تبدیل پایان نامه به کتاب برای مصاحبه دکتری

انتشار 14 فروردین 1397
مطالعه 3 دقیقه

پژوهش برتر: تبدیل پایان نامه به کتاب، ترجمه و چاپ کتاب ویژۀ تقویت رزومه مصاحبه کنکور دکتری 97 در موسسه پژوهش برتر، در کوتاه ترین زمان ممکن، در تیراژ دلخواه شما و با مناسب ترین هزینه انجام می گیرد.

تبدیل پایان نامه به کتاب برای مصاحبه دکتری

اگر برای مصاحبه دکتری، به فکر تقویت رزومه هستید، چاپ کتاب و یا تبدیل پایان نامه کارشناسی ارشد به شکل کتاب یکی از راه های افزایش امتیاز پژوهشی مصاحبه دکتری می باشد. از مجموع 40 امتیاز پژوهشی، 4 امتیاز آن مربوط به چاپ کتاب می باشد. البته اینطور نیست که صرفا داوران 4 امتیاز برای کتاب در نظر بگیرند. ممکن است کتابی که شما به چاپ رسانده اید به قدر خوب باشد که داوران مصاحبه را تحت تاثیر قرار داده و نظر آنها را به خود جلب کند.
ما به دانشجویانی که فرصت کافی برای نوشتن کتاب و یا ترجمه را ندارند، پیشنهاد می کنیم که پایان نامه خود را بصورت کتاب چاپ نمایند. زیرا این کار نه وقت زیادی می خواهد و نه نیازی به نوشتن و ترجمه کردن دارد. کافیست با یک مرور کلی بر پایان نامه خود، بخش هایی را که میخواهید در کتاب چاپ شود را نگه داشته و مابقی را حذف کنید. سپس فابل word خود را برای ما ارسال کرده تا ما بر اساس تعداد صفحات پایان نامه شما، هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب شما را برآورد کنیم. از این به بعد تمامی کارهای چاپ بر عهده موسسه خواهد بود و شما فقط مدارک خواسته شده را برای ما از طریق ایمیل ارسال خواهید کرد. موسسه پژوهش برتر ، هر مرحله از چاپ کتاب را به شما گزارش خواهد کرد تا در جریان پیشرفت کار قرار گیرید. 

مراحل تبدیل پایان نامه به کتاب 

 1. بعد از ارسال فایل نهایی و ویرایش شده پایان نامه خود، قراردادی بین شما و ناشر عقد می گردد.

  پایان نامه شما برای بررسی توسط کارشناسان ارسال شده و در صورت نیاز به ویرایش ادبی، با شما درمیان گذاشته می شود تا اصلاحات لازم را انجام دهید و اگر برایتان مشکل باشد، کار ویراستاری پایان نامه شما را خود موسسه با دریاقت هزینه ای انجام می دهد.

 2. بعد از انجام ویرایش، فایل شما برای صفحه آرایی فرستاده می شود تا صفحات آن در قالب کتاب آماده سازی شود و در اصلاح پایان نامه شما به فرم کتاب تبدیل شود.
 3. در مرحله بعد، با توجه به موضوع و معیارهای شما و متناسب با موضوع کتاب، طرح جلد آن مشخص و توسط کارشناسان ما طراحی می شود. حتی خود شما نیز می توانید طرح جلد کتابتان را به ما پیشنهاد کنید.
 4. کتاب آماده شده در سامانه سازمان اسناد و کتابخانه ملی ثبت می شود تا فیپا دریافت کند.
 5. پس از درج فیپا در شناسنامه کتاب، برای دریافت مجوز چاپ از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اقدام می شود.
 6. پس از دریافت مجوز چاپ از سوی اداره فرهنگ و ارشاد، اقدامات نهایی برای چاپ کتاب انجام می گیرد.

در تمامی این مراحل، گزارشات لازم برای شما ارسال می شود و در هر مرحله تائیدیه از شما دریافت می شود.

 • توجه نمایید که در فایل پایان نامه کلمات پایان نامه، مقاله، تحقیق، پژوهش و … به کلمه کتاب تبدیل می‌شود و عبارات استاد راهنما-استاد مشاور و هر گونه نشانه ای از پایان نامه بودن از فایل حذف می شود. چکیده در فایل کتاب به پیشگفتار تبدیل می‌گردد و بخش های مربوط به نتیجه گیری ویرایش می گردد. 
 • قطع پایان نامه A4 بوده و بعد از تبدیل به فایل کتاب (معمولاٌ قطع وزیری) چون سایز آن کمتر می‌شود لذا تعداد صفحات اضافه می‌شود به عنوان مثال ۱۰۰ صفحه پایان نامه تقریباً به ۱۳۰ صفحه کتاب تبدیل می‌شود.
 • از آنجا که پایان نامه جنبه علمی دارد لذا سایز پیشنهادی وزیری می باشد. البته امکان چاپ به همان صورت A4 (سایز  رحلی) وجود دارد ولی مرسوم نیست.
 • معمولاً پایان نامه ها دارای فهرست مفصلی در مورد مطالب، عکس ها و  همچنین نمودارها و جداول هستند که باید به صورت یک فهرست مناسب برای کتاب و به صورت کلی درآید، فهرست عکس ها و نمودارها و جداول می بایست حذف گردد.

راه های برقراری ارتباط با موسسه پژوهش برتر

 سفارش از طریق تماس تلفنی

⌕  -   09214572013

                                                   

سفارش از طریق  ایمیل                                                                                       سفارش از طریق سایت

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
5 سال پیش
با سلام وقت بخیر مدت زمان تبدیل فرمت بندی پایان نامه به کتاب حدودا 5 روز الی یک هفته می باشد . پروسه چاپ کتاب هم حدودا یک ماه زمان می برد . کلیه مراحل صفحه ارایی و طرح جلد و اخذ فیپا و شابک و... به عهده موسسه می باشد . جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید : شکاری 09214572013 p.bartar100@gmail.com مسعودی 09911755943 isipaper100@gmail.com
بازدیدکننده
نازنین
5 سال پیش
چقد زمان لازمه تا از پایاننامه یک کتاب استخراج بشه و اون رو چاپ کرد؟

خدمات موسسه پژوهش برتر