چاپ مقاله اسکوپوس scopus در تبریز

انتشار 17 شهریور 1398
مطالعه 4 دقیقه

دانشجویان و پژوهشگران تبریزی چنانچه احتیاج به کسب امتیاز چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر اسکوپوس دارند می‌توانند از طریق موسسه پژوهش برتر اقدام نمایند. این مجموعه یکی از معتبر ترین موسساتی است که در زمینه پذیرش و چاپ مقالات در ژورنالهای معتبر داخلی و خارجی فعالیت دارد.

چاپ مقاله اسکوپوس scopus در تبریز

آشنایی با مجلات scopus

امروزه که دغدغه تمامی دانشجویان و پژوهشگران تقویت رزومه و کسب مزایای پژوهشی می‌باشد و در این مورد با یکدیگر در رقابت می‌باشند. ژورنالها در یک دسته بندی کلی با عنوان ژورنالهای داخلی و خارجی شناخته می‌شوند. اعتبار ژورنالهای خارجی در سطح بین المللی و جهانی می‌باشد. ولی اعتبار ژورنالهای داخلی فقط در سطح کشور می‌باشد. محقین برحسب نیاز خود تصمیم می‌گیرند که در ژورنالهای داخلی مقاله را به چاپ رسانند یا خارجی دسته ای از ژورنالهای خارجی بسیار معتبر که بسیار شناخته شده و محبوب هستند ژورنالهای اسکوپوس می‌باشد. این ژورنالها در سطح بین المللی شناخته شده هستند و هدف بسیاری از پژوهشگران دست یافتن به کسب امتیاز چاپ مقاله در این ژورنالها می‌باشد. اما هر ژورنال معتبری فقط تعداد محدودی از مقالات را در پایگاه خود ثبت می‌کند و قادر به پذیرش تمامی مقالات ارسالی نمی‌باشد . در واقع بخش داوری این پایگاه وظیفه دارد کلیه مقالاتی که ارسال می‌شوند را بررسی و داوری کنند, و از میان آنها تنها مقالاتی را اکسپت می‌کنند که اعتبار بسیار بالایی در بین تمامی ژورنالها داشته باشد. اگر شما نیز قصد سابمیت مقاله به یک ژورنال خارجی دارید بهتر است این نکته را در نظر بگیرید که مقاله شما در رقابت با مقالات ارسال شده از کل دنیا قرار خواهد گرفت بنابر این کیفیت را رعایت فرمایید. پایگاه اسکوپوس در حال حاضر بزرگترین منبع استنادی برای محققین و پژوهشگران در تمام دنیا می‌باشد و طرفداران زیادی نیز دارد. این پایگاه یک مجموعه بسیار با کیفیت و اساسی جهت پاسخ به نیاز های تمام مراجعه کنندگان است. با اسکوپوس، شما  به هزاران عنوان، میلیون‌ها نفر از پروفایل های نویسنده و میلیاردها نقل قول از منابع ذکر شده دسترسی پیدا می‌کنید.

طبقه‌بندی مقالات اسکوپوس بر حسب سطح علمی 

پایگاه اسکوپوس یک شاخص جهت ارزیابی ژورناهای خود در نظر دارد که این شاخص همان مقیاس Quartil یا به اختصار Q می‌باشد. از q1 تا q4 رتبه بندی بین ژورنالها می‌باشد که هر سطح از ژورنال ها هزینه زمان و شرایط پذیرش به خصوصی دارند. مقالاتی که در چارک  Q1 و q2 قرار می‌گیرند، مجلات بسیار معتبری هستند که داوری زمانبر و سختگیرانه دارند و برای اهداف بلند مدت مانند دفاع از پایان‌نامه دکتری، فارغ التحصیلی و دریافت اپلای از دانشگاه های درجه a، بسیار مناسب هستند. مقالاتی که در چارک q3 و q4 قرار می‌گیرند، مجلات معتبری هستند که نسبت به مجلات Q1 و q2، داوری کوتاه مدت و راحتری دارند. این مجلات برای اهداف کوتاه مدت مانند: دریافت دو نمره پایان‌نامه، تقویت رزومه برای شرکت در مصاحبه دکتری و دریافت اپلای از دانشگاه های درجه b، مناسب هستند. بر این اساس می‌توانید تصمیم بگیرید که بیشتر تمایل به چاپ مقاله در کدام دسته از ژورنالها دارید و سپس مقاله خود را سابمیت نمایید.

تصویر

مزایای چاپ مقاله در مجلات scopus

امروزه در هر مصاحبه شغلی دولتی و خصوصی شرکت کنید و یا در مصاحبه آزمون های ورودی دانشگاه ها شرکت نمایید مجبور به ارائه یک رزومه بسیار قوی می‌باشید. رزومه‌ای که در آن مزایای پژوهشی بسیاری ثبت شده باشد و همانطور که مطالعه فرمودید اسکوپوس جز یکی از معتبرترین ژورنالها در سطح دنیا به حساب می‌آید. که اعتبار بسیاری به رزومه شما خواهد بخشید. بیشترین امتیازاتی که از چاپ مقاله در ژورنالهای اسکوپوس می‌توانید کسب نمایید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. کسب امتیاز در مصاحبه آزمون دکتری. 
  2. کسب امتیاز در آزمون های استخدامی دولتی و خصوصی.
  3. امکان جذب در هیئت علمی دانشگاه ها.
  4. ارتقای رتبه شغلی برای کارمندان و افزایش حقوق و مزایا.
  5. شناخته شدن به عنوان یک محقق علمی و توانایی اخذ پروژه های بزرگ.
  6. کسب دو نمره کامل در پایان‌نامه دوره کارشناسی ارشد.

اگر احتیاج به کسب امتیازات فوق دارید اما زمان شما محدود است و نمی‌توانید مقاله نویسی کنید بهتر است که پایان‌نامه خود را تبدیل به یک مقاله با کیفیت کنید. شما ظرف 3 روز می‌توانید پایان‌نامه خود را تبدیل به 1 تا 3 مقاله کنید بستگی به کیفیت و حجم پایان‌نامه دارد که چند مقاله بتوانید از آن استخراج نمایید. ولی مقالات استخراج شده از پایان‌نامه حتما اعتبار کافی جهت چاپ در ژورنالهای معتبر را خواهند داشت.

خدمات موسسه پژوهش برتر در تبریز

شهر تبریز با توجه به اینکه یکی از معتبرترین و پیشرفته‌ترین شهر های کشور از لحاظ علمی محسوب می‌شود و دانشگاهها و مراکز آموزش عالی بسیاری دارد. پژوهشگران و دانشجویان زیادی در این شهر مشغول به تحصیل هستند و جهت تکمیل تحقیقات و تقویت رزومه خود احتیاج به مشاوره و مراکز تضمینی چاپ دارند ارائه خدمات تضمینی باعث می‌شود که دانشجویان بتوانند به سادگی از مزایای چاپ مقاله بهره‌مند شوند. کلیه خدمات این مرکز به صورت صد در صد تضمینی ارائه می‌شوند و هزینه کله خدمات موسسه تا حد امکان کاهش داده شده است. البته قابل ذکر است که ارائه کلیه خدمات به صورت کاملا آنلاین می‌باشد و نیازی به مراجعه حضوری نمی‌باشد و از تمامی شهر ها می‌توانید در خواست خود را به صورت کاملا آنلاین در این مجموعه ثبت نمایید تا رسیدگی آغاز شود. موسسه پژوهش برتر برای چاپ مقاله در ژورنالهای اسکوپوس خدمات زیر را ارائه می‌کند.

تصویر

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
سلام و عرض ادب موسسه به منظور خدمات رسانی بهتر و بدون وقفه به دوستان در سراسر ایران از مراجعه حضوری عزیزان به موسسه معذور میباشد . حتما فیش واریزی شما از طریق ایمیل تایید خواهد شد و همچنین اطلاعات سابمیت مقاله بعد از حدود یک هفته در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا از تکمیل پروسه اطمینان حاصل بفرمایید . برای کسب راهنمایی های بیشتر لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید : مسعودی : 09911755943 isipaper100@gmail.com شکاری : 09214572013 p.bartar100@gmail.com
بازدیدکننده
کیوان خسروی
4 سال پیش
با سلام و روز بخیر امکان سفارش حضوری برای مشتریان تبریزی نیز وجود ندارد بعد از واریز هزینه چطور میتونیم مطمن شویم که مقاله در مجله مورد نظرمان ثبت شده است.

خدمات موسسه پژوهش برتر