شرکت در همایش

انتشار 29 مرداد 1396
مطالعه 1 دقیقه

پژوهش برتر: اگر قصد ارائه مقاله در کنفرانسهای و همایش های ملی و بین المللی داخلی و خارجی دارید، موسسه پژوهش برتر آماده ارائه خدمات در زمینه ارسال مقالات شما دانش پژوهان و اساتید ارجمند می باشد.

شرکت در همایش

همه ساله کنفرانس ها و همایش های بین المللی متعددی در زمینه های علمی، هنری، فرهنگی، اقتصادی و تخصصی در اقصی نقاط جهان برگزار می شود . ایرانیان نیز برای شرکت در این رخدادها مقاله های علمی و پژوهشی خود را جهت دریافت پذیرش به این کنفرانس ها ارسال می کنند.

در مواردی که پدیدآورندگان مقاله های علمی، مقاله های خود را به یک کنفرانس ارائه می کنند، مشابه با ژورنال های خارجی، موسسه برگزار کننده یک کنفرانس بین المللی نیز پس از دریافت یک نسخه از چکیده یا Abstract مقاله علمی، در مدت زمانی مشخص آن مقاله را مورد بررسی قرار می دهد و تصمیم خود را که یا همان Accept مقاله و یا رد Reject آن مقاله باشد به اطلاع نویسنده یا نویسندگان مقاله یا همان Author/Authors می رسانند. کنفرانس های خارجی معمولاً هزینه هایی را جهت ثبت نام یا به اصطلاح Registration Fee جهت شرکت افراد در آن رویداد دریافت می کنند. اگر یک کنفرانس از نوع علمی و پژوهشی باشد، موسسه برگزار کننده هزینه ای را تحت عنوان Conference Fee یا Abstract Acceptance Fee از پدید آورنده مقاله علمی جهت ارائه مقاله علمی در پوستر کنفرانس و آوردن متن کامل یا Full Text مقاله در کتابچه گزارش مقالات کنفرانس دریافت می کند. مبلغ این هزینه ها می تواند از 10 دلار تا بالاتر از 1000 دلار (یا سایر ارزهای بین المللی مثل پوند انگلیس یا یورو) متغیر باشد.

موسسه پژوهش برتر هر ساله قراردادهایی با کنفرانس های داخلی یا خارجی در تمامی رشته ها و زمینه های علمی و تخصصی می بندد تا بتواند مقالات ارزشمند فرهیختگان و اساتید و دانشجویان گرامی را  در آنها به چاپ برساند. بعد از اخذ پذیرش و دریافت نامه پذیرش نهایی، کتابچه و گواهی کاغذی نیز از طرف برگزار کننده کنفرانس برای فرهیختگان گرانقدر ارسال می شود.

در حال حاضر موسسه، با کنفرانس بین المللی روسیه قرارداد دارد که کل هزینه این کنفرانس نیز به انضمام کتاب مجموعه مقالات و برگه پذیرش نهایی و گواهی مقاله فقط 450.000 تومان می باشد اما مقالاتی که به زبان فارسی ارسال شوند به همراه هزینه ترجمه آن کلا 550.000 تومان خواهد شد. تقریبا 2 ماه بعد از برگزاری کنفرانس نیز گواهی و کتاب از طرف کنفرانس برای فرهیختگان گرانقدر ارسال خواهد شد.

 برای مشاوره و راهنمایی از کنفرانس ها و هزینه ها و نحوه برگزاری آنها لطفا با ایمیل p.bartar100@gmail.com مکاتبه نمایید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
EllAxop
3 سال پیش
Amoxicillin Pregnancy Category <a href=http://truthaboutstaininggrid.com></a> Buy Generic Nexium Online Stendra Tablets Medicine
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
سلام ووقت بخیر احتراما به استحضار فرهیخته گرامی میرساند موسسه در زمینه مقالات و تحقیقات دانشگاهی فعالیت دارد . درصورت تمایل میتوانید از طریق ادرس جیمیل زیربا کارشناس در ارتباط باشید .
بازدیدکننده
طیبه ازاده توکلی
4 سال پیش
سلام خسته نباشید من یک ادرس دقیق میخوام که بتونم تحقیقات دخترمو به این ادرس بفرستم دختر من خیلی علاقه به مقاله نویسی داره ولی ما نمیدونیم چطور باید این مقالات ارسال بشه تا به دست شما عزیزان ب

خدمات موسسه پژوهش برتر