ترجمه کتاب
  نوران بخش   8 بهمن 1396 - ساعت 14 : 13

ترجمه کتاب
بخش ترجمه کتاب های تخصصی دانشگاهی ، بخش ترجمه کتاب های عمومی ، بخش معرفی کتاب برای ترجمه
پژوهش برتر: احتمالا کتابی را جهت ترجمه انتخاب کرده اید، یا اینکه به فکر این کار هستید. اما چطور بفهمیم کتابی قبلا ترجمه شده است یا خیر؟ چگونه کتاب را ترجمه کنیم؟ آیا روش خاصی برای ترجمه کتاب وجود دارد؟ پاسخ تمام سوالاتتان را از پژوهش برتر بگیرید.

ترجمه یک کتاب از انگلیسی به فارسی فرایندی است که به چند عامل اصلی بستگی دارد. حجم کتاب، موضوع آن و تسلط شما بر موضوع تخصصی کتاب تعیین می کنند که چقدر باید برای ترجمه کتابی که انتخاب کرده اید تلاش کنید. 

 از آنجا که ترجمه کتاب بسیار پیچیده تر از دیگر انواع ترجمه می باشد، مترجمین این بخش از بین کسانی انتخاب می شوند که دقت، تجربه، و تمایل بیشتری به این کار داشته باشند. کلیت کار ترجمه کتاب در موسسه پژوهش برتر به این نحو است که در ابتدا کتاب های جدیدالنشر لاتین در رشته ها و زمینه های مختلف و مورد نیاز برای فرهیختگان گرامی معرفی می شوند. سپس فرهیختگان گرامی بعد از بررسی، یکی از آنها را انتخاب نموده  به ما اطلاع می دهند. در این مرحله جهت اخذ تائیدیه نهایی مشتری، چند نمونه ترجمه از مترجمان مختلف در اختیار فرهیختگان گرامی قرار می دهیم تا به سلیقه و تائید خود کار هر مترجمی را که پسند نمودند ترجمه کتاب را برای همان مترجم ارسال نماییم. در نهایت کل کار توسط یک ویراستار مورد اعتماد بازخوانی و ویرایش می شود و نهایتا ترجمه کتاب به نام خود فرهیخته گرامی ثبت می شود.

موسسه پژوهش برتر برای ترجمه هر کتاب عمومی یا تخصصی علاوه بر تیم ترجمه که با موضوع کتاب آشنایی دارند، از متخصصان همان حوزه نیز کمک می گیرد. بسیاری از مترجمان موسسه از بین متخصصان و فارغ التحصیلان رشته های دانشگاهی گوناگون انتخاب شده اند که در رشته خود موفق بوده، مدرک زبان معتبر داشته و به  اصول و فنون ترجمه تسلط کامل دارند. علاوه بر این مترجمین از نظر آشنایی با قوانین نگارشی و املایی نیز مورد آزمون قرار گرفته اند.

جهت شروع کار، در ابتدا مبلغ 50.000 تومان جهت معرفی چند کتاب جدیدالنشر لاتین و جدید در حوزه مورد نیاز فرهیختگان دریافت شده و سپس بعد از انتخاب کتاب توسط فرهیختگان گرامی، هزینه و زمان بندی ترجمه کتاب نیز بسته به نوع کتاب و تعداد کلمات آن توسط ناظر کیفی بخش ترجمه محاسبه و برای شخص اطلاع رسانی می شود. البته قابل ذکر است که در صورت نیاز و درخواست مشتری نیز می توانیم از چند مترجم بطور همزمان استفاده نماییم تا کتاب ترجمه شده در کوتاهترین زمان تحویل مشتری شود.

 برای سفارش یا راهنمایی و مشاوره لطفا با ایمیل p.bartar100@gmail.com مکاتبه نمایید.
مطالب پیشنهادی


0

ترجمه تخصصی

0

چاپ کتاب

0

ویرایش مقاله

0

چاپ مقاله

ما در موسسه پژوهش برتر با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای جهت ترجمه تخصصی مقالات، پذیرش مقالات در مجلات ISI ، ISC ، SCOPUS و سایر مجلات داخلی و خارجی آمـاده‌ی ارائه خدمات به کلیه‌ی اساتید، فرهیختگان و دانشجویان هستیم.

ارسال سفارش چاپ و ترجمه در کوتاه ترین زمان

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

نام شما (الزامی)

شماره تماس (الزامی)

سرویس مورد نظر

آپلود فایل

توضیحات سفارشاگر سوال یا مشکلی داشتید تماس بگیرید

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

نام شما (الزامی)

شماره تماس (الزامی)

موضوع

پیام شما (الزامی)برای ارتباط با ما همواره میتوانید از طریق پل های ارتباطی زیر اقدام فرمایید

تماس

ساعات تماس تلفنی همه روزه غیر از روزهای تعطیل ساعت ۹ صبح تا 5 عصر. 09214572013

اطلاعات

09214572013 | 04133376501

p.bartar100@gmail.com

کانال تلگرام

صفحه اینستاگرام
سامانه مشاوره و راهنمایی پژوهش برتر که با بهره گیری از کادری مجرب و کار آزموده به صورت کاملاً مکانیزه و رایگان خدمات مشاوره ی ارائه می نماید. برای ارتباط، تماس تلفنی با بخش مشاوره شرکت برقرار نموده و سوالات خود را مطرح نمایئد یا با پرکردن فرم تماس سریع، مشاوران با شما تماس حاصل فرمایند .