واریز هزینه مقالات

انتشار 29 مرداد 1396
مطالعه 1 دقیقه

پژوهش برتر: اگر قصد پرداخت پول برای جایی یا کسی در خارج از کشور را دارید، اما برای ارسال با مشکل تحریم ها مواجه شدید، موسسه پژوهش برتر می تواند انتخاب درستی برای شما باشد.

واریز هزینه مقالات

نتیجه بسیاری از فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی، تهیه یک مقاله علمی یا به اصطلاح Paper یا Article است. یک مقاله علمی می تواند به یک ژورنال (مجله) علمی پژوهشی خارجی جهت چاپ ارائه شود. بسیاری از مجلات خارجی پس از دریافت چکیده (Abstract) مقاله، آن را بررسی می نمایند و نتیجه را که می تواند پذیرش (Accept) مقاله یا رد (Reject) آن باشد به نویسنده یا نویسندگان مقاله (Author) اعلام می نمایند. پس از این که یک مقاله جهت چاپ در یک ژورنال خارجی یا مجله بین المللی پذیرفته شد، مشابه با ارائه مقاله در کنفرانس های خارجی، معمولاً موسسه مربوطه هزینه ای را تحت عنوان هزینه چاپ مقاله (Publication Fee) دریافت می کند. مبلغ این هزینه می تواند از 30 دلار تا 500 دلار (یا سایر واحدهای ارزی مثل یورو و پوند انگلیس) و حتی در مواردی بیشتر، متغیر باشد.

برای پرداخت هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی از طریق موسسه پژوهش برتر، بسته به این که روش پرداخت چه باشد، از یکی از روش های زیر می توانید ثبت سفارش نمایید:

  1. هنگامی که پرداخت هزینه پذیرش مقاله از طریق پی پال (PayPal) قابل انجام باشد:
    اکثر قریب به اتفاق پرداخت های مربوط به چاپ یا پذیرش مقاله فقط از طریق پی پال (PayPal) قابل انجام است. در این صورت پس از مطالعه کامل دستورالعمل پرداخت PayPal می توانید اقدام به ثبت سفارش نمایید تا پرداخت هزینه پذیرش یا چاپ مقاله در ژورنال ظرف مدت 24 ساعت انجام شود.
  2. هنگامی که پرداخت هزینه چاپ یا پذیرش مقاله از طریق ویزا کارت یا مستر کارت (Visa Card/Master Card) قابل انجام باشد:
    اگر با طی کردن روند پرداخت هزینه Publication Fee یا Acceptance Fee به صفحه ای رسیدید که در آن نوع کارت Visa/Master، شماره کارت (Card Number) و تاریخ انقضای کارت (Expiration Date) خواسته می شود، این بدین معناست که پرداخت از نوع قابل انجام با ویزا کارت یا مستر کارت است. در این صورت برای پرداخت هزینه پذیرش یا چاپ مقاله با ویزا کارت یا مستر کارت، پس از مطالعه کامل دستورالعمل در صفحه خدمات واریزی می توانید اقدام به ثبت سفارش نمایید تا پرداخت هزینه چاپ یا پذیرش مقاله در ژورنال (معمولاً ظرف مدت 24 ساعت) انجام شود.
  3. هنگامی که نمی دانید روش پرداخت هزینه پذیرش یا چاپ مقاله چیست:
    اگر پس از مطالعه صفحات خدمات واریزی هنوز هم نمی دانید پرداخت هزینه چاپ و یا پذیرش مقاله چگونه قابل انجام است، می توانید از طریق شماره تلفن های موسسه پژوهش برتر ⌕   -  09214572013 و یا ارسال ایمیل به آدرس  p.bartar100@gmail.com در این زمینه مشاوره لازم را از ما دریافت نمایید.
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
سلام و احترام فرهیخته گرامی احتراما ضمن تشکر از حسن توجهی که به موسسه پژوهش برتر دارید بله تمامی مجلات همراه با هزینه و شرایط اکسپت و چاپ حضورتان معرفی می شوند . لطفا جهت دریافت اطلاعات مجلات و کسب راهنمایی های بیشتر با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید : شکاری 09214572013 p.bartar100@gmail.com مسعودی 09911755943 isipaper100@gmail.com
بازدیدکننده
ناشناس
3 سال پیش
سلام میشه لیست هزینه مجلات طرف قرار دادتون رو ارسال بفرمایید لیست جدید و آنلاین میخوام
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
با سلام احتراما موسسه خدمات اکسپت و چاپ مقاله از مجلات معتبر رو انجام می دهد و در کنار این خدمات در صورتی که برای مجله ای بخواهید هزینه ای واریز نمایید موسسه این خدمات را ارائه می دهد . راه های ارتباطی با کارشناسان موسسه پژوهش برتر 09214572013 شکاری 09911755943 مسعودی
بازدیدکننده
ناشناس
3 سال پیش
شما وقتی هزینه رو واریز میکنید در قبال پذیرش و چاپ مقاله هیچ تضمینی ندارید؟فقط واریز هزینه و تضمینی انجام میدین؟
بازدیدکننده
ناشناس
3 سال پیش
سلام من میخواهم کلیه روند چاپ مقاله را خودم طی کنم و فقط واریز هزینه توسط شما انجام پذیرد در این صورت غیر از هزینه معیین شده از طرف مجله هزینه دیگری نیز باید پرداخت کنم؟

خدمات موسسه پژوهش برتر