نگارش و چاپ مقاله از پایان نامه

انتشار 14 فروردین 1400
مطالعه 2 دقیقه

معمولا دانشجویان بعد از اتمام نگارش پایان نامه به فکر استخراج مقاله از پایان نامه هستند تا بتوانند در مجله ای معتبر به چاپ برسانند .

نگارش  و چاپ مقاله از پایان نامه

 معمولا دانشجویان بعد از اتمام نگارش پایان نامه به فکر استخراج مقاله از پایان نامه هستند تا بتوانند در مجله ای معتبر به چاپ برسانند . در واقع اکسپت و چاپ مقاله از پایان نامه یک موضوع اساسی برای هر دانشجویی هست . و برای دریافت دو نمره پایان نامه در دوره کارشناسی ارشد نیاز به چاپ این مقاله می باشد .

همچنین  برای دانشجویانی که قصد  ادامه تحصیل در مقطع دکتری  دارند نیز مثمرثمر خواهد بود  .

اگر با  اصول مقاله نویسی آشنا نیستید و یا زمان کافی در اختبار ندارید می توانید با ارائه فایل پایان نامه خود به کارشناسان موسسه پژوهش برتر جهت استخراج مقاله  اقدام فرمایید .

روال کار استخراج مقاله  در موسسه پژوهش برتر بدین صورت می باشد 

در ابتدا فایل پایان نامه توسط محقق بررسی می شود و اعلام می گردد که چند مقاله و با چه کیفیتی می توان استخراج کرد . 

و بعد از تایید شما جهت استخراج اقدام می گردد.

معمولا استخراج مقاله طی بازه زمانی 3  الی 4 روزه انجام می پذیرد ودر واقع مطالب و محتویات پایان نامه هست که در قالب یک مقاله استاندارد علمی ارائه  می گردد .  .

 بعد از اتمام مقاله و تایید از جانب شما می توانیم برای ترجمه کاملا تخصصی  و  با گارانتی کیفی اقدام نماییم . یک مقاله هر چقدر هم محتوای علمی قوی داشته باشد اما از نظر ترجمه ضعیف باشد نمی توان شانس پذیرش قطعی اعلام کرد .  

هزینه ترجمه براساس تعداد کلمات براورد می شود . حتی برای اطمینان خاطر  شما می توانیم قسمتی از متن به انتخاب شما جهت  نمونه ترجمه اقدام و از مترجم های متخصص در رشته خودتان نمونه ترجمه هایی را ارائه دهیم و بعد از انتخاب  هر کدام از ان ها . برای ترجمه ثبت سفارش انجام می گیرد .

مدت زمانی که برای ترجمه متن مقاله در نظر گرفته می شود . معمولا براساس حجم مقاله  می باشد ، بطور مثال یک مقاله استاندارد5000کلمه ای حدودا یک هفته زمان برای ترجمه  خواهد برد .

 مرحله بعدی  معرفی مجله معتبر و مناسب با موضوع مقاله می باشد که تو سط کارشناسان خدمتتان معرفی می شود .

شرایط هر مجله و مدت زمان داوری و حصول نتیجه و هم چنین اطلاعات مربوط به سایت مجله و ... در اختیار شما قرار داده می شود . تا بررسی و استعلام لازم از اساتید راهنما و قسمت پژوهش دانشگاه داشته باشید . بعد از انتخاب مجله جهت فرمت بندی و سابمیت مقاله اقدامات لازم انجام می پذیرد .

معمولا فرمت هرمجله متفاوت می باشد و توسط بخش سابمیت اینکار انجام خواهد شد .

در طول  فرایند فرمت بندی و  سابمیت معمولا اطلاعاتی از تویسندگان مقاله نیاز هست که با ارجاع این اطلاعات مراحل را تکمیل و سابمیت را نهایی می نماییم .

 و پیگیری  تا حصول نتیجه نهایی را انجام میدهیم .

راه های ارتباطی با کارشناسان موسسه پژوهش برتر

04133376501  09214572013    

09911755943

 

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری

خدمات موسسه پژوهش برتر