پذیرش مقاله پزشکی

انتشار 11 شهریور 1398
مطالعه 5 دقیقه

پذیرش و چاپ مقاله در حوزه رشته های پزشکی و پیرا پزشکی در موسسه پژوهش برتر به صورت صد در صد تضمینی و با کیفیت بسیار بالایی انجام می‌گیرد می‌توانید سفارش خود را ثبت نمایید تا کارشناسان موسسه در اسرع وقت رسیدگی کنند.

پذیرش مقاله پزشکی

در مورد رشته پزشکی 

یکی از مهم ترین رشته های گروه تجربی که همه دانش آموزان این رشته دوست دارند که در این رشته تحصیل کنند رشته پزشکی می‌باشد. قبولی در این رشته نیاز به تلاش زیادی دارد و دانشجو باید تمام تلاش و توان خود را به کار گیرد تا بتواند در این رشته قبول شود به دست آوردن هر چیز ارشمندی مستلزم پرداخت هزینه آن می‌باشد. رشته پزشکی در دوره های تحصیلات تکمیلی به شاخه های تخصصی تقسیم می‌شود که هر شاخه امکان ادامه تحصیل تا مقاطع پیشرفته و فوق تخصصی در داخل کشور را دارد. که البته در صورت تمایل دانشجویان می‌توانند برای ادامه تحصیل به خارج از کشور نیز مهاجرت کنند ولی شرط مهاجرت داشتن یک رزومه تخصصی بسیار قوی می‌باشد که دانشجو باید به فکر تقویت رزومه اش باشد. ارائه مقالات تخصصی و فوق تخصصی در حوزه پزشکی و پیرا پزشکی و چاپ آن در ژورنال های معتبر به تقویت رزومه شما کمک بسیاری خواهد کرد و از این طریق می‌تواند اقدام به مهاجرت و یا تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی کنید.

تصویر

چاپ مقاله در ژورنال های معتبر پزشکی و پیراپزشکی

مقالاتی که در کشور ما در حوزه های پزشکی و پیرا پزشکی نوشته می‌شوند به عنوان سرمایه برای کشور محسوب می‌شوند به شرطی که این تولیدات در ژورنالهای معتبر سطح جهانی عرضه شوند و در اختیار عموم مردم دنیا قرار بگیرند تا همه بتوانند از تحقیقات و نتایج حاصل شده که در قالب یک مقاله عرضه شده است استفاده کنند. ژورنالهای معتبری در سطح دنیا هستند که پذیرش و چاپ این ژورنال ها را بر عهده دارند و می‌توانند این مقالات را پذیرش کنند و در اختیار عموم مردم دنیا قرار دهند. معروف ترین پایگاهی که وظیفه انتشار مقالات پزشکی و پیراپزشکی را برعهده دارد پابمد و مدلاین می‌باشد که معتبر ترین منبع استنادی برای محققین حوزه های پزشکی و پیراپزشکی نیز محسوب می‌شود. مدلاین دیتابیس کتابخانه ملی پزشکی (NLM) است که در آن تمامی اطلاعات و مطالعات پزشکی منتشر شده در زمینه ­های مختلف وجود دارد. این دیتابیس روزانه آپدیت می­‌شود و بیش از ۱۱ میلیون رفرنس در آن پیدا می‌شود که مربوط به سال­های ۱۹۶۰ به بعد هستند. در این دیتابیس بیش از ۴۰۰۰ مجله از ۷۰ کشور جهان ثبت شده است.

نحوه چاپ مقاله پزشکی در ژورنالهای معتبر

برای چاپ مقالات حوزه های پزشکی و پیراپزشکی بعد از نگارش مقاله با کیفیت کاملا تخصصی می‌بایست به فکر چاپ و رو نمایی مقاله در ژورنالهای معتبر باشید و قبل از همه چیز سعی کنید ژورنالی را در نظر بگیرید و نحوه چاپ مقاله در آن ژورنال را مطالعه کنید و سپس مراحل چاپ را آغاز کنید مراحل چاپ مقاله باید به دقت طی شوند. ترتیب چاپ مقاله در ژورنال های معتبر به شیوه زیر می‌باشد.

  • ترجمه تخصصی: مقاله را باید به صورت کاملا تخصصی و با کیفیت زیادی ترجمه کنید ترجمه تخصصی مقالات در حوزه پزشکی کاملا نیازمند یک متخصص می‌باشد چون ممکن است در طول ترجمه با متونی مشخص شود که مفهوم آنها توسط یک مترجم متخصص در حوزه پزشکی درک می‌شود که رشته پزشکی پر از این لغات و اصطلاحات تخصصی می‌باشد. ترجمه مقالات تخصصی برای اینکه بتوان آنها را در ژورنالهای معتبر چاپ کرد نیاز به تخصص زیادی دارد. 
  • ویرایش تخصصی مقاله: مقالات تخصصی پزشکی کاملا به صورت تخصصی و با کیفیت بسیار بالا به صورت زبانی و ساختاری و علایم نگارشی ویرایش و فرمت بندی شوند.
  • انتخاب ژورنال مناسب برای مقاله: ژورنالهای پزشکی و پیراپزشکی برحسب تخصص به مجلات مختلفی تقسیم بندی می‌‍شوند که که باید برحسب حوزه تخصصی مقاله و سطح کیفی مقاله خود ژورنال مناسبی را برگزینید انتخاب ژورنال همانطور که قبلا نیز اشاره شده است تاثیر به سزایی در پذیرش مقالات دارند اگر مجله انتخابی شما در حوزه مرتبط با مقاله نباشد داوران حتما مقاله را ریجکت خواهند کرد.
  • فرمت بندی و ویرایش مقاله و تبدیل آن به ساختار تعیین شده از طرف ژورنال: هر یک از ژورنالهای تخصصی حیطه پزشکی و پیراپزشکی فرمت خاصی را برای ژورنال ها در نظر می‌گیرند که باید مقاله حتما تبدیل به فرمت های مشخص شده شود و به ژورنال مورد نظر سابمیت گردد.
  • سابمیت مقاله: مقاله را به ژورنال مورد نظرتان سابمیت نمایید سردبیر مقاله را از شما تحویل خواهد گرفت و به بخش داوری ارسال خواهد کرد داوران ژورنالهای معتبر خارجی مقاله را از لحاظ سطح کیفی بررسی خواهند کرد. نتیجه داوری ژورنال ها 3 حالت می‌تواند داشته باشد مقاله ریجکت شود مقاله پذیرفته شود و یا در صورت مشاهده ایرادات جزئی نیاز به بررسی و بازبینی داشته باشد.

ژورنالهای معتبر که در حوزه تخصصی پزشکی و پیراپزشکی مشغول جمع آوری اسناد معتبر می‌باشند مقالات تخصصی با کیفیت بالا را پذیرش می‌کنند. سعی کنید عنوان و مطالب جدیدی جهت چاپ کردن در ژورنالهای معتبر داشته باشید مقالات تخصصی حوزه های پزشکی کاربردی تر از سایر رشته ها می‌باشند زیرا پیشرفت تکنولوژی در این رشته بیشتر قابل توجه محققین و مردم عادی می‌باشد خوشبختانه امروزه پژوهشگران در این حوزه به پیشرفت های زیادی دست یافته اند و توان پیشگیری و مقابله با بسیاری از بیماری ها را دارند.

تصویر

خدمات تضمینی موسسه پژوهش برتر در مورد چاپ مقالات پزشکی

پژوهشگران رشته های پزشکی و پیراپزشکی می‌توانند برای چاپ مقالات خود در ژورنال های معتبر از طریق موسسه پژوهش برتر اقدام کنند کلیه فرآیند پذیرش و چاپ مقاله با کیفیت کاملا تخصصی و توسط کارشناسان و مترجمین مجرب و حرفه ای در موسسه پژوهش برتر با کیفیت کاملا تخصصی انجام می‌شود. ما در این مجموعه گرد هم آمده ایم و تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا بتوانید بااطمینان کامل و به صورت کاملا تضمینی کلیه فرآیند ترجمه تخصصی ویرایش فرمت بندی و سابمیت مقاله را با کیفیت کاملا تخصصی انجام دهید کارشناسان ما در موسسه پژوهش برتر کلیه اقدامات و فرآیند لازم جهت سابمیت مقاله به ژورنال های معتبر و پذیرش آنرا با کیفیت کاملا تخصصی و تضمینی انجام می‌دهند.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
سلام وقت بخیر احتراما مقالات پزشکی نه تنها در ژورنال های نمایه پابمد گبلکه در ژورنال های نمایه isi و اسکوپوس و ... نیز می توانند نمایه شوند . جهت دریافت اطلاعات مجلات می توانید با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید : شکاری 09214572013 p.bartar100@gmail.com مسعودی 09911755943 isipaper100@gmail.com
بازدیدکننده
مهیار باقری
4 سال پیش
مقالات پزشکی فقط برای ژورنالهای پابمد هستند ژورنالهای دیگه ای نمیتونید معرفی کنید که در زمینه پزشکی چاپ مقاله داشته باشند؟

خدمات موسسه پژوهش برتر