آغاز فراخوان جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه ها

انتشار 21 بهمن 1398
مطالعه 1 دقیقه

ساعد نیوز: فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه ها از پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه آغاز می شود، متقاضیان تا ششم اسفند فرصت دارند در این فراخوان ثبت نام کنند.

آغاز فراخوان جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه ها

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز به نقل از مهر، فراخوان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی برای جذب هیئت علمی پیمانی از ۲۱ دی ماه آغاز شده و این اعلام نیاز تا روز دوشنبه ۳۰ دی ماه به مدت هشت روز کاری ادامه داشت.

مرکز نظارت از اول تا ۱۵ بهمن به مدت ۱۰ روز کاری فرصت داشتند تا اعلام نیاز دانشگاه ها و تخصیص ظرفیت ها را بررسی کرده و از ۱۶ تا ۲۰ بهمن ماه نیز نتایج تطبیق نیازها با تاییدیه مرکز نظارت جذب اعلام شد.

فراخوان جذب اعضای هیئت علمی از پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه آغاز می شود و ثبت نام در این فراخوان تا ششم اسفند ادامه دارد.

بررسی اولیه پرونده متقاضیان با نظر هیئت اجرایی جذب دانشگاه ها به مدت پنج روز انجام می گیرد و پرونده های متقاضیان دارای شرایط اولیه نیز طی هفت روز کاری به کمیته های بررسی توانایی های علمی و صلاحیت های عمومی ارسال می شود در نهایت نتیجه بررسی صلاحیت علمی و عمومی در دانشگاه به مدت ۴۵ روز کاری انجام می گیرد.

تمامی بررسی های فوق از جذب هیئت علمی در دانشگاه ها از چهارم اسفند ماه ۹۸ آغاز می شود و تا سوم خرداد ماه سال ۹۹ ادامه خواهد داشت و در نهایت این بررسی ها در مرکز جذب هیئت علمی از چهارم خرداد ماه سال ۹۹ شروع می شود و تا ۲۱ تیرماه ۹۹ ادامه می یابد..

نتیجه نهایی این فراخوان، حداکثر تا اول مرداد سال آینده توسط دانشگاه به متقاضیان اعلام خواهد شد.

جدیدترین اخبار

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری

خدمات موسسه پژوهش برتر