترین و ارزان‌ترین راه‌های داشتن یک کارت بین‌المللی از شرکت معتبر مستر کارت، خرید کارت‌های هدیه‌ای مثل مستر کارت Gift است.

مستر کارت هدیه tpGift Master card چیست؟

پیش از این شما با خرید مستر کارت مجازی می‌توانستید پرداخت‌های آنلاین خود را به راحتی انجام بدهید. حالا با ارائه مستر کارت فیزیکی Gift، علاوه بر انجام تمام پرداخت‌های آنلاین خود، یک کارت هدیه فیزیکی خواهید داشت که به راحتی در سفرهای خارجی قابل استفاده است. با مستر کارت هدیه Gift حمل پول نقد در مسافرت‌های خارجی خود را فراموش کنید. هر مکانی که مستر کارت در آن پذیرفته می‌شود، مستر کارت هدیه شما هم قابل استفاده خواهد بود. تنها تفاوت این کارت‌های هدیه با کارت بانکی عدم قابلیت استفاده در ATM است.

 ویژگی‌های مستر کارت هدیه tpGift

 • این کارت‌ها از نوع مستر ‌کارت (MasterCard) فیزیکی بوده و شایان ذکر است که شما جهت انجام پرداخت انلاین ارزی خود تنها به مشخصات کارت نیاز خواهید داشت که اطلاعات آن پس از انجام سفارش شما، برایتان ایمیل می‌شود. 
 • مستر کارت‌های فیزیکی tpGift، دارای کنترل پنل آنی هستند. بدین ترتیب شما می ‌توانید در هر لحظه با ورود به بخش دارندگان کارت از موجودی و تراکنش‌های کارت خود مطلع شوید.
 • این کارت‌ها به صورت Pre-Paid و یک بار شارژ می‌باشند و قابلیت شارژ مجدد را ندارند.
 • موجودی این کارت‌ها می‌تواند از 50 تا 1000 دلار باشد و مبلغ شارژ می‌بایست ضریبی از عدد 50 باشد. به طور مثال شما می‌توانید کارت‌هایی با مبلغ موجودی 150 دلار، 300 دلار، 850 دلار و سایر عددهایی که مضربی از 50 هستند را خریداری نمائید.
 • امکان بازگشت پول (Refund) به این کارت‌ها وجود دارد. یعنی اگر به هر دلیلی نیاز باشد تا پول پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود، این کار امکان پذیر است.
 • با این کارت‌ها خرید حضوری با استفاده از دستگاه‌های POS فروشگاهی در تمامی درگاه‌های متصل به VISA قابل انجام می‌باشد.
 • با این کارت‌ها شما نمی‌توانید از دستگاه‌های خود پرداز وجه نقد دریافت کنید.
 • این کارت‌ها سقف برداشت روزانه ندارند و شما می‌توانید تمام موجودی کارت را در یک روز استفاده کنید.
 • نام دارنده کارت روی کارت درج نشده است اما نام صاحب کارت در پنل بانکی ثبت می‌شود. پس کارت با نام می‌باشد.
 • اعتبار این کارت‌ها به مدت 11 ماه از تاریخ صدور کارت می‌باشد. پس از گذشت این دوره، کارت خریداری شده منقضی می‌شود و هیچ امکانی برای استفاده از کارت و موجودی و یا تبدیل آن به ریال وجود ندارد. در نتیجه پس از این تاریخ، امکان استفاده و پرداخت آنلاین، حضوری یا آفلاین به وسیله کارت وجود نخواهد داشت و لازم است حدود یک ماه پیش از زمان انقضای کارت، موجودی کارت را خالی نمایید. 
 • اگر هر گونه تراکنش ناموفقی با این کارت ها داشته باشید، مبلغ 50 سنت (0.5 دلار آمریکا) به عنوان کارمزد تراکنش ناموفق توسط بانک از کارت کسر می شود. منظور از تراکنش ناموفق مواردی مثل کافی نبودن موجودی کارت برای پرداخت مورد نظر، اشتباه وارد شدن اطلاعات کارت مثل Expiration Date و Cvv2 و هر دلیل مشابهی می باشد.
 • لازم است توجه داشته باشید که در تعداد معدودی از کشورها (کمتر از 10 کشور) مثل سوریه، کره شمالی، سودان و ... ممکن است این کارت ها توسط دستگاه های کارتخوان مورد پذیرش نباشند که دلیل این امر هم عمدتاً تحریم های آمریکا در آن کشورها می باشد. 
 • در صورت عدم انجام تراکنش با کارت های tpRed در یک دوره 90 روزه، مبلغ 3 دلار بابت هزینه های نگهداری کارت توسط بانک از موجودی کارت تحت عنوان (Month Fee) کسر می شود.

ویژگی های اصلی مسترکارت گیفت ‏

قابلیت شارژ  از 50 الی 1000 دلار
پایه ارزی کارتدلار آمریکا
امکان خرید با سایر ارزهادارد
تاریخ انقضای کارتیکساله
پنل بانکی جهت مشاهده موجودی و گردش حسابدارد
امکان اتصال به حساب پی پالدارد
کارمزد پرداخت با دستگاه پوز به صورت دلاریندارد
کارمزد پرداخت آنلاین ارزی دلاریندارد
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
با سلام واحترام خواهش می کنم امیدوارم که مفید بوده باشه . راه های ارتباطی با کارشناسان موسسه پژوهش برتر : 09214572013 ⌕ p.bartar100@gmail.com 09911755943 isipaper100@gmail.com
بازدیدکننده
ناشناس
3 سال پیش
چه جالب با این نوع کارت آشنایی نداشتم مرسی از مطلب خوبتون.

خدمات موسسه پژوهش برتر