پذیرش و چاپ مقاله PUBMED

انتشار 1 خرداد 1397
مطالعه 2 دقیقه

پژوهش برتر: مجلات پاب مد مناسب برای پژوهشگران گروه علوم پزشکی و علوم پزشکی پایه می باشند که تمایل دارند با هزینه کم نسبت به سایر مجلات و در کوتاه ترین زمان ممکن مقاله خود را به چاپ برسانند.

پذیرش و چاپ مقاله PUBMED

PubMed سیستم جستجوی الکترونیکی کتابخانه ی ملی ایالات متحده آمریکا در زمینه ی علوم پزشکی و پیرا پزشکی می باشد که می تواند برترین پایگاه جستجوی مقالات در رابطه با علوم پزشکی در فضای مجازی باشد. مدلاین اصلی ترین و مهمترین پایگاه اطلاعات کتاب شناختی مقالات زیست پزشکی پاب مد است. در پاب مد به هر رکورد نمایه شده  یک شناسه ی هشت رقمی منحصر بفرد تعلق می یابد که (PubMed Identifier (PMID نامیده می شود.

این پایگاه تا 2008 هفده میلیون عنوان را شامل می شد که قدیمی ترین آن به 1865مربوط باز می گردد. و این پایگاه بدون نیاز به پرداخت هزینه در دسترس همگان قرار می گیرد. این دیتا بیس حاوی صفحات جستجوی منابع و مقالات در زمینه پزشکی و سلامت است که به وسیله ی NCBI مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی و NLM کتابخانه ی ملی پزشکی آمریکا جمع آوری می شوند. و این پایگاه در حال حاضر مقالاتی بیشتر از 16 میلیون و مجلاتی بیشتر از 4500 مجله تحت عنوان رشته های پزشکی، پرستاری، دندانپزشکی، دامپزشکی و علوم پایه پزشکی می باشد.

جستجو در پاب مد:

با وارد کردن کلید واژه مورد نظر در پنجره ی جستجو می توانید مقالات مربوط به موضوع انتخابی را با امکان تغییر ترتیب نمایش مشاهده کنید. یک برتری که این جستجوگر نسبت به سایر موتورهای جستجوی علمی دارد ترتیب نمایش فهرست بر پایه نویسنده آخر است. و برتری دیگر  بهره گیری از واژگان کنترل شده ی سر فصل موضوعی پزشکی ست. که به کمک این ویژگی با جستجوی یک کلید واژه مقالات مرتبطی که با کلید واژه متفاوتی تعریف شده اند در دسترس قرار می گیرند.
و در صورت نیاز به انتخاب نام نویسنده، نام مجله و یا تاریخ انتشار می توان از جستجوی پیشرفته بهره برد.

دانلود لیست نشریات ایرانی PUBMED

پذیرش مقالات پاب مد:

این ژورنال ها مناسب پژوهشگران گروه علوم پزشکی و علوم پزشکی پایه هستند که قصد دارند با هزینه کم و در زمان کوتاه از این مجلات پذیرش بگیرند. و دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور دارند می توانند این مجلات را انتخاب کنند. موسسه پژوهش برتر در راستای ارائه خدمات برای علاقه مندان به پذیرش و چاپ مقاله در مجلات پاب مد بدین صورت عمل می کند:

فرایند پذیرش مقالات PubMed در موسسه پژوهش برتر:

 1. ارسال عنوان و چکیده مقاله توسط پژوهشگر به ایمیل موسسه
 2. بررسی موضوع مقاله
 3. مشاوره رایگان جهت معرفی مجلات مرتبط با موضوع مقاله و با توجه به رشته متقاضی و مورد قبول وزارت علوم، دانشگاه آزاد، پیام نور، وزارت بهداشت
 4. ترجمه تخصصی مقالات در صورت لزوم توسط تیم مترجمین مجرب
 5. ویراستاری گرامری مقالات قبل از ارسال به مجلات پاب مد در صورت نیاز
 6. قالب بندی مقالات بر اساس ساختار مجله قبل از چاپ در مجله PubMed
 7. ساب میت یا ارسال مقاله به مجله PubMed
 8. انجام مکاتبات و رایزنی های لازم به منظور پذیرش مقاله با مجلات PubMed
 9. پیگیری و اخذ نامه پذیرش از مجله PubMed  و ارسال آن به نویسندگان
 10. ارسال اصلاحات ارائه شده از سوی سردبیر مجله به نویسندگان در صورت Revise مقاله
 11. ارسال گالری پروف نهایی مقاله به نویسندگان برای تایید نهایی برای چاپ در مجلات PubMed
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری

خدمات موسسه پژوهش برتر