پارافریز تضمینی مقالات jcr

انتشار 2 دی 1398
مطالعه 4 دقیقه

مجلاتی که دارای ایمپکت فکتور می‌باشند شرایط پذیرش خاصی دارند و مقالات با سطح کیفی بسیار بالا را پذیرش می‌کنند و چاپ مقاله در این ژورنالها با پرداخت هزینه می‌باشد و رایگان نیستند.

پارافریز تضمینی مقالات jcr

ژورنالهای تخصصی jcr

اغلب پژوهشگران موسسه تامسون رویرتز را با نام isi می‌شناسند غافل از اینکه این موسسه دسته دیگری از مجلات را نیز دارد که با نام jcr شناخته می‌شوند. مجلات jcr اعتبار و امتیاز بسیار بیشتری نسبت به مجلات isi دارند و داوری این مجلات به مراتب سختگیرانه تر می‌باشد. مجلات jcr نیز هر ساله از طرف موسسه تامسون رویترز مورد سجش قرار می‌گیرند و ممکن است یک مجله چندین سال در این لیست قرار بگیرد ولی سال بعد به دلیل افت اعتبار از این لیست خارج شود بنابراین باید همیشه لیست به روز و جدید را در اختیار داشته باشید و بررسی کنید. مجلات jcr مجلات دارای ضریب تاثیر یا ایمپکت فکتور  می‌باشند. ضریب تاثیر (impact factor (IF)) یک ژورنال علمی، بیانگر میانگین تعداد استنادها (مرجع خوردن یا citations) مقالات آن ژورنال درسایر ژورنال ها و مراجع علمی است (روش محاسبه آن در ادامه  خواهد آمد). و لذا این ضریب در واقع بیانگر اعتبار آن ژورنال در زمینه پژوهشی خود در میان سایر ژورنال ها می‌باشد. (ژورنالی با IF بالاتر اهمیت بیشتری نسبت به ژورنالی با IF پایین تر دارد). ضریب تاثیر IF توسط Eugene Garfield بنیانگذار موسسه Institute for Scientific Information (که با نام ISI شناخته می‌شود) تعریف و تدوین شد. هرچند که در سال ۱۹۹۲ با خریداری این موسسه توسط شرکت Thomson Scientific & Healthcare به نام Thomson ISI شناخته می‌شود.

تصویر

ژورنالهای jcr سختگیری بسیار زیادی در پذیرش مقالات علمی دارند و پذیرش مقاله در این نوع از ژورنالها تضمینی نمی‌باشد و بستگی به کیفیت ژورنال دارد. از طرفی این نوع ژورنالها به صورت close access می‌باشند و حین چاپ مقاله از نویسنده هزینه دریافت نمی‌کنند و هزینه چاپ مقاله از استناد کنندگان دریافت خواهد شد. استناد به مجلات با ایمپکت فکتور بالا با پرداخت هزینه آن انجام می‌شود و هزینه برحسب تعداد استنادات و کیفیت مقالات تعیین می‌گردد. مجلات jcr مزایا بسیار زیادی برای نویسنده دارند و امتیازات بالایی را نویسنده می‌تواند از این طریق کسب کند. چاپ مقاله در مجلات  jcr تضمینی نمی‌باشد و همه چیز بستگی به نظرات داوران دارد و نمی‌توان تضمین پذیرش این مقالات را داد و شما در هر شعار و مطلبی مشاهده کنید که چاپ تضمینی مقاله jcr این کاملا شعار می‌باشد و هیچگونه پایه و اساس صحیحی ندارد سرنوشت مقالات jcr به طور کاملا صد در صد در مرحله داوری مشخص خواهد شد. داوری مجلات jcr بسیار سخت و طولانی می‌باشد و کاملا وابسته به سطح علمی مقاله می‌باشد. قبل از اینکه مقاله خود را به مجلات jcr سابمیت کنید ابتدا از کیفیت آن اطمینان حاصل فرمایید و سپس اقدام کنید.

 پارافریز مقالات jcr

باتوجه به گرایش زیاد محققین به مقاله نویسی و چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی و معتبر برخی از نویسندگان به دلیل کمبود آگاهی ممکن است دست به اقدامات ناشایستی بزنند که موجب ریجکت مقالات آنها شود و اعتبار مقاله را کاهش دهد. مقالات علمی باید عاری از هر گونه تشابهات علمی باشند و متن تخصصی آنها کاملا ناب و جدید باشد در صورت داشتن مشابهت‌های علمی در متن مقاله حتما در مرحله داوری ریجکت خواهد شد. پارافریز راه حلی است برای از بین بردن مشابهت های علمی در مقالات روشی است برای بازسازی مقاله که می‌بایست مفهوم تخصصی مقالات علمی حفظ شود تا مقاله پارافریز و بازنویسی شود و مشابهت های آن از بین برود. ممکن است تشابهات علمی به صورت ناخواسته در متن مقاله اتفاق بیفتد بنابراین تمامی مقالات لازم است قبل از سابمیت به یک مجله ابتدا پارافریز شوند تا تشابهات علمی که به صورت اتفاقی رخ داده است برطرف شود. مقالات jcr به زبان انگلیسی می‌باشند و مقالات می‌بایست قبل از سابمیت به یک مجله پارافریز شوند. چنانچه احساس می‌کنید از عهده پارافریز مقالات انگلیسی برنخواهید آمد بهتر است پارافریز تخصصی آنرا به موسسات معتبر واگذار نمایید که تخصص و مهارت بالایی در پارافریز مقالات فارسی و انگلیسی دارند.

تصویر

کاربرد پارافریز مقالات

پارافریز از سرقت علمی جلوگیری می‌کند و محتوای مقاله شما را کاملا ناب و جدید می‌کند پارافریز به مقالات تخصصی شما کمک می‌کند تا در مرحله اولیه داوری به دلیل محتوای تخصصی و قوی پذیرفته شود. 

بازنویسی و پارافریز بخش های مختلف مقاله به انسجام هر چه بیشتر مقاله و یکپارچه شدن متن مقاله کمک بسیاری خواهد کرد.

با پارافریز و بازنویسی مقالات خواهید توانست ایرادات محتوایی مقاله خود را برطرف نمایید تا مقاله ناب و جدید باشد.

در حالت کلی پارافریز مقالات به مقاله شما اعتبار می‌بخشد و مقالات تخصصی شما بسیار ناب و کاربردی خواهند شد.

خدمات موسسه پژوهش برتر

در موسسه پژوهش برتر خدمات پارافریز مقالات تخصصی دارای ایمپکت فکتور و بدون ایمپکت فکتور به صورت تضمینی و با بالاترین سطح کیفی انجام می‌شود و مقالات تخصصی در همه حوزه‌های علمی دارای گارانتی کیفی می‌باشند. چنانچه تمایل به چاپ مقالات تخصصی در ژورنالهای دارای ایمپکت فکتور بالا داشته باشید می‌توانید از طریق موسسه پژوهش برتر درخواست خود را پیگیری نمایید:

خدمات موسسه پژوهش برتر به ترتیب زیر انجام می‌شود:

  • ارسال درخواست به کارشناسان موسسه و ضمیمه فایل مقاله
  • پارافریز توسط کارشناس مسلط به حوزه تخصصیی مقاله
  • ارسال مقاله به مشتری و ارائه گارانتی 
  • پارافریز مقالات تخصصی دارای ایمپکت فکتور در مدت زمان بسیار کوتاه و به صورت کاملا تضمینی انجام می‌شود.

مطالب مرتبط با این موضوع 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
سلام و احترام نویسنده مقاله با توجه به اینکه مقاله را خودش نوشته است می داند که مقاله اش مروری هست ویا با تحقیق میدانی کامل و بدون نقص انجام شده و همچنین از چه منابع و رفرنس هایی استفاده کرده است . از طرفی می توانند قبل از ارسال از طریق موسسه درصد مشابهت مقاله و همچنین نیاز به ویرایش زبانی و گرامی داشتن و ... اگاهی یابد . لطفا در صورت نیاز به مشاوره با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید : شکاری 09214572013 p.bartar100@gmail.com مسعودی 09911755943 isipaper100@gmail.com
بازدیدکننده
رازقی
3 سال پیش
مقاله ای که هنوز به هیچ ژورنالی سابمیت نشده چطور میشه اونرو اعتبار سنجی کرد و تشخیص داده که مناسب برای ژورنالهای دارای ایمپکت میباشند یا بدون ایمپکت؟

خدمات موسسه پژوهش برتر