پارافریز مقالات pubmed

انتشار 30 آذر 1398
مطالعه 3 دقیقه

منبع رسمی برای گردآوری اسناد و مقالات پزشکی و پیراپزشکی ژورنالهای pubmed می‌باشند. مجلات معتبر پابمد که مقالات معتبر حوزه تخصصی پزشکی و پیراپزشکی را منتشر می‌کنند و جز ژورنالهای تخصصی و معتبر در سطح جهان محسوب می‌شوند.

پارافریز مقالات pubmed

مجلات تخصصی pubmed 

مقالات علمی حوزه‌های تخصصی پزشکی و پیراپزشکی در ژورنالهای پابمد چاپ می‌شوند. ژورنالهای تخصصی pubmed برای رونمایی از مقالات علمی و معتبر حوزه‌های پزشکی و پیراپزشکی در سطح دنیا مناسب می‌باشند. مقالات تخصصی حوزه‌های پزشکی و پیراپزشکی هر سال گسترده تر می‌شوند و حوزه‌های تخصصی بیشتری را تحت پوشش قرار می‌دهند بنابراین می‌بایست ژورنالهای تخصصی پابمد نیز گسترش یابند و مقالات تخصصی بیشتری را تحت پوشش قرار دهند. هم اكنون اين پايگاه اطلاعاتي بيش از 18 ميليون مقاله از ۴۵٠٠ نشريه در رشته هاي پزشكي، پرستاري، دندانپزشكي، دامپزشكي و علوم پايه (پيش باليني) منتشر شده در آمريكا و هفتاد كشور جهان را دارا مي باشد. پوشش اين پايگاه از نظر تاريخ به 1955 بر مي‌گردد. مجلات این پایگاه معتبرترین منبع اطلاعاتی برای اساتید و دانشجویان این رشته می‌باشد. پایگاه پابمد به عنوان بزرگترین منبع استنادی در دنیای حوزه تخصصی پزشکی و پیراپزشکی می‌باشد دانشجویان می‌توانند علاوه‌بر ثبت مقالات تخصصی در این پایگاه به مقالات تخصصی ثبت شده در این پایگاه نیز استناد نمایند.

تصویر

مجلات تخصصی pubmed مقالات حوزه‌های تخصصی پزشکی و پیراپزشکی را فقط به زبان انگلیسی پذیرش می‌کنند بنابراین مقالات باید به زبان انگلیسی باشند تا قابل پذیرش و چاپ در ژورنالهای تخصصی و معتبر pubmed باشند. داوران ژورنالها حساسیت بالایی نسبت به سطح کیفی مقالات دارند و مقالاتی که پذیرش می‌کنند می‌بایست سطح کیفی بسیار بالایی داشته باشند پارافریز مقالات تخصصی کمک می‌کند تا مقاله ناب باشد و سطح کیفی بسیار بالایی داشته باشد تا قابل پذیرش در این نوع ژورنالهای تخصصی باشد.

پارافریز مقالات تخصصی pubmed

پارافریز مقالات علمی حوزه‌های تخصصی پزشکی و پیراپزشکی نیاز به دو تخصص و مهارت دارد اولا اینکه کارشناس می‌بایست مسلط به زبان انگلیسی باشد و بازه لغات بسیار گسترده‌ای در زبان انگلیسی داشته باشد. از طرفی کارشناس می‌بایست مسلط به حوزه موضوعی مقاله باشد و بتواند مفاهیم تخصصی را درک و منتقل نماید. پارافریز یا بازنویسی مقاله باید به نحوی باشد که در عین حفظ مفهوم اصلی مطلب جمله بازسازی شود و میزان مشابهت آن با سایر مقالات و متون تخصصی اصلاح شود. پارافریز این مقالات نیز توسط سه روش جایگزین کردن کلمات مترادف, تغییر ترتیب کلمات جمله, ویرایش گرامری جملات انجام می‌شود. می‌توانید با استفاده از سایت ها و نرم افزارهای مشابهت یاب متن مورد نظرتان را وارد نمایید تا نرم افزار آنرا با کلیه متون موجود مقایسه و بررسی کند و میزان شباهت را بیان کند. سپس متون مشابه را می‌توانید توسط سه روش فوق بازسازی نمایید. 

تصویر

نکته: مفاهیم تخصصی پزشکی و پیراپزشکی تنها برای فردی قابل درک می‌باشد که در آن رشته مهارت و تخصص داشته باشد و بتواند با درک مفاهیم تخصصی آنها را ویرایش و بازسازی کند.

نکته: ژورنالهای تخصصی pubmed شرایط پذیرش بسیار دشواری دارند و داوری آنها بسیار سخت و زمانبر می‌باشد به همین جهت وجود تشابهات علمی در متن مقاله حتما موجب ریجکت مقاله خواهد شد. بنابر این حتما قبل از سابمیت مقاله آنرا ویرایش و بازنویسی کنید. 

نکته: کارشناس می‌بایست بازه لغات بسیار گسترده ای در زبان انگلیسی در حوزه تخصصی مقاله داشته باشد و بتواند کلمات مترادف جدید را در متن جمله اعمال نماید. 

خدمات موسسه پژوهش برتر

پارافریز مقالات تخصصی حوزه پزشکی و پیراپزشکی در موسسه پژوهش برتر به صورت تضمینی ارائه می‌گردد خدمات موسسه شامل موارد زیر می‌باشد:

  • ارائه خدمات پارافریز آنلاین تضمینی مقالات و کتاب ها در تمامی حوزه های تخصصی
  • ارائه خدمات مشاوره در رابطه با انتخاب ژورنالهای تخصصی و معتبر 
  • ارائه خدمات پذیرش و چاپ مقالات تخصصی در همه حوزه‌های تخصصی 
  • ارائه خدمات صفحه آرایی و طراحی جلد مقالات تخصصی 
  • ارائه خدمات اکسپت مقالات علمی در کمترین زمان
  • ویرایش و بازنویسی مقالات علمی
  • فرمت‌بندی و ویرایش نهایی مقالات
  • ترجمه تخصصی مقالات و کتابها به صورت تضمینی و با بالاترین سطح کیفی

کلیه خدمات موسسه به صورت تضمینی ارائه می‌شوند و همچنین می‌توانید درخواست ترجمه فوری و ویرایش فوری مقالات تخصصی را نیز داشته باشید تا هر چه سریعتر مقالات شما ویرایش و چاپ شوند.

مطالب مرتبط با این موضوع

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
سلام و احترام فرهیخته گرامی احتراما ضمن تشکر از حسن توجهی که به موسسه پژوهش برتر دارید . چون هزینه پارافریز براساس درصدی که پلاگیاریسم دارد براوزد زمانی و هزینه ای می گردد بخاطر همین نمیتوان زمان و هزینه مشخصی اعلام کرد . لطفا با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید و فایل را نیز ارسال بفرمایید تا براورد وحضورتان اعلام گردد . شکاری 09214572013 p.bartar100@gmail.com مسعودی 09911755943 isipaper100@gmail.com
بازدیدکننده
ناصری
3 سال پیش
چه قدر هزینه بابت پاارفریز دریافت میکنید چرا هیچ اشاره ای به زمان و قیمت نشده؟

خدمات موسسه پژوهش برتر