نحوه تبدیل پایان نامه به کتاب

انتشار 6 مهر 1398
مطالعه 2 دقیقه

نوشتن پایان نامه خوب و با کیفیت برای دانشجویان دوره کارشناسی ارشد یکی از دغدغه های اصلی به شمار می رود . اما مهم این است پایان نامه ای که نگارش شده کیفیت خوب داشته باشد تا بتوان از ان مقاله استخراج کرد وبالاتر از ان بتوان برای تبدیل پایان نامه به کتاب استفاده کرد

نحوه تبدیل پایان نامه به کتاب

 

یکی از راه های  کسب امتیاز برای داوطلبان مصاحبه دکتری ،تبدیل پایان نامه به کتاب می باشد .

نوشتن پایان نامه خوب و با کیفیت برای دانشجویان دوره کارشناسی ارشد یکی از دغدغه های اصلی به شمار می رود . اما مهم این است پایان نامه ای که نگارش شده کیفیت خوب داشته باشد تا بتوان از ان مقاله استخراج کرد وبالاتر از ان بتوان برای تبدیل پایان نامه به کتاب استفاده کرد . در بسیاری از دانشگاه ها دانشجویان ملزم هستند که از پایان نامه مقاله استخراج نمایند و تا روز دفاع و یا مدتی بعد از دفاع به دانشگاه ارائه دهند . و همچنین برای چاپ کتاب نیز می توانند از پایان نامه استفاده نمایند و حاصل پژوهش های خود را به کتاب تبدیل نمایند .

تبدیل پایان نامه به کتاب یکی از بی دردسر ترین و راحت ترین روش ها برای کسب امتیاز در مصاحبه دکتری می باشد .

معمولا پایان نامه ها در  5 بخش کلی ارائه می شوند :

فصل اول دربردارنده کلیات پژوهش ،فصل دوم مبانی نظری  و پیشینه های پژوهش ، فصل سوم روش شناسی پژوهش و فصل چهارم تجزیه و تحلیل اطلاعات و فصل اخر قسمت بحث و نتیجه گیری است .

در تبدیل پایان نامه به کتاب لازم نیست همه بخش های پایان نامه ذکر شود . در واقع بخشهایی  از پایان نامه درصورت حذف شدن و تغییر یافتن به  بهتر شدن کتاب کمک می کند .

معمولا در تبدیل پایان نامه به کتاب مبانی نظری و ادبیات تحقیق که شامل تعاریف و اهداف و انواع موضوع و همچنین قسمت هایی مانند بحث و نتیجه گیری که شامل پیشنهادهای  تحقیق می باشد اورده می شود . و نیازی به آوردن فرضیه ، سوالات پژوهش و بیان مساله نمی باشد .

باتوجه به اینکه پایان نامه شما در سازمان هایی مثل کتابخانه ملی ثبت خواهند شد در صورت تمایل به چاپ تعداد جلد بالا می توانید کتاب خود را استاندارد تر نمایید و مطالب مفید تری به ان اضافه نمایید . می توانید از نظر اساتید  متخصصانی که در حیطه موضوعی شما فعالیت می کنند استفاده نمایید و درصورت نیاز به اوردن مطالب مفید تر و بهتر جهت غنی تر کردن محتوای کتابتان بهره ببرید . همچنین می توانید از طریق اضافه کردن رفرنس های جدید تر و بروز تر که متناسب با ان مطالب نیز در داخل متن اضافه می شوند محتوای کتاب خود را بروز تر و غنی تر نمایید . موسسه پژوهش برتر در این زمینه می تواند شما را یاری نماید .

همچنین تبدیل فرمت بندی پایان نامه به کتاب نیز جزو خدمات موسسه پژوهش برتر می باشد و می توانید از این خدمات نیز بهره مند شوید .

خدمات چاپ کتاب بطور کامل از صفحه ارایی و طراحی جلد و اخذ شابک و فیپا در کمترین مدت زمان از طرف موسسه پژوهش برتر ارائه می گردد .

 

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
2 سال پیش
با سلام دوست گرانقدر ضمن تشکر از حسن توجه شما در سایت موسسه به تعداد کارهایی که تا به حال پذیرش و چاپ داشتیم اشاره شده است . و همچنین فعالیت بالای 9 ساله مون نشان از همکاری صادقانه و حرفه ای ما دارد . باز سوالی داشته باشید کارشناسان موسسه آماده ی پاسخگویی شما هستند: 09911755943 پورباقر 09215472013 شکاری
بازدیدکننده
عسل صبوري
2 سال پیش
ميخواستم ببينم رتبه موسسه و كيفيت كارتون رو از كجا ميتونم بفهمم
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
سلام وقت بخیر برای تقویت رزومه جهت مصاحبه دکتری توصیه می شود متقاضیان در چند بخش که امتیاز بیشتری دارند ، اقدام نمایند . چاپ کتاب از پایان نامه یکی از بهترین و ساده ترین راه ها جهت اخذ امتیاز در مصاحبه هست و همچنین استخراج مقله از پایان نامه یکی از مهم ترین بخش های دریافت امتیاز می باشد . دریافت امتیاز دقیق بسته به نظر داوران دارد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق را های ارتباطی زیر اقدام نمایید : شکاری 09214572013 p.bartar100@gmail.com مسعودی 09911755943 isipaper100@gmail.com
بازدیدکننده
ناظر
3 سال پیش
سلام روز بخیر خسته نباشید امتیاز استخراج کتاب از پایاننامه و چاپ اون بیشتر امتیاز داره با ترجمه تخصصی مقالات؟

خدمات موسسه پژوهش برتر