بازنویسی یا پارافریز تخصصی مقاله و کتاب

انتشار 28 شهریور 1400
مطالعه 2 دقیقه

زمانی که می خواهید مقاله یا کتابی را به چاپ برسانید, باید اصل سرق ادبی را درنظر گرفته و بررسی نمایید تا متن شما درصد شباهت بالایی نداشته باشد؛ چرا که این امر ارزش آثار شما را زیر سوال می برد و علاوه بر اینکه اجازه چاپ صادر نمی شود حتی احتمال دارد اسم شما به عنوان نویسنده متخلف در لیست سیاه قرار گیرد.

بازنویسی یا پارافریز تخصصی مقاله و کتاب

بازنویسی چیست؟

تصویر
باز نویسی یا پارافریز درواقع به دوباره نوشتن متن با واژگان مترادف و متفاوت از نوشته اصلی, تفسیر و یا ترجمه درون زبانی می گویند. در بازنویسی باید مفهوم محتوای پیشین را حفظ نمایید و متن را بادرک و زبان خود مجدد نگارش نمایید. بازنویسی کنندگان اصولا از مترادف کلمات, مفهوم محتوا, تغییر فعل و مفعول, تغییر گرامر متن برای دوباره نویسی متن استفاده می کنند. 

مزایای بازنویسی

تصویر
 

- ایده ها و طرح های خام ارتقاء پیدا می کنند: برخی از ایده هایی که برای موضوع یک مقاله/کتاب در نظر گرفته شده اند به روز و بی نظیرند ولی فقط مهارت کافی در نگارش آنها وجود نداشته است؛ با سپردن کار به یک بازنویسی کننده ماهر می توانید یک اثر بی نقص و کارشناسی شده دریافت نمایید. 
محتوای پیشین متن به روز می گردد: علی رغم اینکه اغلب مقالات و کتاب هایی که نوشته می شوند زمان زیادی را صرف می کنند, امکان افزودن مطالب جدیدتر به آثار نوشته شده وجود دارد. شما در خصوص یک موضوعی که مقاله/کتاب نگارش کردید و در آینده همین موضوع پیشرفت هایی داشته باشد, پس مجبور به به روز رسانی متنتان خواهید شد. با یک بازنویسی تخصصی متن خود را به روز و به دور از هجو خواهید کرد.
آثار بازنویسی شده بیشتر مورد هدف موتور های جستجو قرارمی گیرند: زمانی که مقاله/کتاب بازنویسی می شود سرشار از کلمات کلیدی و کاربردی می شود و به یک منبع جامع و کارساز تبدیل می گردد. افرادی که این کلمات را جستجو کنند, مقاله/کتاب شما هم در جستجوگر اینترنتی بالا می آید که به عنوان یک منبع موثق مورد استفاده قرار می گیرد و سایتیشن آن بالا می رود.
سرقت ادبی متن کاهش می یابد: شما در نگارش مقاله به آثار متعددی ارجاع می دهید ولی استفاده از منابع زیاد هم باعث می شود که انتشارات آن را نوعی تخلف و سرقت علمی در نظر بگیرد و ارزش آثار شما کمتر می شود. اگر بخواهید مقاله خود را در مجلات معتبر به چاپ برسانید باید درصد شباهت متن خود را پایین بیاورید, این مورد در خصوص کتاب هم چنین هست تا تشابه فایل شما به کمترین حد ممکن خود نرسد هیچ انتشاراتی چاپ آن را قبول نمی کند.

سریع ترین راه پارافریز و بازنویسی

موسسه پژوهش برتر با دربرداشتن تیم هایی که به صورت تخصصی در حوزه ی پارافریز و بازنویسی مقاله کار می کنند, در کم ترین زمان بهترین مقاله را در بالاترین سطح کیفی به کاربران و مشتریان تحویل می دهند. 
روند بازنویسی تخصصی انواع متون در موسسه پژوهش برتر:
فایل متن خود را برای کارشناسان موسسه ارسال می فرمایید.
براساس نرم افزارهای Plagiarism Checker X برای تمامی متون و iThenticate برای متون انگلیسی در صد شباهت متن تعیین می گردد.
توسط بازنویسی کنندگان متخصص هر رشته, شباهت متن به درصد مورد نیاز کاهش می یابد.

 

 

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری

خدمات موسسه پژوهش برتر