جدیدترین بلک لیست دانشگاه آزاد
  نوران بخش   1 دي 1396 - ساعت 40 : 12

جدیدترین بلک لیست دانشگاه آزاد
بخش وبلاگ

آخرین و جدید ترین بلک لیست نشریات نامعتبر و جعلی دانشگاه آزاد همواره از طریق سایت "دفتر گسترش تولید علم دانشگاه آزاد اسلامی" منتشر می شود و در دسترس دانشگاه ها و مؤسسات پژوهشی کشور قرار می گیرد. در خصوص این بلک لیستها، توجه به نکته های زیر ضروری است:

  1. توجه به آخرین بلک لیست منتشر شده این دفتر و ملاک قرار دادن آن برای شناسایی نشریات نامعتبر، ضروری و الزامی است. یعنی، با انتشار هر بلک لیست جدید بر روی وب سایت این دفتر، بلک لیستهای قبلی از درجه اعتبار ساقط و لیست جدید به طور کامل جایگزین آن شده و ملاک قرار می گیرد. به این ترتیب، اعتبار نشریات باید با توجه به عناوین و تاریخهای درج شده در آخرین یلک لیست، مورد ارزیابی و تجدید نظر قرار گیرند و از ملاک قرار دادن بلک لیست های قدیمی خودداری شود.

  2. با توجه به متفاوت بودن ماهیت نشریات جعلی، زمان ورود این نشریات به بلک لیست مطرح نبوده و از این رو، در مقابل نشریات جعلی هیچ تاریخی که نشان دهنده زمان ورود این نشریات به بلک لیست باشد درج نشده است.

لذا ضروری است تمامی مقالات منتشر شده در این نوع نشریات، نامعتبر محسوب شوند. با وجود این، در خصوص لیست نشریات جعلی نیز باید تأکید شود که همواره آخرین بلک لیست منتشر شده بر روی وب سایت “دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی امور پژوهشی” ملاک عمل خواهد بود و هر بلک لیست جدید، جایگزینی برای بلک لیستهای قبلی محسوب میشود.

 

آخرین و جدیدترین بلک لیست مجلات نامعتبر و جعلی دانشگاه آزاد اسلامی  را از لینک زیر دریافت نمایید

دانلود آخرین و جدیدترین بلک لیست دانشگاه آزاد

 
مطالب پیشنهادی


0

ترجمه تخصصی

0

چاپ کتاب

0

ویرایش مقاله

0

چاپ مقاله

ما در موسسه پژوهش برتر با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای جهت ترجمه تخصصی مقالات، پذیرش مقالات در مجلات ISI ، ISC ، SCOPUS و سایر مجلات داخلی و خارجی آمـاده‌ی ارائه خدمات به کلیه‌ی اساتید، فرهیختگان و دانشجویان هستیم.

ارسال سفارش چاپ و ترجمه در کوتاه ترین زمان

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

نام شما (الزامی)

شماره تماس (الزامی)

سرویس مورد نظر

آپلود فایل

توضیحات سفارشاگر سوال یا مشکلی داشتید تماس بگیرید

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

نام شما (الزامی)

شماره تماس (الزامی)

موضوع

پیام شما (الزامی)برای ارتباط با ما همواره میتوانید از طریق پل های ارتباطی زیر اقدام فرمایید

تماس

ساعات تماس تلفنی همه روزه غیر از روزهای تعطیل ساعت ۹ صبح تا 5 عصر. 09214572013

اطلاعات

09214572013 | 04133376501

p.bartar100@gmail.com

کانال تلگرام

صفحه اینستاگرام
سامانه مشاوره و راهنمایی پژوهش برتر که با بهره گیری از کادری مجرب و کار آزموده به صورت کاملاً مکانیزه و رایگان خدمات مشاوره ی ارائه می نماید. برای ارتباط، تماس تلفنی با بخش مشاوره شرکت برقرار نموده و سوالات خود را مطرح نمایئد یا با پرکردن فرم تماس سریع، مشاوران با شما تماس حاصل فرمایند .