استخراج مقاله از پایان نامه

انتشار 29 تیر 1397
مطالعه 2 دقیقه

پژوهش برتر: در صورتی که به دنبال چاپ مقاله جهت تقویت رزومه و یا ارائه به سازمان یا دانشگاه می باشید و در حال حاضر به هر دلیلی نمی توانید مقاله نگارش نمایید بهترین پیشنهاد برای شما استخراج مقاله می باشد.

استخراج مقاله از پایان نامه

یک مقاله علمی پژوهشی حاصل یک کار تحقیقاتی یا پژوهشی در زمینه یک موضوع خاص می باشد. تا زمانی که یک پژوهش به نتیجه نرسد نمی توان مقاله علمی پژوهشی نوشت. تمامی دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری حداقل یک بار تجربه انجام کار پژوهشی را در دوران تحصیل خود داشته اند. این کار پژوهشی در دوران ارشد و دکتری تحت عنوان پایان نامه می باشد. معمولا اولین مقاله ای که توسط دانشجو نوشته می شود، خلاصه ای از کار و نتایج پایان نامه می باشد.

اما نحوه نگارش مقاله با پایان نامه متفاوت است. در پایان نامه یک توضیح مفصل از موضوع پژوهشی ارائه می شود و به دنبال آن بیشینه تحقیق مطرح می شود. تمامی مراحل کار و مواد استفاده شده بصورت جز به جز نوشته می شود و در نهایت نتایج حاصل از کار گزارش می شود و با نتایج کارهای مشابه انجام شده در گذشته مقایسه می شوند. یک پایان نامه می تواند حجمی حدود 100 صفحه یا بیشتر داشته باشد.

اما مقاله حجم بسیار کمتری از پایان نامه دارد و در واقع خلاصه ای از مطالب پایان نامه می باشد. یک مقاله علمی پژوهشی می تواند بین 5 تا 12 صفحه باشد. این مقدار بستگی به موضوع و دیتاهای پایان نامه دارد.
یک مقاله شامل بخش های : چکیده، مقدمه، روش کار، نتایج، بحث و رفرنس می باشد. هر کدام از این بخش ها یک مقدار مشخصی دارد که نباید بیشتر از آن باشد. مثلا چکیده در اکثر مقالات 250 کلمه تعریف شده است.

برای بسیاری از دانشجویان نوشتن پایان نامه کار زیاد سختی نیست اما در خصوص استخراج مقاله از پایان نامه قضیه فرق می کند. با توجه به اینکه بایستی نکات کلیدی و مناسب در مقاله نوشته شود و از طرفی با توجه به اینکه بسیاری از مجلات معتبر جهان مقالات را به زبان اگلیسی چاپ می کنند، لازم است تا مقاله بعد از نگارش به زبان انگلیسی ترجمه شود.

در صورتی که در مراحل پایانی نگارش پایان نامه یا تز یا طرح پژوهشی خود می باشید و یا آن را به اتمام رسانده اید می توانید خدمت استخراج مقاله توسط ما را تجربه نمایید. کار استخراج مقاله توسط پژوهشگران دکتری و متخصص در هر رشته انجام خواهد شد لازم به ذکر است ما به هیچ عنوان کار نگارش مقاله نداریم. در استخراج مقاله محققین ما مطلبی را از خود به پژوهش شما اضافه نخواهند کرد و فقط با ذکر تمامی نکات یک مقاله استاندارد ،کار استخراج برای شما انجام خواهد شد.

نکات استخراج مقاله:

  • معمولا از هر پایان نامه حداقل 2 مقاله قابل استخراج می باشد.
  • برای بررسی حداکثر مقالات مستخرج می بایست فایل کامل را برای ما ارسال بفرمایید تا بررسی انجام شده و نتیجه خدمت شما اعلام گردد
  • بعد از استخراج مقاله، مترجمین ما کار ترجمه شما را بر عهده میگیرند
  • زمان معمول برای استخراج مقاله 3 الی 5 روز می باشد .
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
5 ماه پیش
سلام لطفا فایل نهایی پایان نامه رو ارسال فرمایید تا محقق بررسی نمایند چند مقاله و با چه کیفیتی می توان استخراج کرد . موضوع خدمتتان پیشنهاد شود هر کدام تایید بود اقدام نماییم .
بازدیدکننده
Morowat
5 ماه پیش
سلام جهت استخراج مقاله از پایان نامه چه باید بکنیم.
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
8 ماه پیش
بازدیدکننده
فرشاد لواف پور نوری
8 ماه پیش
سلام. هزینه استخراج 2 تا مقاله از پایان نامه دکتری چقدر است.فایل ها هم آماده است. موضوع: مدل ساختاری روابط بین الگوهای ارتباطی خانواده و ویژگی های شخصیتی با گرایش به روابط فرازناشویی با نقش میانجی گری سبک های دلبستگی و رضایت جنسی
بازدیدکننده
کارشناس پژوهش‌برتر
1 سال پیش
سلام وقت بخیر در خدمتتان هستیم و اقدامات لازم را انجام می دهیم . لطفا فایل پایان نامه رو ارسال فرمایید تا محقق بررسی و موضوع مقاله پیشنهاد شود هر کدام از موضوعات مورد تایید بود برای استخراج اقدام و بعد برای پذیرش و چاپ در خدمتتان خواهیم بود . 09214572013 p.bartar100@gmail.com
بازدیدکننده
محسن عطائی
1 سال پیش
با سلام و احترام برای پایان نامه ام میخواستم یک مقاله استخراج و اقدامات لازم جهت چاپ را فراهم کنید با تشکر
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
سلام وقت بخیر احتراما خیر امکان پذیر نمی باشد و باید تغییراتی را در مقالخ ایجاد نمایید و برای مجله دیگر نیز ارسال فرمایید . جهت دریافت اطلاعات مجلات می توانید با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید : شکاری 09214572013 p.bartar100@gmail.com مسعودی 09911755943 isipaper100@gmail.com
بازدیدکننده
آقابابایی
4 سال پیش
با عرض سلام و خسته نباشید. آیا این امکان وجود دارد که یک مقاله، هم در یکی از مجلات علمی پژوهشی داخلی و هم در یکی از مجلات ISI به چاپ برسد یا اینکه مقاله فقط باید در انحصار یک مجله باشد؟
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
ب سلام و احترام بله میتوان استخراج نمود . شما لطفا فایل ورد پایان نامه ی خود را به کارشناسان ما ارسال بفرمایید تا بررسی و خدمتتان اعلام نتیجه شود . برای کسب راهنمایی های بیشتر لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید : مسعودی : 09911755943 isipaper100@gmail.com شکاری : 09214572013 p.bartar100@gmail.com
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
سلام و عرض ادب صمیمانه در خصوص استخراج مقاله از پایان نامه ی شما در خدمتتان خواهیم بود . برای راهنمایی های بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید . مسعودی :09911755943 شکاری :09214572013
بازدیدکننده
وحدانی
4 سال پیش
سلام خدمات استخراج کتاب ندارین؟لطفا در مورد نحوه استخراج کتاب هم توضیحاتی ارائه بدین
بازدیدکننده
پیمان مدنی
4 سال پیش
با عرض سلام و روز بخیر. آیا از پایاننامه های دانشگاههای آزاد و غیر انتفاعی نیز میتوان مقاله استخراج کرد؟

خدمات موسسه پژوهش برتر