سریعترین راه برای چاپ مقاله

انتشار 17 آذر 1398
مطالعه 7 دقیقه

در هر رشته ای که می‌خواهید مقاله ارائه کنید می‌توانید از خدمات موسسه پژوهش برتر استفاده نمایید کلیه خدمات در این موسسه با سرعت و با بالاترین سطح کیفی ارائه می‌شوند. در صورت نیاز به چاپ سریع مقالات خود در تمامی رشته های تخصصی می‌توانید از خدمات موسسه پژوهش برتر استفاده نمایید.

سریعترین راه برای چاپ مقاله

چاپ مقاله

چاپ مقاله در مجلات مورد تایید وزارت علوم همواره از دغدغه های دانشجویان می‌باشد و تمایل دارند جهت اخذ امتیازات پژوهشی اقدام به چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی کنند. چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی مورد تایید وزارت علوم شاید از دیدگاه اغلب نویسندگان و پژوهشگر دشوار باشد. مقالات حاصل تلاش دانشجویان و پژوهشگرانی می‌باشد که با علاقه و توانایی خود مسیر تلاش و کوشش پیش گرفته اند و توانسته اند به یافته ها و اطلاعات مهمی دست یابند و آنها را در قالب مقالات تخصصی و معتبر ارائه کنند. گسترش دانش کنونی و افزایش ارتباطات باعث به وجود آمدن رشته ها و گرایشات تخصصی شده است و همین امر عامل گسترش ژورنالهای تخصصی و معتبر محسووب می‌شود. ژورنالها به صورت کاملا دسته بندی‌شده می‌باشند و هر ژورنال در یک فیلد تخصصی خاصی مقاله پذیرش می‌کند. همچنین ژورنالهای مختلف از لحاظ سطح کیفی نیز اختلافاتی با یکدیگر دارند. باید برحسب سطح کیفی مقاله خود تصمیم‌گیری نمایید که می‌خواهید مقاله خود را در کدام ژورنال ثبت نمایید.

تصویر

معرفی ژورنالهای معتبر و تخصصی

از جمله ژورنالهای معتبر و تخصصی که می‌شناسید برای چاپ مقاله ژورنالهای isi, isc, pubmed, jcr, scopus می‌باشند. برخی از این ژورنالهای دارای ضریب کیفی می‌باشند و به عبارتی دارای ایمپکت فکتور هستند و برخی دیگر از ژورنالها بدون ایمپکت می‌باشند. بنابراین بسته به کیفیت هر ژورنال می‌بایست اعتبار سنجی کنید و تصمیم گیری نمایید که مقاله شما کیفیت کافی برای چاپ در کدام یک از ژورنالها را دارد. 

معرفی پایگاه تامسون رویترز

یکی از بزرگترین پایگاههای نمایه کننده مجلات معتبر در سطح دنیا پایگاه تامسون رویترز می‌باشد. مقالات تخصصی و معتبر در تمامی حوزه های تخصصی قابل پذیرش در این ژورنالها می‌باشند و این موسسه کلیه ژورنالهای خود را به دو دسته تخصصی تقسیم می‌کند ژورنالهای دارای ایمپکت فکتور فوق تخصصی که با عنوان ژورنالهای jcr معروف می‌باشند و ژورنالهای بدون ایمپکت که معروف به isi می‌باشند در این موسسه کلیه ژورنالها به صورت کاملا تخصصی و با کیفیت می‌باشند ولی چاپ مقاله در ژورنالهای دارای ایمپکت فکتور به مراتب دشوارتر می‌باشد. مجلات موسسه تامسون رویترز به دلیل اعتبار بالا و سطح کیفی بسیار بالا در کل داوری سختتری نسبت به سایر ژورنالهای معتبر و تخصصی دارند. موسسه تامسون رویترز هر سال لیست ژورنالها را به روزرسانی می‌کند و ژورنالهایی که افت اعتبار داشته اند را از این لیست حذف می‌کنند و ژورنالهایی که اعتبار بالاتری دارند را به این پایگاه می‌افزایند. در کل ژورنالهای تخصصی این موسسه اعتبار چندین برابر بالاتری نسبت به سایر ژورنالها دارند.

پایگاه pubmed

این پایگاه صرفا متعلق به مقالات تخصصی گروه پزشکی و پیراپزشکی می‌باشند. مقالات معتبر و تخصصی که در گروههای تخصصی پزشکی و پیراپزشکی نگارش می‌شوند. دانشجویان و اساتید گروه پزشکی و پیراپزشکی برای اینکه موفق به اخذ مزایای پژوهشی شوند می‌توانند اقدام به چاپ مقالات تخصصی در ژورنالهای معتبر pubmed نمایند. پاب مد (به انگلیسی PubMed) در ژانویه سال ۱۹۹۶ توسط کتابخانه ملی پزشکی ایالات متحده آمریکا راه اندازی شد. یک موتور جستجوی تحت وب رایگان است که دسترسی به چندین پایگاه داده اصلی در گستره وسیعی برای جستجوی مقالات منتشره در رشته های پزشکی، زیست شناسی، پرستاری، داروسازی، دندان پزشکی، دامپزشکی، مامایی، مراقبت های پزشکی، آموزش بهداشت، روانپزشکی و روانشناسی، بیومدیکال را فراهم می‌کند که در واقع بالغ بر ۲۲ میلیون منبع را پوشش میدهد که از طریق مختلف مانند بانک مدلاین جمع آوری شده اند. مدلاین بزرگترین زیرمجموعه از پابمد می‌باشد.

پایگاه scopus

اسکوپوس بزرگ ترین پایگاه اطلاعاتی «چکیده» و «استنادی» جهان است که علاوه بر چکیده مقالات، فهرست منابع هر مقاله را نیز نشان می‌دهد بنابراین امکان محاسبه تعداد استنادات برای هر مقاله امکان پذیر می‌شود. اسکوپوس بیش از ۲۲۰۰۰ عنوان و ۵۰۰۰ ناشر را پوشش می‌دهد و از آنجایی که به صورت روزانه به روز رسانی می‌شود تا جدیدترین پژوهش‌ها و اطلاعات علمی روز را در زمینه‌های مختلف از جمله تکنولوژی، پزشکی، علوم اجتماعی و هنر در خود جا دهد، این عدد هر لحظه تغییر می‌کند. اسکوپوس اواخر سال ۲۰۰۴ توسط یک ناشر هلندی به نام الزویر راه اندازی شد و خیلی سریع به معتبرترین پایگاه اطلاعاتی تبدیل شد. پایگاه استنادی اسکوپوس برای هر نویسنده مقاله یک پروفایل شخصی در نظر می‌گیرد و اطلاعات مهم آن­ ها را در آن به نمایش می‌گذارد.

تصویر

پایگاه isc

ISC مخفف پایگاه علوم جهان اسلام یا Islamic World Science Citation Center است. ISC یک پایگاه اطلاع رسانی علمی است و با هدف رتبه‌بندی دانشگاه‌های ایران و جهان اسلام و مجلات علمی کشورهای اسلامی براساس معیارهای علم سنجی به وجود آمده است. این پایگاه با پیشنهاد ایران به وجود آمده و مرکز اصلی آن در ایران و شهر شیراز می‌باشد. در بین ژورنالهای داخلی بیشترین امتیازات پژوهشی متعلق به مقالات تخصصی isc می‌باشد که بسیار معتبر و تخصصی می‌باشند و امتیازات پژوهشی آنها در حد مجلات isi می‌باشد.

زمان چاپ مقاله در هر ژورنال

زمان چاپ مقاله در هر ژورنال بسیار حائز اهمیت می‌باشد و با توجه به اینکه زمان داوری کاملا رابطه مستقیم با سطح کیفی مقاله دارد به همین جهت مقالاتی که سطح کیفی بالاتری داشته باشند روشن است داوری طولانی‌تری نیز خواهند داشت. زمان داوری در مجلات مختلف مابین سه هفته تا چندین ماه احتمال دارد به طول انجامد زمان چاپ مقاله در ژورنالها بستگی به زمان داوری دارد و زمان داوری هر ژورنال وابسته به کیفیت مجله می‌باشد اما در کل اگر برای چاپ مقاله عجله دارید و می‌خواهید سریعتر مقاله خود را در ژورنالهای معتبر و تخصصی چاپ کنید می‌توانید از روشهای ساده و کاربردی زیر استفاده کنید.

با در نظر گرفتن هر یک از موارد زیر می‌توانید با موفقیت و با کیفیت بسیار زیادی مقاله خود را در ژورنالهای معتبر و تخصصی چاپ کنید:

محتوای مقاله بیشترین تاثیر را در جلب توجه داوران دارد و مقالاتی که سطح کیفی بالایی داشته باشند از دیدگاه داوران با کیفیت می‌باشند و حتما در پذیرش در اولویت قرار خواهند داشت. بنابراین لزوم رعایت علایم نگارشی در مقاله کاملا ضروری می‌باشد و محتوای مقاله باید تا حد امکان جدید و به روز باشند.

مقاله باید پارافریز یا رفع سرقع علمی شود داوران نسبت به وجود تشابهات علمی در مقاله حساسیت بالایی دارند بنابراین پارافریز یا رفع سرقت علمی در مقالات کاملا ضروری می‌باشد.

در انتخاب نشریه دقت فرمایید نشریه انتخابی می‌بایست از لحاظ سطح کیفی کاملا مطابق با سطح مجله باشد و از طرفی از لحاظ موضوعی نیز مقاله باید کاملا مطابق با مجله باشد. همچنین در انتخاب مجله مناسب این نکته نیز حائز اهمیت می‌باشد که سالانه چه تعداد مقاله در این ژورنال پذیرفته می‌شوند باید برحسب این تعداد مقالات چاپ شده و زمان داوری سعی کنید مجله مناسبی را برای چاپ مقاله در نظر بگیرید.

مقاله را با کیفیت بسیار بالا ترجمه کنید به طوری که سطح کیفی ترجمه طلایی باشد و کیفیت بالایی داشته باشد و همچنین فرمت‌بندی نیز باید با دقت و به درستی انجام شود و کیفیت زیادی نیز داشته باشد.

تصویر

خدمات موسسه پژوهش برتر

موسسه پژوهش برتر جهت همکاری با شما عزیزان برای تسریع در روند چاپ مقالات همواره همراه شما خواهد بود و با به کارگیری جدیدترین متدها مقالات معتبر شما را در ژورنالهای تخصصی و مورد تایید وزارت علوم چاپ خواهد کرد. باتوجه به افزایش بیش از حد مجلات جعلی و نامعتبر این مجموعه جهت اطمینان هر چه بیشتر لیست مجلات مورد تایید وزارت علوم در شاخه تخصصی مقاله شما را ارائه خواهد کرد تا بتوانید از بین ژورنالهای معتبر و تخصصی مورد تایید وزارت علوم یکی از ژورنالها را انتخاب نمایید. ارائه کلیه خدمات توسط این موسسه به صورت تضمینی می‌باشد و با کیفیت بسیار بالا چاپ مقاله انجام خواهد شد و از این طریق خواهید توانست مزایای مورد نظرتان را کسب نمایید. ارائه خدمات چاپ سریع مقالات تخصصی به صورت آنلاین و با پایین‌ترین هزینه در این مجموعه ارائه می‌گردد و کلیه خدمات دارای ضمانت می‌باشند.

اگر می‌خواهید سریعترین راه را برای رسیدن به اهدافتان انتخاب نمایید موسسه پژوهش برتر بهترین انتخاب شما می‌باشد از خدمات این مجموعه برای چاپ مقالات تخصصی بهره بگیرید.

مطالب مرتبط با این موضوع

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
با سلام و احترام بله ممکن میباشد،ما در خصوص ترجمه ی تخصصی و اخذ پذیرش و چاپ مقاله ی شما در مجلات معتبر و در کوتاه ترین زمان ممکن در خدمتتان هستیم . برای کسب راهنمایی های بیشتر لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید : مسعودی : 09911755943 isipaper100@gmail.com شکاری : 09214572013 p.bartar100@gmail.com
بازدیدکننده
نوید عسگرزاده
3 سال پیش
میخواستم بدونم ممکنه در عرض 2 ماه مقاله هم ترجمه بشه هم ویراستاری و سابمیت تضمینی میخوام ژورنال رو شما انتخاب کنید. مقاله در حوزه محیط زیست هست و برای خروج از کشور میخوام اقدام کنم لطفا جواب بدین

خدمات موسسه پژوهش برتر