پذیرش مقاله
  نوران بخش   12 بهمن 1396 - ساعت 30 : 17

پذیرش مقاله
بخش چاپ مقاله در مجلات ISI,ISC,SCOPUS ، بخش چاپ مقاله در مجلات علمی-پژوهشی داخلی ، بخش چاپ مقاله در همایش ها و کنگره ها
پژوهش برتر: پذیرش و چاپ مقالات علمی پژوهشی خود را در مجلات معتبر خارجی و داخلی، به ما بسپارید.

مقالات علمی حاصل تحقیق و پژوهش محققان، دانشجویان و اساتید دانشگاهی می باشد و نشان دهنده ی علاقه ی دانشجو به انجام کار تحقیقاتی و میزان جدیت وی در انجام آن می باشد. دانشجویانی که دارای مقالات علمی هستند، شانس بالاتری برای دریافت پذیرش در مقاطع بالای تحصیلی به ویژه در مقطع دکترا دارند. به همین دلیل داشتن مقاله ی علمی هم به دانشجویان کارشناسی و هم به دانشجویان کارشناسی ارشد توصیه می شود، اما دانشگاه ها از دانشجویان کارشناسی ارشد انتظار بیشتری برای داشتن مقاله دارند. به همین دلیل چنانچه دانشجوی کارشناسی ارشد هستید و قصد ادامه ی تحصیل در مقطع دکترا را دارید، در نوشتن و پذیرش و چاپ مقالات علمی کوشش جدی بنمایید.

محققان با انجام پژوهش های جدید سعی دارند به پیشرفت علم کمک کنند. بهترین روش برای انتشار مطالب علمی نیز تدوین یک مقاله اصولی است..کاستی های موجود در مقاله شانس انتشار مقاله را کم می کند.موسسه پژوهش برتر ،با ارائه خدماتی از جمله ،استخراج مقاله از پایان نامه ،ترجمه ی تخصصی مقالات استخراج شده ،دریافت پذیرش برای مقاله از مجلات معتبر بین المللی ISI,ISC,SCOPUS, PUBMED ، علمی پژوهشی داخلی و خارجی ،کنفرانس های داخلی و بین المللی  و چاپ مقالات در خدمت کلیه ی محققان و دانشجویانی است که قصد دارند با چاپ مقاله،به پیشرفت علمی کشور کمک کنند. 

در حال حاضر برای نوشتن مقاله بین دانشجویان، رقابت بسیار سخت است.نوشتن مقاله نیازمند آگاهی از اصول استاندارد مقاله نویسی و تجربه ی کافی در این زمینه است.مقاله شما،بایستی علاوه بر داشتن موضوعی جدید و جذاب ،از اطلاعات علمی قوی برخوردار بوده  و ساختاری مطابق با مقاله استاندارد داشته باشد که بتواند نظر داوران مجله را به خود جلب کرده و پذیرش شود.
برای اینکه بتوانیم برای مقاله ی خود از مجلات آی اس آی ،آی اس سی ،اسکوپوس ،پابمد پذیرش بگیریم لازم است تا از مراحل اصلی چاپ یک مقاله مطلع باشیم .

 مراحل اصلی چاپ یک مقاله

  1. مرحله ی نوشتن مقاله و یا استخراج مقاله از پایان نامه
  2. انتخاب مجله ی مناسب ،مرتبط و معتبر
  3. مرحله سابمیت کردن مقاله (ارسال مقاله به مجله)
  4. پاسخگویی به نظر داوران و انجام اصلاحات خواسته شده

هر دانشجو یا محققی بایستی در نظر داشته باشد که  صرف داشتن مقاله برای دریافت پذیرش قطعی کافی نیست.در ابتدا برای شروع کار مقاله نویسی و یا پایان نامه نویسی بایستی یک موضوع جدید و کاربردی و جذاب برای پژوهش خود انتخاب نمایید.سپس با انجام پژوهش های زیاد روی موضوع،مقاله ای با فرمت استاندارد بنویسید.همچنین به هنگام نوشتن بایستی در نظر داشته باشید که قصددارید مقاله ی خود را در مجلات بین المللی ((ISI,ISC ,SCOPUS ,PUBMED به چاپ برسانید،پس خوانندگان مقاله از تمامی کشورهای جهان خواهند بود.همچنین سعی کنید کل رساله دکتری و یا پایان نامه ی خود را در یک مقاله نگنجانید .

 بعد از اتمام کار مقاله نویسی،نوبت انتخاب مجله فرا می رسدکه برای دریافت پذیرش یکی از مهمترین مراحل محسوب می گردد.مجله ی انتخابی بایستی معتبر (موجود نبودن در لیست سیاه وزارتین ، دانشگاه آزاد و علوم پزشکی )،متناسب با موضوع مقاله و از لحاظ علمی در سطح مقاله باشد تا بتوان از آن مجله برای مقاله ی خود پذیرش گرفت.

در مرحله ی سوم ،مقاله ی نهایی به مجله ای که انتخاب کرده ایم ارسال می گردد. (سابمیت کردن) در صورتی که مقاله متناسب با اسکوپ مجله باشد ،وارد پروسه ی داوری می شود و در غیر این صورت در وهله ی اول ریجکت می شود.

 در مرحله ی آخر،داوران بعد از بررسی روی مقاله،احتمالا اصلاحات جزیی یا کلی برای مقاله در نظر می گیرند که شما موظف هستید آنها را برطرف کرده و مقاله ی ادیت شده را برای بررسی و داوری مجدد به مجله ارسال نمایید.

پذیرش تضمینی مقاله

با اینکه ادعای تضمینی بودن پذیرش مقاله، کمی غیر منطقی به نظر می رسد، اما موسسه ی پژوهش برتر با همکاری چندین ساله ای که با تعدادی از مجلات isi,isc ,scopus  و pubmed دارد، پذیرش مقالات ارسالی شما را تضمین می کند. رویه ی کاری موسسه نیز بدین گونه است که برای ارسال مقاله برای داوری هزینه ای دریافت نمی کند، تا زمانی که مقاله پذیرش گردد.
مطالب پیشنهادی


0

ترجمه تخصصی

0

چاپ کتاب

0

ویرایش مقاله

0

چاپ مقاله

ما در موسسه پژوهش برتر با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای جهت ترجمه تخصصی مقالات، پذیرش مقالات در مجلات ISI ، ISC ، SCOPUS و سایر مجلات داخلی و خارجی آمـاده‌ی ارائه خدمات به کلیه‌ی اساتید، فرهیختگان و دانشجویان هستیم.

ارسال سفارش چاپ و ترجمه در کوتاه ترین زمان

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

شماره تماس (الزامی)

سرویس مورد نظر

انتخاب کارشناس

آپلود فایل

توضیحات سفارشاگر سوالی دارید و یا نیاز به راهنمایی دارید تماس بگیرید

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

شماره تماس (الزامی)

موضوع

پیام شما (الزامی)برای ارتباط با ما همواره میتوانید از طریق پل های ارتباطی زیر اقدام فرمایید

اطلاعات بیشتر

ساعات تماس تلفنی همه روزه غیر از روزهای تعطیل ساعت 9 صبح تا 7 عصر.


کانال تلگرام

صفحه اینستاگرام


کارشناسان موسسه

کارشناس 1: شکاری

09214572013 | 04133376501

[email protected]


کارشناس 2: مسعودی

09911755943

[email protected]
سامانه مشاوره و راهنمایی پژوهش برتر که با بهره گیری از کادری مجرب و کار آزموده به صورت کاملاً مکانیزه و رایگان خدمات مشاوره ی ارائه می نماید. برای ارتباط، تماس تلفنی با بخش مشاوره شرکت برقرار نموده و سوالات خود را مطرح نمایئد یا با پرکردن فرم تماس سریع، مشاوران با شما تماس حاصل فرمایند .