سفارش نگارش مقاله

انتشار 23 دی 1398
مطالعه 6 دقیقه

انجام نگارش مقاله توسط موسسات یا افراد دیگرکاملا غیرقانونی می‌باشد. نگارش باید توسط خود دانشجو انجام شود و کیفیت بسیار زیادی داشته باشد. داوران و اساتید مقاله را صرفا معیاری برای سنجش سطح معلومات دانشجو می‌دانند و چنانچه نگارش توسط فرد دیگری انجام شود کاملا غیر قانونی می‌باشد.

سفارش نگارش مقاله

مقاله نویسی

دانشجویان در دوره های کارشناسی ارشد و دکتری برای تقویت رزومه خود مجبور به ارائه مقاله هستند و مقاله به عنوان اثر تحقیقی معتبر و قوی برای دانشجویان در رشته های مختلف محسوب می‌شود. در واقع ماهها و سالها تلاش خود را در قالب یک مقاله چند صفحه ای ارائه می‌کنند و آنرا به ژورنالهای معتبر سابمیت می‌کنند تا مورد داوری قرار گیرد و پذیرفته شود. نویسندگان بهتر است مقاله را در زمینه موضوعی رشته خودشان بنویسند که در آن تخصص و مهارت زیادی دارند و نیازی نیست که از دیگران برای تکمیل تحقیقاتشان کمک بگیرند. مقاله یک اثر تحقیقی می‌باشد که محتوای آن باید ناب باشند و حاصل ایده ها و ذهن خود دانشجو باشد کپی مطالب تکراری به مقاله و یا کمک خواستن از یک نویسنده‌ی دیگر برای تکمیل اجزای مقاله کاملا غیر قانونی می‌باشد. به هر نحوی که نویسنده بخواهد از مطالب تکراری و یا مشابه نویسی در مقاله خود استفاده کند حتما امتیاز چاپ مقاله را از دست خواهد داد. 

تصویر

مقاله دارای یک حالت استاندارد و الگوی مشخصی است که بر اساس آن نگارش انجام شود. با توجه به اینکه مقالات علمی وسیله ای برای گسترش علم و تکنولوژی می‌باشند استفاده از مطالب درج شده در آنها و یا استناد کردن به مقالات به هیچ عنوان غیر قانونی نمی‌باشد اما باید با شیوه های صحیح استناد دهی آشنا شوید و بدانید که چگونه باید از مطالب مقالات و کتابهای دیگر استفاده کنید. اگر به قوانین نویسندگی و نحوه استناد دهی آشنا نباشید حتما امتیاز چاپ مقاله را از دست خواهید داد. دانشجویان قبل از شروع به نویسندگی بهتر است قواعد و قوانین آنرا کاملا بیاموزند تا در اواسط مسیر با شکست مواجه نشوند. از انواع مقالات علمی موجود مقالات علمی پژوهشی سهم بیشتری در تبادل علم و اطلاعات دارند زیرا تحقیقات و آزمایشات نویسنده موجب نگارش آن می‌شود و با توجه به ناب بودن سهم بیشتری در تبادل اطلاعات دارند. امروزه یکی دیگر از روش های قطعی که می‌توانید توسط آن امتیاز چاپ مقاله را به دست آورید استخراج از پایان‌نامه می‌باشد. دانشجویان می‌توانند حاصل تحقیقات خود را که در قالب پایان‌نامه چندین صفحه ای گردآوری کرده اند را به مقاله تبدیل کنند و مقاله را در ژورنالهای معتبر منتشر کنند تا در اختیار عموم مردم دنیا قرار گیرد.

نحوه نگارش مقاله

نگارش مقاله و قرار دادن بخشهای مقاله به ترتیب کار چندان دشواری نیست آنچه دشوار و زمانبر است نحوه گردآوری محتوای مقاله می‌باشد و اینکه دانشجو بخواهد زمان خود را در آزمایشگاه صرف تحقیق و پژوهش کند بعد از انجام تحقیقات و به دست آوردن اطلاعات کافی برای ثبت در مقاله باید با حفظ ترتیب بخش های مقاله را به ترتیب قرار دهد. نگارش بخش های مقاله به ترتیب زیر می‌باشد:

 • موضوع مقاله: هر تحقیق باید یک عنوان ناب و جدید داشته باشد که دارای کلمات کلیدی باشد. عنوان باید مرتبط با محتوای تحقیق باشد. در مقالاتی که از پایان‌نامه استخراج می‌شوند عنوان باید با عنوان پایان‌نامه متفاوت باشد. برای انتخاب عنوان خوب بهتر است عنوان چند مقاله مشابه را بررسی کنید و مناسبترین عنوان را برای آن انتخاب کنید.عناوین مقالات مشابه به شما کمک می‌کند تا دید وسیع ترین نسبت به انتخاب موضوع و عنوان داشته باشید.
 • چکیده: چکیده همانطور که از نامش مشخص است مختصر و خلاصه ای از محتوای بخش های اصلی مقاله می‌باشد. تعداد کلمات چکیده با توجه به نوع مجلات متفاوت می‌باشد. چکیده بایستی در حدود 250 کلمه را در خود بگنجاند که شامل اهداف تحقیق، مواد عمومی، روش تحقیق، نتایج خلاصه شده و نتیجه گیری نهایی است. در متن چکیده نباید اطلاعاتی اضافه بر اطلاعات متن اصلی تحقیق آورده شود. می‌توانید چند مقاله مشابه یافته و از روش چکیده‌نویسی آنها الگو برداری کنید.
 • مقدمه: مقدمه شاید اولین بخشی باشد که توسط داوران مطالعه می‌شود. بهتر است با کیفیت زیادی آنرا بنویسید و اشاره دقیق و مختصر به محتوای اصلی آن داشته باشید. مقدمه نویسی ر از موضوعات کلی در رابطه با تحقیق آغاز کنیدو سپس به موضوعات جزئی تر برسید.
 • روش تحقیق: این بخش مربوط به زمان، مکان و چگونگی انجام تحقیقات است. محقق در این بخش از مراحل نوشتن مقاله، طرح تحقیقاتی، لوازم مورد نیاز، روش جمع‌آوری اطلاعات و کنترل نتایج را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد. مثلا می‌توانید مواد استفاده شده و ابعاد آنها را بیان کنید. پس از آن می‌توانید دستگاه‌های استفاده شده را معرفی کنید و در ادامه آن، فرآیند و روش کار را به شکل دقیق و کامل بیان کنید.
 • نتایج: در این بخش نویسنده به کمک جدول‌ها، تصاویر و نمودارهای مختلف نتایج کسب شده از هر آزمایش را در اختیار خواننده قرار می‌دهد و توضیحی در رابطه با معنی این نمودارها و تجزیه و تحلیل نتایج ارائه نمی‌دهد. معمولا این بخش بیشترین تعداد صفحات مقاله را شامل می‌شود. گسترده و وسیع بودن این بخش به چاپ شدن مقاله کمک می‌کند.
 • بحث و تجزیه و تحلیل: در این قسمت نویسنده توضیحات بیشتری در رابطه با نتایج به دست آمده، همبستگی متغیرها و تفسیر آن‌ها در اختیار خواننده قرار می‌دهد. در این قسمت نویسنده بایستی علت هرگونه انحراف از نتایج مورد انتظار و یا نتایج تحقیقات پیشین را برای مخاطب توضیح دهد.
 • منابع: نویسنده باید تمامی منابعی که به آنها استناد کرده است را در این بخش اشاره کند. اشاره به منابع دقیق استنادی کاملا ضروری می‌باشد و نویسنده باید تمام منابع را به ترتیب ذکر کند و اشاره کند.

تصویر

خدمات موسسه پژوهش برتر

سفارش نگارش در هر موسسه کاملا غیر قانونی می‌باشد و تحقیقات و مقالات زمانی ارزشمند هستند که دانشجو خودش آنها را نوشته باشد. سرقت علمی و یا کمک خاستن از افراد دیگر برای نگارش مقاله یک کار غیر اخلاقی است و نویسنده و دانشجو باید هر دو مورد مجازات علمی قرار گرفته شوند. موسسه پژوهش برتر به عنوان یکی از موسسات رسمی و فعال در حوزه خدمات دانشگاهی کلیه خدمات و فرآیند لازم برای پذیرش و چاپ مقالات را با نازلترین هزینه انجام میشود. کلیه خدمات آماده سازی و چاپ مقالات تخصصی به صورت تضمینی در موسسه پژوهش برتر با سطح کیفی بسیار بالا انجام می‌شود. خدمات موسسه شامل موارد زیر می‌باشد:

 • ترجمه تخصصی متون علمی و مقالات با بالاترین سطح کیفی و به صورت تضمینی توسط مترجمین خبره و متخصص در هر رشته متون تخصصی ترجمه شده توسط این موسسه شامل 72 ساعت گارانتی می‌باشند.
 • ویرایش تخصصی دستور زبانی و گرامری مقالات با کیفیت بسیار بالا و کاملا تضمینی توسط کارشناسان خبره و متخصص با بهترین کیفیت با گارانتی.
 • معرفی ژورنالهای معتبر و قابل تایید وزارت علوم به صورت تضمینی.
 • چاپ کتاب در تیراژ های دلخواه و با کیفیت بالا.
 • اخذ نامه پذیرش تضمینی از ژورنالهای معتبر داخلی و خارجی.

ارائه تمامی خدمات به صورت آنلاین می‌باشد و کیفیت زیادی دارد. در این موسسه هیچ خدماتی در رابطه با نگارش تمام یا بخش هایی از مقاله ارائه نمی‌شود و کلیه خدمات شامل مراحل آماده سازی و چاپ می‌باشد. هزینه خدمات بسیار پایین می‌باشد و کلیه خدمات با نازلترین هزینه ارائه می‌گردند.

مطالب مرتبط با این موضوع 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
با سلام و عرض ادب بله لطفا کارتون رو از طریق تلگرام و یا ایمیل به کارشناسان موسسه بفرستید تا بررسی و اعلام بشه . مسعودی : 09911755943 isipaper100@gmail.com شکاری : 09214572013 p.bartar100@gmail.com
بازدیدکننده
قویدل
3 سال پیش
تکمیل رفرنس انجام میدین با نرم افزار مرتب سازی و تکمیل بخش رفرنس قط همین بخش خیلی فوری لازم دارم سریع جواب بدین

خدمات موسسه پژوهش برتر