تمدید مهلت شرکت در جشنوارۀ دانشگاهی «جریان» تا 20 خرداد ماه

انتشار 1 خرداد 1403

سوفیانیوز: مهلت شرکت در اولین دوره جشنواره رویدادهای برتر یاوران علمی، اعضای هیات‌علمی نمونه فرهنگی‌اجتماعی دانشگاه‌ها با نام «جریان» که پیش از این تا 30 اردیبهشت بود تا 20 خرداد ماه 1403 تمدید شد.

تمدید مهلت شرکت در جشنوارۀ دانشگاهی «جریان» تا 20 خرداد ماه

به گزارش پایگاه خبری سوفیانیوز، جشنواره ملی «جریان»؛ اولین جشنواره ویدادهای برترِ یاوران علمی و اعضای هیات علمی نمونه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها است که به همت دفتر سیاستگذاری و برنامه‌ریزی در راستای تحقق اولویت های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حوزه فرهنگی نوآوری فرهنگی و فرهنگی نوآوری و راهبرد 4 سند دانشگاه اسلامی مبنی بر معرفی و تجلیل از کارگزاران علمی، فرهنگی و سیاسی دانشگاه‌ها برگزار می‌شود.

این جشنواره برای شناسایی و به اشتراک‌گذاری تجارب موفق و هویت‌بخشی به کنش گری فرهنگی و اجتماعی اعضای هیئت علمی، مدیران و یاوران علمی طرح‌ریزی شده است، برای اولین بار توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم برگزار می‌شود.

این جشنواره با هدف شناسایی و اشتراک گذاری فعالیت‌های اثر بخش و تجربه های موفق و شاخص فرهنگی اجتماعی دانشگاه ها که توسط اعضای هیأت علمی فعال و یاوران علمی فعال در حوزه فرهنگی اجتماعی (کارشناسان) و (مدیران و سایر حوزه های مرتبط که در سطح دانشگاه‌ها به منصه ظهور می‌رسد، برگزار می‌شود.

ثبت نام شرکت کنندگان و بارگذاری مستندات توسط رابط سامانه فرنما در آن دانشگاه انجام می‌شود. سهمیه دانشگاه‌ها مطابق جدول شماره یک مندرج در آئین نامه جشنواره جریان تعیین شده است.

بر اساس اعلام دبیرخانه مرکزی این جشنواره مستقر در دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی، جشنواره ملی جریان با رویکرد اشتراک گذاری تجربه‌های موفق کنش فرهنگی و اجتماعی در نظام دانشگاهی، ایجاد تعامل مؤثر میان کنش گران و شکل گیری جریان نوین فرهنگی و اجتماعی در فضای آموزش عالی با ایجاد جذبه‌های رقابتی برگزار می‌شود.

بر همین اساس، بخش‌های مختلف این جشنواره شامل رویدادها و فعالیت‌های برتر فرهنگی و اجتماعی، فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی برتر بین‌المللی، اعضای هیات علمی سرآمد فرهنگی و اجتماعی، یاوران علمی نمونه فرهنگی و اجتماعی و دانشگاه‌های برتر فرهنگی و اجتماعی است.

طبق آیین‌نامه این جشنواره علاوه بر اعضای هیات علمی همکار فرهنگی، مدیران و کارگزاران فرهنگی و اجتماعی، کنش‌گران فعال فرهنگی و اجتماعی غیرشاغل در حوزه معاونت‌های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها امکان شرکت در این رقابت را دارند.

علاقه‌مندان می‌توانند با مطالعه ضوابط مندرج در شیوه‌نامه و تهیه مستندات لازم، حداکثر تا پایان اردیبهشت‌ماه سال جاری نسبت به ثبت نام و شرکت در این رویداد ملی از طریق سامانه jarayan.dmsrt.ir اقدام کنند.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری

خدمات موسسه پژوهش برتر