چاپ تضمینی مقاله اسکوپوس

انتشار 23 آبان 1398
مطالعه 4 دقیقه

مجلات اسکوپوس جز دسته معتبری از مجلات خارجی می‌باشند که چاپ مقاله در این ژورنالها کاملا تضمینی می‌باشد و اعتبار بسیار بالایی دارد. برای چاپ تضمینی مقاله در این ژورنالها می‌توانید از طریق موسسه پژوهش برتر اقدام فرمایید.

چاپ تضمینی مقاله اسکوپوس

مجلات اسکوپوس چه مجلاتی هستند؟

حتما نام مجلات اسکوپوس را در بین پایگاههای معتبر منتشر کننده مقالات در سطح دنیا شنیده اید. پایگاه اسکوپوس یکی از معروفترین محصولات ناشر هلندی الزویر می‌باشد. پایگاه اسکوپوس را بعد از مجلات معتبر ای اس ای معروف ترین مجلات در سطح دنیا می‌توان معرفی کرد. چاپ مقاله در این مجلات اعتبار بسیار بالایی دارند و جز ژورنالهای تخصصی محسوب می‌شوند. از جمله مزیت های این نمایه داشتن یک پایگاه جامع است که بر خلاف تامسون رویترز تمامی مقالاتی که در نشریات نمایه شده در اسکوپوس چاپ می‌شوند، در این پایگاه نیز نمایه می‌شوند و با این خصوصیت عالی شما امکان محاسبه تعداد استنادات به هر مقاله را فراهم می‌شود. از اين رو می‌توان دريافت هر مقاله در اين مجموعه، تاکنون چند بار توسط ساير مقالات مورد استناد قرار گرفته است که اين خود شاخصی برای تعيين کيفيت مقاله ميشود.این خصوصیت باعث می‌شود تعداد ارجاعات به یک مقاله خاص و یا تعداد مقالات یک نویسنده خاص و … را به راحتی جست و جو شود و پیدا نمایید از معایب آن می‌توان رایگان نبودن آن اشاره نمود شما برای دسترسی به این پایگاه نیاز به اشتراک سالانه خواهید داشت.

تصویر

مجلات اسکوپوس با شاخصی به نام q سنجیده می‌شوند . این شاخص بین q1 تا q4 متغییر می‌باشد. که مجلات در سطوح مختلف q اعتبارات متفاوتی دارند که می‌توانید هر سطح از مجلات اسکوپوس را با مجلات سطوح دیگر مقایسه نمایید و مناسبترین مجله را انتخاب کنید.

مزیت های چاپ مقاله در مجلات SCOPUS

  1. مجلات SCOPUS در واقع برای دانشجویان و محققینی که قصد دارند در زمان کوتاه تر و با هزینه نسبتا کمتری، مقالات و یافته های علمی خود را در مجلات معتبر به چاپ برسانند مناسب می‌باشد.
  2. همچنین دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند و تمایل به گرفتن اپلای ار دانشگاه های معتبر خارجی دارند، چاپ مقاله در مجلات SCOPUS برای آنها بسیار مناسب است.
  3. با توجه به اینکه یکی از معیارهای اصلی سنجش دانشجویان در مصاحبه دکتری، داشتن مقالات علمی پژوهشی در مجلات معتبر می‌باشد، توصیه ما به شما این است که مقالات خود را در مجلات SCOPUS  به چاپ برسانید. زیرا در زمان کمتر و با صرف هزینه کمتر می‌توانید مقالات خود را به چاپ برسانید.
  4. دانشجویانی که در مرحله دفاع از پایان نامه خود هستند، با پذیرش و چاپ مقالات خود در مجلات و ژورنال های SCOPUS می‌توانند 1 – 1.5 نمره باقی مانده پایان نامه خود را دریافت کنند.

برای اطمینان از ایندکس بودن یک مجله در موسسه اسکوپوس می‌توانید به آدرس سایت زیر مراجعه کنید:

www.scimagojr.com/journalsearch.php

حوزه های پذیرش مقاله در ژورنالهای تخصصی اسکوپوس

پوشش موضوعی مجلات اسکوپوس بسیار گسترده می‌باشد و تقریبا شامل تمامی حوزه های تخصصی می‌شود کشاورزی و علوم زیستی، هنر و علوم انسانی، بیوشیمی، ژنتیک و زیست مولکولی، مدیریت و حسابداری، شیمی، مهندسی شیمی، علوم کامپیوتر، دندانپزشکی، علوم زمین، علوم مواد، ریاضیات، پزشکی، پرستاری، داروشناسی، روانشناسی، علوم اجتماعی رشته هایی هستند که پایگاه اسکوپوس رو نمایی و انتشار مقاله در این مقالات را انجام می‌شود. اسکوپوس همه حیطه‌های علوم که شامل علوم زیستی، فیزیک و شیمی و علوم اجتماعی می‌شود را در برمی‌گیرد در مقایسه‌ای که با وب آو ساینس انجام شده، اسکوپوس حدود ۲۰ درصد پوشش بیشتری از آن داشته‌است اما مقالات قبل از سال ۱۹۹۵ راندارد بر خلاف وب آو ساینس که تا سال ۱۹۴۵ را شامل می‌شود و گوگل اسکالر نسبت به این پایگاه‌ها دقت کمتری دارد و اطلاعات مربوط به یادکرد در آن کمی معیوب است و دیر به دیر به روز رسانی می‌شود.

تصویر

خدمات موسسه پژوهش برتر

موسسه پژوهش برتر با سابقه چندین ساله در حوزه چاپ تضمینی مقالات تخصصی برای چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر اسکوپوس نیز خدمات ارزنده ای ارائه می‌کند پذیرش و چاپ مقاله در این ژورنالها به صورت کاملا تضمینی می‌باشد. کلیه فرآیند آماده سازی و سابمیت مقالات تخصصی همه رشته ها به ژورنالهای اسکوپوس در این موسسه انجام می‌شود. نحوه همکاری با این موسسه به صورت آنلاین می‌باشد و در حوزه خدمات زیر می‌توانید با این مجموعه همکاری داشته باشید.

  • ترجمه متون تخصصی به 37 زبان زنده دنیا و در 32 حوزه تخصصی که همه مقالات شامل 72 ساعت گارانتی کیفیتی معتبر می‌باشند.
  • معرفی ژورنالهای معتبر و قابل تایید وزارت علوم متناسب با موضوعات تخصصی مقاله.
  • ویرایش اولیه مقالات و ویرایش محتوایی و دستور زبانی مقاله و آماده سازی مقاله برای سابمیت به ژورنالهای معتبر تخصصی.
  • سابمیت مقاله توسط راههای راتباطی آنلاین به مجله و ارسال به مرحله داوری مجلات.
  • گالی پروف و فرمت بندی مقالات تخصصی و ارسال آنها به مرحله چاپ در ژورنال.

تصویر

کلیه فرآیند تخصصی چاپ مقالات معتبر در همه رشته ها در موسسه پژوهش برتر به صورت تضمینی ارائه می‌گردد و می‌توانید در خواست خود را توسط راههای ارتباطی آنلاین در این موسسه ثبت نمایید تا فرآیند رسیدگی آغاز گردد. جهت کسب اطلاعات دقیق در مورد زمان و هزینه چاپ مقالات می‌توانید با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید زیرا هزینه و زمان چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی و معتبر کاملا متغییر می‌باشد و وابسته به موضوع  و کیفیت ژورنال دارد بنابر این برای اطلاع از برآورد دقیق زمان و هزینه می‌توانید با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با این موضوع

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
سلام و احترام فرهیخته گرامی چون هزینه مجلات براساس دلار به مجله مورد نظر حواله می گردد و برایه هر مجله هزینه متفاوت می باشد لذا امکان اینکه هزینه دقیقی اعلام گردد وجود ندارد . معمولا مجلاتی که احتمال پذیرش بالایی دارند هزینه بالای یک میلیون می باشد . جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر لطفا با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید تا لیست مجلات به همراه هزینه حضورتان تقدیم گردد . شکاری 09214572013 p.bartar100@gmail.com مسعودی 09911755943 isipaper100@gmail.com
بازدیدکننده
ابراهیمی
4 سال پیش
چرا اتوی هیچ یک از مطالب اشاره به هزینه ها نشده؟ لطفا حداق و حداکثر هزینه چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس رو لطف کنید؟

خدمات موسسه پژوهش برتر