پارافریز آنلاین تضمینی

انتشار 26 آذر 1398
مطالعه 4 دقیقه

چنانچه قصد سابمیت و چاپ مقاله تخصصی دارید و می‌خواهید هرچه سریعتر و به صورت تضمینی پارافریز نمایید و از ناب بودن محتوای آن اطمینان حاصل فرمایید می‌توانید به صورت کاملا آنلاین از طریق موسسه پژوهش برتر اقدام فرمایید.

پارافریز آنلاین تضمینی

پارافریز چیست؟

پارافریز از یدگاه اغلب نویسندگان به معنای خلاصه نویسی می‌باشد در واقع چنین تصوری دارند که خلاصه‌ای از بخش‌های اصلی مطلب با همان جمله‌بندی‌ها آورده شود و با اضافه نمودن بخش‌هایی می‌توانند مقاله جدید به دست آورند در حالی که چنین تصوراتی در مورد پارافریز کاملا اشتباه می‌باشد و پارافریز در واقع به معنای بازنویسی و از نو نویسی متن برای رسیدن به مقالات ناب و جدید می‌باشد پارافریز در واقع ترفندی است برای از بین بردن جملات مشابه در یک متن که موجب ریجکت مقاله می‌شوند. به کمک پارافریز مقالات تخصصی می‌توانید میزان سرقت علمی مقالات را کاهش دهید. باتوجه به اینکه امروزه بیشترین دغدغه اساتید و دانشجویان سرقت علمی می‌باشد و امتیاز چاپ مقالات خود را به دلیل وجود مشابهت‌های علمی و ادبی از دست می‌دهند برای پیشگیری از ریجکت مقالات به دلیل تشابهات علمی قبل از سابمیت می‌بایست یک مرحله فوق تخصصی به نام پارافریز انجام شود. پارافریز کیفیت مقالات را  تضمین می‌کند و اعتبار بسیار زیادی به مقالات می‌بخشد به طوری که در مرحله داوری مورد توجه قرار می‌گیرد. اعتبار بالای مقالات تخصصی در واقع بیانگر  استعداد و توانایی بالای نویسنده می‌باشد.

تصویر

پارافریز علاوه بر مقالات و کتابهای علمی کاربردهای دیگری برای بسیاری از موارد دیگر نیز دارد. از جمله کاربردهای پارافریز می‌توان به پارافریز تخصصی کتابها و بروشورها و محتوای سایت اشاره کرد. بازنویسی محتوای مقالات و بروشورها به جذابیت آن می‌افزاید و از دیدگاه مخاطبین بسیار کاربردی می‌باشد. زمانی که شما یک متن قدیمی یا ایده  و طرح قدیمی خود را که سالها از زمان نگارش آن گذشته است را پارافریز یا بازنویسی می‌کنید جذابیت آن بیش از حد افزایش می‌یابد. از طرفی تعداد مخاطبینتان نیز بیشتر می‌شود. البته برای سابمیت مقالات تخصصی پارافریز اختیاری نیست و کاملا ضروری و کاربردی محسوب می‌شود و بهتر است حتما پارافریز انجام شود.

پارافریز روشی است برای ارجاع به یک منبع بدون اینکه مستقیما به آن اشاره شود. بسیار مهم است که مطلبی به درستی تفسیر شود چرا که تفسیر غلط و ضعیف ممکن است منجربه اتهاماتی از جمله سرقت ادبی یا کپی از یک منبع بدون ذکر آن گردد. پارافریز مقاله به نویسنده این اجازه را می‌دهد با بیان خلاقانه اظهارات شخصی دیگر و استفاده از معنا و مفهوم کار آنها به هدف و مقصود نهایی مقاله خود برسد. 

تصویر

نحوه تشخیص سرقت علمی و مراحل پارافریز

تشابهات علمی موجود در مقالات نه تنها عامل ریجکت مقاله محسوب می‌شوند بلکه اعتبار مقاله را نیز زیر سوال خواهند برد به همین جهت بهتر است قبل از سابمیت تشابهات موجود در مقاله را رفع نمایید. برای تشخیص سرقت علمی موجود در متن مقالات بهتر است از ابزارهای رایج کمک بگیرید ابزارهایی که برای تشخیص تشابهات علمی استفاده می‌شوند و بسیار کاربردی هستند. خوشبختانه ابزارها کاملا قابل اعتماد می‌باشند و کیفیت بالایی در تشخیص جملات مشابه دارند. برای تشخیص سرقت علمی بهتر است از ابزراهایی استفاده کنید که پولی می‌باشند زیرا ابزارهایی که در قبال ارائه خدمات حق اشتراک دریافت می‌کنند بسیار قابل اعتمادتر می‌باشند و دسترسی به همه مجلات پولی دارند. (ژورنالهای دارای ایمپکت فکتور بالا پولی می‌باشند) 

در این بخش به چند نوع از سایت ها و نرم افزارها اشاره خواهیم کرد که می‌توانید با مراجعه به آنها درصد مشابهت مقالات خود را به دست آورید:

نرم افزار های معتبر برای تشخیص سرقت علمی

  • گرمرلی Grammerly
  •  کپی‌لیکس COPYLEAKS
  • پلیجریزم چک Plagiarism checke
  • پلیجریزما (Plagiarisma) 
  • داپلی چکر (DupliChecker)
  • PlagTracker 
  • پلیج‌اسکن (PlagScan)
  •  کپی‌اسکیپ (CopyEscape)
  •  SmallSEOTools 
  • یونی‌چک 

سایت‌های تشخیص سرقت علمی

تصویر

نحوه پارافریز و رفع سرقت علمی

بعد از تشخیص سرقت علمی مقالات باید با استفاده از روشهای قطعی و منطقی اقدام به رفع سرقت علمی موجود در مقالات کنید و تشابهات موجود در آنها را برطرف نمایید.

روش اول: روش اول جایگزین پیدا کردن برای کلمات می‌باشد باید برای کلمات یک جمله و پاراگراف کلمات هم معنی و مترادف استفاده کنیم که این باعث کاهش درصد تشابه نوشته مقاله به مقالات دیگر می‌شود. ولی نیاز به بازه لغات بیشتری دارد که بتوانیم از این بازه استفاده کنیم و یک جمله ناب و جدید بسازیم.

روش دوم: ترتیب قرار گرفتن لغات و کلمات در یک جمله می‌باشد در صورتی که ترتیب و نظم قرار گرفتن کلمات با هم متفاوت باشد در این صورت جمله جدید به دست خواهیم آورد که درصد تشابه آن نسبت به سایر متون و مقالات کمتر می‌باشد.

روش سوم: دومین حالت تغییر گرامر جمله می‌باشد گرامر جمله را از لحاظ زمان افعال و یا شخص افعال تغییر دهید تا جمله جدید به دست آورید.

سه روش فوق از راههای شناخته شده و قطعی برای پارافریز تخصصی مقالات می‌باشد که می‌توانید به واسطه این سه روش مقالات تخصصی خود را پارافریز و رفع سرقت علمی کنید. بعد از پارافریز می‌توانید با کیفیت بسیار بالا مقاله خود را به ژورنالهای مورد سابمیت کنید.

پارافریز مقالات تخصصی به صورت تضمینی و آنلاین توسط کارشناسان متخصص و مجرب موسسه پژوهش برتر ارائه می‌گردد کلیه خدمات در این موسسه به صورت تضمینی و با بالاترین سطح کیفی ارائه می‌شود و همچنین هزینه خدمات ارائه شده بسیار پایین و به نفع شما عزیزان می‌باشد چنانچه تمایل به سفارش آنلاین و فوری پارافریز مقالات خود دارید می‌توانید در خواست خود را توسط کارشناسان موسسه پژوهش برتر ارائه کنید.

مطالب مرتبط با این موضوع

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
برای کسب راهنمایی های بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید : مسعودی : 09911755943 isipaper100@gmail.com شکاری : 09214572013 p.bartar100@gmail.com
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
با سلام از حسن توجه شما بسیار ممنونیم . باسپاس
بازدیدکننده
تیموزاده
4 سال پیش
چرا مشخص نکردین کدام یک از سایت ها و تضمینی
بازدیدکننده
حاجی زاده
4 سال پیش
مطلب خوبی بود خسته نباشید سپاسگزارم

خدمات موسسه پژوهش برتر