پذیرش تضمینی مقاله پابمد pubmed

انتشار 8 آبان 1398
مطالعه 4 دقیقه

چنانچه می‌خواهید اقدام به پذیرش و چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی و معتبر pubmed نمایید می‌‍‌توانید در خواست خود را از طریق موسسه پژوهش برتر ثبت نمایید تا با هزینه بسیار پایین و به صورت تضمینی مقاله شما در ژورنالهای تخصصی و معتبر چاپ شود.

پذیرش تضمینی مقاله پابمد pubmed

ژورنالهای تخصصی پابمد

پاب مد (به انگلیسی PubMed) در ژانویه سال ۱۹۹۶ توسط کتابخانه ملی پزشکی ایالات متحده آمریکا راه اندازی شد. یک موتور جستجوی تحت وب رایگان است که دسترسی به چندین پایگاه داده اصلی در گستره وسیعی برای جستجوی مقالات منتشره در رشته های پزشکی، زیست شناسی، پرستاری، داروسازی، دندان پزشکی، دامپزشکی، مامایی، مراقبت های پزشکی، آموزش بهداشت، روانپزشکی و روانشناسی، بیومدیکال را فراهم می‌کند که  در واقع بالغ بر ۲۲ میلیون منبع را پوشش می‌دهد که از طریق مختلف مانند بانک مدلاین جمع آوری شده اند. مدلاین بزرگترین زیرمجموعه از پابمد می‌باشد.

مجلات تخصصی پابمد مناسب برای حوزه های تخصصی پزشکی و پیراپزشکی می‌باشند در واقع مرجع استنادی رسمی و معتبر دانشجویان پزشکی در سراسر دنیا می‌باشد. این مجلات برای دانشجویان حوزه های پزشکی و پیراپزشکی منبع معتبری محسوب می‌شوند و آنها می‌توانند با امتیاز سابمیت مقاله به این ژورنالها امتیازات بیشماری را کسب نمایند. باتوجه به کیفیت تخصصی بسیار بالای این ژورنالها داوری بسیار سختگیرانه ای دارند.

تصویر

مراحل پذیرش و چاپ مقاله در ژورنالهای pubmed

اگر شما نیز یکی از اساتید و یا دانشجویان حوزه های تخصصی پزشکی و پیراپزشکی هستید و قصد سابمیت و چاپ مقالات تخصصی حوزه های پیراپزشکی را دارید باید طبق مراحل زیر پیش بروید:

 • ابتدا باید عنوان ناب و کاملا تخصصی برای مقاله در نظر بگیرید و نگارش مقاله را آغاز کنید بخش های مقاله پابمد همانند سایر مقالات تخصصی می‌باشد.
 • بعد از نگارش مقاله باید قالب بندی تخصصی شود و همه بخشهای تخصصی دقیقا در محل مشخص شده قرار بگیرند. صفحه آرایی و ترتیب بخش های مقاله باید رعایت شوند.
 • باید مقاله به صورت کاملا تخصصی و با کیفیت بسیار بالا ترجمه شود.
 • ایرادات متن حین ترجمه باید ویرایش شود.
 • بعد از اینکه مقاله آمادگی کافی جهت سابمیت به ژورنال را پیدا کرد می‌بایست یک ژورنال تخصصی و معتبر برای مقاله انتخاب شود.
 • سپس روش های سابمیت مقاله به هر ژورنال را می‌توانید در سایت آن مطالعه فرمایید.
 • بعد از سابمیت مقاله به بخش داوری ارسال خواهد شد و نتیجه داوری نتیجه پذیرش یا ریجکت مقاله می‌باشد.
 • چنانچه مقاله پذیرفته شد فرمت هر مقاله در سایت آن وجود دارد که می‌توانید با مراجعه به این سایت فرمت و قالبی که برای مقاله مشخص شد را پیدا کنید و بعد از انجام گالی پروف یا فرمت بندی مقاله را دوباره سابمیت نمایید.

تصویر

شرایط نشریاتی که برای ارسال مقاله معرفی می‌شوند به شرح ذیل می‌باشد:
 • مرتبط با رشته تحصیلی و موضوع مقاله
 • جزء نشریات معتبر و خارج از لیست سیاه وزارت علوم، وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور
 • دارای نمایه و ضرایب معتبر و قابل استناد
 • عمدتاً اروپایی و آمریکایی
 • دارای هزینه چاپ معقول و منصفانه یا بعضاً رایگان
 • مدت زمان پذیرش کوتاه
 • مدت زمان چاپ کوتاه

هزینه و زمان پذیرش مقاله در ژورنالهای تخصصی pubmed

زمان داوری نشریات متفاوت می‌باشد و بستگی به کیفیت ژورنال دارد. البته مجلاتی که داوری طولانی تری دارند اصولا در اولویت نمی‌باشند و طرفداران چندانی ندارند ولی ژورنالهایی با داوری کوتاه پر طرفدار می‌باشند و اغلب انتخاب دانشجویانی که نیاز فوری به امتیاز پذیرش مقاله در ژورنالهای تخصصی دارند می‌باشند. هزینه های پذیرش مقاله در ژورنالهای تخصصی نیز متفاوت می‌باشد و البته تمامی هزینه ها به صوردت دلاری می‌باشند. همیشه باید هزینه به روز و جدید را در اختیار داشته باشید. هزینه توسط مجلات هر سال به روز رسانی می‌شوند. 

نوع نشریه

مدت زمان مورد نیاز برای اخذ پذیرش

مدت زمان مورد نیاز برای چاپ مقاله

(عمومی (میان رشته ای

۲ تا ۴ هفته

۴ تا ۶ هفته پس از اخذ پذیرش

تخصصی

۲ تا ۴ هفته

۴ تا ۶ هفته پس از اخذ پذیرش

خدمات موسسه پژوهش برتر

در موسسه پژوهش برتر کلیه فرایند چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی و معتبر با شرایط کاملا تضمینی ارائه می‌شود. ژورنالهای pubmed که اغلب در حوزه های تخصصی پزشکی و پیرا پزشکی فعالیت دارند و جز ژورنالهای معتبر خارجی محسوب می‌شوند شرایط دشواری برای پذیرش مقاله دارند ولی موسسه پژوهش برتر به صورت کاملا تضمینی فرآیند رسیدگی به کلیه مقالات تخصصی را با هزینه بسیار پایین و به صورت کاملا تخصصی ارائه می‌کند. می‌توانید در خواست خود را به صورت آنلاین در وب سایت این موسسه ثبت نمایید تا فرآیند رسیدگی آغاز شود. هزینه و زمان پذیرش مقالات بسیار پایین می‌باشد و کیفیت به صورت صد در صد تضمینی. 

زمان تحویل فایل مقاله ژورنال مرتبط و کاملا تضخصصی برای مقاله معرفی خواهد شد که کیفیت کاملا تضمینی دارد و همچنین برآورد دقیق زمان و هزینه نیز انجام خواهد شد و به شما اطلاع داده خواهد شد و سپس بر این اساس می‌توانید تصمیم خود را مبنی بر پذیرش مقاله بگیرید. کلیه مجلات معرفی شده در مجموعه پژوهش برتر قابل تایید وزارت علوم می‌باشند و می‌توانید لیست مجلات را از کارشناس موسسه قبل از سابمیت درخواست کنید و ژورنال مورد نظرتان از لحاظ سطح اعتبار بررسی کنید. 

مطالب مرتبط با این موضوع

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
با سلام و احترام برای دریافت لیست مجلات مرتبط و معتبر در این زمینه لطفا با کارشناسان ما تمالس حاصل بفرمایید. مسعودی : 09911755943 isipaper100@gmail.com شکاری : 09214572013 p.bartar100@gmail.com
بازدیدکننده
شیدا
3 سال پیش
سلام من یک مقاله در رشته ژنتیک دارم و میخواهم در مجلات پابمد ثبت کنم لطفا راهنمایی نمایید که کدام ؤونالها مناسبتر میباشند؟

خدمات موسسه پژوهش برتر