تبدیل پایان نامه به مقاله و کتاب

انتشار 7 اسفند 1396
مطالعه 22 دقیقه

اهمیت تبدیل پایان نامه به مقاله

نوشتن پایان نامه و تبدیل آن به مقاله یکی از تجربه های پژوهشی هر دانشجوی تحصیلات تکمیلی می باشد. اگر محتوای علمی و پژوهشی پایان نامه به شکل مناسبی نوشته شده باشد، حتماً انگیزه شما برای انتشار یافته های پایان نامه خود بصورت مقاله (علمی پژوهشی،ISC,ISI,SCOPUS و PUBMED) افزایش خواهد یافت. زیرا به اشتراک گذاشتن یافته های یک پایان نامه در سطح بین المللی تنها از طریق انتشار مقاله امکان پذیر خواهدبود. علاوه بر این چاپ مقاله استخراج شده از پایان نامه امکان استفاده دیگران از نتایج پژوهشی و افزایش سطح علمی در موضوع مورد بحث در مقاله را هر چند ناچیز افزایش خواهد داد. چاپ مقاله در واقع ارتباطی بین محققان و پژوهشگران در سرتاسر جهان هست که می توانند یافته های علمی خود را در مورد موضوع کاری خود با همدیگر به اشتراک گذاشته و به نتایج علمی و پیشرفت های بیشتری در آن دست یابند. همچنین چاپ مقاله راه شما را برای ورود به دوره های تحصیلی بعدی یا ورود به شغل مورد نظر تان هموارتر می نماید.

تعریف پایان نامه و مقاله

پایان نامه

پایان نامه

پایان نامه یا اصطلاح های رایج دیگری که برای پایان نامه کاربرد دارد مانند رساله، تز، تیزس (thesis) نوشته و عصاره آموخته های یک دانشجو در طول دوره های تحصیلی تکمیلی هست که در مورد موضوع انتخابی و مربوط به رشته خود نوشته می شود. در نگارش پایان نامه که اغلب با راهنمایی و کمک اساتید راهنما و مشاور نوشته می شود موضوع خاص و جدیدی که تا به حال در مورد آن بحث نشده است مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار می گیرد و راه حل ها و روش هایی برای موضوعاتی که تا کنون نتیجه نرسیده و حل نشده اند ارائه می شود و نهایتا در جلسه دفاع که اساتید و دانشجویان دیگر نیز حضور دارند در قالب گزارش ارائه می شود.

مقاله

مقاله معمولا نوشته ای است که در مورد یک موضوع ویژه نوشته می شود. در بین محققان و دانشجویان انتشار و چاپ مقاله موضوعی کاملا جا افتاده هست و بخصوص در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا چاپ مقاله از الزامات دانشجویان می باشد.

مقاله

تفاوت پایان نامه و مقاله

پایان نامه و مقاله تفاوت های زیادی با هم دارند از جمله تفاوت های اساسی مقاله و پایان نامه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

هدف

اصلی ترین موردی که در تفاوت پایان نامه و مقاله مطرح می شود هدف از نگارش آن می باشد. معمولا هدف نگارش پایان نامه سنجیدن سطح سواد و علم دانشجو و برای دریافت مدرک دانشگاهی هست که برای دانشگاه باید ارائه نماید. اما هدف از نگارش مقاله معمولا سنجیدن سواد نویسنده نیست بلکه پیشبرد سطح سواد عمومی و ارائه تحقیقات خود نویسنده برای استفاده سایر محققان می باشد.

هدف

مخاطب

مورد دیگری که برای تفاوت پایان نامه و مقاله می توان در نظر گرفت مخاطب پایان نامه و مقاله هست. معمولا مخاطب پایان نامه اساتید دانشگاهی هستند حال آن که مخاطب مقاله معمولا افراد بیشتری در مقایسه با مخاطب پایان نامه می باشند.

مخاطب

فرمت و حجم

فرمت پایان نامه معمولا براساس دستورالعمل دانشگاه مقصد نوشته می شود و حجم آن بسیار زیاد هست و در قالب چند فصل آماده می شود اما فرمت مقاله در قالب فرمت در خواستی مجله مورد نظر نویسنده نوشته شده و در مقایسه با پایان نامه حجم خیلی کمتری دارد و در چند صفحه نگارش می شود. مقاله محدودیت کلمه دارد اما پایان نامه محدودیت کلمه ندارد .

فرمت و حجم

انواع مقالات

مقالات را از نقطه نظرهای متفاوتی می توان تقسیم بندی کرد. اما از نظر ماهیت و از نظر محل انتشار اصلی ترین تقسیم بندی مقالات هستند.

مقالات از نظر ماهیت وساختار

مقالات از نظر ماهیت و ساختار به دو نوع کلی مقالات علمی پژوهشی و مقالات مروری تقسیم بندی می شوند. مقالات پژوهشی مقالاتی هستند که از یک پژوهش جدید و داده آزمایشگاهی به دست می آیند و در واقع نویسنده برای یافتن پاسخ تحقیق خود آزمایش و تحقیق می کند و نتایح خود را تحلیل می نمایند و مقاله علمی با داده هایی که خود انجام داده است تهیه می نماید و نتایج تحقیق خود را شرح داده و گزارش می دهد، اما مقالات مروری مقالاتی هستند که نویسنده در آن نتایج تحقیق محققان دیگر را مورد مرور و بررسی قرار می دهد. مقالات دیگری نیز مانند مقالات Short reports or Letters، Case Studies، Methodologies or Methods و نیز مقالات کنفرانسی وجود دارند که این موارد هم از نظر ماهیت در دو دسته کلی مقالات پژوهشی و مروری جای می گیرند.

مقالات از نظر محل انتشار

محل انتشار مقالات مهم ترین عاملی هست که به امتیاز آن مقاله تاثیر می گذارد و می توان به مجلات داخلی و خارجی اشاره کرد:

در مجلات خارجی مجلات isi, scopus, pubmed, isc, International و در مجلات داخلی مجلات نمایه علمی پژوهشی، علمی ترویجی، علمی تخصصی و همایشی اشاره کرد.

مزیت و چرایی تبدیل پایان نامه به مقاله

یکی از علت های مهم در تبدیل پایان نامه به مقاله استفاده از نمره پژوهشی و امتیاز آن هست که در واقع برای دانشجویان هم در دوره کارشناسی ارشد و هم در دوره دکترا ملزم به چاپ مقاله شان خصوصا مقاله استخراج شده از پایان نامه در مجلات معتبر علمی می باشند. دانشجویان برای ارائه مقاله علمی خود به مجلات و اثبات اینکه پایان نامه و رساله خوب و درخور توجهی را برای دانشگاه ارائه داده اند مجبور به چاپ مقاله خود در مجلات می باشد.

از جمله مزایای تبدیل پایان نامه به مقاله می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:

دریافت مدرک تحصیلی و همچنین رضایت فردی از ارائه نتایج تحقیقات خود برای دیگران

تقویت رزومه تحصیلی برای استفاده و تحصیل در دوره های علمی بالاتر

تقویت رزومه شغلی برای ارتقا شغلی و استخدام در مصاحبه های شغلی

تقویت رزومه علمی اساتید برای دریافت مدارک بالاتر و ارتقاه رتبه علمی

دسترسی سایر افراد و دانش پژوهان به مطالب و یافته های علمی جدید

تقویت رزومه تحصیلی برای اپلای دانشگاه های خارج کشور

دریافت کسری خدمت برای سربازی

فرمت و چگونگی تبدیل پایان نامه به مقاله

جهت تبدیل پایان نامه به مقاله باید هم به موضوع پایان نامه و هم نحوه نگارش مقاله اشراف کافی داشته باشید. باید بدانید پایان نامه به چه صورت نوشته شده است و نحوه نگارش مقاله علمی به چه صورت هست تا بتوانید یک مقاله خوب و با کیفیت استخراج نمایید. در ادامه چارچوب اصلی یک مقاله علمی به طور مختصر شرح داده می شود و راهکارهایی را در خصوص نحوه استخراج مقاله از پایان نامه ارائه می دهیم تا بتوانید به راحتی از پایان نامه خود یک مقاله خوب استخراج کنید.

یک مقاله علمی چارچوب خاصی دارد که باید در همه مقالات رعایت شود:

داشتن عنوان

عنوان مقاله لزوما نیاز نیست دقیقا عنوان پایان نامه باشد. ممکن است پایان نامه شما متغییر و داده های زیادی داشته و قابلیت استخراج بیشتر از یک مقاله را داشته باشد. بنابر این بسته به این که از کدام قسمت از داده ها و نتایج می خواهید مقاله بنویسید، عنوان را متناسب با مسئله مورد نظر انتخاب کنید. همچنین توجه داشته باشید که عنوان مقاله باید مختصرتر از عنوان پایان نامه باشد.

داشتن عنوان

چکیده و کلمات کلیدی

چکیده خلاصه ای از مقاله نوشته شده است و باید طوری نگارش شود که خواننده با خواندن چکیده مقاله متوجه مطالب داخل مقاله و هدفی که دنبال می کند باشد. در نگارش چکیده رعایت موارد زیر ضروری هست:

معمول ترین تعداد کلمات چکیده بین 250 تا 300 کلمه می باشد؛ جمله های یک چکیده مقاله باید خبری و به صورت گذشته یا ماضی بعید نوشته شده باشند. ابتدای چکیده مقاله را با ارائه هدف پژوهش و ضرورت آن در یک یا دو جمله شروع کنید. معرفی موضوع یا ارائه پیش زمینه در یک یا دو جمله؛ به نحوه انجام یا اجرای پژوهش اعم از نحوه نمونه گیری، نحوه آزمایش یا شبیه سازی، نحوه گردآوری داده ها، ابزارهای پژوهش اشاره کنید؛ یافته های اصلی پژوهش را به صورت مختصر بیان کنید؛ به کاربرد اصلی یافته ها یا (Contribution بهره اصلی پژوهش) پژوهش اشاره کنید. برای درج کلید واژه کلماتی را انتخاب کنید که بیشترین و نزدیک ترین رابطۀ معنایی را با محتوای مقاله دارد. به طور معمول بین سه تا شش کلمه را می توانید به عنوان کلید واژه در نظر بگیرید.

مقدمه

مقدمه

در مقالات بین المللی منظور از مقدمه همان بیان مسئله اصلی و عوامل به وجود آورنده مسئله و زمینه های ایجاد مسئله است تا خواننده به صورت کامل به مشکل و مسئله اصلی پی ببرد. برای نگارش مقدمه مناسب لازم است تا شواهدی دال بر وجود مساله بیان کنید. ابعاد و شرایط دقیق مسئله را بیان کنید. به این مطلب بپردازید که مسئله چه چیزی است و چرا بوجود آمده است، چه شرایطی باعث به وجد آمدن آن شده است و در پاراگراف آخر مقدمه مقاله هدف از انجام پژوهش را مطرح کنید و مشخص کنید که در طی فرایند پژوهش به دنبال چه چیزی هستید به این نکته توجه کنید که در مقالات به خصوص مقالات بین المللی، منظور از مقدمه همان بیان مسئله می باشد.

پیشینه تحقیق

بخش پیشینه تحقیق جزء اصلی مقاله می باشد. باید بدانید که هر متغیری دارای نظریه های مختلفی در آن زمینه می باشد. پس بدون درج نظریه های پایه در مورد یک یا چند متغیر، یک مقاله کامل نمی شود. معمولا پیشینه در فصل دوم پایان نامه نوشته شده است. هر چقدر بیشینه تحقیق شما از جدیدترین و مرتبط ترین نظریه های باشد، اعتبار مقاله شما بیشتر خواهد بود.
اگر می خواهید مقاله شما در مجلات ISC, ISI ،SCOPUS و PUBMED پذیرفته و چاپ شود، سعی کنید موارد زیر را حتما رعایت کنید:

نظریات و تئوری های مربوط به موضوع پژوهش را خلاصه کنید.

به صاحب نظران اصلی اشاره کنید.

متغیرهای پژوهش را با رفرنس های جدید تعریف کنید و مولفه ها و مفاهیم مرتبط با آن را بررسی کنید.

در پایان مبانی نظری پژوهش را جمع بندی کرده و به خلاء به وجود آمده در راستای تکمیل یا تایید نظریه اشاره کنید.

با رعایت این موارد در بخش پیشینه تحقیق، داوران نیز به هم راستایی کار شما و نظریه های پیشین پی ببرند و این کار امکان پذیرش مقاله شما را در ژورال ها و مجلات معتبر افزایش می دهد.

پیشینه پژوهشی

در این قسمت باید به پژوهش های قبلی انجام شده در ارتباط با موضوع شما اشاره کرده و آن ها را نقد کنید. هر چقدر از پژوهش های جدید استفاده کنید بر اعتبار مقاله شما افزوده می شود. حتما پژوهش ها را نقد کنید چون این کار نیز تصور داوران را به نسبت به پژوهش شما متبت تر خواهد کرد.

هرگز پیشینه های پژوهشی را به صورت ترجمه چکیده ننویسید چون نشان دهنده عدم تسلط شما به نتایج و نقد آن است و اعتبار مقاله شما را کم می کند. تا حد امکان از پیشینه های قدیمی استفاده نکنید. یکی از تکنیک های قوی در نوشتن بیشینه پژوهشی، درج جدول مقایسه ای پیشینه های پژوهشی به ترتیب سال می باشد.

پیشینه پژوهش

نوشتن فرضیه ها یا سوالات پژوهش

بعد از اتمام پیشینه پژوهشی بلافاصله اهداف و فرضیه های مقاله را مطرح کنید. این قسمت در فصل اول پایان نامه شما و یا در فصل سوم نوشته می شود.

روش پژوهش یا همان متریال متد

در این بخش نحوه انجام کار را شرح دهید. برای این کار در فصل مربوط به روش پژوهش که عموما فصل سوم می باشد مراجعه کرده و خلاصه ای از کار را بنویسید. اگر کار شما آزمایشی است به نحوه ترتیب آزمایش نوع کنترل و نحوه اخذ داده ها و در نهایت روش تحلیل داده ها اشاره کنید. اگر کار غیر آزمایشی دارید به منبعی که قرار است از آن ها داده گردآوری کنید، به نحوه اخذ آن اشاره کنید.

روش تحلیل داده ها در استخراج مقاله از پایان نامه

این بخش نیز عموما در فصل سوم پایان نامه شما موجود است. در این بخش بر کیفی و کمی بودن پژوهش، مقطعی یا طولی بودن پژوهش و نوع نرم افزار و همچنین نوع آزمون یا شبیه سازی یا طرح آزمایشی خود اشاره کنید.

نحوه نوشتن نتایج تحقیق در استخراج مقاله از پایان نامه

این بخش نیز از فصل چهارم یا فصل یافته های پژوهش شما قابل خلاصه و درج می باشد.

دقت داشته باشید که اگر قصد دارید بیش از یک مقاله از پایان نامه استخراج کنید، صرفا فقط نتایج مربوط به فرضیه پژوهش را بنویسید. در مقاله از نوشتن یافته های اضافی و آوردن جداول جانبی خودداری کنید و فقط جداولی بیاورید که دقیقا مربوط به سوال پژوهشی شما می باشد.

بحث و نتیجه گیری در استخراج مقاله از پایان نامه

این بخش نیز یکی از بخش های مهم مقاله می باشد و بیشتر به هنر نویسندگی پژوهشگر مرتبط است. پرورش یک نتیجه گیری خوب و با قلم فرسایی پژوهشگر کار برای پذیرش مقاله آسان تر خواهد شد. برای این کار به فصل پنجم یا بخش نتیجه گیری مراجعه کنید و به صورت خلاصه و منسجم به نتیجه گیری کار بپردازید. ابتدا به یافته های مربوط به هر سوال و فرضیه پرداخته و به تبیین آن یعنی چگونگی و چرایی یافته به دست آمده بپردازید تا خواننده متوجه شود این یافته شما چه معنایی دارد. این بخش را به طور متوسط با یک تا سه صفحه منسجم به پایان برسانید.

پیشنهادات کاربردی یا پژوهشی در استخراج مقاله از پایان نامه

یکی از اهداف پایان نامه و نوشتن مقاله از آن، ارائه یک یا چند پیشنهاد کاربردی برای حل مشکلات باشد. شما باید پیشنهادات کاربردی و اجرایی به ذی نفعان پژوهش بدهید تا بتوانند با یک نقشه راه دقیق مسائل پیش امده در راستای موضوع مورد بررسی را حل کنند. در بخش بعدی به پژوهشگرانی که میخواهند در آینده موضوعی شبیه به موضوع پایان نامه شما را کار کنند، پیشنهادهای جهت ادامه مسیر پژوهش برای شناسایی جوانب پنهان که از دید شما پنهان مانده ارائه دهید.

محدودیت های پژوهش در استخراج مقاله از پایان نامه

اگر در طی اجرای پژوهش با محدودیت های مواجه بودید که بر نتایج شما تاثیر گذار بود، حتما آن را ذکر کنید تا در تفسیر آن دچار اشتباه نشوند. البته منظور از محدودیت ها، مشکلات پژوهش مانند نبود منابع یا نبود ابزارهای پژوهش نیست. حتما فقط محدودیت های ذاتی پژوهش را بیان کنید.

نحوه نوشتن منابع در استخراج مقاله از پایان نامه

در نوشتن منابع یا رفرنس حتما به سبک های رفرنس نویسی در مجله ای که قصد دارید مقاله خود را در آن چاپ کنید، توجه کنید. چون نحوه ارجاع منابع و رفرنس دهی در مجله های مختلف با هم متفاوت است و قبل از ارسال مقاله حتما به این امر توجه کنید.

سوالاتی که در رابطه با تبدیل پایان نامه به مقاله ممکن است در ذهن مخاطب ایجاد شود

سوال اول

سوال اول: آیا مقاله استخراجی من سرقت علمی محسوب می شود؟

در پاسخ به این سوال اعلام می داریم ؛ممکن است برخی دانشجویان تصور نمایند چون یک بار مطالب ارائه شده در پایان نامه را ارائه داده اند ارائه مجدد آن در قالب مقاله نوعی سرقت علمی هست اما در حقیقت این طور نیست و شما در ارائه پایان نامه به سبب این که پایان نامه حجم بالایی دارد و در دسترس عموم قرا نمی گیرد و مطالب آن نیز بلااستفاده باقی می ماند بهتر هست در مجلات و ژورنال هایی که معتبر هستند و قابل دسترسی به عموم دارند چاپ شود تا هم از نظریان و مطالب آن استفاده شود و هم اینکه اتفاقا مجلات از این نوع مقالات که دارای زمینه تحقیقاتی گسترده هستند استقبال می نمایند.

سوال دوم

سوال دوم: آیا کار استخراج مقاله از پایان نامه کار اخلاقی هست؟

همان طور که در پاسخ سوال قبل اشاره شد چون پایان نامه و رساله انتشار معتبر و رسمی محسوب نمی شوند و در واقع فقط برای دانشگاه مقصد ارائه می شود بهتر هست در قالب یک یا چند مقاله علمی منتشر شده و در دسترس جامعه علمی قرار گیرند. و از طرفی پایان نامه ها این حق چاپ را به نویسندگان خود می دهند که نویسندگان بتوانند این مطالب ان را برای چاپ ارائه نمایند.

سوال سوم

سوال سوم: آیا مقاله مستخرج از پایان نامه در مصاحبه دکترا کاربرد و امتیاز دارد؟

بله قطعا یکی از راه های دریافت امتیاز در مصاحبه دکترا ارائه رزومه علمی هست و از آن جایی که اکثر شرکت کنندگان در مصاحبه دکترا دانشجویان دوره کارشناسی ارشد هستند بنابراین انتظار بالایی برای ارائه مقالات زیاد در حوزه های مختلف وحود ندارد چون نه فرصت و نه دانش کافی در این مورد رو ندارند و ارائه یک یا چند مقاله از پایان نامه می تواند یکی از مزیت های تبدیل پایان نامه به مقاله برای دانشجو در مصاحبه دکترا باشد.

هزینه تبدیل پایان نامه به مقاله

در محاسبه هزینه تبدیل پایان نامه به مقاله عوامل زیادی از جمله زبان پایان نامه، مدت زمان تحویل مقاله استخراجی، نوع فایل پایان نامه، کیفیت مقاله استخراجی دخیل هستند.

همچنین ممکن است در طول مراحل استخراج بخواهید علاوه بر استخراج مقاله از پایان نامه ویرایش ادبی نیز در متن مقاله انجام شود و یا به فرمت مجله موردنظر نیز قالب بندی انجام شود.

اهمیت تبدیل پایان نامه به کتاب

با توجه به این که نگارش کتاب نیاز به یک ذهن خلاق و پویا دارد و هم چنین زمان زیادی نیاز هست تا نویسنده صرف کند تا یک کتاب خوب به مرحله چاپ برساند، از عهده هر فردی بر نمی‌ آید؛ از این رو دغدغه دانشجویانی که قصد شرکت در آزمون های استخدامی یا مصاحبه دکتری دارند این است که بتوانند به هر طریقی امتیاز چاپ کتاب را دریافت نمایند. استخراج کتاب از پایان‌نامه یکی از روش های اصولی دریافت امتیاز چاپ کتاب می‌باشد. یکی از دلایلی که برای ترغیب دانشجویان باعث می‌شود تا با انگیزه و استعداد بیشتری سطح کیفی پایان‌نامه خود را بالا ببرند انگیزه استخراج مقاله و کتاب از پایان‌نامه می‌باشد. دریافت امتیاز چاپ کتاب در مصاحبه دکترا بسیار آسان هست و دانشجویان می توانند به راحت ترین حالت ممکن این امتیاز را از طریق تبدیل پایان نامه به کتاب دریافت نمایند.

اهمیت تبدیل پایان نامه به کتاب

مزایای تبدیل پایان نامه به کتاب

نگارش و چاپ کتاب امتیازات بیشماری دارد که نویسندگان می‌ توانند برای استفاده از این امتیازات پژوهشی به رزومه خود امتیاز چاپ کتاب بیفزایند. کتاب ها مزیت اجتماعی دارند و هر کتاب می‌ تواند در جامعه شمار کثیری از افراد جامعه را تحت پوشش قرار دهد. کتاب ها برای جامعه بسیار مفید هستند و اهمیت زیادی دارند البته علاوه بر جامعه، کتاب ها امتیازات بیشماری برای نویسنده نیز دارند که نویسنده از طریق این امتیازات می‌تواند در مصاحبه های دولتی و خصوصی شرکت کند.

مزایای فردی چاپ کتاب که متعلق به نویسنده کتاب می‌باشد:

چاپ کتاب برای فرد نویسنده قبل از هر چیز موجب افزایش اعتماد به نفس می‌شود.

جایگاه علمی نویسنده کتاب در کشور ارتقا می‌ یابد.

اعتبار علمی کسب می‌ کند که می‌تواند پروژه های بزرگ با در آمد زیاد بگیرد.

رتبه شغلی اش در محیط کار ارتقا می‌یابد که می‌ تواند موجب افزایش حقوق و مزایا شود.

می‌ تواند به راحتی و با اعتماد به نفس کامل در مصاحبه های شغلی دولتی و خصوصی شرکت کند.

چاپ کتاب در مقایسه با چاپ مقاله آسان تر هست.

از دیگر مزایای استخراج کتاب از پایان‌نامه می‌توان به کسب امتیاز برای شرکت در مصاحبه دوره دکترا اشاره داشت.

تفاوت فرمت پایان نامه و کتاب

تفاوت فرمت پایان نامه و کتاب

پایان نامه با کتاب تفاوت های عمده ای دارد و زمانی که می خواهید پایان نامه را تبدیل به کتاب نمایید باید فرمت را تغییر دهید. تبدیل پایان نامه به کتاب این نیست که شما صرفا برای پایان نامه یک جلد طراحی و آن را به چاپ برسانید، باید تمامی موارد و مطالبی که در متن پایان نامه هست و به پایان نامه مربوط می شود را حذف نمایید و فرمت و قالب یک کتاب دربیاورید و بعد برای چاپ اقدام نمایید .

درست هست که بخش اعظم کتاب از مطالب پایان نامه استفاده می شود اما نیاز نیست که کل 5 فصل پایان نامه در کتاب آورده شود . در پایان نامه مواردی از جمله پیشینه تخقیق، روش پژوهش و یا دستور العمل های خاصی که در نگارش پایان نامه از طرف دانشگاه اعلام شده الزام نیست آورده شود. و این موراد قبل از اقدام به تبدیل پایان نامه به کتاب باید حذف شوند.

مراحل تبدیل پایان نامه به کتاب

بطور کلی برای تبدیل پایان نامه به کتاب باید مراحل زیر طی شوند:

تبدیل فرمت و متن پایان نامه به مطالب کتاب

همان طور که در بالا اشاره شد باید موارد و نکاتی که مربوط به پایان نامه هست حذف شوند و عنوان مناسبی برای کتاب در نظر گرفته شود چون معمولا عنوان پایان نامه برای کتاب مناسب نیست و همچنین باید چکیده از پایان نامه حذف شود و به جای آن پیشگفتار اضافه شود. در تمامی صفحات و مطالب مواردی که به پایان نامه اشاره شده حذف شود و همچنین حذف صفحاتی از جمله صفحات مربوط به تعهد دانشجو و ...

ویرایش و بازخوانی کتاب

بعد از حذف مطالب و تبدیل فرمت بهتر هست مطالب بار دیگر مطالعه شود و غلط های املایی و نگارشی و یا مواردی که از قلم افتاده اعمال شوند.

صفحه آرایی

بعد از اتمام بازخوانی و ویرایش برای صفحه ارایی متن اقدام می شود. صفحه آرایی هنر انتخاب فونت، اندازه کلمات، فواصل خطوط، فاصله از حاشیه ها، زیباسازی و طراحی گرافیکی صفحات، جاگذاری مناسب عکس ها و … می باشد. صفحه آرایی به مجموعه عملیات قبل از آماده سازی چاپ کتاب گفته می شود. انتخاب مناسب رنگ ها جهت چاپ با کیفیت، دید خلاقانه و طراحی قوی از دیگر فاکتورهای یک صفحه آرایی مناسب است. در صفحه آرایی با چیدمان مناسب مطالب و تصاویر به برقراری ارتباط بین مفاهیم و مخاطب کمک می شود. صفحه آرایی هر اثر بازتاب دهنده موضوع کتاب، مجله و یا مقاله است.

دریافت شابک

شمارهٔ استاندارد بین‌المللی کتاب یا شابک شماره‌ای متشکل از 10 یا 13 رقم است، که به کتاب‌های منتشرشده منسوب می‌شود و هر شماره منحصر به یک کتاب (یا یک نگارش یا نوع مشخص از آن کتاب) است، اما تجدید چاپ کتاب باعث تغییر شابک نمی‌شود. شابک را در زبان‌هایی که از خط لاتین استفاده می‌کنند با سرواژهٔ ISBN (مخفف عبارت انگلیسی International Standard Book Number) نشان می‌دهند.شابک کتاب درواقع همان « شماره استاندارد بین‌المللی کتاب » است. شابک به شما کمک می‌کند که یک کتاب را از میان کتاب‌های دیگر بدون آنکه به اسم کتاب، ناشر، نویسنده و یا سایر مشخصات دیگر کتاب نیاز داشته باشید از طریق این شماره بازیابی و جستجو کنید. پس از طی مراحل اولیه کتاب به هر کتاب یک شابک یا ISBN اختصاص داده می‌شود که از آن زمان به بعد این کد منحصربه‌فرد، نشان دهنده شماره شناسه کتاب خواهد بود. لازم به ذکر است شابک یا (ISBN) در قسمت شناسنامه کتاب، فیپای کتاب و پشت جلد کتاب به صورت بارکد نوشته می‌ شود.

isbn bookشابک

نحوه استعلام شابک:

برای استعلام شابک کتاب تان کافی است وارد سایت NLAI.ir شوید و از قسمت جستجو نام خود و یا کتابتان را وارد کنید تا اطلاعات مربوط را در اختیارتان قرار دهد، بعد از ورود اطلاعات، صفحه‌ای باز می‌ شود و لیست آثاری که به نام شماست را به شما نشان می‌ دهد.

دریافت مجوز های فیپا و چاپ

طرح فهرست نویسی پیش از چاپ برای اولین بار در امریکا در سال 1870 به صورت غیر رسمی پیشنهاد شد. بعد از آن درسال 1901 کتابخانه‌ کنگره آمریکا به طور رسمی این کار را آغاز کرد. در سال 1973 کتابخانه‌ کنگره با روشی جدید که از طرح فهرست نویسی از ایده گرفته شده بود، این کار را دوباره شروع کرد. بعد از سه سال 65% از کتابخانه های امریکا دارای فهرست برگه بودند.

در ایران صدور مجوز فیپا تنها توسط سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران انجام می‌گیرد. این سازمان، اطلاعات فیپا را به صورت رایگان در اختیار انتشارات و نویسندگان کتاب قرار می‌دهد.

در فهرست نویسی چه مطالبی را در نظر می گیرند؟

در فیپای هر کتاب عناوین و اطلاعات زیر ذکر می شود:

سرشناسه: در قسمت سرشناسه نام نویسنده اصلی کتاب همراه با سال تولد ایشان می‌ آید.

عنوان و نام پدیدآور: در این قسمت نام کتاب و نام تمامی نویسندگان نوشته می‌ شود.

مشخصات نشر: در این قسمت آدرس انتشارات کتاب، نام انتشارات کتاب و سال چاپ کتاب می‌ آید.

مشخصات ظاهری: شامل تعداد صفحات کتاب و در صورت وجود جدول، تصویر، نمودار است.

شابک یا (ISBN): شماره شابک یا (ISBN) کتاب در این قسمت درج می‌ گردد.

موضوع: موضوع کتاب و کلمات کلیدی کتاب را شامل می‌ شود.

شناسه افزوده: در صورتی که کتاب بیش از یک نویسنده داشته باشد نام بقیه نویسندگان به صورت جداگانه در شناسه افزوده نوشته می‌شود.

رده‌بندی کنگره، رده‌بندی دیویی و شماره کتاب‌شناسی ملی: این مشخصات مربوط به کدهای ثبت کتاب در کتابخانه ملی و مرکز فیپا است.

مزایای فیپا

فهرست نویسی پیش از انتشار کتاب مزایای زیادی دارد که در زیر به چند نمونه از این ها اشاره می کنیم:

هماهنگی در سازمان دادن کتاب ها در سراسر کشور

سهولت ثبت فهرست نویسی در کتابخانه های کشور

جلوگیری از انجام کارهای تکراری در ثبت

سرعت در بازیابی منابع کتاب در کتابخانه و انتقال و گردش اطلاعات

اعتماد و اطمینان از صحت کتاب یا سند

صرفه جویی در هزینه و زمان و نیروی انسانی

اشتراک اطلاعات کتاب شناسی در سطح ملی و بین المللی

فهرست نویسی پیش از انتشار " فیپا " توسط اداره پردازش و سازماندهی سازمان اسناد و کتابخانه ملی انجام می ‌شود. صدور فیپا برای تمام نویسندگان رایگان بوده و برای دریافت آن می بایست فایل نهایی کتاب ، مدارک شناسایی نویسنده ، مشخصات کتاب و کد شابک آن موجود باشد. پس از دریافت فیپا نیز می بایست برای کسب مجوز وزارت ارشاد به سایت ketab.samandehi.ir مراجعه کرد.

طراحی جلد کتاب

طراحی جلد

طرح جلد کتاب به منظور ایجاد اولین ارتباط بصری مخاطب با کتاب و در ترغیب به خریداری و مطالعه کتاب حائز اهمیت هست. باید طرحی انتخاب شود که علاوه بر این که به موضوع کتاب اشاره می نماید و مرتبط با مطالب داخل کتاب هست باید جذب مخاطب را نیز به همراه داشته باشد. هرچقدر ذهن خلاق تر و باز تر باشد طرح جلد ارائه شده هم جذاب تر خواهد بود.

چاپ کتاب

چاپ کتاب

آخرین مرحله بعد از اخذ مجوز ها و اتمام مراحل در پروسه تبدیل پاایان نامه به کتاب چاپ کتاب هست که در چاپخانه فایل نهایی چاپ و صحافی می شود.

هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب

هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب به عوامل زیادی از جمله:

1- تعداد جلد در خواستی 2- تعداد صفحات فایل 3- تعداد صفحات رنگی 4- نوع کاغذ استفاده شده در چاپ 5- نوع جلد استفاده شده در کتاب 6- زبان کتاب مورد نظر 7- قطع کتاب مورد نظر 8- تعداد جداول و یا شعر و فرمول در فایل کتاب 9- نوع ارسال پستی بستگی دارد.

موسسه پژوهش برتر

سفارش تبدیل پایان نامه به مقاله و کتاب در موسسه پژوهش برتر

در این مقاله سعی شد تمامی اطلاعات در مورد تبدیل پایان نامه به مقاله و کتاب در اختیار شما دوستان عزیز قرار گیرد. اگر برای تبدیل پایان نامه به مقاله و کتاب نیاز به راهنمایی داشتید می توانید از خدمات موسسه پژوهش برتر استفاده نمایید. در موسسه پژوهش برتر تمامی خدمات بصورت کامل و توسط متخصصین مربوطه انجام می شود. کافی است فایل پایان نامه را در اختیار کارشناسان قرار دهید تا با بررسی دقیق هم برای تبدیل پایان نامه به مقاله و هم کتاب اقدامات لازم را انجام دهند.

موسسه پژوهش برتر.

بنویسید...

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

بله می توانید از مطالب پایان نامه هم برای استخراج مقاله استفاده نمایید و هم برای تبدیل به کتاب .

برای تبدیل پایان نامه به مقاله نیاز هست کل فایل پایان نامه مورد بررسی قرار گیرد و استخراج از کل متن انجام می شود .

بله همه کارها و اخذ مجوز ها از طرف موسسه می شود .

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
3 روز پیش
با سلام و احترام فرهیخته ی گرامی برای چاپ کتاب لطفا درخواستتان را به ایمیل موسسه ارسال فرموده و یا با شماره ی زیر در ارتباط باشید تا راهنمایی صورت گیرد. باتشکر ایمیل:p.bartar100@gmail.com شماره تماس :09214572013
بازدیدکننده
مصطفی محمدی
4 روز پیش
سلام روز بخیر و شادی محمدی هستم میخواستم پایان نامه دکتری را به کتاب تبدیل کنم
بازدیدکننده
بازدیدکننده
2 ماه پیش
خیلی ممنونم از محتوای مفید و خوبتان خسته نباشید
بازدیدکننده
بازدیدکننده
2 ماه پیش
وقت بخیر هزینه استخراج مقاله انگلیسی و مدت زمان ان را بفرمایید
بازدیدکننده
بازدیدکننده
2 ماه پیش
سلام مقاله ی استخراجی تا چند امتیاز را در مصاحبه ی دکتری دارد ؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
2 ماه پیش
خسته نباشید ایا برای تبدیل پایان نامه به کتاب نیاز به دریافت مجوز هست ؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
2 ماه پیش
سلام ایا می توان پایان نامه را هم تبدیل به کتاب و هم استخراج مقاله انجام داد ؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
2 ماه پیش
مدت زمان تبدیل پایان نامه به کتاب را بفرمایید
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
2 ماه پیش
با سلام و احترام فرهیخته ی گرامی در خدمتتان هستیم شما می توانید درخواستتان را به ایمیل موسسه ارسال بفرمایید تا در رابطه با چاپ مقاله راهنمایی صورت گیرد و یا با شماره زیر در ارتباط باشید ایمیل موسسه :p.bartar100@gmail.com شماره تماس :09214572013
بازدیدکننده
عباس
2 ماه پیش
سلام ورودی ۹۵ مقطع دکتری هستم،مقاله هم‌نوشتم‌اما شما را‌بخدا یه جا معرفی کنید من‌اکسپت ‌بگیرم‌برای دفاع از رساله.. اگثر جاها پولی شده..لااقل یه‌جا باشه پول کمتری بدم
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
3 ماه پیش
با سلام و احترام فرهیخته ی گرامی استخراج مقاله از پایان نامه چه به صورت فارسی و یا انگلیسی در مدت زمان 7 الی 10روزه صورت میگیرد البته با توجه به زمان مورد نیاز می توان در بازه کوتاه تر نیز انجام و ارسال کنیم باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
3 ماه پیش
با سلام و احترام فرهیخته ی گرامی اگر یک محتوای پایان نامه در مقاله ی استخراجی استفاده نشده باشد بله می توان استخراج مقاله ی جدید انجام داد باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
3 ماه پیش
با سلام و احترام فرهیخته ی گرامی استخراج دو و یا چند مقاله از پایان نامه بستگی به محتوای پایان نامه دارد. برای اطلاع می توانید فایل پایان نامه تان را ارسال بفرمایید تا محقق بررسی و اطلاع دهند که چند مقاله امکان استخراج از پایان نامه تان وجود دارد باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
3 ماه پیش
با سلام و احترام فرهیخته ی گرامی نه شما می توانید پایان نامه تان را هم تبدیل به کتاب و هم مقاله انجام و به چاپ برسانید. باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
3 ماه پیش
با سلام و احترام فرهیخته ی گرامی شما می توانید فایل پایان نامه تان را ارسال بفرمایید تا محقق بررسی و عنوان های پیشنهادی خدمتتان اعلام شود باتشکر
بازدیدکننده
بازدیدکننده
4 ماه پیش
سلام زمان تقریبی برای استخراج مقاله ی انگلیسی از پایان نامه را بفرمایید
بازدیدکننده
بازدیدکننده
4 ماه پیش
من قبلا یک مقاله از پایان نامه استخراج و در کنفرانس به چاپ رسانده ام ایا می توانم مجددا برای استخراج اقدام کنم
بازدیدکننده
بازدیدکننده
4 ماه پیش
از یک پایان نامه ایا می توان دو مقاله استخراج و به چاپ رسانید ؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
4 ماه پیش
سلام ایا چاپ کتاب از پایان نامه با چاپ مقاله ازپایان نامه ارتباطی دارد ؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
4 ماه پیش
سلام من از کجا می توانم بدانم که از پایان نامه چند مقاله قابل استخراج هست
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
4 ماه پیش
با سلام و احترام فرهیخته ی گرامیچاپتاب چون همراه با دریافت مجوز ها می باشد بازه زمانی یک و نیم و حداکثر دو ماه طول می کشد باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
4 ماه پیش
با سلام و احترام فرهیخته ی گرامی در چاپ کتاب به عنوان نویسنده ی کتاب اسم خودتان نوشته می شود باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
4 ماه پیش
با سلام و احترام فرهیخته ی گرامی بله شما می توانید با چاپ کتاب برای خودتان رزومه ی قوی داشته باشید باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
4 ماه پیش
با سلام و احترام فرهیخته ی گرامی بله می توانید به طور همزمان پایان نامه تان را هم به مقاله و هم به کتاب تبدیل نمایید و هیچ مشکلی وجود ندارد باتشکر
بازدیدکننده
بازدیدکننده
4 ماه پیش
چاپ کتاب اصولا چند وقته انجام می شود باتشکر
بازدیدکننده
بازدیدکننده
4 ماه پیش
در تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ ان ایا اسم نویسنده مسئول الزامی هست ؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
4 ماه پیش
چاپ پایان نامه به عنوان کتاب ایا امتیازی دارد ؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
4 ماه پیش
ایا می توان از پایان نامه همزمان هم استخراج مقاله و هم چاپ کتاب انجام داد ؟
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
5 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما فرهیخته ی گرامی در رابطه با ارتقای کیفیت مقاله برای بهبود محتوای مقاله خدماتی نداریم باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
5 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما فرهیخته ی گرامی در صورتی که محتوای پایان نامه تان در مقاله ی قبلی به طور کامل استفاده نشده باشد بله می توان استخراج مقاله جدید انجام داد برای این منظور شما می توانید فایل پایان نامه با فایل مقاله ی استخراجی را ارسال فرمایید تا بررسی و اطلاع داده شود باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
5 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما فرهیخته ی گرامی بله می توان با توجه به محتوای پایان نامه تان استخراج مقاله انجام داد با تشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
5 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما برای چاپ مقاله در مجلات بسته به شرایط و درخواست شما مجلات معرفی میشوند می توانیم برای مجلات داخلی و یا خارجی اقدام کنیم باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
5 ماه پیش
با سلام و احترام فرهیخته ی گرامی بله شما می توانید برای چاپ مقاله در مجلات معتبر یک مقالهی جامع استخراج فرمایید و بعد برای چاپ در مجلات اقدام نمایید باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
5 ماه پیش
با سلام و احترام فرهیخته ی گرامی ما استخاج مقاله از پایان نامه را انجام می دهیم برای چاپ در مجلات ،تعدادی مجلات معتبر داریم که برای انها اقدام شود بله تضمین چاپ داده میشود باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
5 ماه پیش
با سلام و احترام از حسن توجه شما سپاسگذاریم
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
5 ماه پیش
با سلام و احترام فرهیخته ی گرامی بله استخراج مقاله به دو صورت هم فارسی و هم انگلیسی صورت می گیرد شما می توانید بسته به درخواستتان بفرمایید تا استخراج مقاله صورت گیرد باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
5 ماه پیش
با سلام و احترام فرهیخته ی گرامی در این زمینه موسسه خدماتی ندارد باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
5 ماه پیش
با سلام و احترام فرهیخته ی گرامی چون از پایان نامه تان دو مقاله استخراج فرموده اید ابتدا باید مقالات استخراجی را با فیال پایان نامه ارسال بفرمایید محقق بررسی کنند اگر امکان استخراج مقاله وجود داشته باشد بله انجام می شود باتشکر
بازدیدکننده
بازدیدکننده
5 ماه پیش
سلام ایا شما ارتقای کیفیت مقاله هم انجام می دهید ؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
5 ماه پیش
درود من قبلا یک مقاله از پایان نامه استخراج کرده ام ایا امکان استخراج مجدد وجود دارد
بازدیدکننده
بازدیدکننده
5 ماه پیش
سلام ایا می توان همزمان هم استخراج فارسی و هم انگلیسی از پایان نامه انجام داد
بازدیدکننده
بازدیدکننده
5 ماه پیش
سلام و عرض ادب برای چاپ مقاله مستخرج از پایان نامه چه نوع مجلاتی انتخاب میکنید؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
5 ماه پیش
سلام استخراج مقاله از پایان نامه قابلیت چاپ در مجلات ISI را دارد؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
5 ماه پیش
سلام وقت بخیر مقاله ای که از پایان نامه استخراج می کنید تضمین پذیرش در مجلات و علمی پژوهشی وزارتین را می دهید؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
5 ماه پیش
سلام خیلی ممنونم مطالب مفیدی بود
بازدیدکننده
بازدیدکننده
5 ماه پیش
استخراج مقاله از رساله هم دارید جهت اکسپت مجلات خارجی مورد تایید وزارتین باشد
بازدیدکننده
بازدیدکننده
5 ماه پیش
سلام وقت بخیر در زمینه انتخاب یک عنوان برای مقاله فعالیت دارید؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
5 ماه پیش
سلام خسته نباشین از پایان نامم دوتا مقاله isi دراومده حالا میخوام یک مقاله فارسی هم بدم ایا امکان پذیر هست ؟
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
5 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما فرهیخته ی گرامی بله می توانیم استخراج انجام دهیم شما می توانید درخواستتان را ارسال بفرمایید تا راهنمایی صورت گیرد باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
5 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما فرهیخته ی گرامی نه موسسه خدمات نگارشی انجام نمی دهد می توانیم استخراج مقاله از پایان نامه انجام دهیم باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
5 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما فرهیخته ی گرامی شما می توانید فایل پایان نامه تان را ارسال بفرمایید عنوان های پیشنهادی خدمتتان ارسال شود بعد از تایید استخراج انجام شود باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
5 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما فرهیخته ی گرامی ما استخراج را به دو صورت فارسی و انگلیسی همراه با ویراستاری و بازخوانی انجام می دهیم شما می توانید از بخش ثبت سفارش برای استخراج اطلاعاتتان را وارد فرموده و ثبت سفارش نمایید باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
5 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما فرهیخته ی گرامی بله می توانیم استخراج مقاله فارسی و یا انگلیسی از پایان نامه انجام دهیم باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
5 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما فرهیخته ی گرامی باید ابتدا پایان نامه تان را ارسال بفرمایید محقق بررسی کنند و بر اساس داده های پایان نامه اطلاع دهند که امکان چند استخراج وجود دارد باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
5 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما فرهیخته ی گرامی بله موسسه استخراج مقاله هم فارسی و هم انگلیسی انجام می دهد باتشکر
بازدیدکننده
بازدیدکننده
5 ماه پیش
سلام میخوام از پایان نامم مقاله واسه isi استخراج کنید امکانش هست؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
5 ماه پیش
سلام میخواستم ببینم موسسه شما خدمات 0 تا 100 تهیه و ثبت یک مقاله را در ISI یا ISC بدون داشتن پایان نامه هم انجام میده ؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
5 ماه پیش
سلام میخواستم از پایان نامه ارشدم مقاله ای جهت چاپ در مجلات معتبر، استخراج نمایم. لطفا راهنمائیم بفرمایید.
بازدیدکننده
بازدیدکننده
5 ماه پیش
سلام عرض ادب واحترام میخواستم ازپایان نامه ارشدم مقاله بنویسم لطفا بفرمایید هزینه وروش ارسال مقاله خدمت شما را.
بازدیدکننده
بازدیدکننده
5 ماه پیش
پایان نامه را میتوانید به مقاله تبدیل بفرمایید؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
5 ماه پیش
سلام وخداقوت از یه پایان نامه چند مقاله قابل استخراج است ؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
5 ماه پیش
استخراج مقاله انگلیسی از پایان نامه فارسی انجام می دهید؟
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
5 ماه پیش
با سلام و احترام فرهیخته ی گرامی می توانیم بله استخراج مقاله انجام و در مجلات معتبر به چاپ برسانیم باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
5 ماه پیش
با سلام و احترام فرهیخته ی گرامی در خدمتتان هستیم در صورتی که ویراستاری ساختاری مورد نظر باشد می توانیم ابتدای ویراستاری و سپس مقاله استخراج کنیم باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
5 ماه پیش
با سلام و احترام فرهیخته ی گرامی از اینکه مطالب برایتان مفید واقع شده بسیار خرسندیم باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
5 ماه پیش
با سلام و احترام فرهیخته ی گرامی بله در صورتی که پایان نامه تان محتوای قوی داشته باشد مقاله ی استخراجی نیز به همان مقدار محتوای قوی خواهد داشت و می توان در مجلات خارجی به چاپ رساند باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
5 ماه پیش
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
5 ماه پیش
با سلام و احترام فرهیخته ی گرامی بله می توانیم استخراج هم فارسی و هم انگلیسی مناسب مجلات را انجام دهیم باتشکر
بازدیدکننده
بازدیدکننده
6 ماه پیش
سلام وقت بخیر یک پایان نامه ارشد دارم که مربوط به 7سال پیشه، برای استخراج مقاله خارجی معتبر، چقدر هزینه اش میشه؟و چقدر زمان‌ میبره؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
6 ماه پیش
سلام یک پایان نامه دارم دارم که ویرایش خورده اگه بخام ویرایش کنم و مقاله ازش در بیارم هزینه رو لطف میکنید .
بازدیدکننده
بازدیدکننده
6 ماه پیش
سلام خیلی ممنونم مطالب مفیدی بود
بازدیدکننده
بازدیدکننده
6 ماه پیش
سلام وقت بخیر استخراج مقاله از پایان نامه قابلیت چاپ در مجلات ISI را دارد؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
6 ماه پیش
سلام خسته نباشید از تیم حرفه ای تون سپاسگزارم برای دفاع ارشد نیاز به مقاله داشتم و باید در عرض 1 روز تحویل می دادم. گروه شما یک مقاله خوب تحویل داد. ممنون
بازدیدکننده
بازدیدکننده
6 ماه پیش
از پایان نامه فارسی هم میتونید مقاله isi بنویسید؟
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
6 ماه پیش
با سلام و احترام بله شما می توانید در مصاحبه ی دکتری از امتیاز تبیدل پایان نامه به کتاب چاپ مقالات کنفرانسی به صورت کنفرانس های داخلی و بین المللی امتیاز دریافت فرمایید باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
6 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما در تبدیل پایان نامه به کتاب محتوا براساس نکات اصولی کتاب تنظیم میشود صفحه ارایی ،ویراستاری صورت گرفته و همزمان طرح جلد اما میشود و برای دریافت مجوز ها ی شابک فیپا و ارشاد اقدام میشود و در نهایتا بعد از دریافت مجوز ها به چاپ می رسانیم باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
6 ماه پیش
با سلام و احترام بله می توانیم طراحی جلد انجام دهیم طرح جلد درخواستی تان را ارسال بفرمایید تا متناسب با درخواست شما انجام شود باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
6 ماه پیش
با سلام و احترام ما در موسسه پژوهش برتر در کوتاهترین زمان کارهای چاپ و تبدیل پایان نامه به کتاب را انجام میدهیم بازه زمانی یک و نیم ماه الی دو ماه را در نظر داشته باشید باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
6 ماه پیش
با سلام و احترام بله در استخراج مقاله از پایان نامه استفاده از اسم استاد راهنما به عنوان نویسنده مسئول الزامی می باشد باتشکر
بازدیدکننده
بازدیدکننده
6 ماه پیش
سلام وقت بخیر ایا می توان با تبدیل پایان نامه به کتاب از امتیاز برای مصاحبه ی دکتری بهره مند شد ؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
6 ماه پیش
سلام در تبدیل پایان نامه به کتاب چه کارهایی صورت میگیرد ؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
6 ماه پیش
سلام خسته نباشید ایا می توانید تنها طراحی جلد بسته به درخواست ارسالی تهیه فرمایید ؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
6 ماه پیش
سلام هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب را بفرمایید
بازدیدکننده
بازدیدکننده
6 ماه پیش
سلام تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ با دریافت مجوز ها چقدر زمان بر هست
بازدیدکننده
بازدیدکننده
6 ماه پیش
سلام در استخراج مقاله از پایان نامه ایا لزوما باید اسم استاد راهنما استفاده شود
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
6 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما فرهیخته ی گرامی بله می توانید علاوه بر استخراج مقاله ،تبدیل پایان نامه به کتاب نیز انجام داده و از امتیاز آن برخوردار شوید. باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
6 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما فرهیخته ی گرامی موسسه خدمات نگارشی انجام نمی دهد نمی توانیم از خودمان اطلاعاتی به مقاله اضافه کنیم باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
6 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما فرهیخته ی گرامی استخراج مقاله از پایان نامه 5الی 7 روز کاری انجام میشود و هزینه استخراج بسته به اینکه مقاله فارسی می خواهید و یا انگلیسی متفاوت هست. باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
6 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما فرهیخته ی گرامی برای تبدیل پایان نامه به کتاب می توانید فایل پایان نامه تان را از ارسال بفرمایید تا تبدیل به کتاب انجام شود .همه ی موارد لازم اعم از ویراستاری صفحه ارایی طرح جلد دریافت مجوز ها برای تبدیل پایان نامه تان به کتاب انجام میشود. باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
6 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما فرهیخته ی گرامی موسسه در زمینه نگارشی خدماتی ندارد میتوانیم استخراج مقاله از پایان نامه انجام دهیم باتشکر
بازدیدکننده
ابراهیم ایران پور مبارکه
6 ماه پیش
در ارتباط با نوشتن پایان نامه می خواستم محبت کنید مرا راهنمایی کنید .همراه 09137166618
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 ماه پیش
سلام وقت بخیر من قبل از پایان نامه ام مقاله استخراج کرده ام ایا با این حال می توانم تبدیل به کتاب را انجام دهم ؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 ماه پیش
سلام خسته نباشید در استخراج مقاله از پایان نامه ایا محقق از خوش نیز مطالب اضافه می کند برای افزایش کیفیت مقاله؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 ماه پیش
با سلام زمان تقریبی برای اینکه از پایان نامه استخراج مقاله انجام دهید و هزینه را می فرمایید متشکرم
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 ماه پیش
سلام برای اینکه بتوانیم پایان نامه را به کتاب تبدیل کنیم ایا حتما نیاز به دریافت مجوز هست ؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
7 ماه پیش
سلام من برای مصاحبه دکتری نیاز دارم پایان نامه ام را تبدیل به کتاب کنم تا بتوانم از امتیازش برخوردار شوم شما به چه صورتی انجام می دهید ؟
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
7 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما فرهیخته ی گرامی استخراج مقاله از پایان نامه به دو صورت فارسی و انگلیسی انجام می شود شما می توانید برای دریافت راهنمایی بهتر از طریق بخش ارتباط با موسسه درخواستتان را ارسال فرمایید تا راهنمایی لازم صورت گیرد باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
8 ماه پیش
با سلام و عرض ادب احتراما در خدمتتان هستیم می توانیم پایان نامه تان را به کتاب تبدیل کنیم و تمامی مجوز های لازم را دریافت کرده و در تعداد جلد درخواستی به چاپ برسانیم باتشکر
بازدیدکننده
داودیعقوبی
9 ماه پیش
سلام خواستم پایان نامه خودم رو تبدیل به حدود ۱۰ جلد کتاب کنم
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
10 ماه پیش
سلام و احترام ممنون و سپاس از اینکه سایت موسسه پژوهش برتر را انتخاب فرمودین .
بازدیدکننده
حمدالله راد
10 ماه پیش
سلام بر شما از بابت این مقاله نسبتاً جامع تشکر می کنم.
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
1 سال پیش
سلام وقت بخیر لطفا با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید و بفرمایید چه خدماتی مد نظر دارید ؟ تا راهنمایی های لازم انجام شود . ممنونم
بازدیدکننده
حسین راضی اردکانی
1 سال پیش
با سلام دانشجوی دکتری مدیریت بیابان هستم چه جوری پایان نامه و قیمت آن چقدر است با تشکر
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
5 سال پیش
با سلام و عرض ادب فرهیخته ی عزیز ضمن عرض پوزش موسسه خدمات نگارشی و محتوایی ندارد . ولی میتوانید از مطالب وب سایت ما در خصوص نگارش مقاله بهره مند شوید . https://isipaper.org/fa/category/nhoh-ngarsh-mkalh راههای تماس با کارشناسان ما : مسعودی : 09911755943 isipaper100@gmail.com شکاری : 09214572013 p.bartar100@gmail.com
بازدیدکننده
عزیز
5 سال پیش
سلام دانشجوی دکتری زراعت هستم خواستم راجع به نوشتن مقاله و قیمت آن مطلع شوم

خدمات موسسه پژوهش برتر